Гименски плочи за тежина за мажи и жена за дома и теретана

Гименски плочи за тежина за мажи и жена за дома и теретана

DEN 1.00

Ново

Залиха

Зголемете го вашиот тренинг : Тежината на Gymenist Grip Plate е додаток што мора да го имате за вежбање Овие плочи се одличен начин да се извршат интензивни вежби за зајакнување на мускулите и обука за издржливост, додека ви помагаат да ја зголемите флексибилноста и рамнотежата. Направени до последно : Овие олимписки тежини гумени и метални плочи се изработени од метал со тешки точки што ќе го поминат тестот на времето. Плочите се покриени со гума, обезбедувајќи подобар зафат и заштита за вашите раце. Дизајн : Плочките за кревање на гумени метали имаат 3 големи отвори со ленти на нив за лесен зафат. Ова ви овозможува да ја вметнете плочата со леснотија во која било олимписка лента и да извршите одличен тренинг со висок интензитет дома или салата. Откријте ја нашата колекција : Геминистичките тежини за мрестили доаѓаат во 7 различни големини кои ви овозможуваат да го персонализирате тренингот : 2,5lb/5lb/10lb/15lb/25lb/35lb/45lb. Колекцијата е дизајнирана да ви помогне да постигнете важен напредок во вашето фитнес патување и да користите постепено потешки плочи.5lb / 5lb / 10lb / 15lb / 25lb / 35lb / 45lb. Колекцијата е дизајнирана да ви помогне да постигнете важен напредок во вашето фитнес патување и да користите постепено потешки плочи. Зголемете го вашиот тренинг : Тежината на Gymenist Grip Plate е додаток што мора да го имате за вежбање. Овие плочи се одличен начин да се извршат интензивни вежби за зајакнување на мускулите и обука за издржливост, додека ви помагаат да ја зголемите флексибилноста и рамнотежата. Направени до последно : Овие олимписки тежини гумени и метални плочи се изработени од метал со тешки точки што ќе го поминат тестот на времето. Плочите се покриени со гума, обезбедувајќи подобар зафат и заштита за вашите раце. Дизајн : Плочките за кревање на гумени метали имаат 3 големи отвори со ленти на нив за лесен зафат. Ова ви овозможува да ја вметнете плочата со леснотија во која било олимписка лента и да извршите одличен тренинг со висок интензитет дома или салата. Откријте ја нашата колекција : Геминистичките тежини за мрестили доаѓаат во 7 различни големини кои ви овозможуваат да го персонализирате тренингот : 2,5lb/5lb/10lb/15lb/25lb/35lb/45lb.

Производи во категоријата

Јога мат, јога душеци за домашно вежбање, душек за вежбање, душеци за вежбање, пилатес душек, лесна зелена Ново
Јога мат, јога душеци за домашно вежбање, душек за вежбање, душеци за вежбање, пилатес душек, лесна зелена

★ Големина на јога Мат : 61x183 cm / 24x72 in ★ МАТЕРИЈА ЗА ЈОГА МАТЕРИ : МАТ за тренингот е направен од TPE материј�

DEN 2.67
SAWQF прилагодлива отпор за обука за пливање Еластичен ремен за пливање за пливање безбедносен јаже Ново
SAWQF прилагодлива отпор за обука за пливање Еластичен ремен за пливање за пливање безбедносен јаже

Бон, се користат за инсталација Затоа, можете да го закачите ременот на кој било пол околу базенот На доб

DEN 3.33
GueRotkr 2 компјутери, јога крпи, салата за крпи, пешкир за јога, крпи за тренингот за пот, Велигден Ново
GueRotkr 2 компјутери, јога крпи, салата за крпи, пешкир за јога, крпи за тренингот за пот, Велигден

Material Материјал за пешкир за јога : Суперфина влакна Материјалот е сигурен Chasticests Копчиња за теретани : Ме

DEN 0.67
Пилатес Чаир, машина за реформатор на Пилатес за дома, стабилност Пилатес Про стол опрема, Фитнес тренер Ново
Пилатес Чаир, машина за реформатор на Пилатес за дома, стабилност Пилатес Про стол опрема, Фитнес тренер

Чаир на чекор е првиот избор за опрема за вежбање дома Формата на движење на столчето за чекор е да се пр�

DEN 3.00
Руируилико Менс патриотски кошули Америка знаме маичка лето случајни кратки ракави екипаж гроздобер графички Ново
Руируилико Менс патриотски кошули Америка знаме маичка лето случајни кратки ракави екипаж гроздобер графички

60% памук, 40% спандекс Затворање на патент Можете да го носите за да фотографирате со семејството и пријат

DEN 3.00
Јакни за мажи есен и зимски машки моден кардиган топол лаптоп јакни џемпери со качулка Ново
Јакни за мажи есен и зимски машки моден кардиган топол лаптоп јакни џемпери со качулка

