Среќна Божиќна јога Мат торби со целосна јога носење торба за жени мажи, вежбање јога мат носач со прилагодлива лента

Среќна Божиќна јога Мат торби со целосна јога носење торба за жени мажи, вежбање јога мат носач со прилагодлива

DEN 684.80

Ново

Залиха

Големина : Голем-34 "Долг x 6,7" дијаметар; Мал-21 "долг дијаметар x 6,3" Доволно пространа за повеќето јога, пилатес или фитнес душеци. Две големини се достапни, одговара на повеќето душеци. Материјал : Направено од 100% висококвалитетни крпи во Оксфорд, издржливи и отпорни на вода. Оваа торба за носење јога -мат ќе ве придружува за многу вежби во блиска иднина. (Јога мат не е вклучен). Дизајн на облик на U : Големото отворање во форма на U и двојниот патент ве прави лесен за вметнување и вадење на јога-мат во торбата и одржувајте ја чиста и организирана. Ременот на рамената е прилагодлива за да одговара на вашата висина и претпочитаната позиција за носење, хуманизирана и удобна. Лесно да се носи, без да ги заморувате рацете и рамената. Прилики : шарени, млади и енергични, што се користат во различни прилики, оваа јога торба е совршена за мат, костум за класа, на отворено, трева, приморска, парк и сл. Големина : голем-34 "долг x 6,7" дијаметар; Мал-21 "долг дијаметар x 6,3". Доволно пространа за повеќето јога, пилатес или фитнес душеци. Две големини се достапни, одговара на повеќето душеци. Материјал : Направено од 100% висококвалитетни крпи во Оксфорд, издржливи и отпорни на вода. Оваа торба за носење јога -мат ќе ве придружува за многу вежби во блиска иднина. (Јога мат не е вклучен). Дизајн на облик на U : Големото отворање во форма на U и двојниот патент ве прави лесен за вметнување и вадење на јога-мат во торбата и одржувајте ја чиста и организирана. Ременот на рамената е прилагодлива за да одговара на вашата висина и претпочитаната позиција за носење, хуманизирана и удобна. Лесно да се носи, без да ги заморувате рацете и рамената. Прилики : шарени, млади и енергични, што се користат во различни прилики, оваа јога торба е совршена за мат, костум за час, на отворено, трева, приморска, парк и сл. Со својот голем дизајн во форма на U и двоен патент, можете да бидете сигурни дека ќе пристапите до вашиот јога-мат со леснотија во моменти. Со својот издржлив материјал од 100% платно, зошто купувате на кое било друго место за вашата торба за јога, веќе сте го најдоа најдоброто.

Производи во категоријата

Sawqf Мулти -функција напнатоста јаже прилагодливо јаже за напнатоста на педалот за нозе во градите Ново
Sawqf Мулти -функција напнатоста јаже прилагодливо јаже за напнатоста на педалот за нозе во градите

Параметри на производи : околу 45 * 25см Материјал за производи : NBR + Пријателска пена + латекс...

DEN 0.33
AkfriepbJ мини неблагодарна работа мултифункционална електрична мини ултра-тиква машина за одење дома фитнес Ново
AkfriepbJ мини неблагодарна работа мултифункционална електрична мини ултра-тиква машина за одење дома фитнес

Потребниот потпирач за пена е поудобно Постојат копчиња на потпирачот за рака, така што можете лесно да

DEN 1489.60
КФЈБКС Обврски за вежби за отпорност 5 цевки поставени со рачки за сидро на вратите торбички ленти за глуждот за Ново
КФЈБКС Обврски за вежби за отпорност 5 цевки поставени со рачки за сидро на вратите торбички ленти за глуждот за

Обезбедува обилна просторија и отпор за избор, ги задоволува вашите потреби Совршено за обука за фитнес

DEN 1512.00
Lountsенски 2 парчиња салон постави лап -карирани печати мека облека за спиење со долг ракав надолу Ново
Lountsенски 2 парчиња салон постави лап -карирани печати мека облека за спиење со долг ракав надолу

100% полиестер Повлечете го затворањето ♥ 【Супер меко и удобно】 : Луксузниот сет на разноврсна пижама во

DEN 431.84
Спортски крпи од микрофибер во Виланд, брзо сушење супер абсорбента повеќенаменска салата за теретани, 3 пакувања 20 Ново
Спортски крпи од микрофибер во Виланд, брзо сушење супер абсорбента повеќенаменска салата за теретани, 3 пакувања 20

【Пријателски за кожата】 Направено од 100% микрофибер со највисок квалитет, спортските крпи се супер маз�

DEN 1.33
Прилагодлива клупа за прилагодување на тежината на Walnuta - клупи за тежина на комунални услуги за целосен Ново
Прилагодлива клупа за прилагодување на тежината на Walnuta - клупи за тежина на комунални услуги за целосен

Разновидна клупа за тренингот за тренинг со полно тело Брзо и лесно прилагодување на 7 позиции на пад / н�

