Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Шема На Сино Небо - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft x 4ft Тавански Флуоресцен?

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Шема На Сино Небо - Флуоресцентни Светлосни Капаци за

DEN 399.84

Ново

Залиха

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресцентна Светлина Опфаќа мерки, 22,38 "х 46,5"(ширина 3,87 СТАПКИ х долга 1,86 СТАПКИ) ЛЕСЕН за ИНСТАЛИРАЊЕ : Лежи на врвот на тековниот дифузер (не е замена за вашиот дифузер). ПОГОДЕН за СЕКОЈА ОКОЛИНА : училници За Наставници, училишни ходници, болници, канцеларии или дури и свој дом. Нашите флуоресцентни филтри за светлина се погодни за секоја околина - што ја прави секоја соба попријатно место за работа и престој. ЕЛИМИНИРАЈТЕ ГО ГРУБИОТ ОТСЈАЈ ШТО ПРЕДИЗВИКУВА НАПРЕГАЊЕ НА ОЧИТЕ и ГЛАВОБОЛКИ : светлите нијанси на Синото Небо ги штитат и го намалуваат суровиот сјај и треперење што предизвикува напрегање на очите и мигрена на вашата работна маса и кабина. Флексибилна СТРУКТУРА : капакот на панелот е изработен од лесен, еколошки и флексибилен материјал за самогаснување, кој е лесен за инсталирање и брзо се заменува. Погоден за сите средини. Но, овие панели не се наменети да ги заменат тврдите капаци на акрилниот дифузор. Вметнете Флуоресцентен Филм За Покривање На Светлината : нашите специјално дизајнирани лесни капаци филмовите се тркалаат, мала тежина, издржливи и лесни за инсталирање. Едноставно отстранете го филмот од пакувањето - филмот сам ќе се одвитка рамно. Откако ќе се одвитка, едноставно поставете го филмот на врвот на постојниот пластичен дифузер - НЕМА ПОТРЕБА од ЛЕПАК или ЛЕНТА. Вашата соба веднаш ќе се трансформира во нешто извонредно што ќе има длабок визуелен ефект. Совршен за Стоматолози, Простории За Медицински Преглед, Канцеларии, Училници и каде било на друго место каде што би сакале да го трансформирате тоа грубо флуоресцентно осветлување во нешто пријатно. ЗАБЕЛЕШКА : нашите флексибилни филмови за покривање на светлината не се акрилни и не се наменети да го заменат вашиот сегашен акрилен дифузер.

Производи во категоријата

Maelsrlg E17 СРЕДНА БАЗА LED Сијалица, 6W G14 Глобус Таванот Вентилатор Светилки, Дневна Светлина Бела 5000K, Ново
Maelsrlg E17 СРЕДНА БАЗА LED Сијалица, 6W G14 Глобус Таванот Вентилатор Светилки, Дневна Светлина Бела 5000K,

Заштедете Ги Вашите Пари И Заштедете 90% На сметката за електрична енергија со висока ефикасност Енергет

DEN 1.67
Замена ЗА ЛУМИНОР ЕКОЛОШКИ ЛБ6-101А КВАРЦЕН РАКАВ Со Техничка Прецизност Ново
Замена ЗА ЛУМИНОР ЕКОЛОШКИ ЛБ6-101А КВАРЦЕН РАКАВ Со Техничка Прецизност

Замена ЗА СВЕТИЛКА ЗА ОСВЕТЛУВАЊЕ НА ЖИВОТНАТА СРЕДИНА LB6101 A Кварц Ракав Сијалица Единица по продажба : 1

DEN 2106.08
10 Количина. Халко 11В С14 Јел Транс 130в Халко С14ЈЕЛ11Т 11в 130в Блескаво Проѕирна Жолта Сијалица Ново
10 Количина. Халко 11В С14 Јел Транс 130в Халко С14ЈЕЛ11Т 11в 130в Блескаво Проѕирна Жолта Сијалица

11 Вати130 Волти Сијалица База : Е26 (Медиум) Облик На Сијалица : С14 Просечен Живот (Часови) : 3 Халко 11В С14 ЈЕЛ �

