Мдмпринт Флуоресцентна Сијалица

Мдмпринт Флуоресцентна Сијалица

DEN 2.67

Ново

Залиха

● Флуоресцентна Сијалица ● Излез на светлина : 2. Просечен Животен век : 30. ● Тип На Сијалица : Т8. € Боја / Заврши : Дневна Светлина. FO32/850/ЕКО 32 вати-48 " - Т8-Средна Би-Пин (Г13) База-5.000 К-Дневна Светлина.

Производи во категоријата

Сијалица 10 парчиња Мини Г4 Лед Сијалица Сијалица За Домаќинство Силиконски Обложена Лед Сијалица 1.5 W Ac12V Ново
Сијалица 10 парчиња Мини Г4 Лед Сијалица Сијалица За Домаќинство Силиконски Обложена Лед Сијалица 1.5 W Ac12V

● Лесен за инсталирање : Нашата сијалица прифаќа универзален стандарден интерфејс Г4, лесен за инсталир

DEN 1344.00
4 Нога Тела Т8 1200ММ Поврзување Тандем Цветни Тела-50 парчиња Ново
4 Нога Тела Т8 1200ММ Поврзување Тандем Цветни Тела-50 парчиња

Енергетски ефикасна флуоресцентна технологија Увозните давачки, даноците што се случуваат во земјата �

DEN 0.33
Осветлување На Вестингхаус 0368100, 15 Вати, 130 Волти Јасен Бандаж Б9, 5 Сијалица, 2500 Час 100 Лумен Ново
Осветлување На Вестингхаус 0368100, 15 Вати, 130 Волти Јасен Бандаж Б9, 5 Сијалица, 2500 Час 100 Лумен

Вати : 15, Волти : 130 Лумени( Осветленост) : 100, Номинална Живот Часови : 2500 База : Е12 Канделабри Сијалиците Ве�

DEN 2.00
Ge 13-Вати Енергија Паметни Флуоресцентни Светилки, 8 Пакет, 60 Вати Замена Ново Попусти
Ge 13-Вати Енергија Паметни Флуоресцентни Светилки, 8 Пакет, 60 Вати Замена

Ge Енергија Паметни 31064 13Вати Спирала CFL Светилки (8Пакет) Општи Карактеристики : 8пакет на светилки Спирал

DEN 744.00
Prosperbiz a21 150 - 200w Еквивалент 23W LED Супер Светла Сијалица И G9 LED Светилки Затемнети 6W Дневна Ново
Prosperbiz a21 150 - 200w Еквивалент 23W LED Супер Светла Сијалица И G9 LED Светилки Затемнети 6W Дневна

Огромни 88% Заштеда На Енергија : СИЈАЛИЦАТА ПРЕДВОДЕНА Од А21 23 ВАТИ заменува 150200 вати блескаво и халоген�

DEN 217.44
Пакет од 6 F13T5/WW Директно 13 Вати T5 Линеарна Флуоресцентна Цевка Сијалица, Топло Бело, 3000k Супер Долг Живот Ново
Пакет од 6 F13T5/WW Директно 13 Вати T5 Линеарна Флуоресцентна Цевка Сијалица, Топло Бело, 3000k Супер Долг Живот

Пакување од 6 светилки F13 T5 / WW, 13Вати T5 Mini БиПински База 21 " Максимална Вкупна должина ДВОЕН ЕКСТРА ДОЛГ ЖИ

DEN 367.84
Филипс 454694 12. 5PAR30L/F35 2700/DIM/ТАКА 12.5-Вати 2700K PAR30L Долг Врат F35 Затемнет Воздушен Флукс LED Поплава Ново
Филипс 454694 12. 5PAR30L/F35 2700/DIM/ТАКА 12.5-Вати 2700K PAR30L Долг Врат F35 Затемнет Воздушен Флукс LED Поплава

75Вати Блескаво Еквивалент Агол на зракот : 35 степен Боја : Топло Бело База : Е26 Медиум Влажна Локација Ном

DEN 3.00
Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Сина И Бела Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија Ново
16W E12 LED Светилки Од ПЧЕНКА, Супер Светли 1500lm Светилки, 6000K Дневна Светлина БЕЛИ LED Светла, CRI80+, 120w Ново
16W E12 LED Светилки Од ПЧЕНКА, Супер Светли 1500lm Светилки, 6000K Дневна Светлина БЕЛИ LED Светла, CRI80+, 120w

€Супер Светла Е12 сијалица ● 16 W LED сијалица ОД ПЧЕНКА СО 1500lm, дневна светлина бела 6000 K, CRI80+, 360 степени све

DEN 3.00
E26 45W LED Сијалица ОД Пченка 6000K Кул Бела, 4500Lumen , AC85-265V, 180leds Мониста На Светилки, Ново
E26 45W LED Сијалица ОД Пченка 6000K Кул Бела, 4500Lumen , AC85-265V, 180leds Мониста На Светилки,

Висококвалитетни И Совршени Перформанси : супер светли светилки предводени ОД ПЧЕНКА ОД 45 W, 180 парчиња 28

DEN 831.68
Falanfa 8ft Led Светилки Кул Бела 8ft, 45W, 6000K, Јасна Покривка, Двојна Моќност, Инстант-На Ново
Falanfa 8ft Led Светилки Кул Бела 8ft, 45W, 6000K, Јасна Покривка, Двојна Моќност, Инстант-На

Порибено ВО САД, обично пристигнува во рок од 38 дена Баластот мора да се отстрани од осветлувањето пред �

DEN 223.84
Почетна Компоненти 6-Пакет 530047721 Замена На Прајмер Сијалица За 1о 12318139130-Компатибилен со 12318139130 300780002 Ново
Почетна Компоненти 6-Пакет 530047721 Замена На Прајмер Сијалица За 1о 12318139130-Компатибилен со 12318139130 300780002

