Harbinger Neotek Fone Core Bar Pad, Стандардна 14 & Olympic 16 За сквотови, ланги, нафрлања на колкот, кревање тегови

Harbinger Neotek Fone Core Bar Pad, Стандардна 14 & Olympic 16 За сквотови, ланги, нафрлања на колкот, кревање

DEN 2.67

Ново

Залиха

Земја на потекло : Кина Висината на пакетот на предметот е 2,9 ". Должината на пакетот на предметот е 19,7". Ширина на пакетот на предметот е 5. Harbinger Neotek Core Core Bar Pad е дизајнирана да ја подобри удобноста при изведување на назад сквотови и други вежби каде што бар се потпира на телото. Достапно во две димензии : Олимписки 16-инчни фит олимписки скара, стандардни 14 -инхот одговара на стандардни мрести.

Производи во категоријата

Целокупна намена за вежбање со јога мат и тренингот за јога, пловење со брод со цртан филм Ново
Целокупна намена за вежбање со јога мат и тренингот за јога, пловење со брод со цртан филм

Здрав материјализработен од TPE материјал (без ПВЦ и ЕВА), 100% нетоксичен и еколошки, со антилизгање и отпо�

DEN 2.00
Yfqhdd 11 компјутери/поставени ленти за отпорност на латекс, мажи фитнес тренинг појас јога влечете Ново
Yfqhdd 11 компјутери/поставени ленти за отпорност на латекс, мажи фитнес тренинг појас јога влечете

За разлика од традиционалната опрема за печат на тешки клупи, опсегот на отпор е супер лесен, компактен,

DEN 1112.00
Јога Мат ретро Апстрактна loveубов срце шема Еко Пријателска вежба за фитнес за фитнес за пилатес и вежби за Ново
Јога Мат ретро Апстрактна loveубов срце шема Еко Пријателска вежба за фитнес за фитнес за пилатес и вежби за

Еко пријателски материјал : Мат со јога на Ана Каупер е направена со материјал за пријателски расположе�

DEN 0.67
Dloett 150 lbs 11pcs Постави повлечете јаже латекс гумен отпор бенд фитнес тренинг скок одбојка висок удар Ново
Dloett 150 lbs 11pcs Постави повлечете јаже латекс гумен отпор бенд фитнес тренинг скок одбојка висок удар

За разлика од традиционалната опрема за печат на тешки клупи, опсегот на отпор е супер лесен, компактен,

DEN 4280.64
Womenените врвови на обичен фенер со долг ракав V-врат гроздобер кошули блузи со врвови со палто јакни џебови Ново
Womenените врвови на обичен фенер со долг ракав V-врат гроздобер кошули блузи со врвови со палто јакни џебови

crop tops for women crop tops for women white crop tops for women crop tops sexy workout crop tops black crop tops for women cute crop tops for women crop tops trendy plsize casual summer wo

DEN 2.67
Подигање на тежината на пената за кревање на пена со ремени со ленти Ново
Подигање на тежината на пената за кревање на пена со ремени со ленти

Поудобни сквотови дебела 1,25 "пена ги штити рамената и вратот, намалувајќи ја болката од металните шипки

DEN 2.67
Алатки за електрични алатки lioobo Мултифункционален педометар Електронски спортски педометар што виси педометар Ново
Алатки за електрични алатки lioobo Мултифункционален педометар Електронски спортски педометар што виси педометар

Апс Произведено со сигурни и електрични елементи, отпорни на абење и трајни Усвојува технологија на 3 D с

DEN 561.60
Торба за носач на крокодил јога мат со каиш за рамо од јога, торба за салата за торба со плажа, торба за Ново
Торба за носач на крокодил јога мат со каиш за рамо од јога, торба за салата за торба со плажа, торба за

Димензии : Достапно во две димензии, U големи 69in / 17x86 cm, t мали 6.1 in / 16x69 cm, погодни за 60 см или 80 см долга јога

DEN 1174.40
Teerwere pushup стои под притисок барови фитнес лавици вежбање за вежбање стојат абдоминале тело за вежбање спортски Ново
Teerwere pushup стои под притисок барови фитнес лавици вежбање за вежбање стојат абдоминале тело за вежбање спортски

