2023 Нов аб ролери, Slinhewei Springback тркала ролери домашен вежбен вежби за абдоминални работи за обука на јадрото на абдоминална јадро со опрема за фитнес дома.

2023 Нов аб ролери, Slinhewei Springback тркала ролери домашен вежбен вежби за абдоминални работи за обука на јадрото

DEN 2.00

Ново

Залиха

? Триаголна структура, стабилна и безбедна и ергономска Двоен пролет Силниот дизајн на враќање ја подобрува силата и јасност на стомачните мускули, грбот, рацете, градите и мускулите на рамото. Исто така, помага во палењето на вашите калории за да формира подобра фигура за жена и маж. ? 【Двоен дизајн-вграден пролет на две тркала и поголема отпорност може да спречи лизгање на тркалото за време на непречено вежбање. Аутоматската функција за враќање може да ве заштити од повреда за време на вежбање, особено погоден за почетник. ? Исто така, има автоматска функција за враќање за дополнителна безбедност. Рачката е лесна за отстранување или инсталирање, што го прави поудобно за носење.440lb лежиште на оптоварување. ? 【Одличен подарок】 Ова е одличен подарок за роденден, подарок за одмор или подарок за годишнина. АБ ролериското тркало помага во градењето на мускулите и скулптурата на стомакот, половината, грбот, рамото, раката и јадрото ефикасно. Совршено за дома, салата или канцеларија! Можете да работите во секое време и каде било, да ја направите вашата фитнес поефикасна. Нашиот автоматски тренер за зафат на абдоминални тркала дава траен квалитет од кој може да зависи. Ако не ја сакате вашата опрема за ролери, посетете се за да можеме да ја направиме како што треба. ? Спецификација : Тип на ставка : тркала за тркала на тркала : Еко-пријателска пластика+гумаколор : сина+црна, црвена+црвена боја Големина на црнопроизвод : приближно.9in+црна категорија : приближно. Опсег на 1422 GBEARING : Околу 100 килограми ~ 500kgpackage список : 1 x тркала за тркала Roller1 x Mat.

Item Type: Springback Wheels Roller
Material: eco-friendly plastic + rubber
Color: blue+black,red+black
Product Size: Approx. 35x9.5x15cm/13.8x3.7x5.9in+blackWeight
Bearing range: about 100KG ~ 500KG
Package List:
1 x Springback Wheels Roller:
1 x Mat:

Производи во категоријата

Dloett Отпорен опсег постави вежба за вежбање преносни додатоци за домашна салата Професионална фитнес еластична Ново
Dloett Отпорен опсег постави вежба за вежбање преносни додатоци за домашна салата Професионална фитнес еластична

Добро за координација и развој на рамнотежа и обука за издржливост Обезбедува обилна просторија и отпо�

DEN 3.00
Пондериран паметен хула обрач за возрасни, вклучен бесплатен појас Ново
Пондериран паметен хула обрач за возрасни, вклучен бесплатен појас

【Пондериран хула обрач за губење на тежината】 дизајниран да помогне во согорувањето на калориите и да

DEN 2.00
Фракциони плочи со тежина - 2 секоја од 1/4, 1/2, 3/4, 1 lb. Вкупно сет од 8 од иновации за трговска марка Ново
Фракциони плочи со тежина - 2 секоја од 1/4, 1/2, 3/4, 1 lb. Вкупно сет од 8 од иновации за трговска марка

Сет од 8 тежини : 2 секоја од 1 / 4, 1 / 2, 3 / 4 и 1 lb употреба за прогресивно тренирање на тежина за да се зголеми �

DEN 483.04
Guerotkr 2 компјутери, јога крпи, салата за крпи, потпи за теретани, крпи за тренингот, апстрактна Ново
Guerotkr 2 компјутери, јога крпи, салата за крпи, потпи за теретани, крпи за тренингот, апстрактна

Material Материјал за пешкир за јога : Суперфина влакна Материјалот е сигурен Chasticests Копчиња за теретани : Ме

