Итна торба за спиење, термичка изолација и вонредни вреќи за спиење за опстанок, ЈП алуминиумски филм за опстанок бивоак торба со торба за складирање за авантури на

Итна торба за спиење, термичка изолација и вонредни вреќи за спиење за опстанок, ЈП алуминиумски филм за опстанок

DEN 203.04

Ново

Залиха

Алуминиум Alу алуминиумски филм PE】 Торбата за кампување за опстанок е изработена од алуминиумски филмски материјал, кој е издржлив, отпорен на солзи, а шевовите се засилени, така што не треба да се грижите за растргнување. Може да се користи во дождливи, сончеви и снежни денови. 【Термичка изолација】 Кога ќе дојде лошото време, торбата за итни случаи за спиење ќе ве задржи топло, чисто и безбедно и ќе ве задржи пријатно дури и во влажни и дождливи денови. 【Дебела практична】 Дебела термичка вреќа за спиење од 30 мм (0,03 мм) може да одржи 90% телесна температура, да избегне сериозно губење на топлината и да помогне во спречување на хипотермија. 【Лесна и издржлива】 Термичката вреќа за спиење е многу лесна во тежина и доаѓа со торба за складирање со свирче, која може да се носи и чува каде било, многу практично и удобно. 【Широка апликација】 Торбата за спиење за итни случаи за преживување може да се користи за авантури на отворено, пешачење, кампување, патување и многу повеќе. Исполнете ги вашите потреби во различни сценарија. Alу алуминиумски филм PE】 Торбата за кампување за опстанок е изработена од алуминиумски филмски материјал, кој е издржлив, отпорен на солзи, а шевовите се засилени, така што не треба да се грижите за растргнување. Може да се користи во дождливи, сончеви и снежни денови. 【Термичка изолација】 Кога ќе дојде лошото време, торбата за итни случаи за спиење ќе ве задржи топло, чисто и безбедно и ќе ве задржи пријатно дури и во влажни и дождливи денови. 【Дебела практична】 Дебела термичка вреќа за спиење од 30 мм (0,03 мм) може да одржи 90% телесна температура, да избегне сериозно губење на топлината и да помогне во спречување на хипотермија. 【Лесна и издржлива】 Термичката вреќа за спиење е многу лесна во тежина и доаѓа со торба за складирање со свирче, која може да се носи и чува каде било, многу практично и удобно. 【Широка апликација】 Торбата за спиење за итни случаи за преживување може да се користи за авантури на отворено, пешачење, кампување, патување и многу повеќе. Исполнете ги вашите потреби во различни сценарија.

Item Type: Emergency Survival Sleeping Bag
Material: PE Aluminum Film
Package List: 1 x Emergency Survival Sleeping Bag 1 x Storage Bag with Whistle

Производи во категоријата

Medicorz Mount Enthor Doar Ново
Medicorz Mount Enthor Doar

Се одликува со комерцијален дизајн на кабелот за безбедност со силен најлон кабел што ја опфаќа должина

DEN 223.20
Hotешка јога крпа, покривка од јога со јога, еколошки, ексклузивни џебови Покријте го секој агол на Ново
Hotешка јога крпа, покривка од јога со јога, еколошки, ексклузивни џебови Покријте го секој агол на

Патентиран производ : Единствена површина без лизгање направена од висококвалитетен силикон Тоа ви пом

DEN 1.67
Групите за отпорност на CHMLSL поставуваат мажи, бендови за вежбање со рачки, фитнес -лентите можат да бидат стабилни Ново
Групите за отпорност на CHMLSL поставуваат мажи, бендови за вежбање со рачки, фитнес -лентите можат да бидат стабилни

100% природен латекс [Нова надградба на опсегот на отпор] Ве молиме, откажете се од опсегот на отпорност на

