Замена За Ge General Electric G. E CMH20/TC/U/830/GU6. 5 Сијалица Со Техничка Прецизност

Замена За Ge General Electric G. E CMH20/TC/U/830/GU6. 5 Сијалица Со Техничка Прецизност

DEN 191.20

Ново

Залиха

Замена ЗА GE GENERAL ELECTRIC G E CMH20/TC/U/830/GU6, 5 Сијалица. Единица по продажба : 1. Замена За Ge General Electric G. E Cmh20/tc/u/830/gu6, 5 Сијалица. Оваа Сијалица Не Е Произведена Од Ге Џенерал Електрик Г.

Производи во категоријата

ТУПОЛИФЕ Г9 ЛЕД Сијалица Затемнета 3,5 В Лустер Светилки, Топло Бело 3000к 400ЛМ Г9 Би Пински База Светилка, Ново
ТУПОЛИФЕ Г9 ЛЕД Сијалица Затемнета 3,5 В Лустер Светилки, Топло Бело 3000к 400ЛМ Г9 Би Пински База Светилка,

●Високи Перформанси На Затемнување ● осветленоста На светилките за затемнување g9 што се затемнуваат м

DEN 857.60
Lxcom Осветлување А19 Црвена Ѕвезда Едисон Гроздобер Сијалица 3W Ретро Декоративни Огномет Сијалица А60 ЕДИСОН Ново
Lxcom Осветлување А19 Црвена Ѕвезда Едисон Гроздобер Сијалица 3W Ретро Декоративни Огномет Сијалица А60 ЕДИСОН

А19 / А60 Едисон Светилки : Изработени од проѕирно стакло со црвена боја мини led диоди, како гранки од дрво

DEN 971.20
Елан 83620 Судбина Приврзок Осветлување, Хром Ново
Елан 83620 Судбина Приврзок Осветлување, Хром

ЛЕР Лустерот од судбината колекција Ширина : 36,02 инчи Висина : 2,36 инчи Стил : Современ Модерен Тип : Лустер

DEN 2.33
Xianfei 4pcs G4 Led Сијалица Би-пински База Сијалица Светилки, 5w Ac / dc 12v Еквивалентно на 50w Халогени Ново
Xianfei 4pcs G4 Led Сијалица Би-пински База Сијалица Светилки, 5w Ac / dc 12v Еквивалентно на 50w Халогени

Име на производ : g4 пински светилка монистра држач тип : G4 Voltage : AC / DC12 VPower : 57 монистра5 WLED чип : епистаркол �

DEN 351.84
Новиот Lon0167 DC12V-24V G4 Избрана 2P 5730 SMD сигурна ефикасност LED Пченка Сијалица Силиконски Светилка Ново
Новиот Lon0167 DC12V-24V G4 Избрана 2P 5730 SMD сигурна ефикасност LED Пченка Сијалица Силиконски Светилка

Напон : DC12 V24 V; (издржлив во употреба) Моќност : 6 W; База На Светилки : G4 (најнова технологија) 2 P; Зрак Висок �

DEN 147.04
Техничка Прецизност Замена За Аква Третман Сервис ГДС-8 Ново
Техничка Прецизност Замена За Аква Третман Сервис ГДС-8

База : Г10К4 4Пински На Квадрат Спецификации : 22 Вати, Т5 Гермицидна УВЦ Светлина Единица По Продажба : 1 Пак�

DEN 0.33
НОВЕЛУКС 9 Пакување 6W и 1 Пакување 4W 5 инчен Т10 Лед Сијалица Топло Бело 2700k Ново
НОВЕЛУКС 9 Пакување 6W и 1 Пакување 4W 5 инчен Т10 Лед Сијалица Топло Бело 2700k

9 Пакување 6 W и 1 Пакување 4 W 5 инчен Т10 Лед Сијалица Топло Бело 2700k 9 Пакување 6 W И 1 Пакување 4 W 5 инчен Т10 Лед

DEN 301.28
Lpsafp Led Опсег Хауба Светилки, Шпорет Апаратот Сијалица, Кујна Светлина Замена 20w Халогени Сијалица, Ново
Lpsafp Led Опсег Хауба Светилки, Шпорет Апаратот Сијалица, Кујна Светлина Замена 20w Халогени Сијалица,

? [Заштеда на енергија и висока прозрачна ефикасност] 2 W LED сијалица ЗА апарат за аспиратор, осветленост :

