Принцеза Жад Зелен Полиестерски Спандекс Истегнете Кадифена Ткаенина за Лакови, Врвен Јазол, Скринши, Облека, Костими , Занаети-10001

Принцеза Жад Зелен Полиестерски Спандекс Истегнете Кадифена Ткаенина за Лакови, Врвен Јазол, Скринши, Облека,

DEN 0.67

Ново

Залиха

Употреба : Лакови, врвен јазол, чкртаници, облека, костими, занаети итн, Се водат : 2-начин. Трговија на големо : 20 јарди или повеќе по боја, Боја : Зелена. Содржина : 90% полиестер, 10% спандекс. Материјал : Полиестер, Кадифе.

Производи во категоријата

Soimoi Памук Voile Ткаенина Сидро Кука, Рак &засилувач; Морска Ѕвезда Океан Печати Шиење Ткаенина Двор 56 Инчен Ново
Soimoi Памук Voile Ткаенина Сидро Кука, Рак &засилувач; Морска Ѕвезда Океан Печати Шиење Ткаенина Двор 56 Инчен

Дигиталните Печатени ткаенини заштедуваат 65% од електричната енергија наспроти истата мера на ткаенин�

DEN 0.67
Махакрафт Црна Нигериска Швајцарска Воилска Чипка Швајцарија Африканска Мека Памучна Чипка Ткаенина Француска Ново
Махакрафт Црна Нигериска Швајцарска Воилска Чипка Швајцарија Африканска Мека Памучна Чипка Ткаенина Француска

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Извезен, Еколошки, Мек, Многу нежен и убав , е совршен за Модна Облека , Свад�

DEN 600.00
онеон Вискоза Сина Ткаенина Цветен Фустан Материјал Ткаенина За Печатење ткаенина покрај Дворот Широк 56 Ново
онеон Вискоза Сина Ткаенина Цветен Фустан Материјал Ткаенина За Печатење ткаенина покрај Дворот Широк 56

Карактеристика : средна Тежина, Нетранспарентно, ленено чувство Материјал : Дрес Од Вискоза, Содржи двон

DEN 287.84
Соимои Памук Дрес Ткаенина точка &засилувач; Пингвин Океан Печати Ткаенина од Дворот 58 Инчен Широк Ново
Соимои Памук Дрес Ткаенина точка &засилувач; Пингвин Океан Печати Ткаенина од Дворот 58 Инчен Широк

Дигиталните Печатени ткаенини заштедуваат 65% од електричната енергија наспроти истата мера на ткаенин�

DEN 3.00
12 Парчиња 8х12 Инчи Темни Цврсти Бои Текстура Вештачка Кожа Ткаенина Листови Памук Назад За Кожа Лакови И Обетки Ново
12 Парчиња 8х12 Инчи Темни Цврсти Бои Текстура Вештачка Кожа Ткаенина Листови Памук Назад За Кожа Лакови И Обетки

ШТО ДОБИВАТЕ 12 парчиња темни цврсти бои текстура листови од вештачка кожа, изработени од висококвалите

DEN 223.84
Мјвдп Африканска Анкара Ткаенина Мода Мека Полиестерска Ткаенина Африканска Ткаенина За Партиски Фустан Ново
Мјвдп Африканска Анкара Ткаенина Мода Мека Полиестерска Ткаенина Африканска Ткаенина За Партиски Фустан

Материјал : 1 00% Полиестер Должина на ткаенина : 6 јарди Стил : Африкански Дизајн Карактеристика : Пот,Ветр�

DEN 4558.40
Соимои Виолетова Памучна Поплин Ткаенина Цветна Девојка Велосипед Транспорт Печатење Ткаенина покрај Ново
Соимои Виолетова Памучна Поплин Ткаенина Цветна Девојка Велосипед Транспорт Печатење Ткаенина покрај

€ Soimoi Транспорт Печатени Памук Поплин Ткаенина ① Материјал : памук Поплин предиво брои40ти*40ти , Завитка

DEN 3.00
Соимои Памук Дрес Ткаенина Остава &засилувач; Роза Кошула Печатење Ткаенина Од Дворот 58 Инчен Широк Ново
Соимои Памук Дрес Ткаенина Остава &засилувач; Роза Кошула Печатење Ткаенина Од Дворот 58 Инчен Широк

● Памучна Ткаенина Од Дрес Во Отпечаток Од Кошула ● Материјал : памучен Дрес предиво брои : 140 х 100 ГСМ : 300

DEN 559.84
Соимои Птица Со Лисја Печатење, Памучна Камбрика, Ватирана Ткаенина Продадена од Дворот Широк 42 Инчи, Памучна Ткаенина Ново
OPWELE Полиестерски Градиент Треперлива Обична Органза Сатенска Дизајнерска Ткаенина Ново
OPWELE Полиестерски Градиент Треперлива Обична Органза Сатенска Дизајнерска Ткаенина