DEN 0.67
Флуоресцентни Светлосни Капаци За Тавански Дифузни Панели-Западна Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија Ново
Флуоресцентни Светлосни Капаци За Тавански Дифузни Панели-Западна Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

DEN 399.84
Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Шема На Бранови - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија Ново
Флуоресцентни Светлосни Капаци За Тавански Дифузни Панели-шема На Градски Пејзаж-Флуоресцентни Светлосни Ново
Флуоресцентни Светлосни Капаци За Тавански Дифузни Панели-шема На Градски Пејзаж-Флуоресцентни Светлосни

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

DEN 399.84
Anyray-Сијалици Замена Сијалица 120V 20-Вати За Микробранова ПЕЧКА AP4380308 20W Ново
Anyray-Сијалици Замена Сијалица 120V 20-Вати За Микробранова ПЕЧКА AP4380308 20W

Вашите Локални продавници продаваат слични светилки за по 7 долари 10Светилки 20 ВАТИ JCD Тип 20ват Г8 Т4 Хало

DEN 1.33
Јангруи Топлинска Светилка Светилки 250 Вати Блескаво Греење Сијалица Храна Топлина Светилка Сијалица 2-Пакет Ново
Јангруи Топлинска Светилка Светилки 250 Вати Блескаво Греење Сијалица Храна Топлина Светилка Сијалица 2-Пакет

Сијалицата за греење е заштеда на енергија и заштеда на електрична енергија и е безбедна и отпорна на ви

DEN 1.33
Замена За Националниот Број НА Акции нсн 6240-00-950-1695 Со Техничка Прецизност 10 Пакет Ново
Замена За Националниот Број НА Акции нсн 6240-00-950-1695 Со Техничка Прецизност 10 Пакет

Замена ЗА НАЦИОНАЛНИОТ БРОЈ НА АКЦИИ нсн 6240009501695 Единица по продажба : 10 Замена ЗА НАЦИОНАЛНИОТ БРОЈ НА А

DEN 459.52
Техничка Прецизност Замена За Ge General Electric G. E Q250/4CL/2PP Сијалица 2 Пакет Ново
Техничка Прецизност Замена За Ge General Electric G. E Q250/4CL/2PP Сијалица 2 Пакет

Замена ЗА GE GENERAL ELECTRIC G E Q250 / 4 CL / 2 PP (30 V)Сијалица Единица по продажба : 2 Замена ЗА ГЕ ЏЕНЕРАЛ ЕЛЕКТРИК Г...

DEN 735.20
САТКО 5.5-ВАТИ ЛЕД Е12 Сијалица, 3000К, 15000 Часовен Рејтинг, Затемнување Ново
САТКО 5.5-ВАТИ ЛЕД Е12 Сијалица, 3000К, 15000 Часовен Рејтинг, Затемнување

Традиционалните Ги Исполнува Современите : S21213 55ВАТИ LED светилка САТКО ИМА гроздобер стил со модерна ЗА�

DEN 1.00
GPH450T5L/4P 4Pin Еден Крај Ултравиолетови УВЦ Загреана Сијалица СВЕТИЛКА GPH450 Ново
GPH450T5L/4P 4Pin Еден Крај Ултравиолетови УВЦ Загреана Сијалица СВЕТИЛКА GPH450

Марка : LSE ОсветлувањеПрофесионално Ултравиолетово ОсветлувањеEPA Est Должина : 17,72" (450мм); Основен Тип : 4пи�

DEN 560.00
НОВ ЛОН0167 40 парчиња 3мм Тркалезна Глава Црвено Жолта ЛЕД Светилка Што Емитува Светлина Диодни Светилки(40 Ново
НОВ ЛОН0167 40 парчиња 3мм Тркалезна Глава Црвено Жолта ЛЕД Светилка Што Емитува Светлина Диодни Светилки(40

Име На Производот : Емитувачка Диода;Материјал : Метал, Пластика Напон : 2,53 V;Емитување Светла Боја : Црвен

DEN 2.00
Отмро 4 парчиња ЛЕД Ламба Монистра, Висока Моќност 1в ЖОЛТ Круг ЛЕД ЧИП, 20-40мцд ЛЕД Светилка Чип Сијалица, Ново
Отмро 4 парчиња ЛЕД Ламба Монистра, Висока Моќност 1в ЖОЛТ Круг ЛЕД ЧИП, 20-40мцд ЛЕД Светилка Чип Сијалица,

