PLPLAAOO Rack Gumbell Rack, Gumbell Rack For Home Gym, 3 нивоа 20 килограми лесни држачи за тежина на склопување, организатор на тежини на домаќинството, за складирање на гира, плочи за тежин

PLPLAAOO Rack Gumbell Rack, Gumbell Rack For Home Gym, 3 нивоа 20 килограми лесни држачи за тежина на склопување,

DEN 1416.00

Ново

Залиха

【Премиум материјал】 Направен од врвен PP материјал, решетката за тежина има одлична издржливост против носење и долгорочна употреба Тоа ја прави областа за вежбање повеќе уредна, и лесно складира гира, погодна за домови, канцеларии и спортски сали. 【Држач на тежина】 доаѓа со голем капацитет на лежиште од 20 килограми, штандот со 3 нивоа овозможува безбедно држење на гира. Решетката за тегови на глувци усвојува триаголен дизајн со силна стабилност. Завршено со издржлив палто со црн прав и изработен од челични цевки. 【Стабилен дизајн】 Дизајн на триаголник со здрав цврст обезбедува висока стабилност, без лизгање или паѓање, удобно и сигурен. Со компактен и исклучителен дизајн, решетката за глувци изгледа помодерно, ја максимизира употребата на копнениот простор. 【Практична употреба】 Овозможува широка примена на различни места, вклучително, но не ограничувајќи се на дома, канцеларија, салата и така натаму. Совршено за глупости од тркалезна или хексадецимална неопрена. Покрај тоа, проверете дали е правилно инсталирајте го и затегнете го секое завртка пред употреба. 【Лесно склопување】 Компактен по големина и светлина во тежината, исто така, целото склопување е многу едноставно за да се заврши за неколку минути. Малиот и исклучителен дизајн ви овозможува да ги поставите глувците да застанат насекаде во салата или домот, што ефикасно помага да го зачувате вашиот простор. Спецификација : Тип на ставка : Материјал за глувци на глувци : PPFeatures : Дизајнот на статив овозможува подобра стабилност, а дизајнот во форма на лисја додава чувство на мода и додава многу на движењето. Список на пакети : 1 x Rack Rack5 x Собрание Rod10 X завртка*10.

Item Type: Dumbbell Rack
Product Material: PP
Features: The tripod design enables better stability, and the leaf shaped design adds a sense of fashion and adds a lot to the movement. 
Package List: 1 x Dumbbell Rack5 x Assembly Rod10 x Screw*10

Производи во категоријата

Акварел жаба со јога Мат торби со целосна зип торба за носење за жени мажи, вежбање јога мат носач со прилагодлива лента Ново
Акварел жаба со јога Мат торби со целосна зип торба за носење за жени мажи, вежбање јога мат носач со прилагодлива лента

Големина : Голем34 "Долг x 6,7" дијаметар; Мал21 "долг дијаметар x 6,3" Доволно пространа за повеќето јога, пилат

DEN 2.33
ПРОИЗВОДИ ЗА ПРОИЗВОДИ ЗА ПРОИЗВОДСТВО КОМПАТИРА Ново
ПРОИЗВОДИ ЗА ПРОИЗВОДИ ЗА ПРОИЗВОДСТВО КОМПАТИРА

Две големи рачки за просерија Две ленти за глуждот Еден каде било сидро Заштитен ракав за еден отпор...

