Сатко С4429 100 ВАТИ БР38 Блескаво 120 Волти Средна База Сијалица, Розова

Сатко С4429 100 ВАТИ БР38 Блескаво 120 Волти Средна База Сијалица, Розова

DEN 175.20

Ново

Залиха

2000 просечна номинална часови 100-Вати средна база. Пинк БР38 сијалица. Максимална Вкупна Должина( МОЛ) : 5 5/16 инчи, Максимален Вкупен Дијаметар (МОД) : 4 3/4 Инчи). 100 ВАТИ БР38 БЛЕСКАВО, Розова, 2000 просечно оценети часови, Средна основа, 120 волти.

Производи во категоријата

Хизаши Затемнети Едисон Светилки 60 ВАТИ ЛЕР, Е26 Сијалица 2700k Топло Бело ST19 Гроздобер Светилки, Ново
Хизаши Затемнети Едисон Светилки 60 ВАТИ ЛЕР, Е26 Сијалица 2700k Топло Бело ST19 Гроздобер Светилки,

●Целосно Затемнет И Широк затемнување Од 10%100% , компатибилен СО led затемнувачи, без треперење, без бучав�

DEN 191.84
6 Пакет 78мм 10В Р7С ЛЕД Сијалица, 100в Халогени Светилки Еквивалент, Р7с Двојни Светла Светилка, 120в Ново
6 Пакет 78мм 10В Р7С ЛЕД Сијалица, 100в Халогени Светилки Еквивалент, Р7с Двојни Светла Светилка, 120в

Нема Треперење И Зуи : LED светилките t3 имаат агол на широк зрак од 360°, Моментално до целосна осветленост,

DEN 0.67
X-DREE 2pcs 5 Вати 2800-3200K ТОПЛА БЕЛА СВЕТЛИНА LED Светилка Мушка Емитер 290-300LM(2pcs 5 vatios 2800-3200K БЛАН-О Ново
X-DREE 2pcs 5 Вати 2800-3200K ТОПЛА БЕЛА СВЕТЛИНА LED Светилка Мушка Емитер 290-300LM(2pcs 5 vatios 2800-3200K БЛАН-О

Име на производ : LED Емитер;DC Напон Напред : 30 V;Dc Напред Струја : 1000m A Прозрачна f : 290300 LM;Температура На Боја

DEN 128.96
ФИЛИПС ЛЕД-Затемнета Сијалица А19, Технологија За Удобност На Очите, 800 Лумен, Дневна Светлина, 8,8 Ново Попусти
ФИЛИПС ЛЕД-Затемнета Сијалица А19, Технологија За Удобност На Очите, 800 Лумен, Дневна Светлина, 8,8

Вклучува (6) Филипс LED Затемнети 8,8 w A19 Светилки СВЕТИЛКИТЕ ПРЕДВОДЕНИ од филипс А19 обезбедуваат 800 лумени

DEN 319.84
Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Шема На Палма - Флуоресцентни Светлосни Капаци Ново
Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Шема На Палма - Флуоресцентни Светлосни Капаци

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

DEN 2.00
Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Шема За Ноќта На Вештерките - Флуоресцентни Светлосни Ново
Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Шема За Ноќта На Вештерките - Флуоресцентни Светлосни

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

DEN 0.33
Bettomshin 10 Пакет-G 5.3 35 Вати 12 V Халогени Светилки Тип 12 V Би-Пински База Пократок, Должина 35 Ново
Bettomshin 10 Пакет-G 5.3 35 Вати 12 V Халогени Светилки Тип 12 V Би-Пински База Пократок, Должина 35

●Светла Боја● Топло Жолта, Температура На Бојата : 3000К ● Име На ПроизводХалогена Сијалица, Тип На Осно�

DEN 961.60
Силванија-22142-FO32850XPECOSL Ново
Силванија-22142-FO32850XPECOSL

Силванија 32 Вати 48" Т8 Средна БиПин (Г13) База 5000 Серии К 800Дневна СветлинаОктронЕколошкиПродолжени Пер

