1 парчиња голема големина 100x137cm само лепило PU кожа ткаенина лепенка за залепки за поправка на софа

1 парчиња голема големина 100x137cm само лепило PU кожа ткаенина лепенка за залепки за поправка на софа

DEN 328.00

Ново

Залиха

Материјал за лента за поправка на кожа Користете кожа со висок степен, со класика на модели и бои Кожа за поправка на кожена, не е потребна топлина, без пеглање, не се потребни алатки, не е потребно шиење, без време на чекање, кожна мазна, водоотпорна, отпорна на абење, совршена удобност за поправка, само-леплична силна и издржлива. Самолепливо и лесна за употреба, чистење на површината со солза, сечење со ножици со лепенка со вистинска големина, извадете ја поддршката на лепилото и ставете ги на областите на кои е потребна поправка, направете ја површината како нова. Нанесете на чантата, лежиштето, ремените, перничињата, софи, столици, седиште за автомобили, торби, чанта, чизми, итн. Материјал : ПУ кожа. Материјал за лента за поправка на кожа Користете кожа со висок степен, со класика на модели и бои. Кожа за поправка на кожена, не е потребна топлина, без пеглање, не се потребни алатки, не е потребно шиење, без време на чекање, кожна мазна, водоотпорна, отпорна на абење, совршена удобност за поправка, само-леплична силна и издржлива. Самолепливо и лесна за употреба, чистење на површината со солза, сечење со ножици со лепенка со вистинска големина, извадете ја поддршката на лепилото и ставете ги на областите на кои е потребна поправка, направете ја површината како нова. Нанесете на чантата, лежиштето, ремените, перничињата, софи, столици, седиште за автомобили, торби, чанта, чизми, итн. Материјал : ПУ кожа. Опис : Сосема нов и висок квалитет. Карактеристики : Материјал за лента за поправка на кожа Користете кожа со висок степен на квалитет, со класика на модели и бои. Кожа за поправка на кожена, не е потребна топлина, без пеглање, не се потребни алатки, не е потребно шиење, без време на чекање, кожна мазна, водоотпорна, отпорна на абење, совршена удобност за поправка, само-леплична силна и издржлива. Самолепливо и лесна за употреба, чистење на површината со солза, сечење со ножици со лепенка со вистинска големина, извадете ја поддршката на лепилото и ставете ги на областите на кои е потребна поправка, направете ја површината како нова.

Производи во категоријата

Yiiin 100pcs акрилен куршум Спајк конус столпчиња, златни шипки со шипки, мушка од 14 мм конус конус Спајк Ново
Yiiin 100pcs акрилен куршум Спајк конус столпчиња, златни шипки со шипки, мушка од 14 мм конус конус Спајк

Навртките на куршумите се изработени од висококвалитетни ABS, мазна површина со металик сјај Големина пр

DEN 0.67
Bosaiya JG Boxed 6-12mm метални занаети за занаети Brads DIY картички што ги прави децата за да се караат Ново
Bosaiya JG Boxed 6-12mm метални занаети за занаети Brads DIY картички што ги прави децата за да се караат

Материјал : Метал Големина : околу 612 мм Боја : Мешани бои Лесен за употреба okeиркајте дупка со притисок н�

DEN 438.40
Супер Z излез чиста пластична акрилна бања бомба школки за обликување топки комплет Ново
Супер Z излез чиста пластична акрилна бања бомба школки за обликување топки комплет

Направете совршен сет на домашни бомби за бања без мали дупки за воздух! Лесно е да се преливаат во омиле

DEN 159.84
Nuobesty Преносна страница за еластични резерви зафаќаат црни рачки класични прилагодливи хартиени канцеларии рачни Ново
Nuobesty Преносна страница за еластични резерви зафаќаат црни рачки класични прилагодливи хартиени канцеларии рачни

Мал Панч за дупкиовој удар на лисја е многу погоден за употреба дома, канцеларија, училиште и слично При�

DEN 2.33
Паун сина екстра фино сјај 1,5 унци канистер w/истурете го или капакот за тресење Ново
Паун сина екстра фино сјај 1,5 унци канистер w/истурете го или капакот за тресење

Земја на потекло : Кина Број на модел : 30029629 Димензија на пакет на артикли : 3.5826771617 "L X 1.4960629906" W X 1...