DEN 1.00
PoSport 2.6ft/80cm Dia Не'рѓосувачки воздушен обрач, 770 lbs Тестиран лир -обрач со додатоци, единечна Ново
PoSport 2.6ft/80cm Dia Не'рѓосувачки воздушен обрач, 770 lbs Тестиран лир -обрач со додатоци, единечна

【80 см / 2 Воздушен прстен】 воздушен обрач изработен од челик со обвивка во прав, 38мм / 1,5in dia Шупната челич

DEN 1.67
150lb вежба за отпорност на вежбање поставени за работна сила за фитнес за фитнес за фитнес за резистентност Ново
150lb вежба за отпорност на вежбање поставени за работна сила за фитнес за фитнес за фитнес за резистентност

Сетови за вежбање за мажи и жени : Со едноставен систем за клип на овие 5 ленти за отпор можете лесно да го

DEN 529.60
CCSU Домашна салата за преклопување наклон на склопување Bnech Press, клупа за комунални услуги за целото тело, Ново
CCSU Домашна салата за преклопување наклон на склопување Bnech Press, клупа за комунални услуги за целото тело,

Услугакакво било прашање, ве молиме контактирајте со нас прво Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа Нема

DEN 1.33
Мамакул јога мат сина црвена бела бранова шема Еко пријателски не -лизгачки фитнес вежба Мат за пилатес Ново
Мамакул јога мат сина црвена бела бранова шема Еко пријателски не -лизгачки фитнес вежба Мат за пилатес

Еко пријателски материјал : Мат со јога на Ана Каупер е направена со материјал за пријателски расположе�

DEN 2.67
Крпи за ладење на румттут ледени крпи, меки и дише ладни крпи, микрофибер крпи, тренингот, теретана, фитнес, Ново
Крпи за ладење на румттут ледени крпи, меки и дише ладни крпи, микрофибер крпи, тренингот, теретана, фитнес,

Брзо ладење : Ултраиспарливиот материјал за дишење на мрежи ви овозможува лесно да активирате ладно крп

DEN 1.00
Јога душеци торба со џебови за густи душеци јога мат торба мажи со голема големина додатоци за јога јога мат торба Ново
Јога душеци торба со џебови за густи душеци јога мат торба мажи со голема големина додатоци за јога јога мат торба

Погодни за повеќето МАТ : Изработени специјално за носење душеци за јога во лесна, родова неутрална, фор�

DEN 396.80
Бенд за отпорност на Theraband 50 дворови, не-латекс професионални еластични ленти за истегнување на вежби за Ново
Бенд за отпорност на Theraband 50 дворови, не-латекс професионални еластични ленти за истегнување на вежби за

Супериорен опсег производ за обука на отпор и рехабилитација, обезбедува и позитивна и негативна сила н

DEN 323.20
Маици за тинејџерки жени смешни графички печатени обични врвови кратки долги ракави пулвер класични основни Ново
Маици за тинејџерки жени смешни графички печатени обични врвови кратки долги ракави пулвер класични основни

Премиер Продажба на ран пристап Мажи маица маички пакувања мажи маичари графички мажи маичка маичка ма�

DEN 87.84
F2 Олимписки песок со вреќи 17 парчиња сет | Ф2 Олимписки адаптери | 11 вреќи со песок | 70 фунти. Вкупна тежина | Постер Ново
F2 Олимписки песок со вреќи 17 парчиња сет | Ф2 Олимписки адаптери | 11 вреќи со песок | 70 фунти. Вкупна тежина | Постер

Користете со песок или олимписки плочи ова иновативно решение за очекување на патент ви нуди најмногу �

DEN 2.67
Ленти за ракави со ракави од 4 парчиња ленти за ракави на ракави, ленти за ракави со кука и сврзувачки елементи Ново
Ленти за ракави со ракави од 4 парчиња ленти за ракави на ракави, ленти за ракави со кука и сврзувачки елементи

Превртете ги ракавите и користете го овој држач за ракави за да го поправите, ви овозможуваат удобно да �

DEN 175.84
Остава печати торба за носач на јога мат со рамената лента за јога мат торба торба за плажа торба за плажа Ново
Остава печати торба за носач на јога мат со рамената лента за јога мат торба торба за плажа торба за плажа

Димензии : Достапно во две димензии, U големи 69in / 17x86 cm, t мали 6.1 in / 16x69 cm, погодни за 60 см или 80 см долга јога