Изградба на мускули Стенд за притискање се идеални за обука на мускули, со тоа што ќе работите со барови

DEN 1.67
Xiloccer omeенски карго панталони женски панталони панталони салата панделки истегнуваат тексас панталони Ново
Xiloccer omeенски карго панталони женски панталони панталони салата панделки истегнуваат тексас панталони

Направени во САД или увезени Затворање на ефтино женско затворање на топла продажба 【4насочно истегнув

DEN 3.33
Дебела вежба без лизгање и фитнес 1/4 јога мат со рамна печатена шема на еднорог за јога пилатес и вежба Ново
Дебела вежба без лизгање и фитнес 1/4 јога мат со рамна печатена шема на еднорог за јога пилатес и вежба

★ [100% нетоксичен материјал] : Направено од висококвалитетен TPE материјал Поскапо е да се произведува, но

DEN 703.84
Јога топка фитнес топка еластична топка бремена жени специјална испорака акушерска топка за губење Ново
Јога топка фитнес топка еластична топка бремена жени специјална испорака акушерска топка за губење

1 Материјал за заштита на животната средина : Мајка и бебе можат да го користат со доверба, безбедно и здр

DEN 1.00
Вежбач за флексибилност на прстите на Јујт, алатка за зајакнување на раката за засилување на конвексната точка Масирање Ново
Вежбач за флексибилност на прстите на Јујт, алатка за зајакнување на раката за засилување на конвексната точка Масирање

Конвексна точка : Вежбител на рацете усвои дизајн на конвексни точки, ефективно спречување на лизгање и

DEN 1318.40
Yfdm прилагодливи еластични врзани плен на колкот за отпорност на отпорност на анти -лизгање дебели со внатрешна Ново
Yfdm прилагодливи еластични врзани плен на колкот за отпорност на отпорност на анти -лизгање дебели со внатрешна

Целосно прилагодлива хиплентабез повеќе префрлување помеѓу 2, 3, па дури и 4 различни ефтини ленти за отп�

DEN 2.33
Wyfdp 1kg/пар прилагодлив зглобот на глуждот на глуждот Тегови на железо од песок со тегови со подлога за неопренови Ново
Wyfdp 1kg/пар прилагодлив зглобот на глуждот на глуждот Тегови на железо од песок со тегови со подлога за неопренови

Материјал : најлон, челик 。 Редовно вежбајте со тежината на глуждот / зглобот, ќе добиете сила и флексиб�

DEN 3899.04
Завртки на зглобовите 1p - виолетова пакет со чевли мегин големина 9 - сина Ново
Завртки на зглобовите 1p - виолетова пакет со чевли мегин големина 9 - сина

Завртки на зглобовите што ги штитат зглобовите од сериозни повреди за време на тешки вежби Премиум квал

DEN 1088.00
Besportble 15 парчиња тренинг за спортска опрема за обука во затворен простор Физички работен еластичен истегнување Ново
Besportble 15 парчиња тренинг за спортска опрема за обука во затворен простор Физички работен еластичен истегнување

Еластичен тренинг на опсегот : Активирајте го мускулот за подобро вежбање и направете го вашиот живот и

DEN 2.67
Дулплеј прилагодлива клупа за тежина на фитнесот, преклопна игра за тренингот за глувци рамен наклон за пад на алатката Ново
Дулплеј прилагодлива клупа за тежина на фитнесот, преклопна игра за тренингот за глувци рамен наклон за пад на алатката

1) Овие клупи за тежина се крајни во сите вежби со слободна тежина и клупи.Овој клупи нуди висококвалитет

DEN 5039.84
Stroops Slastix Muscle Toner со рачки од пена Ново
Stroops Slastix Muscle Toner со рачки од пена

Класичен редефиниран The Stroops Slastix Toner е класичен опсег за отпорност редефиниран со нашата безбедносна ра�

DEN 1.67
Lhllhl вежба за истегнување на ленти за теретана Повлечете ги лентите за помош на ленти со долга лента Ново
Lhllhl вежба за истегнување на ленти за теретана Повлечете ги лентите за помош на ленти со долга лента