DEN 1.00
100 Пакет G40 Светилки 1w LED Глобус Светилки Замена НАДВОРЕШНА LED Сијалица Одговара C7 И E12 Candelabra Завртка Ново
100 Пакет G40 Светилки 1w LED Глобус Светилки Замена НАДВОРЕШНА LED Сијалица Одговара C7 И E12 Candelabra Завртка

Вклучени производи : ќе добиете 100 парчиња СИЈАЛИЦИ ЗА замена НА G40 LED со основни параметри на стандардни�

DEN 783.84
Иглего 12 Волти 4 Вати Клин База Блескаво Сијалица За Малибу Стил 12v Светилки, Т5 Пејзаж Светилки, Отворено Ново
Иглего 12 Волти 4 Вати Клин База Блескаво Сијалица За Малибу Стил 12v Светилки, Т5 Пејзаж Светилки, Отворено

12 Волти Малибу Светла низок напон 4 вати клин база За Малибу Стил 12v светилки Универзално ВклопувањеОдг�

DEN 175.84
Флуоресцентни Светлосни Капаци За Тавански Дифузни Панели-Зелена Шема-Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Ново
10w Рерна Сијалица Е12 Мала База Чад Светилка 2700k Топла Бела Микробранова Светлина НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 120V Ново
10w Рерна Сијалица Е12 Мала База Чад Светилка 2700k Топла Бела Микробранова Светлина НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 120V

Долг Животен Век Долготрајните светилки со блескаво светло обезбедуваат приближно 1.000 часа светлина и �

DEN 271.84
Флуоресцентни Светлосни Капаци За Тавански Дифузни Панели-Шема На Тоскана - Флуоресцентни Светлосни Капаци Ново
Флуоресцентни Светлосни Капаци За Тавански Дифузни Панели-Шема На Тоскана - Флуоресцентни Светлосни Капаци

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

DEN 2.67
Sunlite T10/AQ/40W/SF/А 40 Вати T10 Светилка Средна База Ново
Sunlite T10/AQ/40W/SF/А 40 Вати T10 Светилка Средна База

Оваа целосно затемнета античка светилка од висока класа произведува спектакуларен сјај на топла блеск�

DEN 0.33
новонест Паметни ЛЕД Лед Лед Барови, УСБ ЛЕД Виножито САМОСТОЈНИ Светлосни Кули, Контрола НА АПЛИКАЦИИ И Копчиња, Ново
новонест Паметни ЛЕД Лед Лед Барови, УСБ ЛЕД Виножито САМОСТОЈНИ Светлосни Кули, Контрола НА АПЛИКАЦИИ И Копчиња,

●Управување со поставки за паметни АПЛИКАЦИИ●Користете паметна АПЛИКАЦИЈА за пристап и управување СО

DEN 1.33
2 х 12 8В Т5 Флуоресцентна Цевка Кул Бела [4000к] Ново
2 х 12 8В Т5 Флуоресцентна Цевка Кул Бела [4000к]

8 W T5 Халофосфор Мини Цевка, Ладно Бело халофосфатна обвивка за да даде стандардна изведба Б класа енерге

DEN 0.67
Техничка Прецизност Замена За Тарнер/Барнстед СП-870 + Минијатурна СВЕТИЛКА 10 Пакет Ново
Техничка Прецизност Замена За Тарнер/Барнстед СП-870 + Минијатурна СВЕТИЛКА 10 Пакет

Замена ЗА ТАРНЕР / БАРНСТЕД СП870 + МИНИЈАТУРНА СВЕТИЛКА Единица по продажба : 10 Замена За Тарнер / Барнс�

DEN 1517.76
Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Шема На Плажа-Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија Ново
Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Шема На Плажа-Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

DEN 399.84
Еико 00034-СП19/27К - 19 Вати Компактна Флуоресцентна Спирална Сијалица, 2700К Ново
Еико 00034-СП19/27К - 19 Вати Компактна Флуоресцентна Спирална Сијалица, 2700К

19 вати Енергија Ѕвезда Наведени 75 Вати Блескаво Еквивалент Компактен Флуоресцентен Просечен Живот : 10...