DEN 287.84
Маици за тинејџерки жени смешни графички печатени обични врвови кратки долги ракави пулвер класични Ново
Маици за тинејџерки жени смешни графички печатени обични врвови кратки долги ракави пулвер класични

Гроздобер фустан Божиќна Ноќта на вештерките Денот на благодарноста Мажи маица маички пакувања мажи ма

DEN 151.84
6мм Екстра густа јога мат, цветна колибри печати еко-пријателски вежби за вежбање душеци пилатес мат со јога, Ново
6мм Екстра густа јога мат, цветна колибри печати еко-пријателски вежби за вежбање душеци пилатес мат со јога,

Со TPE материјал со голема густина, душекот ќе биде лесен за миење Дизајн дебел 6мм, фитнес душеците обезб�

DEN 799.84
PDGJG врата хоризонтални шипки челик прилагодлива домашна салата за тренингот брадата, притиснете го Повлечете го тренингот Ново
Обучувач за јачина на јачина 2 пакувач за зајакнување на прстите, вежбач на прсти, 6 резистентно ниво на прсти на Ново
Обучувач за јачина на јачина 2 пакувач за зајакнување на прстите, вежбач на прсти, 6 резистентно ниво на прсти на

【Обучувач за јачина на зафат】 Совршен дизајн на зафат за зајакнување на рацете го зголемува опсегот на

DEN 1.67
Прекрасна илустрација на тропска сцена Екстра густа јога мат - Еко пријателски не -лизгање и вежбање со фитнес Ново
Прекрасна илустрација на тропска сцена Екстра густа јога мат - Еко пријателски не -лизгање и вежбање со фитнес

Големина : 72 × 24 × 0,25 во / 183 × 61 × 0,6 см, екстра долга густа мат обезбедува удобност за луѓето од сите форми

DEN 2.67
Augensether јога ќебе Космичко-виолино-Аурора-Галакси Јога крпа за јога Мат Мат пешкир Ново
Augensether јога ќебе Космичко-виолино-Аурора-Галакси Јога крпа за јога Мат Мат пешкир

Со површина на велур и силиконски грб, се апсорбира одлично, грипите на задниот дел од неа добро се држи �

DEN 977.60
Динапро-вежби ленти за отпорност, прилагодлива должина, рачки за удобност, професионален квалитет, Ново Попусти
Динапро-вежби ленти за отпорност, прилагодлива должина, рачки за удобност, професионален квалитет,

Оригиналните ленти за отпор врвни квалитетни опсези за вежбање за сериозни резултати Вежбите на Dynapro с�

DEN 312.00
Ndkmehfoj здраво-пролет сончоглед виткање гимнастика мат јога матна подлога без лизгање на тежината водоотпорен Ново
Ndkmehfoj здраво-пролет сончоглед виткање гимнастика мат јога матна подлога без лизгање на тежината водоотпорен

{Прилика} : Се користи за јога, пилатес, вежба за подот Се чувствувате самоуверено и стабилно во вашите по

DEN 783.84
Поставени ленти за отпорност на Омеиши, ленти за вежбање со сидро на вратите, рачки, носење торба, нозе на Ново
Поставени ленти за отпорност на Омеиши, ленти за вежбање со сидро на вратите, рачки, носење торба, нозе на

Повеќекратен отпор : Секој од петте ленти за отпор е долг 53 инчи Покрај тоа, секој опсег на отпор има и ед�

DEN 479.84
ZTTENLY прилагодливи тегови на глуждот од 1 до 2/5/10/20 lbs пар со торба за носење - ткаенини за дишење, рефлексивни Ново
ZTTENLY прилагодливи тегови на глуждот од 1 до 2/5/10/20 lbs пар со торба за носење - ткаенини за дишење, рефлексивни

Дизајн на хуманизација : Хуманизирана структура помага лесно да се додаде или отстрани тежината, подебе

DEN 479.84
Xiaomi Redmi Band 2 Активност Фитнес тракер со 1,47 TFT дисплеј, 14-дневен век Ново
Xiaomi Redmi Band 2 Активност Фитнес тракер со 1,47 TFT дисплеј, 14-дневен век