? Широка примена : осветлете го предниот панел, декоративен, безбедносен, надворешни рефлектори, улица, т

DEN 2.00
Фансипро Блескаво Сијалица Спроведува Електрична Енергија, Комплети За Додатоци Во Гостинската Куќа; Тоалет; Ново
Фансипро Блескаво Сијалица Спроведува Електрична Енергија, Комплети За Додатоци Во Гостинската Куќа; Тоалет;

Производот е едноставен за инсталирање, лесен за ракување Светлината на производот е униформа и мека бе

DEN 343.04
JandCase E12 Боја Менување На Сијалицата, E12 Канделабри Сијалица 5W, 40w Блескаво Еквивалент, RGB+Топло+Кул Бела, Ново
JandCase E12 Боја Менување На Сијалицата, E12 Канделабри Сијалица 5W, 40w Блескаво Еквивалент, RGB+Топло+Кул Бела,

Состојба : Сосема ново Боја : РГБ+Топло Бело (2700к)+Ладно Бело (6500к) Димензии : Дијаметар 1.46 во, Должина 4...

DEN 255.84
ProLume FC9T9/830 37504 30 W FC9 T9 9 Инчен Круг 3000K 86 CRI Ново
ProLume FC9T9/830 37504 30 W FC9 T9 9 Инчен Круг 3000K 86 CRI

Заштеда на енергија производ Осветлување на маса и под, Осветлување на монтирање На Таванот Линеарна фл

DEN 2.67
SUNLITE 00555 Компактен Флуоресцентни 24w Супер Пресврт ЦД Боја Сијалица Ново
SUNLITE 00555 Компактен Флуоресцентни 24w Супер Пресврт ЦД Боја Сијалица

Флуоресцентните светилки се светилки за заштеда на енергија и траат до 10 пати подолго од светилките со �

DEN 465.60
30 Пакет G8 25W 120v Халогени Светилки JCD Тип 110v 130v 25 Вати T4 G8 Под Кабинетот Пак Светилка 120 Ново
30 Пакет G8 25W 120v Халогени Светилки JCD Тип 110v 130v 25 Вати T4 G8 Под Кабинетот Пак Светилка 120

КОМПАКТНА ГОЛЕМИНА ЗА ЛЕСНО ВКЛОПУВАЊЕ length 40мм должина / 16 инчен должина ********** ПАКЕТ НА 30 **********...

DEN 527.84
2-Пакет Замена Сијалица За Вир RF388LXGQ2-Компатибилен Вир 8009 Сијалица Ново
2-Пакет Замена Сијалица За Вир RF388LXGQ2-Компатибилен Вир 8009 Сијалица

Замена Вир РФ388ЛКСГК2 Сијалица; Количина : 2 Заменува Дел Број 8009 Сијалица Истата голема осветленост зага

DEN 2.00
Замена за RAM МЕМОРИЈА ПРОМАСТЕР 3500 L4 3.0 L 800CCA Дизел Година 2015 Дневно Со Техничка Прецизност 10 Пакет Ново
Замена за RAM МЕМОРИЈА ПРОМАСТЕР 3500 L4 3.0 L 800CCA Дизел Година 2015 Дневно Со Техничка Прецизност 10 Пакет

Замена ЗА RAM МЕМОРИЈА ПРОМАСТЕР 3500 L4 30 L 800 CCA ДИЗЕЛ ГОДИНА 2015 ДЕН Единица по продажба : 10 Замена за RAM МЕМОР�

DEN 0.67
Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Гроздобер Модел - Флуоресцентни Светлосни Капаци Ново
Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Гроздобер Модел - Флуоресцентни Светлосни Капаци

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

DEN 3.33
Отмро 1PCS НЛО LED Светилки, 15W 6000K-6500K LED Дневна Светлина, E27 База Гаража Магацин Градина Надворешни Светилки, Ново
Отмро 1PCS НЛО LED Светилки, 15W 6000K-6500K LED Дневна Светлина, E27 База Гаража Магацин Градина Надворешни Светилки,

СУПЕР СВЕТЛА И ЗДРАВА СВЕТЛИНА 6 6000 K6500 K дневна сијалица НОМИНАЛНА CRI 80 не обезбедува груб сјај здрава св�

DEN 796.80
Замена за Сијалица/СВЕТИЛКА КИХ240-2000/ЗД2 Сијалица Со Техничка Прецизност Ново
Замена за Сијалица/СВЕТИЛКА КИХ240-2000/ЗД2 Сијалица Со Техничка Прецизност

Замена ЗА СИЈАЛИЦА / СВЕТИЛКА КИХ2402000 / ЗД2 Сијалица Со Техничка Прецизност Единица по продажба : 1...