DEN 263.52
Makergroup T5 T10 КЛИН База LED Светилки 12VAC/DC 1watt Топло Бело 2700k-3000K За Надворешно Осветлување Ново
Makergroup T5 T10 КЛИН База LED Светилки 12VAC/DC 1watt Топло Бело 2700k-3000K За Надворешно Осветлување

ОВАА 12 V КЛИН база LED сијалица не може да работи со електронски трансформатори на под шалтер или кабинето

DEN 143.84
ЈАКОБСПАРТС ЛЕД Сијалица ОД Пченка 75W Еквивалент 6000K Дневна Светлина Бела 1100 Лумени Ново
ЈАКОБСПАРТС ЛЕД Сијалица ОД Пченка 75W Еквивалент 6000K Дневна Светлина Бела 1100 Лумени

Оваа СИЈАЛИЦА ПРЕДВОДЕНА ОД 10 W е споредлива по осветленост со сијалица СО БЛЕСКАВО светло ОД 75 W Дизајно

DEN 1.33
Замена За Ge General Electric G. E CMH70/PAR38FL/ECO Со Техничка Прецизност Ново
Замена За Ge General Electric G. E CMH70/PAR38FL/ECO Со Техничка Прецизност

Замена ЗА GE GENERAL ELECTRIC G E CMH70 / PAR38 FL / ЕКО Сијалица Единица по продажба : 1 Замена ЗА GE GENERAL ELECTRIC G E CMH70 / PAR38 FL / ECO

DEN 0.67
ОСРАМ ЕПТ 42В 10.8 В Мр16 Волфрам Халогена Светилка Ново
ОСРАМ ЕПТ 42В 10.8 В Мр16 Волфрам Халогена Светилка

Волфрам рефлекторска светилка со прецизно усогласување на влакната за да се обезбеди оптимален излез н

DEN 2.00
Енергична СИЈАЛИЦА ГУ24 ЛЕД, Еквивалент Од 60 Вати, Топла Бела 3000к, 800 Лумени, Не-Затемнета, Сијалица Ново Попусти
Енергична СИЈАЛИЦА ГУ24 ЛЕД, Еквивалент Од 60 Вати, Топла Бела 3000к, 800 Лумени, Не-Затемнета, Сијалица

?●86% Помала Потрошувачка На Енергија ● ОВИЕ LED светилки ВО Форма А19 СО База ГУ24 обезбедуваат 800 Лумени св

DEN 223.84
Ushio BC6467 1001330 - 1600w-QIR Топлина Светилка - Јасно-Метал Ракав И Жица Води - 240v Халогени Сијалица Ново
Ushio BC6467 1001330 - 1600w-QIR Топлина Светилка - Јасно-Метал Ракав И Жица Води - 240v Халогени Сијалица

Боја / завршница : јасно Температура на бојата : 2 Просечен животен век : 5000 часа Димензија на производот :

DEN 0.33
Satco S9180-17BR40/LED/27K/1200L 17-Вати 2700K BR40 Ditto Затемнета LED Светилка Ново
Satco S9180-17BR40/LED/27K/1200L 17-Вати 2700K BR40 Ditto Затемнета LED Светилка

SATCO 17w R40 LED Сијалица Почетни Лумени : 1200лм Боја : Топло Бело, 2700к Просечна Номинална Часови : 25000 часа Еквив�

DEN 3.00
Замена За Вива Зелено Осветлување TC55W LED Замена Со Техничка Прецизност Ново
Замена За Вива Зелено Осветлување TC55W LED Замена Со Техничка Прецизност

Замена ЗА ВИВА ЗЕЛЕНО ОСВЕТЛУВАЊЕ TC55 W LED ЗАМЕНА Со Техничка Прецизност Единица по продажба : 1...

DEN 3.00
Замена ЗА Гласко Ултравиолетовиот ГУВ-Ц7-ПЛУС Кварцен Ракав Со Техничка Прецизност Ново
Замена ЗА Гласко Ултравиолетовиот ГУВ-Ц7-ПЛУС Кварцен Ракав Со Техничка Прецизност

Замена ЗА ГЛАСКО УЛТРАВИОЛЕТОВА ГУВЦ7ПЛУС Кварц Ракав Сијалица Единица по продажба : 1 Замена За Гласко �

DEN 1485.12
Кливленд Гроздобер Осветлување CLV124 Едисон Сијалица Rd 25W Dblswirl, Повеќебоен Ново
Кливленд Гроздобер Осветлување CLV124 Едисон Сијалица Rd 25W Dblswirl, Повеќебоен

Производот е уникатен и носи свои природни карактеристики Совршено купување за подарок Произведени во

DEN 1222.40
Лазер Ѕвезда 100-Вати Точка Стожерот Планината Полиран LSK41100 Shorty Ново
Лазер Ѕвезда 100-Вати Точка Стожерот Планината Полиран LSK41100 Shorty

Машински 6061 палка алуминиум Боросиликатна стаклена леќа Продадени во парови Произведено во САД...

DEN 3039.84