Изгледот и стилот се многу пријателски и издржливи Ткаенините се достапни во различни бои и стилови за �

DEN 2944.00
Soimoi Памук Дрес Ткаенина Точка, Вител &засилувач; Цветни Кошула Печатење Ткаенина Од Дворот 58 Инчен Широк Ново
Soimoi Памук Дрес Ткаенина Точка, Вител &засилувач; Цветни Кошула Печатење Ткаенина Од Дворот 58 Инчен Широк

Дигиталните Печатени ткаенини заштедуваат 65% од електричната енергија наспроти истата мера на ткаенин�

DEN 1.33
Чувствуваш Градежна Ткаенина покрај Дворот, Опрема Камиони Тапацир Ткаенина, Цртан Филм Багер Отворено Ткаенина, Трактор Ново
Принцеза МУДРЕЦ Полиестер Спандекс Истегнете Кадифена Ткаенина за Лакови, Врвни Јазли, Обвивки За Глава, Ново
Принцеза МУДРЕЦ Полиестер Спандекс Истегнете Кадифена Ткаенина за Лакови, Врвни Јазли, Обвивки За Глава,

Користи : Блузи, здолништа, танцова облека, костими, занаети итн, Се водат : 2начин Трговија на големо : 20 ј�

DEN 2.00
Зизмх Африкански Батик Памучна Ткаенина Африканска Облека Ткаенина Мека Памучна Ткаенина За Печатење Ново
Зизмх Африкански Батик Памучна Ткаенина Африканска Облека Ткаенина Мека Памучна Ткаенина За Печатење

Материјал : 1 00% Памук Должина 6 јарди=5,48 метри Ширина : 1,26 јарди=1,16 метри Техника : Ткаена Карактеристика :

DEN 2880.00
Широк 46-47 инчи Памучна Ткаенина Партиски Фустан Материјал За Шиење Вистински Восок Од Анкара Африкански Ново
Широк 46-47 инчи Памучна Ткаенина Партиски Фустан Материјал За Шиење Вистински Восок Од Анкара Африкански

Висококвалитетен материјал : Оригинален увезен супериорен Отпечаток Од памучен Восок Рачно Изработен �

DEN 0.33
Лента Лента Лента 1 1/2 инчен Полиестер-Памук Мешавина Ремен Замена 5 Јарди Ново
Лента Лента Лента 1 1/2 инчен Полиестер-Памук Мешавина Ремен Замена 5 Јарди

чанта материјали Нашиот бренд : 3 DANCraftit Повеќето производи се одржливо снабдување ИМАМЕ строг КК за да с

DEN 2.00
Етнички ЕМПОРИУМ Текстуриран Богат изглед На индијка Гала Бакар зари рачен Ткаење Свила сари блуза 7345 Ново
Етнички ЕМПОРИУМ Текстуриран Богат изглед На индијка Гала Бакар зари рачен Ткаење Свила сари блуза 7345

Свила Само Суво Чисто СТИЛ : Најскапоцената Живописна Боја Сари која ќе го оптимизира модерното кралско

DEN 2.33
Нојбауер-Подобрена Светла Линија Хемоцитометар Од Страна На Трговско Друштво. Ново
Нојбауер-Подобрена Светла Линија Хемоцитометар Од Страна На Трговско Друштво.

Материјал : Стакло Тежина На Предметот : 0,11 Фунти Висок пренос на светлина Светло осветлена линија Две с�

DEN 319.68
Црна со Малина Розова Мали Цвеќиња Дизајн Печатени Венеција Ткаенина Од Дворот Ново
Црна со Малина Розова Мали Цвеќиња Дизајн Печатени Венеција Ткаенина Од Дворот

Ширина : 58 / 60" Тежина : 195 ГСМ (Грама На Метар Квадратен) Содржина : 92% полиестер, 8% спандекс Истегнување : 4Н�

DEN 3.00
oneOone Кадифена Црвена Ткаенина Геометриски Занает За Шиење Проекти Отпечатоци Од Ткаенина по Двор Широк Ново
oneOone Кадифена Црвена Ткаенина Геометриски Занает За Шиење Проекти Отпечатоци Од Ткаенина по Двор Широк

Карактеристика : средна Тежина, Нетранспарентно, ленено чувство Материјал : Дрес Од Вискоза, Содржи двон

DEN 2.33
Папрат Градина Зелена Фламинго Ткаенина Од Андовер Ткаенини покрај Дворот Ново
Папрат Градина Зелена Фламинго Ткаенина Од Андовер Ткаенини покрај Дворот