DEN 1278.40
Inoomp 2pcs Притиснете го штандот Алатки за домаќинство ГИМАНСКИ МАКЕДИНИ ЗА ДОМ МУТИТУЛ ДОМ ПУТ-ПОДНЕСУВАЕ Ново
Inoomp 2pcs Притиснете го штандот Алатки за домаќинство ГИМАНСКИ МАКЕДИНИ ЗА ДОМ МУТИТУЛ ДОМ ПУТ-ПОДНЕСУВАЕ

Преносни рачки за притискање нагоре Користете притисоци за да го спуштите телото и да ги истегнете муск

DEN 2.67
6мм Екстра густа јога мат, спортска топка за печатење Еко-пријателски вежби за вежбање душеци пилатес мат Ново
6мм Екстра густа јога мат, спортска топка за печатење Еко-пријателски вежби за вежбање душеци пилатес мат

Со TPE материјал со голема густина, душекот ќе биде лесен за миење Дизајн дебел 6мм, фитнес душеците обезб�

DEN 1.33
TJLSS Јога Еластичен опсег Extender за спортска вежба опрема Фитнес гумен опсег отпор бенд Unisex 208cm Ново
TJLSS Јога Еластичен опсег Extender за спортска вежба опрема Фитнес гумен опсег отпор бенд Unisex 208cm

Одлично за обука за сила на домот Направено од природен латекс што нема да се протега како ефтини...

DEN 3.33
Опрема за вежбање со топло ладење на табла дома со притисок за притисок за рамо на рамо на рамо на рамо на грб Абс. Ново
Опрема за вежбање со топло ладење на табла дома со притисок за притисок за рамо на рамо на рамо на рамо на грб Абс.

[Разновидна домашна салата] : Мултифункционален пакет за табли со топла студ вклучува пакет за склопува�

DEN 892.00
Есенски жени модни маици обични долги ракави, палење на врвови на кошули со кошули за надворешна облека надолу кошули Ново
Есенски жени модни маици обични долги ракави, палење на врвови на кошули со кошули за надворешна облека надолу кошули

crop tops for women crop tops for women white crop tops for women crop tops sexy workout crop tops black crop tops for women cute crop tops for women crop tops trendy plsize casual summer wo

DEN 0.67
Патриотски хеланки на американско знаме на Руируилико, 4 -ти јули 4 -ти Ден на независност Спортски јога хеланки Ново
Патриотски хеланки на американско знаме на Руируилико, 4 -ти јули 4 -ти Ден на независност Спортски јога хеланки

Памук и спандекс Еластично затворање ☀☀☀4 Стирбон, специјално дизајниран за спорт, убаво за јога, вежб�

DEN 739.20
Accuforce подготвен опсег за вежбање со премиум вежби [сет од 3] големина / боја: светло / црвена боја Ново
Accuforce подготвен опсег за вежбање со премиум вежби [сет од 3] големина / боја: светло / црвена боја

105902 Големина / боја : светло / црвени карактеристики : велосипедизам опсег Усека за рехабилитација и в�

DEN 95.84
Есенска торба за носач на јога мат со лента за рамо од јога, торба за торба за салата за торба со плажа, Ново
Есенска торба за носач на јога мат со лента за рамо од јога, торба за торба за салата за торба со плажа,

Димензии : Достапно во две димензии, U големи 69in / 17x86 cm, t мали 6.1 in / 16x69 cm, погодни за 60 см или 80 см долга јога

DEN 3.33
Синологија Домашна салата за браник со тежина со тегови за обука за фитнес на челик Ново
Синологија Домашна салата за браник со тежина со тегови за обука за фитнес на челик

Совршено и за лифтови за почетници, како и за професионални тренери, плочите за браник на синологијата с

DEN 0.67
Подложни гел за замена на Uyghhk за сите ремени ABS, лист за замена на гел за систем за тонирање на абдоминални Ново
Подложни гел за замена на Uyghhk за сите ремени ABS, лист за замена на гел за систем за тонирање на абдоминални

