Да 4all Енергетски прстен 10 bs, прстен за тежина, пондериран круг, kettlebell за вежбање по јога, аеробик, фитнес за домови, основна обука

Да 4all Енергетски прстен 10 bs, прстен за тежина, пондериран круг, kettlebell за вежбање по јога, аеробик, фитнес

DEN 728.00

Ново

Залиха

Совршена тежина : тежина од 10 фунти, да 4all напорен прстен е идеален за најразлични вежби и совршен за дома, патување и складирање Каде и да одите, никогаш нема да мора да го прескокнете тренингот. Премиум материјал : Јадрото од леано железо со вода и отпорна на пот, силиконски капак, овозможуваат прстенот да го издржи тестот на времето. Прекрасна крива : прстенот за тежина ја припишува својата мека мазна крива на висококвалитетното без мирис на силиконски подлога. Оваа уникатна карактеристика овозможува подобрување на рамнотежата, визуелна привлечност и повеќенаменска употреба. Мулти тренинг : Мултифункционална тежина на прстенот за напојување што е оптимална за широки опсези на вежбање (јога, аеробик, сквоти, основни обуки). Разновидни функции : Овој ергономски дизајн го прави нашиот пондериран прстен идеална алтернатива на разни опрема за обука, како што се гира, котел.

Производи во категоријата

Јасез фитнес абдоминален мускулен тркало Фитнес абдоминален мускулен тркала Фитнес опрема Абдоминална мускулна тркала Ново
Јасез фитнес абдоминален мускулен тркало Фитнес абдоминален мускулен тркала Фитнес опрема Абдоминална мускулна тркала

Абдоминално тркало : Вежбање на целото тело, обликувањето совршено тело не е сон, нелизгачки дизајн на р�

DEN 4388.64
Прилагодливи тегови на глуждот, на секои 5 bs, тегови на глуждот и зглобот поставени со отстранлива тежина, вежбање Ново
Прилагодливи тегови на глуждот, на секои 5 bs, тегови на глуждот и зглобот поставени со отстранлива тежина, вежбање

【Прилагодлива тежина】 : 5 отстранливи торби со железни мониста (не песок внатре) Во секоја пакет, секоја

DEN 1537.60
Мајсифу-ГJ Машки целосна патент руно, наредена јакна, лесен лесен памук памук ветерница густа зимска Ново
Мајсифу-ГJ Машки целосна патент руно, наредена јакна, лесен лесен памук памук ветерница густа зимска

Thatе сакаш колку издржливо се чувствува од моментот кога ќе го лизнеш Тоа е разноврсно, удобно и ултра сл�

DEN 3.33
Qvkarw ракавици снег за деца нараквици новороденче Снег зимски скијачки ракавици момчиња за бебиња белезници, Ново
Qvkarw ракавици снег за деца нараквици новороденче Снег зимски скијачки ракавици момчиња за бебиња белезници,

женски зимски нараквици за ракави ракавици Зимски ракавици за деца женски ракавици зимски ракавици без

DEN 111.04
Опсерите за отпорност на ореви поставија бендови за вежбање со нозе на вратите нозе на глуждот за Ново
Опсерите за отпорност на ореви поставија бендови за вежбање со нозе на вратите нозе на глуждот за

Добро за координација и развој на рамнотежа и обука за издржливост Обезбедува обилна просторија и отпо�

DEN 5516.96
Електронски часовник VBestlife Men, Гроздобер ден датум дисплеј мажи дигитален спортски часовник акрилна смола огледало Ново
Електронски часовник VBestlife Men, Гроздобер ден датум дисплеј мажи дигитален спортски часовник акрилна смола огледало

Огледало на акрилна смола : Спортски часовник со задебелена и зацврстена огледало на акрилна смола, сја�

DEN 0.33
Сот -пилатес палмборд Ново
Сот -пилатес палмборд

Додаток за реформаторите на Сот Пилатес, палмбоцот обезбедува цврста, густо поставена површина за плио�

DEN 6175.84
Аугсентер Јога ќебе лов на лов-гулаб-глава-камофлауџ јога пешкир јога мат пешкир Ново
Аугсентер Јога ќебе лов на лов-гулаб-глава-камофлауџ јога пешкир јога мат пешкир