Папрат Градина Зелена Фламинго Ткаенина Од Дворот Розовите фламинга додаваат малку каприц на овој прин

DEN 1040.00
Марта Кортезе Замислете 10х10 Пакување 42 10-инчен Квадрати Слој Торта Бенартекс Ново
Марта Кортезе Замислете 10х10 Пакување 42 10-инчен Квадрати Слој Торта Бенартекс

Замислете колекција Од Бенартекс Дизајниран од марта Кортезе Пакетот 10Х10 (Слојна Торта) вклучува 42 квад

DEN 0.33
Чувствуваш Цветна Ткаенина покрај Дворот, Гроздобер Цвеќе Шема Тапацир Ткаенина За Столици, Геометриски Цветен Ново
Чувствуваш Цветна Ткаенина покрај Дворот, Гроздобер Цвеќе Шема Тапацир Ткаенина За Столици, Геометриски Цветен

КОЈА Е ГОЛЕМИНАТА НА ОВАА ТКАЕНИНА?Должина 108 "(3 јарди) х Ширина 58 " СЕКОЈ (1 количина) = 3 ЈАРДИ Секоја коли�

DEN 575.84
5 Јарди Црн Гипур Кабел Врвки Вез Нигериски Африкански Мрежа Чипка Ткаенина За Свадба Ј271 Ново
5 Јарди Црн Гипур Кабел Врвки Вез Нигериски Африкански Мрежа Чипка Ткаенина За Свадба Ј271

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Еколошки, Извезен , Мек , Многу нежен и убав , е совршен за Модна Облека, Свад

DEN 1.33
Поглед на Езерото Куриран Пакет Со Јорган | Зелена Сина Портокалова | Богати Тонови Цветна Ткаенина | Шерон Холанд Ново
Поглед на Езерото Куриран Пакет Со Јорган | Зелена Сина Портокалова | Богати Тонови Цветна Ткаенина | Шерон Холанд

Достапно во дебели четвртини, половина дворови и дворови Ќе добиете по една од 12те прикажани ткаенини (в

DEN 1.33
Морнарица Жолта Дицки Цветни Градина Дизајн Печатени Меур Шифон Ткаенина Ново
Морнарица Жолта Дицки Цветни Градина Дизајн Печатени Меур Шифон Ткаенина

Ткаенина покрај Дворот Ширина : 57 / 58" Тежина : 120 GSM (Грама На Метар Квадратен) Содржина : 97% Полиестер, 3% Спа

DEN 339.20
Мала Тежина 10оз Материјал Од Ткаенина Пејсли Антички Тартан 1 Метар Ново
Мала Тежина 10оз Материјал Од Ткаенина Пејсли Антички Тартан 1 Метар

Тартан Одлично за правење сопствени креации Материјал за тартан со мала тежина 10оз Реивер Тартан Ткаен�

DEN 1589.28
Тула Темна Цврста Венеција Полиестер Спандекс Истегнување Ткаенина Ново
Тула Темна Цврста Венеција Полиестер Спандекс Истегнување Ткаенина

Боја : Тула Темна Содржина : 94% Полиестер, 6% Спандекс Ширина : 58 / 60" Тежина : 200 ГСМ Се протега : 4 патишта...

DEN 108.80
Чувствуваш Африканска Надворешна Ткаенина покрај Дворот, Етничка Племенска Геометриска Ткаенина За Тапацир со Пруги за Ново
Чувствуваш Африканска Надворешна Ткаенина покрај Дворот, Етничка Племенска Геометриска Ткаенина За Тапацир со Пруги за

КОЈА Е ГОЛЕМИНАТА НА ОВАА ТКАЕНИНА?Должина 180 "(5 јарди) х Ширина 58 " СЕКОЈ (1 количина) = 5 ЈАРДИ Секоја коли�

DEN 3.00
Плоштади од ткаенина, 8 Парчиња Памучна Ткаенина За Лесно Сечење За ТОРБА ЗА САМ за Облека Ново
Плоштади од ткаенина, 8 Парчиња Памучна Ткаенина За Лесно Сечење За ТОРБА ЗА САМ за Облека

Лесно Сечење : овие квадрати од памучна ткаенина се совршени за сечење во форми, заштедувајќи време и на�

DEN 1.67
Лажно Лажно Крзно Долг Куп Луксузен Бушав/Занает, Шиење, Косплеј, Костим, Украси / 60 Широк/Продаден Ново
Лажно Лажно Крзно Долг Куп Луксузен Бушав/Занает, Шиење, Косплеј, Костим, Украси / 60 Широк/Продаден

Содржина : 100% Синтетичка Ширина : 58 / 60 " Широка Тежина : 2 килограми По Должина На Купот Во Дворот : 1,5 Инчи И

DEN 479.68