DEN 0.33
JQslight 2g11 4 Пински База LED Сијалица, 2G11 LED Приклучок И Игра 2G11 LED Цевка 36W CFL/Компактен Флуоресцентно Ново
JQslight 2g11 4 Пински База LED Сијалица, 2G11 LED Приклучок И Игра 2G11 LED Цевка 36W CFL/Компактен Флуоресцентно

?18w LED 2g11 4пински основни светилки, Лумени : 17001800lm, Димензија : H410*42*22,2 mm [16 Забележете ја големината пред ку�

DEN 447.84
GU10 LED Сијалица Gu 10 LED Светилки Mr16 Gu10 LED Сијалица Не Затемнета 50 W Еквивалент 2700k Топло Бело Ново
GU10 LED Сијалица Gu 10 LED Светилки Mr16 Gu10 LED Сијалица Не Затемнета 50 W Еквивалент 2700k Топло Бело

€ Gu10 LED Сијалица Одлични Перформанси € Ова gu 10 led светилки се однесуваат НА AC120 V влезен напон и обезбедув

DEN 2.33
Sunshiney A21 3 Начин Led Сијалица 4 Пакет, 6/14/20w, 500/1600/2200LM-5000K Дневна Светлина Ново
Sunshiney A21 3 Начин Led Сијалица 4 Пакет, 6/14/20w, 500/1600/2200LM-5000K Дневна Светлина

Одговор1 : Користете ги овие 50 100150w led сијалица во дневни соби, кујни, спални соби, ходници, гаражи, хотели,

DEN 1.67
Техничка Прецизност Замена За Гас Гас Ек 200 300 Кубика Година 2007 Сијалица Со Двоен Зрак Ново
Техничка Прецизност Замена За Гас Гас Ек 200 300 Кубика Година 2007 Сијалица Со Двоен Зрак

Замена За Гас Гас Ек 200 300 Кубика Година 2007 Сијалица Со Двоен Зрак Единица по продажба : 1...

DEN 446.08
ЦИК ИНДУСТРИИ 93 СВЕТИЛКА, БЛЕСКАВО, 12,8 V, 13,31 W Ново
ЦИК ИНДУСТРИИ 93 СВЕТИЛКА, БЛЕСКАВО, 12,8 V, 13,31 W

Цена За : Секој Напон На Напојување : 12,8 V Големина На Сијалицата : S8 Моќност Рејтинг : 13,31 W MSCP : 15 Просечен В

DEN 700.80
Е11 Сијалица, 2 ПАРЧИЊА Е11 Халогена Сијалица 75В 120в Мини Канделабра Сијалица, Е11 Сијалица Затемнета, Ново
Е11 Сијалица, 2 ПАРЧИЊА Е11 Халогена Сијалица 75В 120в Мини Канделабра Сијалица, Е11 Сијалица Затемнета,

1, ● Врвен Квалитет И Издржлив● : нашата сијалица е11 се користи висококвалитетна волфрамска жица без ол�

DEN 149.76
100 ПАРЧИЊА х Супербрајт 5мм Жолта Тркалезна ЛЕД Светлина 25 Агол Жолта боја лер 5000МЦД Ново
100 ПАРЧИЊА х Супербрајт 5мм Жолта Тркалезна ЛЕД Светлина 25 Агол Жолта боја лер 5000МЦД

Големина : 5мм Емитирана Боја : жолта Супербрајт 5мм ТРКАЛЕЗНА ЛЕД Светлина Агол на гледање : околу 2025 сте�

DEN 1.67
Осрам Халопин Рерна 40W Backofenlampe Sockel G9 230v >300° Ново
Осрам Халопин Рерна 40W Backofenlampe Sockel G9 230v >300°

Боја / Завршница : Топло Бело Температура на бојата : 2 Просечен Животен Век : 2000 часа Лумени( излез на свет

