X-Dree 50pcs 12mm DIY рамна глава хартија Бред Црна за занаетчиски занаетчиски занаети (50 парчиња 12мм Бриколаје Кабеза Плана Папел Негро Бред Пара занаетчиски занает занает

X-Dree 50pcs 12mm DIY рамна глава хартија Бред Црна за занаетчиски занаетчиски занаети (50 парчиња 12мм Бриколаје

DEN 1515.20

Ново

Залиха

Име на производот : хартија Бред; Содржина на пакетот : 50 (+/- 2%) ПЦС X Партија Бред Главна боја : Црна. Материјал : месинг. Тежина : 22 g (пезо : 22g. Димензија : 6,5 x 12mm / 0.26 "x 0,47" (H * D) (Dimension : 6,5 x 12 mm / 0.26 '' x 0,47 '' (H * D). Име на производот : хартија Бред ; Содржина на пакет : 50 (+/- 2%) ПЦС X Партија Бред. Главна боја : црна. Материјал : месинг. Тежина : 22g (пезос : 22г. Димензија : 6,5 x 12mm / 0.26 "x 0,47" (H*D) (Дименсион : 6,5 x 12 mm / 0.26 '' x 0,47 '' (h * d). 50pcs 12mm DIY рамна глава хартија Бред Црн За занаетчиска инсталација на занаетчиска употреба, само вметнете ги prongs и свиткувајте се навнатре за безбедно да ги прикачите столпчињата на хартија.great Обликувани Бредс за прицврстување на хартија, украси, ознаки и повеќе за распоред на книги, честитки и други проекти за занаетчиски производи. of DIY pleasure. Description in Spanish50pcs 12mm bricolaje cabeza plana papel negro Brad para Scrapbooking Craft Nombre del producto : Paper Brad; Contenido del paquete : 50 (+/- 2%) pcs x Paper Brad Color principal : Negro Material : Latón Peso : 22g Dimensión : 6.26 '' x 0,47 '' (h * d).

Производи во категоријата

10 обичен хируршки 304 одделение од не'рѓосувачки челик од 25мм празен клуч за прстени Ново
10 обичен хируршки 304 одделение од не'рѓосувачки челик од 25мм празен клуч за прстени

304 одделение не'рѓосувачки челик 25мм (1 инч) надворешен дијаметар Внатрешен дијаметар ~ 21мм (13 / 16 инчи) Ови

DEN 0.33
Carykon 100 парчиња 12 инчи Iridescent Tinsel произлегуваат чистачи на нејасни цевки Ново
Carykon 100 парчиња 12 инчи Iridescent Tinsel произлегуваат чистачи на нејасни цевки

Повторно употребливи стебла, iridescent боја, комбинирајте половина нејасна и половина тела Свиткувајте во �

DEN 3.33
Monport Fireproof 80W CO2 ласерски гравура 24 x 36 со вграден ласерски ласерски ласерски ласерски ласерски ласерски Ново
Monport Fireproof 80W CO2 ласерски гравура 24 x 36 со вграден ласерски ласерски ласерски ласерски ласерски ласерски

Вграден чилер за паметни водавградениот 3 L вода чилер на нашиот ласерски гравура 80 W CO2 е лесен за ракува�

DEN 992.00
CCBeauty Professional Face Face Oil Oil 12 бои со 10 црни четки за сликање со професионално масло за боја Ново
CCBeauty Professional Face Face Oil Oil 12 бои со 10 црни четки за сликање со професионално масло за боја

Пакетот вклучува 4 артикли : 1x 12 бои боја на лице, 1x 10 црни четки за сликање, 1x 12 бои боја на лицето, 1x 10 сини

DEN 1.67
Балет девојки Дијамантски комплети за сликање, 5D DIY Diamonds Dots Art for ulters gult chit cristal cristal Ново
Балет девојки Дијамантски комплети за сликање, 5D DIY Diamonds Dots Art for ulters gult chit cristal cristal