DEN 939.20
Супер пакет од 18 постери за боење со кадифени бои - Уметност и занаети за момчиња и девојчиња - одлично за после Ново
Супер пакет од 18 постери за боење со кадифени бои - Уметност и занаети за момчиња и девојчиња - одлично за после

Дизајни : Сите прикажани се вклучени во овој 18пакет ТРекс, Игуанадон, Велоцијаптор, Бронтосаурис, Трицер

DEN 255.52
Преклопување картонски обележување на папка за занаетчиски алатки за занаетчиски папки 2 парчиња занаетчиска алатка DIY Ново
Преклопување картонски обележување на папка за занаетчиски алатки за занаетчиски папки 2 парчиња занаетчиска алатка DIY

Пакетот вклучува : 2 × Алатки за занаетчиска папка за коски Белешка : 1 Транзиција : 1см = 10мм = 0,39inch Вистинс�

DEN 486.40
Делови за алатки 10SET/ЛОТ СОДРИНА МАКЕДОНСКИ СТУД СВЕТСКИ СВЕТСКИ СВЕТСКИ ПОВЕЕ ЗА РЕМЕР ЗА РЕМЕНТ ЗА ЛИТЕ Ново
Делови за алатки 10SET/ЛОТ СОДРИНА МАКЕДОНСКИ СТУД СВЕТСКИ СВЕТСКИ СВЕТСКИ ПОВЕЕ ЗА РЕМЕР ЗА РЕМЕНТ ЗА ЛИТЕ

Боја : 5 мм Направено од високо квалитетен месинг, здрав и издржлив Погоден за багаж, домашен текстил, чев

DEN 1.00
КАРЕН ФОСТОР ДИЗАЈНСКИ СТАРКИГИНГ Хартија, 25 листови, камп, 12 x 12 Ново
КАРЕН ФОСТОР ДИЗАЈНСКИ СТАРКИГИНГ Хартија, 25 листови, камп, 12 x 12

Премиум хартија за книги за книги со дизајн на кампот Стандардна големина од 12 x 12инчи...

DEN 227.52
Сет за печати од цветна мечка и птици Ново
Сет за печати од цветна мечка и птици

Ова е сет од 4 "x 6" од 22 јасни марки за фотополимер Направено во САД Обезбедување на кожена за печат Обезбе

DEN 1.00
2 парчиња силиконски мачки калапи 3Д мачки розови сапуни од силиконски калапи за сапун од свеќи, правејќи Ново
2 парчиња силиконски мачки калапи 3Д мачки розови сапуни од силиконски калапи за сапун од свеќи, правејќи

Симпатична мувла за мачки : Она што би го примиле се 2 симпатични различни силиконски мувла во форма на м�

DEN 2.00
Youguom 6in повеќенаменски ножици, не'рѓосувачки челик остри основни ножици за канцелариски домашни домаќинства Ново
Youguom 6in повеќенаменски ножици, не'рѓосувачки челик остри основни ножици за канцелариски домашни домаќинства

Ножици за општа намена Одлично за сечење на лесна должност на хартија, картон, залиха на картички, харти

DEN 0.67
Смајли матка автомобил свежиот силиконски мувла | 4 x 2,5 ”x 0,08” инчи за миризливи арома монистра свеќа за автомобили, Ново
Смајли матка автомобил свежиот силиконски мувла | 4 x 2,5 ”x 0,08” инчи за миризливи арома монистра свеќа за автомобили,

Смајли матка автомобил свежиот силиконски мувла 2,5 ”висока ширина x 4” x За употреба со миризливи монис�

DEN 2.00
Heepdd 100pcs rhinestone Rivet, b акрилна занишка 8мм DIY декоративна студија за синтетички кристал ринестон Ново
Heepdd 100pcs rhinestone Rivet, b акрилна занишка 8мм DIY декоративна студија за синтетички кристал ринестон

Поништување Добра вредност Пакетот вклучува 100 парчиња занишани, имате доволно количина за да ги напра�

DEN 2.33
200 парчиња деко -документи за белешка, 3,9*5.5in гроздобер декопаж хартија за неволја, списанија, ретро цвеќиња Пеперутка Ново
200 парчиња деко -документи за белешка, 3,9*5.5in гроздобер декопаж хартија за неволја, списанија, ретро цвеќиња Пеперутка

【Голема количина лесна за солза и совршена за коланирање 【Повеќекратна употреба】 —— Ова гроздобер Е�

DEN 159.84
Бродови во пристаништето Ле Хавр Сликарство од Клод Моне DIY Дијамантски комплети за сликање за возрасни, 5Д целосна Ново
Бродови во пристаништето Ле Хавр Сликарство од Клод Моне DIY Дијамантски комплети за сликање за возрасни, 5Д целосна

? 【Големина на платно】 ☛ ☛ 40x50cm / 16 x 20 инчи Нашата боја за сликање со дијаманти по броеви не вклучува ра

DEN 0.67
Мика во прав за пигмент од епоксидна смола - сапун во боја, правејќи комплет за резерви, пакет на пигмент од смола за Ново
Мика во прав за пигмент од епоксидна смола - сапун во боја, правејќи комплет за резерви, пакет на пигмент од смола за