DEN 1.00
Замена ЗА СПЕКТРОЛИН 1-1т155 Со Техничка Прецизност Ново
Замена ЗА СПЕКТРОЛИН 1-1т155 Со Техничка Прецизност

Замена За Спектролинle 1т155 Сијалица Единица по продажба : 1 Техничката Прецизност е производител и дистр

DEN 1.00
12 Пакет G9 25 Вати Халогена Сијалица Затемнета Сијалица За Заштеда На Енергија | Долготрајна Мека Бела 2700k 120v Ново
12 Пакет G9 25 Вати Халогена Сијалица Затемнета Сијалица За Заштеда На Енергија | Долготрајна Мека Бела 2700k 120v

Еко Ефикасна Г9 Халогената Сијалица Заштедува Енергија Додека Обезбедува Моќни Внатрешни Халогени Изг�

DEN 0.67
GOCuces T8 LED Цевка Светлина 45W 5 Нога за 57.8 75W F60T12 Флуоресцентна Замена На Сијалицата,Единечна Игла Ново
GOCuces T8 LED Цевка Светлина 45W 5 Нога за 57.8 75W F60T12 Флуоресцентна Замена На Сијалицата,Единечна Игла

1●Заштеда на ЕНЕРГИЈА f5ft led цевка светло тела 57,8 инчи, AC100277 V 4500lm што е совршено за F60 T8, F60 T10,F60 T12 Флуоресце

DEN 371.20
Мдмпринт Флуоресцентна Сијалица ПК36 Ново
Мдмпринт Флуоресцентна Сијалица ПК36

€ Флуоресцентна Сијалица PK36 ● Излез на светлина : 2 Просечен Животен век : 20 ● Тип На Сијалица : Т8...

DEN 10457.12
Тенто Осветлување Е12 А16, Канделабра Едисон База, Глобус Заштеда На Енергија Таванот Вентилатор ПРЕДВОДЕНИ Светилки, Ново
Тенто Осветлување Е12 А16, Канделабра Едисон База, Глобус Заштеда На Енергија Таванот Вентилатор ПРЕДВОДЕНИ Светилки,

? ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА : ОВИЕ LED светилки трошат само 5 вати енергија за да го осветлат местото Може да заме

DEN 3.00
ProLume FC9T9/830 37504 30 W FC9 T9 9 Инчен Круг 3000K 86 CRI Ново
ProLume FC9T9/830 37504 30 W FC9 T9 9 Инчен Круг 3000K 86 CRI

Заштеда на енергија производ Осветлување на маса и под, Осветлување на монтирање На Таванот Линеарна фл

DEN 2.67
Tenfeelit E17 Led Сијалица Затемнета-E17 Сијалица 80Watt Еквивалентни Светилки Led Светилки Led Светилки 700lm Ново
Tenfeelit E17 Led Сијалица Затемнета-E17 Сијалица 80Watt Еквивалентни Светилки Led Светилки Led Светилки 700lm

Лер со целосен Спектар Расте Светла СО Автоматски Тајмер За Вклучување / Исклучување 2 H / 4 H / 8 H Растение �

DEN 159.84
Зелена 6W ПРЕДВОДЕНА Едисон Светилки Канделабри База е12, Затемнета C35 Торпедо Форма, ноќта На Вештерките Божиќ Одмор Ново
Зелена 6W ПРЕДВОДЕНА Едисон Светилки Канделабри База е12, Затемнета C35 Торпедо Форма, ноќта На Вештерките Божиќ Одмор

LEESANRAN Dimmable C35 ЕДИСОН LED филамент зелените светилки даваат светло зелено светло додека користат енергија

DEN 2.00
Норман Светилки ЛЕР-PAR38DIM-3K Топло-Бело 3000K-ПРЕДВОДЕНА PAR38 15W 1200 Лумени Отворено И Влажна Локација Номинална. Ново
Норман Светилки ЛЕР-PAR38DIM-3K Топло-Бело 3000K-ПРЕДВОДЕНА PAR38 15W 1200 Лумени Отворено И Влажна Локација Номинална.