апс Нашата гел подлога за ABS појас е одличен додаток за замена на гел влошки на ременот ABS, појас за триме�

DEN 0.67
Везење летачки кранови јога мат торби со целосна зипска торба за носење жени за жени, вежбање јога-носач Ново
Везење летачки кранови јога мат торби со целосна зипска торба за носење жени за жени, вежбање јога-носач

Големина : Голем34 "Долг x 6,7" дијаметар; Мал21 "долг дијаметар x 6,3" Доволно пространа за повеќето јога, пилат

DEN 2.00
Плоча со тежина на олимписка плоча за олимписки браник во боја со челичен центар, синглови или комплети или Ново
Плоча со тежина на олимписка плоча за олимписки браник во боја со челичен центар, синглови или комплети или

Плочите на браник се конструирани од гума со висока густина со цврсти инсерти од не'рѓосувачки челик ко�

DEN 2590.88
Плочи за тежина на YYQX 2 парчиња плочи за тежина за тегови за глувци Ново
Плочи за тежина на YYQX 2 парчиња плочи за тежина за тегови за глувци

Мултинасочени вежби дизајнирани за фитнес луѓе можат длабоко да ги стимулираат мускулите и да градат м�

DEN 292.80
Besportble тренинг поставува вежба за вежбање отпорност за истегнување на вежби за вежбање, лента за јога лента за Ново
Besportble тренинг поставува вежба за вежбање отпорност за истегнување на вежби за вежбање, лента за јога лента за

Колк еластичен опсег анти лизгачки опсег за отпорност на јамка за вежбање за истегнување фитнес жени да

DEN 1.33
Алатка за опрема за вежбање со топил за вежбање, пад на пад, пад на вежбање, клупа за тежина на фитнес, повеќенаменска Ново
Алатка за опрема за вежбање со топил за вежбање, пад на пад, пад на вежбање, клупа за тежина на фитнес, повеќенаменска

Целосен опсег од пад на воените позиции на печатот и прилагодливоста на 2 начини : прилагодлива подлога �

DEN 1.33
Sawqf јога еластична лента за јамка за спортска опрема за спортски вежби фитнес гумен опсег отпор бенд Unisex Ново
Sawqf јога еластична лента за јамка за спортска опрема за спортски вежби фитнес гумен опсег отпор бенд Unisex

Одлично за обука за сила на домот Направено од природен латекс што нема да се протега како ефтини Ви ово�

DEN 1.67
Машка тренерска тренерска облека за мажи за мажи, џогирање костуми за машка летна облека за салата Ново
Машка тренерска тренерска облека за мажи за мажи, џогирање костуми за машка летна облека за салата

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Направени во САД или увезени...

DEN 3.33
DQL Pack од 3, опрема за обука за кошарка помага за деца почетници, тренер за стрелање во кошарка, тинејџер Ново
DQL Pack од 3, опрема за обука за кошарка помага за деца почетници, тренер за стрелање во кошарка, тинејџер

Мажите во кошаркарската опрема, помошта за стрелање во кошарка, кошарка шутираат тренер за пукање во ко�

DEN 1.67
Дулплеј прилагодлива клупа за тежина на фитнесот, преклопна игра за тренингот за глувци рамен наклон за пад на алатката Ново
Дулплеј прилагодлива клупа за тежина на фитнесот, преклопна игра за тренингот за глувци рамен наклон за пад на алатката

1) Овие клупи за тежина се крајни во сите вежби со слободна тежина и клупи.Овој клупи нуди висококвалитет

DEN 5039.84
Фејшибанг тренинг отпорност на нозете бенд Еластично јаже Зајакнување на мускулите на нозете ја зголемуваат Ново
Фејшибанг тренинг отпорност на нозете бенд Еластично јаже Зајакнување на мускулите на нозете ја зголемуваат

Цевката за напојување на нозете е изработена од најлон од тешки, користејќи ја многу стабилна и удобна П