Обезбедува обилна просторија и отпор за избор, ги задоволува вашите потреби Совршено за обука за фитнес

DEN 3640.00
Појас за кревање тежина на фитнес, појас за тренингот за поддршка на грбот, боди -билдинг, електрична Ново
Појас за кревање тежина на фитнес, појас за тренингот за поддршка на грбот, боди -билдинг, електрична

? Висококвалитетни материјали : Зашиен појас на половината, ширина од 10 см е посоодветен за жени или спор

DEN 0.67
Тегови на зглобот на глуждот 2lb - розов пакет со чевли Венџа големина 9 - бело Ново
Тегови на зглобот на глуждот 2lb - розов пакет со чевли Венџа големина 9 - бело

Тежини на глуждот / зглобот : Со вклучена торба за носење со врвна фитнес опрема Бренд Нордично кревање

DEN 1.33
CCBUY Јога постави лесна спортска облека за спортска облека облека облека, женска трага за високи половини за нозе, Ново
CCBUY Јога постави лесна спортска облека за спортска облека облека облека, женска трага за високи половини за нозе,

Функција : Антипилинг, антисмалување, антибрчки, дишење, компресија, еколошки, ензимско миење, брзо суво,

DEN 1.67
Опсег за помош, опсег за отпор, преносна вежба, обука на мускули, физикална терапија, унисекс, отпорност Ново
Опсег за помош, опсег за отпор, преносна вежба, обука на мускули, физикална терапија, унисекс, отпорност

【Висок квалитет на гума】 Нашите ленти за отпорност се изработени од високо ниво гума, што ефикасно спр�

DEN 0.33
Распоред на опсези од 11 парчиња ленти за отпори - 6 ленти за отпорност на јамка 2 основни лизгачи 1 латекс Ново
Распоред на опсези од 11 парчиња ленти за отпори - 6 ленти за отпорност на јамка 2 основни лизгачи 1 латекс

【Совршена комбинација на опсези за тренинзи】 Поставени ленти за отпорност доаѓаат со 5 различни нивоа

DEN 2.33
Жените отсечени тексас шорцеви испружени потресени џин краток џеб симпатична средно издигната топла шорцеви Ново
Жените отсечени тексас шорцеви испружени потресени џин краток џеб симпатична средно издигната топла шорцеви

Направени во САД или увезени Затворање на копчињата Заштедете 15% !! ГЕАТ Промоција !! Препорачана поголем

DEN 1.67
TJLSS 11 компјутери/поставени ленти за отпорност Обука за вежбање Опрема за вежбање јога цевки повлечете јаже гума Ново
TJLSS 11 компјутери/поставени ленти за отпорност Обука за вежбање Опрема за вежбање јога цевки повлечете јаже гума

Користете ги индивидуално или во комбинација за додадена јачина и можете лесно да создадете опција за о

DEN 2.33
Gdjgta Mens Flat Slim тенок долг долг дише Божиќни печати панталони спортови модерни обични спортски Ново
Gdjgta Mens Flat Slim тенок долг долг дише Божиќни печати панталони спортови модерни обични спортски

100% полиестер ♦ Среќен Божиќ Денот на благодарноста Денот на благодарноста Среќен Ноќта на вештерките Ц

DEN 29.12
Womenените ветуваат ринг -цртан филм Панда прегратка прстен за ангажман за ангажман за жени кубни цирконија венчален Ново
Womenените ветуваат ринг -цртан филм Панда прегратка прстен за ангажман за ангажман за жени кубни цирконија венчален

Златни позлатени прстени кубни цирконија loveубовни прстенести прстени исечени стабилни прстени за жени

DEN 1145.60
Lioobo 1 сет на опсези за отпорност на обука Преносни ленти за глуждови за фитнес цевки за обука Ново
Lioobo 1 сет на опсези за отпорност на обука Преносни ленти за глуждови за фитнес цевки за обука

Латекс Направено од, оваа креативна лента за глуждот може да трае долго време на употреба...

DEN 1.67