❀ 【HD печатење платно】 : DIY дијамантски сликарство целосна вежба користи висококвалитетно платно, кое е

DEN 2.67
Асдирн 5 ”конец за нишки, шиење ножици со остри сечила од не'рѓосувачки челик и меки рачки, одлично за шиење, занает Ново
Асдирн 5 ”конец за нишки, шиење ножици со остри сечила од не'рѓосувачки челик и меки рачки, одлично за шиење, занает

Сечилата на конецот во овој сет се изработени од не'рѓосувачки челик од нож од процесот на фалсификувањ�

DEN 2.00
Wuuycoky светло златно двојно капаче за метални метални метални капаци и пост 10мм пакет од 60 комплети Ново
Wuuycoky светло златно двојно капаче за метални метални метални капаци и пост 10мм пакет од 60 комплети

Дијаметар на капаче : 15мм, должина на пост : 10мм, базен дијаметар : 12мм Мерка конверзија : 1мм = 0,0393 инчи 1 ин�

DEN 1.67
Лили печати декоративни комплети за сликање на дијаманти смешни 5D DIY целосна вежба дијамантски точки Ново
Лили печати декоративни комплети за сликање на дијаманти смешни 5D DIY целосна вежба дијамантски точки

Комплетите за сликање со дијаманти вклучуваат 1 Пенка за вежбање на Фулкром + 1 Диск за вежбање + 1 парче к�

DEN 255.84
Занаетчиски жици | 3мм тркалезен оригинален кожен кабел за накит за правење ѓердани нараквици плетенки занаетчиски Ново
Занаетчиски жици | 3мм тркалезен оригинален кожен кабел за накит за правење ѓердани нараквици плетенки занаетчиски

3,0мм тркалезна кожа кабел со редовно сјајно Кожен кабел е спакуван на пластична количка што се намалува

DEN 1.33
Нов LON0167 кожен занаетчиски занаетчиски заптивка 1 2 сигурна ефикасност, профонска дупка за влечење Ново
Нов LON0167 кожен занаетчиски занаетчиски заптивка 1 2 сигурна ефикасност, профонска дупка за влечење

Вкупна големина : (издржлив во употреба) (секоја) 100 x 6 x 4mm / 4 '' (најновата технологија) x 024 '' highend производ x 0

DEN 1.67
Didiseaon 1pc додаток за слама додаток за божиќни украси за божиќни украси за смола силиконска свеќа од смола силиконски Ново
Didiseaon 1pc додаток за слама додаток за божиќни украси за божиќни украси за смола силиконска свеќа од смола силиконски

Растенија декор направени со одлична занаетчија, таа е мазна и удобна, лесна за демидирање и не се држи С

DEN 303.84
Мешано x-gree 4 бои 6мм бисер хартија Brad StrapBooking картичка Изработка на свадба занает 100 парчиња (Mezclado Ново
Мешано x-gree 4 бои 6мм бисер хартија Brad StrapBooking картичка Изработка на свадба занает 100 парчиња (Mezclado

Име на производот : хартија Бред; Содржина на пакетот : 100 (+ / 2%) ПЦС X PARPER BRAD Главна боја : Виолетова, зелена

DEN 0.33
Lllunimon bjd sd кукла перика, разиграна двојна конска опашка за перика за коса за MSD Dod Cullip Dollfie Ново
Lllunimon bjd sd кукла перика, разиграна двојна конска опашка за перика за коса за MSD Dod Cullip Dollfie

Забелешка : Пакетот вклучува само перика, кукли и други додатоци кои не се вклучени! Големина : 3 големини

DEN 1.00
Романтична колекција Stamperia: Нашиот пат 6x6 Paper Pack - Ново
Романтична колекција Stamperia: Нашиот пат 6x6 Paper Pack -

6 in Двокреветна хартија Започнете го вашиот проект десно со совршена хартија за страници за записи, чест