Комплетен материјал за бања за бањаСет на додатоци за бања во Лоло занаетчиски производи вклучува 100 вр�

DEN 175.84
ДДП сет од 24 ножици Метзенбаум 10 ”директен не'рѓосувачки челик Ново
ДДП сет од 24 ножици Метзенбаум 10 ”директен не'рѓосувачки челик

Сет од 24 ножици на Метзенбаум 10 ”директен не'рѓосувачки челик Направено од не'рѓосувачки челик Одличен

DEN 2191.84
Занаетчиски жици, оригинални кожни жици на велур, кожа чипка, нишка на жицата, кадифена кабел за ѓердан, нараквица, Ново
Занаетчиски жици, оригинални кожни жици на велур, кожа чипка, нишка на жицата, кадифена кабел за ѓердан, нараквица,

Употреба : Декорација, прицврстување на накит или монистра, DIY, додатоци, ракотворби, торби не за чипка за

DEN 2.33
Нов LON0167 100PCS 12mm квадратен совет DIY хартија Бред Мет Блек за занаетчиски занаети (100 парчиња 12мм Quadratische Ново
Нов LON0167 100PCS 12mm квадратен совет DIY хартија Бред Мет Блек за занаетчиски занаети (100 парчиња 12мм Quadratische

Име на производот : хартија Бред; Содржина на пакетот : 100 (+ / 2%) ПЦС X PARPER BRAD Главна боја : Мет Блек Материја

DEN 185.12
Хемотон глинени калапи 3 парчиња 3Д овошје силиконски чоколади бонбони полимерни глине Ново
Хемотон глинени калапи 3 парчиња 3Д овошје силиконски чоколади бонбони полимерни глине

Оваа ставка е совршена алатки за правење на вашите дневни проекти за DIY Со добра изработка и креативен д�

DEN 191.68
50 CYP BLIGHT PEAR SING SING SOAP BOX - Домашна амбалажа за сапун - сапун за правење материјали - направени во САД! Ново
50 CYP BLIGHT PEAR SING SING SOAP BOX - Домашна амбалажа за сапун - сапун за правење материјали - направени во САД!

1 парчиња кутија се отвора на кратка страна (се вклопува сапуни дебели до 1 Направено во САД Кутијата ќе �

DEN 2.33
Јузен Чиогами јапонски традиционални обрасци: ролна, коноп, желка, 6 обрасци x 4, вкупно 24 Ново
Јузен Чиогами јапонски традиционални обрасци: ролна, коноп, желка, 6 обрасци x 4, вкупно 24

Јапонски традиционални 6 обрасци x 4 листови, вкупно 24 листови 15 см x 15 см Големина : 15 см (5,9 ") x 15 см (5,9") Секо

DEN 3.33
Минерва занаети со висок пресврт Кралски креп фустан ткаенина махагони кафеава - по метар Ново
Минерва занаети со висок пресврт Кралски креп фустан ткаенина махагони кафеава - по метар

Креп, 100 % полиестер Бренд : Занаети од Минерва Количина : на метар Боја : Махагони кафеава Ширина : 60 ​​" /

DEN 0.33
Карл занаетчиски мини занаетчиски удар, сладок дом Ново
Карл занаетчиски мини занаетчиски удар, сладок дом

Димензии на пакетот : 2,794 CMS (L) X 4 Тип на производ : канцелариски производи Количина на пакет : 1...

DEN 1.67
Зоенху 20 парчиња 12 x 12 x 1/8 инчи недовршени чаршафи со басвуд, рамни плоштади од 3 мм, безбојни празно дрвени Ново
Зоенху 20 парчиња 12 x 12 x 1/8 инчи недовршени чаршафи со басвуд, рамни плоштади од 3 мм, безбојни празно дрвени

Материјал со висок квалитет овие недовршени дрвени плочи од 3 мм се изработени од топола иверица, приро�

DEN 2.00
Супер скијач 3025-00 алатка за скијање на кожен занаетчиски Ново
Супер скијач 3025-00 алатка за скијање на кожен занаетчиски

Најлесната алатка за скицирање на рацете за употреба Се одликува со тешка конструкција што е совршена з

DEN 1299.20
Sewacc 1440 компјутери торби тркалезно засилување за Supplies чанти торбички комплет фаворизираат метални Ново
Sewacc 1440 компјутери торби тркалезно засилување за Supplies чанти торбички комплет фаворизираат метални

Копчиња за столпчиња за препишување : Апликација : Овие кожни навртки се корисни алатки што можат да бид�

DEN 2.33
Кисангел девојки додатоци модни кукли 12 парчиња директно синтетички кукли за коса крши перики кукли за правење додатоци Ново
Кисангел девојки додатоци модни кукли 12 парчиња директно синтетички кукли за коса крши перики кукли за правење додатоци