Со површина на велур и силиконски грб, се апсорбира одлично, грипите на задниот дел од неа добро се држи �

DEN 1.33
Висока густина 200g боја печати јога тули возрасни почетници Специјална пракса за танцување од тули од тули Ново
Висока густина 200g боја печати јога тули возрасни почетници Специјална пракса за танцување од тули од тули

Спортските помагала се лесни за носење и можат да се користат во секое време и каде било Масажа за ублаж�

DEN 772.16
Ynxing bith master trimmer trimmer тенок каросерија/бут тонер и задник, нозе, рака на рака/вежба за Ново
Ynxing bith master trimmer trimmer тенок каросерија/бут тонер и задник, нозе, рака на рака/вежба за

Чекор 1 : Затегнете ги рачките на тонот на бутот со рацете, држејќи го пред вас Можете да седите или да зас

DEN 2.33
Cando 10-5905 Accuforce Band, 4 'должина, црно-x-тешки Ново
Cando 10-5905 Accuforce Band, 4 'должина, црно-x-тешки

Постигнете специфични нивоа на повторливи и мерливи нивоа Ефективно кога се користи сам, или со рачки и

DEN 2.33
ленти за отпорност на Vistife, бендови за вежбање за нозе и хип затворен простор, плен бендови за изработка, 3 нивоа Ново
ленти за отпорност на Vistife, бендови за вежбање за нозе и хип затворен простор, плен бендови за изработка, 3 нивоа

Нелизгачки и издржлив дизајн : Нашите ленти за отпор прифаќаат густа и издржлива ткаенина, што нема да в�

DEN 468.80
Панталони за тренингот Miquanggo, жени беспрекорни јога поставени тренерки за женски натопи Две парче долги Ново
Панталони за тренингот Miquanggo, жени беспрекорни јога поставени тренерки за женски натопи Две парче долги

Овие хеланки на тренингот на жени користат високи еластични материјали што можат да се протегаат до 7 см

DEN 892.32
Zokani Arm Blaster for Biceps & Triceps Men, Bicep Curl Support Supports, 3,5 инчи широко дебела алуминиумска Ново Попусти
Zokani Arm Blaster for Biceps & Triceps Men, Bicep Curl Support Supports, 3,5 инчи широко дебела алуминиумска

Елегантен дизајн : Дизајнот на Blaster Arm ги изолира вашите раце и делува како поддршка за рака Капичето на в

DEN 399.84
Feer Resistance Band постави 150 фунти за тренинзи за тренингот Спортски костум со тешка заштитна најлонска Ново
Feer Resistance Band постави 150 фунти за тренинзи за тренингот Спортски костум со тешка заштитна најлонска

Добро за координација и развој на рамнотежа и обука за издржливост Обезбедува обилна просторија и отпо�

DEN 6897.60
Флексибилно истегнување на јога појас замав во затворен отпор бендови за танцување гимнастика Фитнес Ново
Флексибилно истегнување на јога појас замав во затворен отпор бендови за танцување гимнастика Фитнес

Природен латекс траен и многу еластичен Различни бои за да ги задоволите вашите различни потреби...

DEN 1984.32
Повлечете ја решетката за домашни салата опрема за влечење, кои стојат хоризонтална лента, безбедна и безбедна, Ново
Повлечете ја решетката за домашни салата опрема за влечење, кои стојат хоризонтална лента, безбедна и безбедна,

* Услуга по продажба : Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не во кое било време преку еп

DEN 822.40
Опрема за обука на сила на Оумефар, тренинг за напојување најлон ткаенина Тежина на затегнување метални Ново
Опрема за обука на сила на Оумефар, тренинг за напојување најлон ткаенина Тежина на затегнување метални

Купете со доверба : Во врска со нашите производи, ние сме многу благодарни за вашата благодарност и дове�

DEN 928.00
Пакет на бенд за отпорност на innstar booty со хип бенд Ново
Пакет на бенд за отпорност на innstar booty со хип бенд

★ Ултра ефикасен тренинг на Glute & Butt Изградете потежок, заокружен, поголем плен со нашиот комплет за бен�

DEN 1.00
Цвеќиња со цреша од цреша-01ФИТИНСКИ ГИМАТИ ЗА МАНИ И ЗЕМЈА БЕЗБЕДНИ ПЕСНИЦИ 2-ПЕТИ ЗА БЕСПЛАТНИ МИКРОФИБЕРСКИ МИКРОФИБЕРСКИ Ново
Аугенстерска јога ќебе со месинг-кликнување-купол-клик јога пешкир јога мат пешкир Ново
Аугенстерска јога ќебе со месинг-кликнување-купол-клик јога пешкир јога мат пешкир

Со површина на велур и силиконски грб, се апсорбира одлично, грипите на задниот дел од неа добро се држи �

DEN 404.80
Xllll LANLS топка за зглобот автоматски почеток на зглобот тренер за рачен зглоб на зглобот 、 Може да се користи Ново
Xllll LANLS топка за зглобот автоматски почеток на зглобот тренер за рачен зглоб на зглобот 、 Може да се користи

1 Кул, ќе блесне кога ќе се ротира, изгледот има чувство за дизајн, а појасот може да се ракав на зглобот, ш

DEN 2.33
Regalia Lodge 32 -ри степен - Крилја надолу со шкотски јака на синџирот на обред - злато/сребро на црна Ново
Regalia Lodge 32 -ри степен - Крилја надолу со шкотски јака на синџирот на обред - злато/сребро на црна

32 ри степен Шкотски обред крилја надолу јака на ланец злато / сребро на црна + бесплатна кутија злато и�

DEN 1.33
Тегови на зглобот на глуждот 1lb - розов пакет со битка јаже 2 во x 30ft Ново
Тегови на зглобот на глуждот 1lb - розов пакет со битка јаже 2 во x 30ft

Тежини на глуждот / зглобот : Со вклучена торба за носење со врвна фитнес опрема Бренд Нордично кревање

DEN 1.33
Тежини за прилагодување на глуждот на алвилит, двојно прилагодливи ленти за прилагодување на глуждот за вежбање за Ново
Тежини за прилагодување на глуждот на алвилит, двојно прилагодливи ленти за прилагодување на глуждот за вежбање за

Тон и затегнете ги мускулите на долниот дел од телото лентите за глуждот на глуждот ви помагаат да тарг�

DEN 0.33
Јога душеци торба со џебови за густи душеци јога мат торба мажи со голема големина додатоци за јога јога мат торба Ново
Јога душеци торба со џебови за густи душеци јога мат торба мажи со голема големина додатоци за јога јога мат торба

Погодни за повеќето МАТ : Изработени специјално за носење душеци за јога во лесна, родова неутрална, фор�

DEN 396.80
Sports Sports Sports Sports Sports Watch Digital Scist Watch со калории на S-Teps-е-отпорни на вода од 50м вода Ново
Sports Sports Sports Sports Sports Watch Digital Scist Watch со калории на S-Teps-е-отпорни на вода од 50м вода

Временски функции : 12ч / 24ч Поставување, будилник, одбројување, време со двоен град FSTN LED екран со задно ос

DEN 0.33
Антички животни Tyrannosaurus rex Crocodiles се борат со дополнителна густа јога мат - еко -пријателски не -лизгање Ново
Антички животни Tyrannosaurus rex Crocodiles се борат со дополнителна густа јога мат - еко -пријателски не -лизгање

Големина : 72 × 24 × 0,25 во / 183 × 61 × 0,6 см, екстра долга густа мат обезбедува удобност за луѓето од сите форми

DEN 2.00
Х -ленти - кабелски прилози за салата - додатоци за опрема за теретана - опрема за фитнес дома - додатоци на кабелска Ново
Х -ленти - кабелски прилози за салата - додатоци за опрема за теретана - опрема за фитнес дома - додатоци на кабелска

Повеќе користете ленти за глуждот за салата : Користете како лента за враќање на глуждот или како машина

DEN 239.84
Деја 2 парчиња спортски крпи за ладење за вратот и лицето 11,5 x 32 мека дишење микрофибер микрофибер Ново
Деја 2 парчиња спортски крпи за ладење за вратот и лицето 11,5 x 32 мека дишење микрофибер микрофибер

Големина : Големината на спортската крпа е 29,5*81,5 см / 11,5*32 ин Тежината е многу лесна, само 130g...