DEN 176.00
Queenbox 100 компјутери 0,6x30cm Шарен нејасен Chenille стебла крзнени чистачи на метални цевки за DIY уметности Ново
Queenbox 100 компјутери 0,6x30cm Шарен нејасен Chenille стебла крзнени чистачи на метални цевки за DIY уметности

Материјал : Направено од кадифен, пластика и метал Галванизирана железна жица и полиестерска ниска елас

DEN 0.33
Stobok 30pcs ролни занаетчиски играчки Детски цртеж за занаети за мали деца занаетчиски цевки рефус уметнички проект Ново
Stobok 30pcs ролни занаетчиски играчки Детски цртеж за занаети за мали деца занаетчиски цевки рефус уметнички проект

Цевки за хартиени пешкири : Претворете ги во телескопи, ракети, инструменти и повеќе овие занаетчиски ро

DEN 2.67
Бизбен дијамантски слики животно куче DIY 5д дијамантски комплет за сликање за возрасни целосен вежба Ново
Бизбен дијамантски слики животно куче DIY 5д дијамантски комплет за сликање за возрасни целосен вежба

Премиум квалитетен платно : платното е изработено од висококвалитетна масло крпа, која е издржлива, вод�

DEN 985.60
Homyow 3 во 1 агол заокружувачки удар - дупка за дупки 4мм 7мм 10мм 3 -насочен агол за занаетчиски занаети, DIY Ново
Homyow 3 во 1 агол заокружувачки удар - дупка за дупки 4мм 7мм 10мм 3 -насочен агол за занаетчиски занаети, DIY

? Издржлив материјал : Нашиот агол на хартија за хартија е изработен од цврсто куќиште на ABS и секач за ле�

DEN 0.33
Сет од 100 парчиња x10sive квадратни облици занаетчиски плочки за огледало, парчиња огледала во форма на квадрат, Ново
Сет од 100 парчиња x10sive квадратни облици занаетчиски плочки за огледало, парчиња огледала во форма на квадрат,

Создадете убавина : Направете свој мозаик од огледало дома за да му дадете на кој било простор неверојат

DEN 2.67
GPPZM восок заптивка лепак за лепак за лепак и лажица постави восочни мониста заптивки запчиња за време Ново
GPPZM восок заптивка лепак за лепак за лепак и лажица постави восочни мониста заптивки запчиња за време

Телото на печката е добро дизајнирано, исклучителен изглед, целото дупчење со цврсто дрво Контејнерот н

DEN 3.00
Canson 200992671 - ролна за хартија од ткиво, 0,5 x 5m, црна Ново
Canson 200992671 - ролна за хартија од ткиво, 0,5 x 5m, црна

Овозможува оптимален отпор на светлина Достапно во најразлични бои Овозможува оптимален отпор на свет�

DEN 512.00
Комплет за пиштол за лепак со целосна големина, висока моќност од 150W со 3 бакарни млазници Температура прилагодлива Ново
Комплет за пиштол за лепак со целосна големина, висока моќност од 150W со 3 бакарни млазници Температура прилагодлива

【Комплет за носење】 Доаѓа со комплет за пиштол за лепак, соберете ги сите работи само во една торба, вкл

DEN 0.67
Sewacc 7 парчиња поставени сјајни лепак стапчиња искра лепак за занаетчиски лепак лепак лепак за деца обоени глинени Ново
Sewacc 7 парчиња поставени сјајни лепак стапчиња искра лепак за занаетчиски лепак лепак лепак за деца обоени глинени

Детски комплети ефикасно се придржуваат предмети заедно, вклучувајќи хартија, фотографии и ткаенина; п�

DEN 191.84
WLL-DP леопард моделирање на хартија трофеј 3Д хартија скулптура DIY хартија модел геометриски украси украси креативни Ново
WLL-DP леопард моделирање на хартија трофеј 3Д хартија скулптура DIY хартија модел геометриски украси украси креативни