Поголем дисплеј за појасен преглед живописен 1,47 "TFT дисплеј : Големиот дисплеј TFT од 1,47" нуди 10,5%* поголем�

DEN 1.00
ygqzm длабоко сквотот Поддржувач на половината Поддржувач Фитнес појас за кревање тегови за боди -билдинг тренинг за Ново
ygqzm длабоко сквотот Поддржувач на половината Поддржувач Фитнес појас за кревање тегови за боди -билдинг тренинг за

Пената со висока густина обезбедува силна поддршка за половината на кревачот на тегови Дизајнот со едн�

DEN 307.20
Египетска хиероглифика Јога Мат носач торба со рамо од каиш за јога мат торба торба за плажа торба Ново
Египетска хиероглифика Јога Мат носач торба со рамо од каиш за јога мат торба торба за плажа торба

Димензии : Достапно во две димензии, U големи 69in / 17x86 cm, t мали 6.1 in / 16x69 cm, погодни за 60 см или 80 см долга јога

DEN 2.67
Јога Еластична лента 3 бои отпорност на истегнување на телото обликување на латекс еластични вежби ленти Ново
Јога Еластична лента 3 бои отпорност на истегнување на телото обликување на латекс еластични вежби ленти

Исклучителната и висококвалитетна изработка ја прави еластична и не е лесна за кршење Меката природа и

DEN 0.33
Леќата Зафу и голем сет за перниче за медитација во Забутон, Бургундија Ново
Леќата Зафу и голем сет за перниче за медитација во Забутон, Бургундија

Цврсто и удобно покритие Само Забутон има отстранлив и песок Зафу се полни со трупови од леќата Забутон

DEN 575.84
Тегови на зглобот на глуждот 2lb - розов пакет со чевли Венџа големина 8 - црна црвена боја Ново
Тегови на зглобот на глуждот 2lb - розов пакет со чевли Венџа големина 8 - црна црвена боја

Тежини на глуждот / зглобот : Со вклучена торба за носење со врвна фитнес опрема Бренд Нордично кревање

DEN 1.67
Maiyifu-GJ жени со високи половини на женски тешки фармерки за кревање тенок вклопување на панталони Ново
Maiyifu-GJ жени со високи половини на женски тешки фармерки за кревање тенок вклопување на панталони

За жени тексас Високиот издиг на џин шорцеви за жени мини Jeanан здолништа за жени бели џин здолништа за ж�

DEN 3.33
Панталони за тренингот Miquanggo жени секси розови јога поставени долги ракави патент спортски костум со два Ново
Панталони за тренингот Miquanggo жени секси розови јога поставени долги ракави патент спортски костум со два

Овие хеланки на тренингот на жени користат високи еластични материјали што можат да се протегаат до 7 см

DEN 518.08
WYFDP Мултифункционален танц јога Помошен еластичен бенд Возрасен латински тренинг еластичен бенд почетник за Ново
WYFDP Мултифункционален танц јога Помошен еластичен бенд Возрасен латински тренинг еластичен бенд почетник за

Карактеристика : Направено од најлон високо еластично предиво и предиво од латекс, има добро чувство на

DEN 3970.56
Шанрија Јога Мат Кариер, практична и разноврсна преносна торба за јога за патување, тренингот, салата, пријатели Ново
Шанрија Јога Мат Кариер, практична и разноврсна преносна торба за јога за патување, тренингот, салата, пријатели

[Широко користен] држач за јога мат е погоден за јога, салата, работа, вежбање, плажа, патување и употреба

DEN 3.33
Serenelife Home Chateware Sports Trampoline Ново
Serenelife Home Chateware Sports Trampoline

80инчен дијаметар за скокање со мат : Оваа брануваа за деца со 8 стапки со куќиште има вкупна собрана голе�

DEN 2.67