DEN 0.67
Розово милениче шема шема јога мат торби со целосна зипска торба за носење за жени, вежбање јога мат носач со Ново
Розово милениче шема шема јога мат торби со целосна зипска торба за носење за жени, вежбање јога мат носач со

Големина : Голем34 "Долг x 6,7" дијаметар; Мал21 "долг дијаметар x 6,3" Доволно пространа за повеќето јога, пилат

DEN 1.67
Алатки за електрични алатки lioobo Мултифункционален педометар Електронски спортски педометар што виси педометар Ново
Алатки за електрични алатки lioobo Мултифункционален педометар Електронски спортски педометар што виси педометар

Апс Произведено со сигурни и електрични елементи, отпорни на абење и трајни Усвојува технологија на 3 D с

DEN 561.60
WLXP Основна рамнотежа со пена Јога блок тула Ева јога тули 65 степени Зголемување на висока густина за заштита на Ново
WLXP Основна рамнотежа со пена Јога блок тула Ева јога тули 65 степени Зголемување на висока густина за заштита на

Цврстата структура и меката површина обезбедуваат оптимална зафат и удобна стабилност Блоковите за јо�

DEN 0.33
Soltec-Swim Tuber Tube Long Belt Slider 25m Ново
Soltec-Swim Tuber Tube Long Belt Slider 25m

Опсег на големина : SS, S, M, L SS (помлад до средно училиште) : Јачина на затегнување : 2,9 7,5 фунти (1,3 3,6 кг)...

DEN 1.33
Фитнес тракер со монитор за хумани ресурси за крвен притисок - 2019 Надграден часовник за часовници Ново
Фитнес тракер со монитор за хумани ресурси за крвен притисок - 2019 Надграден часовник за часовници

Овој фитнес тракер го гледа вашиот отчукувања на срцето, квалитетот на спиењето, далечина на броење на ч

DEN 2.33
CCSU Домашна салата за преклопување наклон на склопување Bnech Press, клупа за комунални услуги за целото тело, Ново
CCSU Домашна салата за преклопување наклон на склопување Bnech Press, клупа за комунални услуги за целото тело,

Услугакакво било прашање, ве молиме контактирајте со нас прво Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа...

DEN 1.33
Зенфуего јога мат пешкир Ново
Зенфуего јога мат пешкир

Одлично за топла јога Grippier кога е влажна потта повеќе зафат Уникатен оригинален дизајн Совршено одгова

DEN 777.60
GueROTKR 2 компјутери, јога крпи, салата за крпи, потпи за теретани, крпи за вежбање, гроздобер јапонска слика за Ново
GueROTKR 2 компјутери, јога крпи, салата за крпи, потпи за теретани, крпи за вежбање, гроздобер јапонска слика за

Material Материјал за пешкир за јога : Суперфина влакна Материјалот е сигурен Chasticests Копчиња за теретани : Ме

DEN 550.40
Clispeed јога затегнување на појас за јога ленти за истегнување на еластични вежби бендови за домаќинство Ново
Clispeed јога затегнување на појас за јога ленти за истегнување на еластични вежби бендови за домаќинство

Бенд за истегнување на јога : Вежбите за зајакнување на цела отпорност на целото тело може да ја разбуда�

DEN 151.04
Арети Премиум Микрофибер Фитнес крпа - Еко не крварење мастила - луксузно меко, апсорбирачко и брзо сушење - крпи Ново
Арети Премиум Микрофибер Фитнес крпа - Еко не крварење мастила - луксузно меко, апсорбирачко и брзо сушење - крпи

80% полиестер 20% најлон Совршен спој на стилот Нашите крпи за теретани за микрофибер се многу отпорни на м

DEN 384.00
PRX перформанси Вертикална положба за складирање на мрена, решетката за складирање на единечни тежини Ново
PRX перформанси Вертикална положба за складирање на мрена, решетката за складирање на единечни тежини

Американски направен : челик во САД, кој е локално ласерско сечење, свиткано и прашок обложено црно за до

DEN 3.33
Пролет и летен фустан за жени плажа секси хавајски тропски печатена прашка без ракави лабава удобна бохо сандерс Ново
Пролет и летен фустан за жени плажа секси хавајски тропски печатена прашка без ракави лабава удобна бохо сандерс

Најбрза испорака : 35 дена, Стандардна испорака : 715 дена Божиќ на зделки за продажба? Купете 1 Заштедете 5%,

DEN 159.84