DEN 3.33
Toetoe-Јога и пилатес анти-лизгачки он-мило-екипа со отворено пети чорапи со памучни пети Ново
Toetoe-Јога и пилатес анти-лизгачки он-мило-екипа со отворено пети чорапи со памучни пети

84% памук, 13% еластан, 3% спандекс Направени во САД или увезени Беспрекорна конструкција Технологијата на

DEN 239.20
Арети Премиум Микрофибер Фитнес крпа - Еко не крварење мастила - луксузно меко, апсорбирачко и брзо сушење - крпи Ново
Арети Премиум Микрофибер Фитнес крпа - Еко не крварење мастила - луксузно меко, апсорбирачко и брзо сушење - крпи

80% полиестер 20% најлон Совршен спој на стилот Нашите крпи за теретани за микрофибер се многу отпорни на м

DEN 384.00
WYFDP фитнес -отпорност бендови поставени за целосна борба против борба против отпорност на кошаркарска сила за Ново
WYFDP фитнес -отпорност бендови поставени за целосна борба против борба против отпорност на кошаркарска сила за

Овој производ може да се користи за обука за кошарка, одбојка и фудбалски спортови Исто така за оние луѓ�

DEN 0.33
Фитнес здравство Тренер за отпорност на падобран Ново
Фитнес здравство Тренер за отпорност на падобран

Развијте експлозивна и динамична брзина на трчање Користени од фудбалери, рагби играчи и секој спортис�

DEN 1.33
VRTX долг отпор бенд постави мажи жени, бендови за вежбање за работа Ново
VRTX долг отпор бенд постави мажи жени, бендови за вежбање за работа

Откако реагираа со кислород и пот, традиционалните гумени ленти создаваат слој на бел остаток на површи

DEN 1.67
Keenso Tbar Row Handge Grip, Professional Barbell Tbar, Barbell T? Bar Row Hander Core Core Grange Gym Fitness Atticnment Ново
Keenso Tbar Row Handge Grip, Professional Barbell Tbar, Barbell T? Bar Row Hander Core Core Grange Gym Fitness Atticnment

✎ 【Заштитете од 'рѓа или корозија】 прицврстувањето на шипката на ракавот е изработена од густ цврст че

DEN 2.33
2 парчиња 1lb на глуждот и тежините на зглобот Ново
2 парчиња 1lb на глуждот и тежините на зглобот

Работете ефикасно со овие тегови на глуждот и зглобот Обликувани мускули на телото и тонот...

DEN 0.67
Растечки рачки за вртење на TFIIEXFL - Одлично за совршен притисок за мажи, жена, убаво дизајнирана Ново
Растечки рачки за вртење на TFIIEXFL - Одлично за совршен притисок за мажи, жена, убаво дизајнирана

Тест за компресија000 влијанија на тестот за замор, вредноста на задниот притисок е 0 ~ 20n и вредноста на пр

DEN 7946.72
Јога мат, јога душеци за домашно вежбање, душек за вежбање, душеци за вежбање, пилатес мат, цвеќиња од огнен пламен Ново
Јога мат, јога душеци за домашно вежбање, душек за вежбање, душеци за вежбање, пилатес мат, цвеќиња од огнен пламен

★ Големина на јога Мат : 61x183 cm / 24x72 in ★ МАТЕРИЈА ЗА ЈОГА МАТЕРИ : МАТ за тренингот е направен од TPE материј�

DEN 1353.60
Менс летни поло маици обични кратки ракави за кратки ракави врвови поштенски врат лабав вклопуваат спортски голф -тунични Ново
Прилагодлива клупа за прилагодување на тежината на MXJCC, клупа за кревање тежина, клупа за вежбање за дома, Ново
Прилагодлива клупа за прилагодување на тежината на MXJCC, клупа за кревање тежина, клупа за вежбање за дома,

[Тренинг со целото тело] : Ова е опрема за тренингот со високо функционирање што ви овозможува да извршит

DEN 2.33
Јиенгар Јога јажиња со сет на кука Ново
Јиенгар Јога јажиња со сет на кука

Јога јажињата се едно од мора да имате реквизити за јога за вас Дава одличен предност во однос на различ�

DEN 255.20
N/A Dwo Piectsенски Tranksuit Sports Yoga Беспрекорна нозе Притиснете секси врвен фитнес за фитнес за фитнес Ново
N/A Dwo Piectsенски Tranksuit Sports Yoga Беспрекорна нозе Притиснете секси врвен фитнес за фитнес за фитнес

Функција : Антибрчки Функција : Дишење Функција : ветровито Големина : S / M / L Спорт : Вежба / фитнес / салата

DEN 0.67
Sports & Fitness wallидови поставени со глувци, стандардно дрво со плоча со решетки за глувци, Организатор Ново
Sports & Fitness wallидови поставени со глувци, стандардно дрво со плоча со решетки за глувци, Организатор

