Teak Tuning O -Ring Bushings Pro Duro Series, бело - средно - прилагодено наместено подесување на таблата со прсти

Teak Tuning O -Ring Bushings Pro Duro Series, бело - средно - прилагодено наместено подесување на

DEN 1104.00

Ново

Залиха

71а Дурометар | Белите грмушки од О-прстен со рејтинг на тврдост 71 A обезбедуваат средно возење-компатибилно со сите главни брендови на камиони со прсти (вклучувајќи пошироки камиони на Kingpin како Dynamic и Y-Cruck) Средна затегнатост | Одлично за оние кои претпочитаат построго чувство што овозможува обилно движење и трикови - обезбедуваат умерена количина на движење и опсег на камиони. Прилагодено обликувано | Pro Duro O-Ring Bushings се обликувани со употреба на ултра-премиум силиконски материјал со конзистентна форма и поставување на дупки на секој грмушка. Професионално дизајниран | Овие грмушки од О-прстен се држат до значително абење и солза. Секој сет вклучува 4 мијалници. Со повеќе нивоа на цврстина и широк спектар на опции во боја, Pro Duro Series на Teak Tuning нуди најплодно ниво на прилагодување на какво било подесување на таблата со прсти на пазарот. За возачи на сите нивоа на вештина | Совршен за возачи на сите нивоа на вештина. Вклучува бесплатна налепница за подесување на тиково. Опасност за гушење : мали делови. Не е погодно за деца под 14 -годишна возраст. Подесувањето на тиковите земаат грмушки за прсти и подесување на следното ниво со подесување на сериите Pro Duro. Серија за грмушки за про-прстен, се обликувани од силиконски материјал со ултра-премиум со конзистентна форма и поставување на дупки на секој облик на О-прстен. Ова ни овозможува да ја задржиме истата уникатна форма, но да понудиме повеќе нивоа на цврстина и најплодно ниво на прилагодување на какво било подесување на таблата со прсти на пазарот. Овие грмушки од О-прстен се држат до значително абење и солза. Секој сет вклучува 4 мијалници, кои можат да се користат за да се обезбедат обложувалници со прстен, или можете да ги користите без мијалници за дополнително лабаво вклопување. (Кога користите О-прстени без мијалници, треба да се користи дополнителна грижа за да не се затегне заклучувањето што може да предизвика оштетување на грмушката). Компатибилен со сите главни брендови на камиони со камиони (вклучително и камиони со Teak Spacer, камиони „Продиџи Про“ и пошироки камиони на Кингпин како динамичен и Y-камион).

Производи во категоријата

Скејтборди за прсти Plplaaoo за деца, 1 парчиња јавор дрвена, легура на прсти на прсти со прсти со Ново
Скејтборди за прсти Plplaaoo за деца, 1 парчиња јавор дрвена, легура на прсти на прсти со прсти со

【Фенер од 5јавори од јавор】 Направено од 5 слоевит со висок квалитет на дрва од јавор, цврста и издржлив�

DEN 1.00
Тиково подесување големо патување со табла/торба за носење - црна Ново
Тиково подесување големо патување со табла/торба за носење - црна

Премиум квалитет | Голем случај за патување / носење на табла со црна надворешност (точното боење може да

DEN 1548.80
Топла Тркала Се Тркалаат На Патеката, Песна Во Собата Ново
Топла Тркала Се Тркалаат На Патеката, Песна Во Собата

​Топла Тркала Се Тркалаат Тркачката Патека комбинира трки и складирање во еден кул и удобен пакет ​Ког

DEN 575.36
Ноавуд за прсти палуби +2 парчиња за контрола на компјутери Ново
Ноавуд за прсти палуби +2 парчиња за контрола на компјутери

Noahwood11s Кикфлип Дек Големина : 97*34 5слојно дрво од јавор Палуба 1 компјутери + лента за зафат 2 компјутери...

DEN 2.00
Топла Тркала Чудовиште Камиони, Во собата на 12 1:64 Скала Умре-Фрлија Играчки Камиони За Деца И Колекционери, Ново
Топла Тркала Чудовиште Камиони, Во собата на 12 1:64 Скала Умре-Фрлија Играчки Камиони За Деца И Колекционери,

Чудовиште Камион 12пакетите се совршени за мега паѓање и кршење веднаш од кутијата Вртежи до раскажувањ�

DEN 0.33
Џејда Играчки Том И Џери 1: 24 2015 Доџ Челинџер Хелкат Умре-Фрлија Автомобил со 2.75 Џери Слика, Играчки За Деца И Ново
Џејда Играчки Том И Џери 1: 24 2015 Доџ Челинџер Хелкат Умре-Фрлија Автомобил со 2.75 Џери Слика, Играчки За Деца И

ОРИГИНАЛНО : Автентично лиценцирано од иконската ТВ Серија Том и Џери КЛАСИЧЕН ЏЕРИ ФИГУРА : Инспириран