100% полиестер Повлечете го затворањето Јакни за мажи се спротивставуваат на абење и солза додека одржув�

DEN 443.04
Тегови за кревање на моќност на моќниот појас за машка фитнес за прсти на прсти, професионален хоризонтален Ново
Тегови за кревање на моќност на моќниот појас за машка фитнес за прсти на прсти, професионален хоризонтален

【Задебелување на двојниот слој】 : Кожен материјал, задебелување со двослојни е повеќе отпорно на абење

DEN 870.40
Мамакул јога мат пеперутка виолетова еко -пријателска не -лизгачка фитнес вежба Мат за пилатес и вежби Ново
Мамакул јога мат пеперутка виолетова еко -пријателска не -лизгачка фитнес вежба Мат за пилатес и вежби

Еко пријателски материјал : Мат со јога на Ана Каупер е направена со материјал за пријателски расположе�

DEN 639.84
Лорвис шарени змејови микрофибер салата за спортски фитнес тренингот за пот, брзо сушење 2 пакувања 12 инчи Ново
Лорвис шарени змејови микрофибер салата за спортски фитнес тренингот за пот, брзо сушење 2 пакувања 12 инчи

Пакетот вклучува : 2 PC 12 "x 35" Спортски крпи за микрофибер Материјал со висок квалитет : Предавања за микро

DEN 1.67
Јога мат, јога душеци за домашно вежбање, душек за вежбање, душеци за вежбање, пилатес мат, черепи Ново
Јога мат, јога душеци за домашно вежбање, душек за вежбање, душеци за вежбање, пилатес мат, черепи

★ Големина на Јога Мат : 80x183 cm / 32x72 in ★ МАТЕРИЈА ЗА ЈОГА МАТЕРИ : МАТ за тренингот е изработен од материја�

DEN 2.00
Besportble 2 парчиња гира во глувчето, рачка за кревање тежина, сет за јака за домашен хотел за хотелска сала за Ново
Besportble 2 парчиња гира во глувчето, рачка за кревање тежина, сет за јака за домашен хотел за хотелска сала за

Книрлинг на шипката за глувци овозможува вашата рака безбедно да ја зафати шипката Овие плочи со тежин�

DEN 0.67
Syxmsm јога облека U-вратот на вратот Јога елек женски вкрстено плетење полите со фитнес на подлогата на градите Топ јога Ново
Syxmsm јога облека U-вратот на вратот Јога елек женски вкрстено плетење полите со фитнес на подлогата на градите Топ јога

Мешавина од памук ? 【Затегната ткаенина】 Подобрената мешана ткаенина од полиестер и спандекс има одли�

DEN 375.36
Да 4all Енергетски прстен 10 bs, прстен за тежина, пондериран круг, kettlebell за вежбање по јога, аеробик, фитнес Ново
Да 4all Енергетски прстен 10 bs, прстен за тежина, пондериран круг, kettlebell за вежбање по јога, аеробик, фитнес

Совршена тежина : тежина од 10 фунти, да 4all напорен прстен е идеален за најразлични вежби и совршен за дом�

DEN 728.00
Слим панда надградба на вратата на вратата за сидро за вежби за отпорни ленти, преносни прицврстувачи за Ново
Слим панда надградба на вратата на вратата за сидро за вежби за отпорни ленти, преносни прицврстувачи за

Лесна инсталација : Само сидро на вратата, започнува тренингот Ставете го сидрото на вратата во јазот на

DEN 2.00
LLQQ печатено маскирна ладна крпа ладно ладење ладно крпа лето на отворено спортско ладно крпа за заштита Ново
LLQQ печатено маскирна ладна крпа ладно ладење ладно крпа лето на отворено спортско ладно крпа за заштита

Чувството на мразот трае, се лади и утешува, а ладноста трае подолго Ткаенина за дишење, ладна и неиритир

DEN 1352.00
Womenените ветуваат ринг -цртан филм Панда прегратка прстен за ангажман за ангажман за жени кубни цирконија венчален Ново
Womenените ветуваат ринг -цртан филм Панда прегратка прстен за ангажман за ангажман за жени кубни цирконија венчален

Златни позлатени прстени кубни цирконија loveубовни прстенести прстени исечени стабилни прстени за жени

DEN 1145.60
YFDM седат опрема, машина за вежбање со седишта за подот со 4 прилагодливи позиции за дома кои работат надвор Ново
YFDM седат опрема, машина за вежбање со седишта за подот со 4 прилагодливи позиции за дома кои работат надвор

Материјал : челик, пена, гума, ПВЦ Карактеристики : Помош за акција, моќна чаша за вшмукување, мини компак�

DEN 3.33
Единаесет сквоти решетката за прилагодување на клупата за печатници за печатот Барбел решетката за повеќе функции за кревање Ново
DQL Pack од 3, опрема за обука за кошарка помага за деца почетници, тренер за стрелање во кошарка, тинејџер Ново
DQL Pack од 3, опрема за обука за кошарка помага за деца почетници, тренер за стрелање во кошарка, тинејџер

Мажите во кошаркарската опрема, помошта за стрелање во кошарка, кошарка шутираат тренер за пукање во ко�

DEN 1.67
Маици за тинејџерки жени смешни графички печатени обични врвови кратки долги ракави пулвер класични основни маички кошули Ново
Притиснете ги градежните градници за жени 32а жени карирани јака од чипка од сл Ново
Притиснете ги градежните градници за жени 32а жени карирани јака од чипка од сл

100% полиестер Направено во САД Чартер клуб врвни за жени Еластично затворање Само Хемиско чистење...

DEN 0.33
ВАВЕНСКИ СПОРТСКИ ОСНОВНИ РАБОТИ НА ТЕНСИЈА РОПЕ СО УСЛУГИ РАБОТНИЦИ ВИДОВИ ТАЈМА ММА ПОВЕЕ НА РАБОТНИОТ ОБУКА Ново
ВАВЕНСКИ СПОРТСКИ ОСНОВНИ РАБОТИ НА ТЕНСИЈА РОПЕ СО УСЛУГИ РАБОТНИЦИ ВИДОВИ ТАЈМА ММА ПОВЕЕ НА РАБОТНИОТ ОБУКА

Обуки за вежбање на отпор Обука за отпорност на боксот е многу ефикасна при зголемување на јачината, а и

DEN 879.20
Guerotkr 2 компјутери, јога крпи, салата за крпи, крпи за вежбање за теретана, пот -крпа, шема за печатење на зелено Ново
Guerotkr 2 компјутери, јога крпи, салата за крпи, крпи за вежбање за теретана, пот -крпа, шема за печатење на зелено

Material Материјал за пешкир за јога : Суперфина влакна Материјалот е сигурен Chasticests Копчиња за теретани : Ме

DEN 3.33
TFIIEXFL S форма на ск Ново
TFIIEXFL S форма на ск

Двоен слој брановиден меур од памук, Ева за заштита на животната средина, мека вшмукување против лизгањ�

DEN 3.00
Ftvogue јога хамак Трајлив еластичен стартер 25KN поставува воздушна јога хамак јога хамак затворен Ново
Ftvogue јога хамак Трајлив еластичен стартер 25KN поставува воздушна јога хамак јога хамак затворен

Удобно и дише Може да биде целосно завој или да се шири во јога хамак Издржлива еластична ткаенина Кул н�

DEN 3.33
YCFBH Cowhide проширен и задебелена фитнес појас на половината Универзален спортски тренинг сила за појас Ново
YCFBH Cowhide проширен и задебелена фитнес појас на половината Универзален спортски тренинг сила за појас

Издржлив и удобен Со користење на силна температура, можете да постигнете високо ниво на поддршка и ста�

DEN 1.33
BHVXW Fitness Resitance Band Поставен за бокс на нозе и фитнес бенд Muay Thai Thai Home Gym Bouncing Training Ново
BHVXW Fitness Resitance Band Поставен за бокс на нозе и фитнес бенд Muay Thai Thai Home Gym Bouncing Training

Големината на ременот, прстенот за стапало, прстенот за ракавици може да ја прилагоди потребната големи

DEN 5046.24
Фавомото 1 компјутер 38 Душек Душек пролетен душек Трамполини за деца Трамплин безбедносна подлога Трамплин сунѓер Ново
Фавомото 1 компјутер 38 Душек Душек пролетен душек Трамполини за деца Трамплин безбедносна подлога Трамплин сунѓер

ЈП, сунѓер, крпа од Оксфорд Подлога за безбедност на брануваа : ги штити џемперите директно да паѓаат на �

DEN 1.67
Inoomp Вежби крпи јога пешкир микрофибер салата за пешкир микрофибер вежба пешкир јога матка покривка Ново
Inoomp Вежби крпи јога пешкир микрофибер салата за пешкир микрофибер вежба пешкир јога матка покривка

Мека јога мат : животна средина и нема штета на вашето тело Покриеност на јога мат coveryoga mat...

DEN 2.67
Dulplay преклопна глувче за тренингот рамен наклон за пад на алатката Мулти-намена за целосен тренинг на телото, Ново
Dulplay преклопна глувче за тренингот рамен наклон за пад на алатката Мулти-намена за целосен тренинг на телото,

1) Овие клупи за тежина се крајни во сите вежби со слободна тежина и клупи.Овој клупи нуди висококвалитет

DEN 3.33