LED PAR38 3000k температура на бојата Убава замена за секоја халогена сијалица 15 Вати 1,200 Лумен Лесна замена и �

DEN 527.84
Е11 100В Халогена Сијалица ЈД Т4 Мини Сијалица За Медицински Инструменти Воздухопловни Авиони Лустери Автомобил Ново
Е11 100В Халогена Сијалица ЈД Т4 Мини Сијалица За Медицински Инструменти Воздухопловни Авиони Лустери Автомобил

1 Високи Перформанси Изработени од висококвалитетно проѕирно стакло и метал, степен на агол од 360 зраци,

DEN 0.33
BlueStars E17 T7 LED Сијалица ETL 2W 120v Замена Дел Заштеда На Енергија Сијалица 2700k 220lm За Микробранова Ново
BlueStars E17 T7 LED Сијалица ETL 2W 120v Замена Дел Заштеда На Енергија Сијалица 2700k 220lm За Микробранова

€ ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ : LED сијалица E17 T7 2 W 220 V Незатемнувачки Температура НА бојата 2700К Осветленост

DEN 159.84
Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Шема На Виножито - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Ново
Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Шема На Виножито - Флуоресцентни Светлосни Капаци за

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

DEN 2.33
Lafoy Половина Злато Натопи Сијалица Led, G25/G80 Глобус Светилки 60 Вати Еквивалент 2700k Мека Бела, E26 LED Едисон Сијалица Ново
Lafoy Половина Злато Натопи Сијалица Led, G25/G80 Глобус Светилки 60 Вати Еквивалент 2700k Мека Бела, E26 LED Едисон Сијалица

1●Намалете Го Дизајнот На Отсјајот● : светилките едисон на земјината топка со половина златна стаклена

DEN 3.00
Е12 10в Сијалица С6 Едисон Ретро Декорација Сијалица 20в Халогена Сијалица Еквивалент за Таванот Вентилатор Ново
Е12 10в Сијалица С6 Едисон Ретро Декорација Сијалица 20в Халогена Сијалица Еквивалент за Таванот Вентилатор

1 Високи Перформанси Прецизно дизајнирана за зачувување на гроздобер изглед, сијалицата Во форма На S6, с

DEN 335.68
Флуоресцентни Светлосни Капаци За Тавански Дифузни Панели-Мароканска Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија Ново
Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Цветна Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Ново
Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Цветна Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

DEN 315.20
Мдмпринт Флуоресцентна Сијалица ПК24 Ново
Мдмпринт Флуоресцентна Сијалица ПК24

€ Флуоресцентна Сијалица PK24 Применета енергија : 13 вати Просечен Животен век : 7 ● Боја / Завршница : Лад

DEN 3777.92
GRV E27 LED Сијалица 5W 12-5730 SMD DC12-24V Или AC12V Термичка Пластична Светлина не-Затемнувачки 40Watt Ново
GRV E27 LED Сијалица 5W 12-5730 SMD DC12-24V Или AC12V Термичка Пластична Светлина не-Затемнувачки 40Watt

ОВАА LED сијалица E27 има средни стандардни основи Нема кршливи делови и нема токсични хемикалии Висок инд

DEN 604.80
Sunlite F58T8/SP835 58-вати T8 Линеарна Флуоресцентна Сијалица Со Би-Пин База, 3500K, 30-Пакет Ново
Sunlite F58T8/SP835 58-вати T8 Линеарна Флуоресцентна Сијалица Со Би-Пин База, 3500K, 30-Пакет

58 Вати, 5000 Лумени Неутрална Бела, 3500к Температура на Бојата.000 часовен просечен век на траење на светилка

DEN 0.33
Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Цветна Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија Ново
Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Цветна Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

DEN 886.40