♡ Одличен дизајн : Оваа хартиена мувла е изработена од висококвалитетни материјали за хартија Елегантн

DEN 1153.60
Силиконски калапи за сапуни Bestzy 2 парчиња Домашна сапун од сапун, калапи за печење торта со торта од месечина Ново
Силиконски калапи за сапуни Bestzy 2 парчиња Домашна сапун од сапун, калапи за печење торта со торта од месечина

【Обезбедување на квалитет】 Направено од силиконски материјал од храна, безбеден сапун со рачни сапуни

DEN 1.67
Без вкус на лепак рачно изработени повеќебојни DIY фино про transparentирен сет мек 10мл лепак дома Ново
Без вкус на лепак рачно изработени повеќебојни DIY фино про transparentирен сет мек 10мл лепак дома

Големина : 50g лепак, 10g секоја 6 концентрати во боја Материјал : Лепак Без вкус на лепак рачно изработени п�

DEN 2.33
Снежна дрво птица градска светлина на улицата Nail Nipper прстен клуч за шишиња со шишиња со шише Ново
Снежна дрво птица градска светлина на улицата Nail Nipper прстен клуч за шишиња со шишиња со шише

Големина : 3,2 см x 5,8 см (1 инч x 2 инчи) Класификација : приврзок за клучеви, отворач, клипери за нокти Каракт�

DEN 1.00
Електрични ножици, повеќенаменски ножици за електрични ткаенини со безбедносен прекинувач, батерии Ново
Електрични ножици, повеќенаменски ножици за електрични ткаенини со безбедносен прекинувач, батерии

✅ Висок квалитет на материјал : Овој професионален прилагоден електричен автоматски ножици е изработе�

DEN 3.00
Се случува срања. Дизајнирање и. Дизајн и правење на клучеви за облека, саркастично дизајнирање и правење Ново
Се случува срања. Дизајнирање и. Дизајн и правење на клучеви за облека, саркастично дизајнирање и правење

Дизајн и правење на клучеви за облека Изработено е од висококвалитетен не'рѓосувачки челик Тој е многу

DEN 0.33
WXBDD Комплетни практични кожни занаетчиски алатки поставени со AWL, восочна нишка и други додатоци за кожа од кожа Ново
WXBDD Комплетни практични кожни занаетчиски алатки поставени со AWL, восочна нишка и други додатоци за кожа од кожа

Кожни занаетчиски алатки сет можат да ги задоволат вашите основни потреби за кожни занаети Практичен и

DEN 3.33
Додатоци за клуч за клучеви SOIMISS Јапонски декор 10 парчиња јапонски кимоно кукла мини смола занаетчиски десктоп Ново
Додатоци за клуч за клучеви SOIMISS Јапонски декор 10 парчиња јапонски кимоно кукла мини смола занаетчиски десктоп

Смола Јапонски кимоно сукулентни фигурини прекрасна јапонска дизајн на облик на кимоно, стилски и симп

DEN 123.68
Longzang мала роза S0237 занаетчиски силиконски сапун занаетчиски калапи DIY рачно изработени сапуни Ново
Longzang мала роза S0237 занаетчиски силиконски сапун занаетчиски калапи DIY рачно изработени сапуни

Силиконски калапи Боја : Случајна Брод од Кина, само мувла Машината за миење садови безбеден, лесен за уп

DEN 2.33
Стенцил бор дрво гранка флонц декоративен образец за матрици за белење на книги за wallидови и декорација на торта Ново
Стенцил бор дрво гранка флонц декоративен образец за матрици за белење на книги за wallидови и декорација на торта

Декоративна матрица, големина 6 "x8" (како ДВД случај, 15x20cm, A5) Стенцил направен од полипропилен пластичен л