DEN 2283.20
Олектрик С11 Индикатор Ноќни Светилки-7,5 В , 130в-Блескаво Светилки-База Е26, 40л-2500 Просечни Часови - Керамичко Ново
Олектрик С11 Индикатор Ноќни Светилки-7,5 В , 130в-Блескаво Светилки-База Е26, 40л-2500 Просечни Часови - Керамичко

ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : Брилијантно изработена, сијалицата За забава Со електрично осветлување со добра зав�

DEN 3.33
Почетна Компоненти 12-Пакет 530047721 Прајмер Сијалица Замена За Auо Earth-410 Земјата Шнекер-Компатибилен со 12318139130 Ново
Почетна Компоненти 12-Пакет 530047721 Прајмер Сијалица Замена За Auо Earth-410 Земјата Шнекер-Компатибилен со 12318139130

Замена На Почетни Компоненти 530047721 Прајмер Сијалица За Primоa410 (С05503001001 С05503999999) Земја Шнекор Материјал со

DEN 0.67
ГЕ Осветлување 65935 Сијалица За Осветлување, Мека Бела Ново
ГЕ Осветлување 65935 Сијалица За Осветлување, Мека Бела

1600 Лумени На Светлината Излез Затемнета Сијалица 000 Часовен Номинален Живот Од Името На Брендот : Г Е Осв

DEN 0.33
Техничка Прецизност Замена За Bausch &засилувач; Lomb 31-31-81 Сијалица 20 Вати G4 6V Халогени Сијалица Со Ново
Техничка Прецизност Замена За Bausch &засилувач; Lomb 31-31-81 Сијалица 20 Вати G4 6V Халогени Сијалица Со

База : Г4 / ГЗХ4 2 Пин 4мм Центар / Центар Спецификација : 20 Вати, 6 Волти, т2, 5 форма Единица По Продажба : 1 Па�

DEN 111.84
10 Јасно 5 Волти Замена Мини Стакло Светилки, Без База-Блескаво -.14амп, 0.7 вати Ново
10 Јасно 5 Волти Замена Мини Стакло Светилки, Без База-Блескаво -.14амп, 0.7 вати

Замена ЈАСНО Божиќ Мини Светла 10 ЈАСНО СВЕТИЛКИБЕЗ ОСНОВИ 5 волти Оваа листа е ЗА 10 ЈАСНИ Божиќни Мини с�

DEN 1060.80
Филипс 12085lc1 Внатрешна Сијалица Ново
Филипс 12085lc1 Внатрешна Сијалица

Тежина на испорака : 1 фунти, Тежина На Предметот : 3,2 унци, Број На Производителот : 12085 LC1, Бренд : Филипс До

DEN 1267.20
Нормански Светилки CF13DS/Е / 835 3500K Меки-Бели-Вати: 13w, Тип: ДВОЈНА Цевка CFL, Боја Ново
Нормански Светилки CF13DS/Е / 835 3500K Меки-Бели-Вати: 13w, Тип: ДВОЈНА Цевка CFL, Боја

Моќност : 13w, Тип : ДВОЈНА Цевка CFL, Боја Темперамент( Келвин) : 3500 K, Лумени : 800, Ширење На Зракот : 360 Степен, Д

DEN 231.04
Флуоресцентни Светлосни Капаци За Тавански Дифузни Панели-Егзотична Сина Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци Ново
Флуоресцентни Светлосни Капаци За Тавански Дифузни Панели-Егзотична Сина Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