DEN 319.84
Јога мат зајак образец Еко пријателски не -лизгачки фитнес вежба за пилатес и вежби за подот Ново
Јога мат зајак образец Еко пријателски не -лизгачки фитнес вежба за пилатес и вежби за подот

Еко пријателски материјал : Мат со јога на Ана Каупер е направена со материјал за пријателски расположе�

DEN 1.67
Аугсентер Јога ќебено виножито-едноконорн-дворот на јога-пешкир јога мат пешкир Ново
Аугсентер Јога ќебено виножито-едноконорн-дворот на јога-пешкир јога мат пешкир

Со површина на велур и силиконски грб, се апсорбира одлично, грипите на задниот дел од неа добро се држи �

DEN 1448.00
Змеј меч африкански жена масло за сликање Премиум густа јога мат еко пријателска гума за здравје и фитнес не лизгачки Ново
Змеј меч африкански жена масло за сликање Премиум густа јога мат еко пријателска гума за здравје и фитнес не лизгачки

【Еко пријателски материјал】 Мат со јога е изработен од високо квалитетен материјал за TPE, а TPE има голем

DEN 831.84
Grizzly Fitness 15 Премиум бар подлога за кревање тежина, црна Ново
Grizzly Fitness 15 Премиум бар подлога за кревање тежина, црна

Користени од добрите за да го зголемат максимумот : Нашите влошки за воени сили ги користат професионал�

DEN 0.67
Летно летно елек на YCZDG Спорт за чиста боја на елек за рекреација за рекреација за дишење за дишење за слободно време Ново
Летно летно елек на YCZDG Спорт за чиста боја на елек за рекреација за рекреација за дишење за дишење за слободно време

Бидејќи формата на телото на секоја личност е различна, препорачаната висина и тежина можат да се корис�

DEN 5112.32
Паметна пондерирана хула обрач - 2 во 1 абдомен фитнес пондерирана крем за масажа за губење на тежината на возрасни, Ново
Паметна пондерирана хула обрач - 2 во 1 абдомен фитнес пондерирана крем за масажа за губење на тежината на возрасни,

2 во 1 фитнес и масажа : Нашиот обрач за паметни вежби не само што може да ви помогне да согорите маснотии �

DEN 2.00
Jade Fusion Yoga Mat, луксузна удобност и цврсти душеци за вежбање за домашна салата, 68 и 74 јога мат дебел, Ново
Jade Fusion Yoga Mat, луксузна удобност и цврсти душеци за вежбање за домашна салата, 68 и 74 јога мат дебел,

Премиум квалитет : Јадејога душеците се специјално дизајнирани да обезбедат супериорно ниво на влечење

DEN 574.40
DSFEOIGY Мултифункционална прилагодлива табла на 'рбетот Дома дома Барбел кревање кревети за глувци столче столче Ново
DSFEOIGY Мултифункционална прилагодлива табла на 'рбетот Дома дома Барбел кревање кревети за глувци столче столче

Повеќекратни намени на една машина, тенок половината и кревањето на колкот, повеќе вежби за фитнес, разб

DEN 3.33
Наклон на неблагодарна работа со 12 автоматски програми и 3 режими, фитнес моторизирана што работи со неблагодарна Ново
Наклон на неблагодарна работа со 12 автоматски програми и 3 режими, фитнес моторизирана што работи со неблагодарна

① 【Дизајн на преклопување】 Совршен за домашна употреба и лесно се движи супер и лесно склопување Оваа

DEN 204.80
Inoomp педометар 3 парчиња професионален чекор удобно калорично носење- отпорно одење за вежби за стари лица фитнес Ново
Inoomp педометар 3 парчиња професионален чекор удобно калорично носење- отпорно одење за вежби за стари лица фитнес

90% памук / 10% рајон Лесно за ракување и поставување без паметни телефони и не се потребни апликации Нашио�

DEN 343.36
Chaozhi тешка хром позлатена челик Барбел Т-бар ред рачка за врзување на наyment за нозе 1 инч и 2 инчи олимписки Ново
Chaozhi тешка хром позлатена челик Барбел Т-бар ред рачка за врзување на наyment за нозе 1 инч и 2 инчи олимписки

Изградба : Конструиран од цврст челик со слајд на тубуларен ракав на кој било олимписки зрак без гребење

DEN 1140.80
WYFDP 11 компјутери/постави 100lb 150lb ленти за отпорност на отпорност на бодибилдинг TPE фитнес тренинг Ново
WYFDP 11 компјутери/постави 100lb 150lb ленти за отпорност на отпорност на бодибилдинг TPE фитнес тренинг

За разлика од традиционалната опрема за печат на тешки клупи, опсегот на отпор е супер лесен, компактен,

DEN 0.33
Обучувачот на зглобот GLJ вежби топка, жироскоп, засилувач на зглобот, со LED светла, за коски и мускули Ново
Обучувачот на зглобот GLJ вежби топка, жироскоп, засилувач на зглобот, со LED светла, за коски и мускули

♥ 【Висок квалитет】 Вградената топка пролет ја користи инерцијата на пролетта за да го ротира центарот

DEN 1340.80
Augensether јога ќебе со сина облека-среќна-Ханука-јога јога пешкир јога мат пешкир Ново
Augensether јога ќебе со сина облека-среќна-Ханука-јога јога пешкир јога мат пешкир

Со површина на велур и силиконски грб, се апсорбира одлично, грипите на задниот дел од неа добро се држи �

DEN 495.84
Weuie Power Rack 550lb Капацитет Прилагодлив кафез за електрична енергија Squat Squat Squact се залага Ново
Weuie Power Rack 550lb Капацитет Прилагодлив кафез за електрична енергија Squat Squat Squact се залага

? 【Стабилна структура】? Максималниот капацитет на оптоварување направен од густ не'рѓосувачки челик е

DEN 3187.84
Розова фламинго шема сини ленти јога мат носач торба со рамената лента за јога мат торба торба торба плажа торба Ново
Розова фламинго шема сини ленти јога мат носач торба со рамената лента за јога мат торба торба торба плажа торба

Димензии : Достапно во две димензии, U големи 69in / 17x86 cm, t мали 6.1 in / 16x69 cm, погодни за 60 см или 80 см долга јога

DEN 2.33
Гелови за глуждот со тежина на деусер Ново
Гелови за глуждот со тежина на деусер

Издржливи вметнувања на истегнување над задниот дел на раката и помеѓу прстите не само што ја зголемува

DEN 291.04
6мм Екстра густа јога мат, симпатична мала лисица нацртана принт за печатење на еко-пријателски вежби за вежбање Ново
6мм Екстра густа јога мат, симпатична мала лисица нацртана принт за печатење на еко-пријателски вежби за вежбање

Со TPE материјал со голема густина, душекот ќе биде лесен за миење Дизајн дебел 6мм, фитнес душеците обезб�

DEN 799.84
Гумена кошарка, младинска мека кожна кошарка, официјална големина, погодна за хигроскопски фитнес спортови на хигроскопска Ново
Домашна салата за складирање на решетки за складирање, 7 куки салата за складирање на опрема за складирање Ново
Домашна салата за складирање на решетки за складирање, 7 куки салата за складирање на опрема за складирање

Решетката за складирање со повеќе намени 7 Prongs ви овозможуваат многу простор да држите фитнес опрема, а�

DEN 1.33
Дубао сила за отпорност на нозете и бендови за глуждот Брзина тренинг за трчање таеквондо лизгање фитнес Ново
Дубао сила за отпорност на нозете и бендови за глуждот Брзина тренинг за трчање таеквондо лизгање фитнес

Природен латекс траен и многу еластичен Различни бои за да ги задоволите вашите различни потреби Обука

DEN 2.00
Тегови на зглобот на глуждот 3 lb - зелен пакет со слем топка 45 lb Ново
Тегови на зглобот на глуждот 3 lb - зелен пакет со слем топка 45 lb

