Aisansty Dainty Слоевит Чокер Ѓердани Рачно Изработени Монета Цевка Ѕвезда Бисер Приврзок Повеќеслојни Прилагодливи Слоеви Синџир Позлатени Ѓердани Поставени За Жени Д?

Aisansty Dainty Слоевит Чокер Ѓердани Рачно Изработени Монета Цевка Ѕвезда Бисер Приврзок Повеќеслојни

DEN 2.67

Ново

Залиха

Постојат 3 ѓердани поставени по еден редослед, должината на ѓерданите е 14"/16"/18"(+3" продолжувач синџир) како слоевит ѓердан, едноставен и елегантен,златнослојниот ѓердан може слободно да одговара на вашите преференции,можете да ги носите заедно или одделно Синџирите што ги користевме се направени од најтешкиот полиран месинг,позлата со заштитна завршница,виси сјаен диск и цевка,никел и без Олово,хипоалергично,безбедно за носење. Овој мал ѓердан за чокер е доволно едноставен за слоевитост со други ѓердани во вашата колекција. Овој симпатичен ѓердан може да се испрати до вашите пријатели роднини на фестивалот, тоа е идеален подарок за жени и тинејџери girls.it исто така совршен за сите се облекуваат и сите прилики,На Пример,Денот На Вљубените,Свадба,Денот На Мајките,Партија,Ангажман,Класа,Датира,Плажа, Дома, Канцеларија и Секојдневниот Живот. Добра Услуга За Клиенти : ако имате било каков проблем,ве молиме слободно контактирајте не по Пошта, ние ќе одговориме во рок од 24 часа.ние нудиме наплата или замена за 90 дена.Само бидете среќни да го додадете овој убав ѓердан во вашата колекција накит. Ве молиме избегнувајте контакт со восок,алкали,бленч, течност за корекција и други корозивни супстанции. Ве молиме избегнувајте да го носите кога многу се потите, капете или спиете. Ве молиме избегнувајте судир со други тешки работи,затоа ве молиме чувајте ги одделно во мали кеси или кутии. Ве молиме избришете ги со мека крпа кога ќе ги исчистите накитите. Ова е 3 одделни ѓердани. можете да ги носите заедно или одделно.златниот слоевит ѓердан е доволно едноставен за слоевитост со други ѓердани. Должина на ѓердан : 14"/16"/18"(+3" продолжувач синџир)како слоевит ѓердан.прилагодливи синџири. Изработени од висококвалитетен месинг со позлата. Без никел, без олово и хипоалергично,нема да ја претвори вашата кожа во зелена боја. AISANSTY е компанија која е специјализирана За Западен моден накит со професионален развој и дизајнерски тим, и има 16 години искуство во производството. Нашиот накит е рачно изработен од професионални занаетчии, дизајните се безвременски и го надополнуваат секој стил.

Производи во категоријата

Ииус Високи Момчињакратко За Жени Удобни Меки Хипстерски Гаќички Беспрекорна Целосна Покриеност Гаќи Што Дишат Се Ново
Ииус Високи Момчињакратко За Жени Удобни Меки Хипстерски Гаќички Беспрекорна Целосна Покриеност Гаќи Што Дишат Се

100% памук Quodoir footy foot, клуб, спиење, годишнини, брачни ноќи, меден месец, Денот на Вљубените или специјални �

DEN 560.00
Бејзбол Женски Капа без Блузи Прилагодливи Жени Плажа Прилагодливи Цвеќиња Шапка Хип Шапка Дами Сонце Ново
Бејзбол Женски Капа без Блузи Прилагодливи Жени Плажа Прилагодливи Цвеќиња Шапка Хип Шапка Дами Сонце

100% памук Бини За мажи Жени затворање Менс Камионџија Шапка Забавен, секојдневен и оптимистички изглед к

DEN 2.33
Женска Долна Облека Со Низок Пораст Памучно Растегнување Бикини Гаќи За Удобност Меки 5 Пакувања Гаќи Отпорни Ново
Женска Долна Облека Со Низок Пораст Памучно Растегнување Бикини Гаќи За Удобност Меки 5 Пакувања Гаќи Отпорни

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Стандардна Испорака обично 815 работ

DEN 207.84
Бддвикн Жените Плетат Слаби Шапка За Грав На Отворено Зимски Капи За Возрасни Неутрални Чувајте Топли Ново
Бддвикн Жените Плетат Слаби Шапка За Грав На Отворено Зимски Капи За Возрасни Неутрални Чувајте Топли

100% Плетење Машинско Перење Материјал : Мек Материјал Кој Е Удобен И Дише, Доволно Издржлив За Вашето Сек�

DEN 79.84
Нова Рамнотежа Женско Гориво Нергизе Спорт В1 Патика, Летна Магла/Хилит, 10 М САД Ново
Нова Рамнотежа Женско Гориво Нергизе Спорт В1 Патика, Летна Магла/Хилит, 10 М САД

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 1.00
Работен палто жени едноставни долги празнични палта со долги ракави ладна цврста боја удобна zip-up-up-up-up-up Ново
Andongnywell жени секси од рамото чипка на кратки ракави маица v вратот блуза предна маица Туники Ново
Andongnywell жени секси од рамото чипка на кратки ракави маица v вратот блуза предна маица Туники

Повлечете го затворањето Карактеристики : лесен, мазен, мек, удобно и привлечно Костум за девојчиња, жен�

DEN 91.04
Чевли за платно за жени безбол печати чипка на парови на патики удобни класични патики обични спортски Ново
Чевли за платно за жени безбол печати чипка на парови на патики удобни класични патики обични спортски

? 【Најдобра услуга】 : Јас ќе решам некој од вашите проблеми во рок од 12 часа Јас 100% ќе ги заштитам прават�

DEN 1312.00
Жените Денот На Вљубените Блузи Срце Печатење Маица Медицинска Сестра Униформи Краток Ракав V-Вратот Кошули Ново
Жените Денот На Вљубените Блузи Срце Печатење Маица Медицинска Сестра Униформи Краток Ракав V-Вратот Кошули

летни кошули за жени Женските маици Увезени ✿ ✿За Големината : Ве Молиме Изберете Ја Големината Според

DEN 1596.80
Ruybozry Women'sенски отворен пети латински танцувачки чизми Салса Балроум вежба за вежбање чевли за танцување, Ново
Ruybozry Women'sенски отворен пети латински танцувачки чизми Салса Балроум вежба за вежбање чевли за танцување,

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Suede единствено Платформата мери пр

DEN 847.84
Женски Меткон 8 Брит-Големина 9 САД-Бело/Црно/Розова Ново
Женски Меткон 8 Брит-Големина 9 САД-Бело/Црно/Розова

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 2.33
Летни фустани на wpoumv за жени плажа цветни печатени маички Sundress Boho без ракави мини фустан случајна лабава Ново
Летни фустани на wpoumv за жени плажа цветни печатени маички Sundress Boho без ракави мини фустан случајна лабава

Секси црвен фустан за жени Направени во САД и увезени Ви благодарам многу за вашиот избор, проверете ги �

DEN 2.00
Рашири Јазол Турбан За Жени Цвет Капа За Глава Шапка Слаби Муслимански Шамија Претходно Врзани Гроздобер Слаби Ново
Рашири Јазол Турбан За Жени Цвет Капа За Глава Шапка Слаби Муслимански Шамија Претходно Врзани Гроздобер Слаби

100% Полиестер * * * + Нормално време на испорака : 715 Работни Дена • женски дебел лигав кабел плетен череп ка

DEN 1.33
Под Оклоп Женски Зингер Краток Ракав Поло Ново
Под Оклоп Женски Зингер Краток Ракав Поло

95% Полиестер, 5% Еластан Мека ткаенина против избор, против пилули е исклучително дише и лесна Материјал �

DEN 2.00
Чипка Бебешка Долна Облека Секси Ноќници Мозаик Чипка Мрежа Фустан V Вратот Возбуда Облека За Спиење Ново
Чипка Бебешка Долна Облека Секси Ноќници Мозаик Чипка Мрежа Фустан V Вратот Возбуда Облека За Спиење

долна облека со прерамки Произведено во САД Или Увезено Најдобра Услуга : ги слушаме повратните информа

DEN 95.84
Здраво 2023 кошули за жени лабава обична кратка ракав, тркалезни врат, врвови летни модни букви печати Ново
Здраво 2023 кошули за жени лабава обична кратка ракав, тркалезни врат, врвови летни модни букви печати

Теи за жени под 10 долари Пронајдете ја вашата големина : Проверете ги информациите за големината пред да

DEN 95.84
Женски пролетен мода 2023 фустан, женски летен 3/4 ракав против вратот празничен фустан Бохо Печати за печатење Ново
Женски пролетен мода 2023 фустан, женски летен 3/4 ракав против вратот празничен фустан Бохо Печати за печатење

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Удобна ткаенина : Нашиот фустан е и

DEN 2.33
4 јули Хеланки Со Висок Струк За Жени Американско Знаме Јога Тренинг Хеланки Ултра Меки Четкани Растегливи Ново
4 јули Хеланки Со Висок Струк За Жени Американско Знаме Јога Тренинг Хеланки Ултра Меки Четкани Растегливи

100% Полиестер ✤ ✤Карактеристика : дизајнот со висок струк помага да се обезбеди удобност, како и обликув