DEN 159.84
Надворешни 8 парчиња метални занаети со 12 инчи за метални занаети со соништа со соништа за прстени за занаетчиски занаети, Ново Попусти
5d DIY дијамантски сликарство затоа што некој што го сакаме е на небото Има малку небото во нашиот дом Ново
5d DIY дијамантски сликарство затоа што некој што го сакаме е на небото Има малку небото во нашиот дом

Сет на алатки вклучува нашиот комплет DIY вклучува сè што ви треба! 2x Пенкало за сликање, лепак за сликање

DEN 216.00
Tandy Leather Craftool� 3-D клип за школка со печат 8582-00 Ново
Tandy Leather Craftool� 3-D клип за школка со печат 8582-00

Tandy Leather Craftool� 3D клип за школка со печат 858200 Tandy Leather Craftool� 3D клип за школка со печат 858200 Нашите комплетно

DEN 126.08
KS Tools 117.1720 VDE Четири пат Спанер, 10x13x14x17mm, една големина, јасна Ново
KS Tools 117.1720 VDE Четири пат Спанер, 10x13x14x17mm, една големина, јасна

Сите наши напори треба да датираат, нè направија еден од најголемите меѓународно оперативни производит

DEN 3472.00
Скриј и пијалок, кожна силна лента широка, жица за плетенка на кабелот, долга со средна тежина за занаети/алатки/работилница Ново
Zgmaxcl дијамантски сликарство DIY за возрасни целосна вежба тркалезна елен и цвеќиња скапоцени камења Ново
Zgmaxcl дијамантски сликарство DIY за возрасни целосна вежба тркалезна елен и цвеќиња скапоцени камења

【5д голема големина】 5d со голема големина на дијамантска слика, подобро украсете го вашиот дом Сликарс�

DEN 1.33
5д дијамантски сликарство вазна дијамант мозаик крин на долината монистра везови цвет слика дома украс Ново
5д дијамантски сликарство вазна дијамант мозаик крин на долината монистра везови цвет слика дома украс

Сликањето на дијаманти DIY може да работи и да научи да го намали стресот, емоционалното прилагодување, а�

DEN 223.84
MSSOOMM 15мм Силиконски ласерски рефлексија огледала за машина за граверот за сечење на ласерски CO2, Ново
MSSOOMM 15мм Силиконски ласерски рефлексија огледала за машина за граверот за сечење на ласерски CO2,

Материјал : злато обложена SI; Дијаметар : 15мм / 0,59inch; Дебелина : 3мм / 0 3 компјутери Si CO2 ласерско рефлексија

DEN 2.67
Добредојдовте на радосен дом 1 п.п. лалиња Среќна позадина на мајката Позадина втиснување папка за правење Ново
Добредојдовте на радосен дом 1 п.п. лалиња Среќна позадина на мајката Позадина втиснување папка за правење

Втиска папка за правење картички е направена од пластика, што се користи за вашите покани / картички / к�

DEN 111.84
Мувла за сапун од сапун сапун сапун Ново
Мувла за сапун од сапун сапун сапун

100% рачно изработена силиконска суровина со врвен квалитет за правење сапун 1 калап за шуплини / изработ

DEN 159.84
ФОСКОЛА 10 парчиња хартија за хартија за патеки за книги рачно изработени дупки за дупки за ракави за занаетчиски Ново
ФОСКОЛА 10 парчиња хартија за хартија за патеки за книги рачно изработени дупки за дупки за ракави за занаетчиски

Лесен за употреба, добро за DIY бележник, правење честитки за правење картички и уметнички дела за деца Ов

DEN 0.67
Homesogood 2pcs Сноп -книги за училишна канцеларија за училишна канцеларија материјал метални дупки за облици на форма Ново
Homesogood 2pcs Сноп -книги за училишна канцеларија за училишна канцеларија материјал метални дупки за облици на форма

* Панчарот за дупки е изработен од висококвалитетен метал, не е лесен за оштетување, не е лесен за 'рѓа, шт

DEN 175.84