Додатоци за кукли DIY ќе ги натера вашите сакани кукли да изгледаат толку симпатични и стилски, совршени �

DEN 297.28
Пинк за сликање на дијаманти за дијаманти, 5D DIY дијамантски точки уметност за возрасни целосна вежба Ново
Пинк за сликање на дијаманти за дијаманти, 5D DIY дијамантски точки уметност за возрасни целосна вежба

❀ 【HD печатење платно】 : DIY дијамантски сликарство целосна вежба користи висококвалитетно платно, кое е

DEN 1871.84
Вазакура направена во Јапонија Икебана за комплет за алатки за почетници. Ножици на Koryu, црниот носител на цвет Ново
Вазакура направена во Јапонија Икебана за комплет за алатки за почетници. Ножици на Koryu, црниот носител на цвет

【Спецификација】 Сите направени во Јапонија (префектура Niigata) 【ножици на koryu ikebana】 Големина : L 6,69 x W 393 x H

DEN 1.67
Содржина на пресметка Гупаи Математика Клиперс за нокти Остриот нокти од не'рѓосувачки челик Ново
Содржина на пресметка Гупаи Математика Клиперс за нокти Остриот нокти од не'рѓосувачки челик

Големина : 3,7 см x 5,8 см (1,5 инчи x 2,3 инчи) Класификација : клипери за нокти, секач, ножици Функција : Мултифун

DEN 0.33
Викаски торба starвезда легура облека металик во ѓердан од куршуми со приврзоци XMM метални додатоци ноилхед занаети Ново
Викаски торба starвезда легура облека металик во ѓердан од куршуми со приврзоци XMM метални додатоци ноилхед занаети

Завртки од кожа добро за декорација на ѓердан, вреќи со DIY, чевли, јакни, итн За да го покажете вашиот посе

DEN 1.33
Кафе чаша чаша кригла фрапкучино шлаг крем слама лого силиконски свежиот мувла 3x5,5x1 ”за миризлива арома монистра Ново
Кафе чаша чаша кригла фрапкучино шлаг крем слама лого силиконски свежиот мувла 3x5,5x1 ”за миризлива арома монистра

Кафе чаша чаша кригла frappuccino шлаг крем слама лого силиконски мувла за свежини 5,5 ”висока x 3” ширина x 1 ”�

DEN 239.84
Панел за сликање на уметност Амперсард, Снабдување со дрвени плочи: Музејска серија Хардбрд, 11 x 14, 2 инчен лажен Ново
Панел за сликање на уметност Амперсард, Снабдување со дрвени плочи: Музејска серија Хардбрд, 11 x 14, 2 инчен лажен

Музејквалитетен хардборд : најстабилниот подлога на пазарот за вашите уметнички дела Премиумот на Ampersan

DEN 0.67
Батино 20 парчиња ривети сребро во форма на срцев во форма на срцев декоративен DIY место за копче за копче Ново
Батино 20 парчиња ривети сребро во форма на срцев во форма на срцев декоративен DIY место за копче за копче

Овие предмети се издржливи, отпорни на 'рѓа и лесни за употреба Покажете ја вашата личност со овие наврт�

DEN 0.33
Потопло комплет за восок заптивка, восок печка за заптивка со восок со лажица за топење на восок и свеќи Ново
Потопло комплет за восок заптивка, восок печка за заптивка со восок со лажица за топење на восок и свеќи

За топење на мониста заптивка на восок или запечатување на восочни стапчиња Погодно е да се направат по�

DEN 2.67
Welliestr 100 парчиња/кутија 8/10/12mm црни очи за играчки безбедносни очи за цртани филмови за кукли што прават животински Ново
Welliestr 100 парчиња/кутија 8/10/12mm црни очи за играчки безбедносни очи за цртани филмови за кукли што прават животински

✔material : пластика големина и количина : 8мм, 10мм, 12мм, 14мм, 16мм (секоја големина е 20 парчиња) ✔тотална колич

DEN 3.33
Uchida RPT900-05 хартија за кастрење на ротационото сечило, розова боја, розова Ново
Uchida RPT900-05 хартија за кастрење на ротационото сечило, розова боја, розова

Додаток за розова сечило до хартија Триммминг Бади rpt Касета за безбедно сечило на дискот со патентиран

DEN 98.88
Sunworks: градежна хартија Sunworks, тешка категорија, 12 x 18, светло бело, 50 чаршафи -: - Продадени Ново
Sunworks: градежна хартија Sunworks, тешка категорија, 12 x 18, светло бело, 50 чаршафи -: - Продадени

Градежна хартија за сончање Светла боја, градежна градежна хартија со голема јачина, тешка категорија с

DEN 2.33