DEN 2.00
Bettomshin 10 Пакет-G 5.3 35 Вати 12 V Халогени Светилки Тип 12 V Би-Пински База Пократок, Должина 35 Ново
Bettomshin 10 Пакет-G 5.3 35 Вати 12 V Халогени Светилки Тип 12 V Би-Пински База Пократок, Должина 35

●Светла Боја● Топло Жолта, Температура На Бојата : 3000К ● Име На ПроизводХалогена Сијалица, Тип На Осно�

DEN 961.60
Нов ЛОН0167 АЦ 220в Нов Супер Светла Е14 5В 42 Лед 5733 СМД Заштеда На Енергија Сијалица Светилка Топло Ново
Нов ЛОН0167 АЦ 220в Нов Супер Светла Е14 5В 42 Лед 5733 СМД Заштеда На Енергија Сијалица Светилка Топло

Земја На Производство : КИНА; Материјал : КОМПЈУТЕР, Алуминиумска Плоча; Нето Тежина : 27г; Содржина На Пак�

DEN 2.67
Контрола Бренд Драмен Приврзок , Црна Ново
Контрола Бренд Драмен Приврзок , Црна

Уникатна светилка за приврзок што ќе додаде стил во секоја просторија Потребно Е Делумно Склопување...

DEN 3608.80
Иглего 12 Волти 4 Вати Клин База Блескаво Сијалица За Малибу Стил 12v Светилки, Т5 Пејзаж Светилки, Отворено Ново
Иглего 12 Волти 4 Вати Клин База Блескаво Сијалица За Малибу Стил 12v Светилки, Т5 Пејзаж Светилки, Отворено

12 Волти Малибу Светла низок напон 4 вати клин база За Малибу Стил 12v светилки Универзално ВклопувањеОдг�

DEN 175.84
Паметни Светилки E26 База G45 LED RGBW 2700K-6500K Затемнета Сијалица За Менување На Бојата Повеќебојни Ново
Паметни Светилки E26 База G45 LED RGBW 2700K-6500K Затемнета Сијалица За Менување На Бојата Повеќебојни

Спецификација, 4 парчиња 2,36 инчи*1,96 инчи E26 G45 3 W LED rgbw сијалица со 1 IR далечински управувач е сијалица со да

DEN 367.84
PATIKIL 2X5X7MM x LED Сијалица Светилка, 150pcs Правоаголни Светло Јасно Осветлување Емитуваат Диоди За Електронски Ново
PATIKIL 2X5X7MM x LED Сијалица Светилка, 150pcs Правоаголни Светло Јасно Осветлување Емитуваат Диоди За Електронски

ГОЛЕМИНА НА ЛЕР : 2*5*7мм / 027 инч (Дебелина*Ширина*Должина); Должина На Игла : 17мм / 0,67" Изработен од материј

DEN 0.67
LED Светилки 100W Еквивалентни 1500 Лумени, A19 13W 5000K Дневна Светлина Бела Не-Затемнување, Супер Светла Ново Попусти
LED Светилки 100W Еквивалентни 1500 Лумени, A19 13W 5000K Дневна Светлина Бела Не-Затемнување, Супер Светла

Дали сте вознемирени за светилки со краток животен век и изгорени секогаш? Дали барате светилки за зашт�

DEN 479.84
ТУПОЛИФЕ Г9 ЛЕД Сијалица Затемнета 3,5 В Лустер Светилки, Топло Бело 3000к 400ЛМ Г9 Би Пински База Светилка, Ново
ТУПОЛИФЕ Г9 ЛЕД Сијалица Затемнета 3,5 В Лустер Светилки, Топло Бело 3000к 400ЛМ Г9 Би Пински База Светилка,

●Високи Перформанси На Затемнување ● осветленоста На светилките за затемнување g9 што се затемнуваат м

DEN 857.60
ФИЛИПС ЛЕД-Затемнета Сијалица А19, Технологија За Удобност На Очите, 800 Лумен, Дневна Светлина, 8,8 Ново Попусти
ФИЛИПС ЛЕД-Затемнета Сијалица А19, Технологија За Удобност На Очите, 800 Лумен, Дневна Светлина, 8,8

Вклучува (6) Филипс LED Затемнети 8,8 w A19 Светилки СВЕТИЛКИТЕ ПРЕДВОДЕНИ од филипс А19 обезбедуваат 800 лумени

DEN 319.84