Тежини на глуждот / зглобот : Со вклучена торба за носење со врвна фитнес опрема Бренд Нордично кревање

DEN 1320.00
Asuvud 1kg/пар прилагодлив зглобот на глуждот на глуждот Тежи со вреќи со железо песок со тегови со подлога за неопренови Ново
Asuvud 1kg/пар прилагодлив зглобот на глуждот на глуждот Тежи со вреќи со железо песок со тегови со подлога за неопренови

Материјал : најлон, челик 。 Редовно вежбајте со тежината на глуждот / зглобот, ќе добиете сила и флексиб�

DEN 3.00
Фитнес на VALOR WBP Wallидни топки/топки за лекови за сила и климатизација и тренинг за вкрстена обука и друга Ново
Фитнес на VALOR WBP Wallидни топки/топки за лекови за сила и климатизација и тренинг за вкрстена обука и друга

Висококвалитетна вежба топкаwallидна топка / медицинска топка со винил покривање и цврсто шиење за да изд

DEN 639.20
TFIIEXFL Отпорни ленти за тренингот фитнес плен бендови жени задни нозе мускули обука прилагодени на појасот на половината Ново
TFIIEXFL Отпорни ленти за тренингот фитнес плен бендови жени задни нозе мускули обука прилагодени на појасот на половината

Прилагодлив појас на половината : Нашиот појас на половината може да биде прилагодлив и големината на ч�

DEN 3979.68
Вежбач за педали за преклопување на UTEN, мини под биро вежбање велосипед циклус на стапало, преносна машина Ново
Вежбач за педали за преклопување на UTEN, мини под биро вежбање велосипед циклус на стапало, преносна машина

метал 【Вовед во производот】 : Дизајнот на изгледот на третата генерација на Утен усвојува сребрени и с�

DEN 3.00
Паметна пондерирана хула обрач за губење на тежината на возрасни | Бесконечен обрач плус големина со 28 Ново
Паметна пондерирана хула обрач за губење на тежината на возрасни | Бесконечен обрач плус големина со 28

Сеопфатно запомнете да се мачкате од една до друга или напред и назад и следете ги упатствата споменати

DEN 476.80
Јога мат, јога душеци за домашно вежбање, душек за вежбање, душеци за вежбање, пилатес мат, здраво летен Ново
Јога мат, јога душеци за домашно вежбање, душек за вежбање, душеци за вежбање, пилатес мат, здраво летен

★ Големина на јога Мат : 61x183 cm / 24x72 in ★ МАТЕРИЈА ЗА ЈОГА МАТЕРИ : МАТ за тренингот е направен од TPE материј�

DEN 0.67
Појасните ремени за кревање тегови на Nachvorn PU за мажи и жени, прилагодливи со тока, поддршка за грб за Ново
Појасните ремени за кревање тегови на Nachvorn PU за мажи и жени, прилагодливи со тока, поддршка за грб за

Промовирајте добра форма додека кревате Избегнувајте повреда и максимизирајте ги перформансите на веж

DEN 271.84
Атлетска кошула со долг ракав жени жени врзани за обоени модни лабави околу каузални каузални каузални кратки Ново
Атлетска кошула со долг ракав жени жени врзани за обоени модни лабави околу каузални каузални каузални кратки

100% полиестер Направено во САД Долги тонкини врвови за жени Затворање на кука и очи Високи ниски врвови з

DEN 420.80
2023 Нов аб ролери, Slinhewei Springback тркала ролери домашен вежбен вежби за абдоминални работи за обука на јадрото Ново
2023 Нов аб ролери, Slinhewei Springback тркала ролери домашен вежбен вежби за абдоминални работи за обука на јадрото

? Триаголна структура, стабилна и безбедна и ергономска Двоен пролет Силниот дизајн на враќање ја подоб�

DEN 2.00