? 【Трајлив материјал】 Направен од висококвалитетен армиран материјал за челични цевки, точката на под

DEN 0.33
Игра точка за притискање на барови - опрема за вежбање домашна рачка со перничиња со перниче за зафат и цврста Ново
Игра точка за притискање на барови - опрема за вежбање домашна рачка со перничиња со перниче за зафат и цврста

Нашиот сет на шипки за притискање го ограничува напрегањето на зглобовите и ја зголемуваме ефективност

DEN 2.00
Ambesonne шарена јога мат пешкир, пастел хибискус цвеќиња егзотични рај алоха хавајски зеленило летен дизајн, нелизгазен Ново
Ambesonne шарена јога мат пешкир, пастел хибискус цвеќиња егзотични рај алоха хавајски зеленило летен дизајн, нелизгазен

Мерења ширина 25 инчи x 70 инчи долги Доаѓа со печатена торба отпорна на вода Направено од %100 висококвали�

DEN 3.33
NC KKFIT тренингот за тренинг кафез Crossmax Factory Direct Sale County Use Gym опрема за напојување Ново
NC KKFIT тренингот за тренинг кафез Crossmax Factory Direct Sale County Use Gym опрема за напојување

Бојата и големината можат да се прилагодат, а нормалното време на производство околу 60 ~ 120 дена, така што

DEN 214.40
Вежбач за педали за преклопување на UTEN, мини под биро вежбање велосипед циклус на стапало, преносна машина Ново
Вежбач за педали за преклопување на UTEN, мини под биро вежбање велосипед циклус на стапало, преносна машина

метал 【Вовед во производот】 : Дизајнот на изгледот на третата генерација на Утен усвојува сребрени и с�

DEN 3.00
Јога Мат Октопод Еко Пријателски не -лизгачки фитнес вежба за пилатес и вежби за подот Ново
Јога Мат Октопод Еко Пријателски не -лизгачки фитнес вежба за пилатес и вежби за подот

Еко пријателски материјал : Мат со јога на Ана Каупер е направена со материјал за пријателски расположе�

DEN 3.33
Вежби за прсти SHXJHXC и рака за зајакнување Ново
Вежби за прсти SHXJHXC и рака за зајакнување

Options Опции за многу силајогата со рака ја користат музичари, физиотерапевти, лекари и техничари на разли

DEN 239.84
GueRotkr 2 компјутери, јога крпи, салата за крпи, салата за чевли за пот, тренингот за тренингот, змеј Ново
GueRotkr 2 компјутери, јога крпи, салата за крпи, салата за чевли за пот, тренингот за тренингот, змеј

Material Материјал за пешкир за јога : Суперфина влакна Материјалот е сигурен Chasticests Копчиња за теретани : Ме

DEN 1025.60
Weijie 2021 фитнес тракер со телесна температура крв кислород отчукувања на отчукувањата на срцето Крвен Ново
Weijie 2021 фитнес тракер со телесна температура крв кислород отчукувања на отчукувањата на срцето Крвен

【Инстант оценет од IP68 водоотпорен; Имаат корист од ажурираниот HR оценет од IP68 водоотпорен; Корист од аж�

DEN 543.84
Растителна кафеава шема торба за носач на јога мат со каиш за рамо од јога, торба за торба за салата за плажа, торба Ново
Растителна кафеава шема торба за носач на јога мат со каиш за рамо од јога, торба за торба за салата за плажа, торба

Димензии : Достапно во две димензии, U големи 69in / 17x86 cm, t мали 6.1 in / 16x69 cm, погодни за 60 см или 80 см долга јога

DEN 3.00
Dloett целосна тренингот на телото Преносен сето-фитнес бар постави опрема за вежбање на јачина на тренингот Пилатес Ново
Dloett целосна тренингот на телото Преносен сето-фитнес бар постави опрема за вежбање на јачина на тренингот Пилатес

Име на производот : Мултифункционален еластичен појас Задебелен дизајн на еластичен опсег, издржлив и у

DEN 904.00
CFJBX фитнес додатоци санки за влечење гума за влечење на фитнес отпор за обука за тренинг прилагодлива лента за Ново
CFJBX фитнес додатоци санки за влечење гума за влечење на фитнес отпор за обука за тренинг прилагодлива лента за

Погодно е за сите спортисти и активни лица со индивидуални или тимски вежби за зајакнување на нозете, те

DEN 2.00
Augensether јога ќебе зелено-вегетабил-пи-веган јога пешкир јога мат пешкир Ново
Augensether јога ќебе зелено-вегетабил-пи-веган јога пешкир јога мат пешкир

Со површина на велур и силиконски грб, се апсорбира одлично, грипите на задниот дел од неа добро се држи �

DEN 222.40
Поставени блокови од јога на Тумаз Јога и Ева Јога - Правоаголна јога засилувач за реставративна јога - висока густина/лесна Ново