DEN 329.60
ТЕХНОЛОШКА ПАЛУБА, Креатор На Парк За Големи Верт Ѕидови Х-Конект, Прилагодлива И Градежна Рампа Со Ново
ТЕХНОЛОШКА ПАЛУБА, Креатор На Парк За Големи Верт Ѕидови Х-Конект, Прилагодлива И Градежна Рампа Со

ПРИЛАГОДЛИВ ПАРК : Дизајнирајте и изградете го вашиот сопствен мини парк за скејтборд со технолошката П

DEN 239.84
Toyvian 5 сетови DIY велосипедски модел легура украси црно Ново
Toyvian 5 сетови DIY велосипедски модел легура украси црно

Статуа на трицикл Добри перформанси, смешна и нежна играчка со мала велосипед е секогаш обезбедена од н�

DEN 174.40
Kenid 10PCS 681xzz 1.5x4x2mm ABEC-9 Fingerboard Leaging мазно тивко 681xzz лежишта за камион со прсти Ново
Kenid 10PCS 681xzz 1.5x4x2mm ABEC-9 Fingerboard Leaging мазно тивко 681xzz лежишта за камион со прсти

Лежишта Донесува челичен материјал со лежиште, кој не е лесно да се 'рѓа, висока цврстина и добра отпорно

DEN 2.33
Омабета прсти скејтборди мини скејтборди 1 парчиња јавор професионална дрвена+легура со прсти на прсти Ново
Омабета прсти скејтборди мини скејтборди 1 парчиња јавор професионална дрвена+легура со прсти на прсти

Силна легура на никел : табели со прсти со еластична гума во силната конструкција на легури на никел, има

DEN 132.64
Технолошка палуба - комплет за стартување - поставена рампа со ексклузивни клипови за табли и тренер Ново Попусти
Технолошка палуба - комплет за стартување - поставена рампа со ексклузивни клипови за табли и тренер

Безброј комбинации : Комплетот за стартување има скоро безброј комбинации на распоред, бидејќи го рекон

DEN 689.76
Технолошка палуба TED ACS BLDAPKRP StrtSpots 2 M06 GBL Ново
Технолошка палуба TED ACS BLDAPKRP StrtSpots 2 M06 GBL

Добијте оригинални про палуби што ги возат вашите омилени возачи Од лента за зафаќање до грмушки, овие п

DEN 2.67
Комплет за скејтборд со прсти со прсти со прсти со 1 скејтборд со прсти DIY прсти за скејтпарк комплет, Ново
Комплет за скејтборд со прсти со прсти со прсти со 1 скејтборд со прсти DIY прсти за скејтпарк комплет,

✨ 【Слободно комбинирано поголемо поставување на рампата】 Нашиот ABS пластичен железник за прсти е потр

DEN 0.33
Teak Tuning Apex 61d Уретански тркала за прсти - Мини кратка форма, дијаметар од 6,6 мм - скриени лежишта Ново
Teak Tuning Apex 61d Уретански тркала за прсти - Мини кратка форма, дијаметар од 6,6 мм - скриени лежишта

Сет од четири тркала со кратки плочи од серијата „Апекс“, во „Сиво и бело“ Мини тркала „кратки“ облиц

DEN 511.84
Gadpiparty Teck Deck 2 поставува мини скутерски играчки играчки мали прсти скејтборди комплет со панталони со прсти Ново
Gadpiparty Teck Deck 2 поставува мини скутерски играчки играчки мали прсти скејтборди комплет со панталони со прсти

: ) Играчката за скутер на прстите може да ги обучи вештините за координација на прстите и флексибилност�

DEN 151.84
Томас &засилувач; Пријатели Томас, Перси, Џејмс &засилувач; Ребека Воз Мотор Сет-Сет на 4 Моторизирани Играчка Ново
Томас &засилувач; Пријатели Томас, Перси, Џејмс &засилувач; Ребека Воз Мотор Сет-Сет на 4 Моторизирани Играчка

Децата од предучилишна возраст можат да рекреираат некои од најголемите моменти од шоуто томас И Прија�

DEN 3.00
Time4Deals 4 сад за ручек за ручек со прибор за јадење розови и 18 парчиња рампа за рампа за скејтборд Парк Ново
Time4Deals 4 сад за ручек за ручек со прибор за јадење розови и 18 парчиња рампа за рампа за скејтборд Парк

? Пакет вклучуваат : Секоја сет на паркинзи со табли со прсти доаѓа со 2 поголема големина и 4 стандардни п

DEN 1008.00
Teak Tuning Apex 61d Уретански тркала за прсти - стил на крстарење, облик на чинија, дијаметар од 8,7 Ново
Teak Tuning Apex 61d Уретански тркала за прсти - стил на крстарење, облик на чинија, дијаметар од 8,7

Апекс серија, тркала за прсти во стил на крстарење | Тркалата за лежишта во стил на крстарење во форма на

DEN 511.84
Вифифицирање на удобно и практично качување по качување по прсти, дрвена професионална обука за искачување, виси Ново
Вифифицирање на удобно и практично качување по качување по прсти, дрвена професионална обука за искачување, виси

Различни длабочини : Искачувањето со прсти се дизајнирани со различни длабочини за да симулираат разни

DEN 319.84