DEN 3.00
Foviguo жени плус палта и јакни, преголема кардиган жена елегантна наметка со долг ракав Зимски полиестер кардиган Ново
Foviguo жени плус палта и јакни, преголема кардиган жена елегантна наметка со долг ракав Зимски полиестер кардиган

Материјал : Памук и рајон Висок квалитет и заслужувајте ги парите! Азиска големина, верувајте ми, слобод�

DEN 0.33
Новости графички маици за жени 3/4 ракав летен обичен пуловер екипаж Туника за туника Ново
Новости графички маици за жени 3/4 ракав летен обичен пуловер екипаж Туника за туника

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Новости графички маици за жени 3 / 4

DEN 188.00
2 парчиња Женски Прилагодливи Работни Капачиња Со Копчиња Лента За Пот Шарени Тропски Лисја Буфантни Капи Ново
2 парчиња Женски Прилагодливи Работни Капачиња Со Копчиња Лента За Пот Шарени Тропски Лисја Буфантни Капи

100% Полиестер Затворање на врвка Машинско Перење Работно Капаче Со Копчиња И Лента За Потење нашите раб�

DEN 239.68
Аоликс Моторџиски Шорцеви Со Висок Струк За Жени Со Странични Џебови Контрола На Стомакот Вежбање Спандекс Ново
Аоликс Моторџиски Шорцеви Со Висок Струк За Жени Со Странични Џебови Контрола На Стомакот Вежбање Спандекс

92% Полиестер, 8% Спандекс Повлечете го затворањето Машинско Перење ●Моторџиски Шорцеви со 2 Странични Џе

DEN 223.84
Ла Бланка Женски Едно Рамо Едно Парче Костим За Капење Ново
Ла Бланка Женски Едно Рамо Едно Парче Костим За Капење

83% Најлон, 17% Еластан Повлечете го затворањето Миење Раце Само ДИЗАЈНЕРСКИ ЛЕТНИ КОСТИМИ за КАПЕЊЕ со вп

DEN 2.33
Биенко случајно Ново
Биенко случајно

Висина 10,6 x Ширина 14,2 x Длабочина 3,1 инчи (27 Број на џебови : 4 (1 надворешен, 3 ентериер) Тежина : 17,6 мл (500 Долж

DEN 1943.04
Менгло Ирачки Воен Ветеран Унисекс Прилагодливи Капа Камионџија Капи Тато Бејзбол Капи Памук Каубојска Капа Ново
Менгло Ирачки Воен Ветеран Унисекс Прилагодливи Капа Камионџија Капи Тато Бејзбол Капи Памук Каубојска Капа

100% памук Затворање на бравата Машинско Перење 100% памук (измиен тексас) Секојдневно, излети, спорт, актив�

DEN 1.33
Јуниорс екипаж вратот елек салон за блуза елек, без ракави графички симпатични смешни животински камизолни резервоар Ново
Јуниорс екипаж вратот елек салон за блуза елек, без ракави графички симпатични смешни животински камизолни резервоар

Врвовите маички со елек за продажба на дозвола за дами Маици за вратот без ракави на ракави ✈✈✈ ДЕЛОВИ

DEN 979.20
ИСАК Волк Смарагд Исечете 10к Цврсто Злато 4 Каратен Вистински Моисанит Дијамантски Пасијанс Предлог Венчален Ново
ИСАК Волк Смарагд Исечете 10к Цврсто Злато 4 Каратен Вистински Моисанит Дијамантски Пасијанс Предлог Венчален

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Прекрасен прстен во класичен стил, �

DEN 1.67
Fragarn лето плус фустани со големина, женски обичен печатен фустан со должина на коленото V-врат пуловер лабав фустан Ново
Fragarn лето плус фустани со големина, женски обичен печатен фустан со должина на коленото V-врат пуловер лабав фустан

Направено од лесна и дише ткаенина Фудбалерот и одблесокот Алинија со висока линија на половината совр�

DEN 1.33
Денот на вineубените, отпечатените врвови на срцето, женски обични модни маички со долги ракави, трендовски Ново
Денот на вineубените, отпечатените врвови на срцето, женски обични модни маички со долги ракави, трендовски

Materialенски материјал за кошула со долг ракав за жени : полиестер и спандекс Овие џемпери доаѓаат со целос

DEN 1169.60
Xiloccer голф панталони жени цврсти летни памучни панталони памук за забава дневно и за жена Ново
Xiloccer голф панталони жени цврсти летни памучни панталони памук за забава дневно и за жена

100% памук Направени во САД или увезени 【Брза испорака】 720 дена !!!!! Има за цел да избере побрза логистика �

DEN 3.33