DEN 206.40
Јога мат, јога душеци за домашно вежбање, душек за вежбање, душеци за вежбање, пилатес мат, мир виножито Ново
Јога мат, јога душеци за домашно вежбање, душек за вежбање, душеци за вежбање, пилатес мат, мир виножито

★ Големина на јога Мат : 61x183 cm / 24x72 in ★ МАТЕРИЈА ЗА ЈОГА МАТЕРИ : МАТ за тренингот е направен од TPE материј�

DEN 604.80
ZLXDP Долг плетенка со резистентен опсег фитнес вежба Еластичен опсег јога затегнување на опсегот на сила за обука на Ново
ZLXDP Долг плетенка со резистентен опсег фитнес вежба Еластичен опсег јога затегнување на опсегот на сила за обука на

Овие премија отпори на колкот се еластични, издржливи и отпорни на абење и можат да се протегаат постоја

DEN 0.33
Ndkmehfoj тропски плажа палма лисја виткање гимнастика мат јога матна подлога не-лизгачка тежина водоотпорен Ново
Ndkmehfoj тропски плажа палма лисја виткање гимнастика мат јога матна подлога не-лизгачка тежина водоотпорен

{Прилика} : Се користи за јога, пилатес, вежба за подот Се чувствувате самоуверено и стабилно во вашите по

DEN 0.67
Besportble 6pcs фудбалски тренинг елек спортска облека деца костуми мрежи облеки кошаркарски тренинг елек Ново
Besportble 6pcs фудбалски тренинг елек спортска облека деца костуми мрежи облеки кошаркарски тренинг елек

Полиестер Полиестерски фудбалски елеци : Направено од материјал, кој е издржлив и траен за употреба Лес�

DEN 2.33
CyzPF гира деца Дома преносен ефикасен фитнес сила за вежбање Опрема за вежбање за спортски тегови за тегови за слободни Ново
CyzPF гира деца Дома преносен ефикасен фитнес сила за вежбање Опрема за вежбање за спортски тегови за тегови за слободни

▲ Преносно : Направете преносни гира за зафатена жена / мажи Тие се лесни за носење и подобро управување

DEN 623.84
Огнен тим се вклопува во 4 -инчен појас за кревање тежина за мажи и жени, поддршка за поддршка за електрична Ново
Огнен тим се вклопува во 4 -инчен појас за кревање тежина за мажи и жени, поддршка за поддршка за електрична

Затворање на тока Подготвен за конкуренција : Овој ремен со тежина од 4 ”е идеален за употреба во конкур�

DEN 431.84
Акција за зајдисонце за зајдисонце за зајдисонце Премиум густа јога мат Еко пријателска гума здравје Ново
Акција за зајдисонце за зајдисонце за зајдисонце Премиум густа јога мат Еко пријателска гума здравје

【Еко пријателски материјал】 Мат со јога е изработен од високо квалитетен материјал за TPE, а TPE има голем

DEN 847.84
Еластична лента за фитнес JOPWKUIN, мека лента за истегнување десен отпор 104см за јога Ново
Еластична лента за фитнес JOPWKUIN, мека лента за истегнување десен отпор 104см за јога

Функција : Бендот за истегнување е идеална алатка за фитнес за истегнување пред и пост тренинг или за ре�

DEN 742.40
Скелери за јога, шепи за јога, влошки за јога, затегнати јога, перница за јога Ново
Скелери за јога, шепи за јога, влошки за јога, затегнати јога, перница за јога

▪️ Како да ги користиме нашите налепници за јога : 1 Изберете специфични места на вашиот душек каде чест

DEN 160.00
N/A Women Women Coot Women Leansledes Yoga Постави спортска облека за спортска облека, спортска облека со високи половини Ново
N/A Women Women Coot Women Leansledes Yoga Постави спортска облека за спортска облека, спортска облека со високи половини

Висока половината, висока еластична ткаенина, компактен абдомен, добар скок, прилагодете се на разни ти�

DEN 1.67
Јога Мат Зелен лист Еко Еко пријателски не -лизгачки фитнес вежба за пилатес и вежби за подот Ново
Јога Мат Зелен лист Еко Еко пријателски не -лизгачки фитнес вежба за пилатес и вежби за подот

Еко пријателски материјал : Мат со јога на Ана Каупер е направена со материјал за пријателски расположе�

DEN 3.00
YFDM тркало дома тренинг мултифункционален AB ролери лесен за употреба AB тренери абдоминални ролери жени Ново
YFDM тркало дома тренинг мултифункционален AB ролери лесен за употреба AB тренери абдоминални ролери жени

Десет минути на ден, може да се прилагодат 6 нивоа на сила, чекор по чекор да ви овозможат да се промените

DEN 2.67
Каиш за јога за истегнување, лента за истегнување на ногата на половината/јога фитнес бенд, тренер за помош на флексибилност Ново
Мултифункционална моќност кула натопи за натопи Повлечете ја опремата за обука на силата на бар идеална Ново
Мултифункционална моќност кула натопи за натопи Повлечете ја опремата за обука на силата на бар идеална

Цврста конструкција : Енергетската кула е изработена од висококвалитетна челична конструкција и има до

DEN 0.33
Панда јога мат носач торба со лента за рамо од јога мат торба торба торба за плажа торба Ново
Панда јога мат носач торба со лента за рамо од јога мат торба торба торба за плажа торба

Димензии : Достапно во две димензии, U големи 69in / 17x86 cm, t мали 6.1 in / 16x69 cm, погодни за 60 см или 80 см долга јога

DEN 0.67
Wpyyi жени со долги ракави кошули со јога фитнес трчање маички за салата за фитнес врвови брзо суво суво дишење женска Ново
Wpyyi жени со долги ракави кошули со јога фитнес трчање маички за салата за фитнес врвови брзо суво суво дишење женска

Функција : Влажност за влага, брзо сушење, дишење, супер еластично Материјал : најлон Тип на јака : Тркале�

DEN 0.33
DHTDVD 300KG Мулти-вежба за влечење на вратата со удобност зафаќа преносна фитнес опрема хоризонтална лента Ново
DHTDVD 300KG Мулти-вежба за влечење на вратата со удобност зафаќа преносна фитнес опрема хоризонтална лента

Направено од тежок челик за максимална стабилност и безбедност, лентата за обука на јачина од врата до в

DEN 2.67
Лаијухуа Јога Мат торба, двојни патенти јога терета за жени и мажи - мазни патенти, големи отвори Ново
Лаијухуа Јога Мат торба, двојни патенти јога терета за жени и мажи - мазни патенти, големи отвори

Димензии : мал 27,1 "L x 6,3" дијаметар; Голем 33,9 "L x 6,7" дијаметар Може да одржи било кој мат до 27,1 " / 33.9" долг и 6,

DEN 319.84
Меритју вкупниот тон на телото со цевки Ново
Меритју вкупниот тон на телото со цевки

Регион Кодекс 0 : Може да се игра на кое било место во светот Ниво на тренингот : Напредно (ниво 5 од 5)...

DEN 184.32
Единствена фитнес олимписка стандардна лента за тежина, тегови за вежби за дома и теретана, разноврсна Ново
Единствена фитнес олимписка стандардна лента за тежина, тегови за вежби за дома и теретана, разноврсна

Олимписки стандарден дизајн на 2200мм (7 ft), оваа единствена лента за тежина на фитнес е направена според О

DEN 447.84
Абаодам Студената смисла крпи пот во крпи за апсорбирање на крпи Брзо суво крпа ладно чувство за крпи за велосипедска Ново
Абаодам Студената смисла крпи пот во крпи за апсорбирање на крпи Брзо суво крпа ладно чувство за крпи за велосипедска

Сушете и изладете ја кожата на лицето веднаш сè додека крпата е влажна и измијте и поради супериорниот м

DEN 214.40