Почетна Компоненти Замена 530047721 Прајмер Сијалица заoо 12318139130 Материјал со врвен квалитет и лесна домашн�

DEN 223.84
85371 Lu150/55/H/Eco 150w S55 Ed23. 5 E39 Mogul База Висок Притисок Натриум Светилка Одговара За Ge MG023 Ново
85371 Lu150/55/H/Eco 150w S55 Ed23. 5 E39 Mogul База Висок Притисок Натриум Светилка Одговара За Ge MG023

85371 Lu150 / 55 / H / Eco 150w S55 Ed23 5 E39 Mogul База Висок Притисок Натриум Светилка Одговара За Ge MG023 Model LU150 / 55 / H / eco I MPN85371

DEN 343.04
Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница - Шема На Мировна Градина - Флуоресцентни Светлосни Ново
Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница - Шема На Мировна Градина - Флуоресцентни Светлосни

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

DEN 2.33
Sengled Паметни Bluetooth МРЕЖА LED Сијалица, Разнобојни, Работи Со Амазонoо И Алекса, 60W Еквивалент, 800LM, Ново
Sengled Паметни Bluetooth МРЕЖА LED Сијалица, Разнобојни, Работи Со Амазонoо И Алекса, 60W Еквивалент, 800LM,

ИНСТАНТ СПАРУВАЊЕ, ЕДНОСТАВНО ПОСТАВУВАЊЕ Зашрафете, вклучете и подготвен е за употреба, автоматски сп�

DEN 1172.80
Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Портокалова Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија Ново
Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Шема На Плажа-Флуоресцентни Светлосни Капаци Ново
Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Шема На Плажа-Флуоресцентни Светлосни Капаци

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

DEN 3.00
5-Пакет WP4452164 Рерна Сијалица Замена За Cuchenaid KEBI171DBL11 Рерна-Компатибилен Со Kichenaid WP4452164 Сијалица Ново
5-Пакет WP4452164 Рерна Сијалица Замена За Cuchenaid KEBI171DBL11 Рерна-Компатибилен Со Kichenaid WP4452164 Сијалица

Почетна Компоненти Замена ЗА WP4452164 Рерна Сијалица За Kichenaid KEBI171 DBL11 Печка Материјали со врвен квалитет за

DEN 2.33
F8T5/WW 8W T5 12 Топла Бела 3000K Флуоресцентна Сијалица 12.000 ЧАСА Ново
F8T5/WW 8W T5 12 Топла Бела 3000K Флуоресцентна Сијалица 12.000 ЧАСА

Ват8 Тип На СијалицаТ5 Топло Бело3000К.Просечен Живот 12 F8 T5 / WW Топла Бела Замена Светилка, Вати8, ТипT5, Бој�

DEN 1.67
ОСРАМ ЛЕД рефлекторска светилка/База: ГУ10 / Топло Бело / 2700 К / 3.60 W/Замена за 50 W рефлекторска светилка/ЛЕД Ново
ОСРАМ ЛЕД рефлекторска светилка/База: ГУ10 / Топло Бело / 2700 К / 3.60 W/Замена за 50 W рефлекторска светилка/ЛЕД

Долг работен векдо 15000 часа и до 100000 циклуси на префрлување Топло бело светло за удобност и релаксација �

DEN 2.00
Еико 6630-35 вати-Т6 - Колормастер Про-Метал Халид - Незаштитена Лачна Цевка - 3000к-Г12 База-АНСИ М130/Е-Универзална Ново
Еико 6630-35 вати-Т6 - Колормастер Про-Метал Халид - Незаштитена Лачна Цевка - 3000к-Г12 База-АНСИ М130/Е-Универзална

Боја / Завршница : Јасно Температура на бојата : 3 Просечен Животен Век : 12000 часа Лумени( излез на светлина

DEN 416.00
Јосу Сензор За Движење Сијалица, 2 Пакет Е27 5В/7В Топло Бело/Ладно Бело Опционално со 350°Ротирачко Сензорско Автоматско Ново
Јосу Сензор За Движење Сијалица, 2 Пакет Е27 5В/7В Топло Бело/Ладно Бело Опционално со 350°Ротирачко Сензорско Автоматско

ИЗДРЖЛИВ И ЗАШТЕДА на ЕНЕРГИЈА : усвојува 14 парчиња премиум 5730 чипови, висока осветленост и стабилни пер

DEN 335.84
Техничка Прецизност Замена За Цик Индустрии Jc10bp Сијалица 10w 12v Халогена Сијалица-JC Тип Светилка-T3 G4 База - 2800k Ново
Техничка Прецизност Замена За Цик Индустрии Jc10bp Сијалица 10w 12v Халогена Сијалица-JC Тип Светилка-T3 G4 База - 2800k

База : Г4 / ГЗХ4 2Пински 4мм Центар / Центар Спецификации : 10 Вати, 12 Волти, Халоген Т3 Сијалица Единица По Пр�

DEN 1.33
E505WMT 10 поставува Топла Бела LED Сијалица И Стојат База E5 E5. 5 12V-14V за моделирање на возот Ново
E505WMT 10 поставува Топла Бела LED Сијалица И Стојат База E5 E5. 5 12V-14V за моделирање на возот

100% Сосема нов и висок квалитетОВОЈ E5 LED Е многу корисен реквизити за Модел Распоред на воз и зграда ,расп�

DEN 1.67
Lxcom Осветлување Е12 C7 LED Филамент 2w Ноќни Светилки 20w Замена Гроздобер Е12 База Свеќа Светилки Јасно Топло Бело Ново
Lxcom Осветлување Е12 C7 LED Филамент 2w Ноќни Светилки 20w Замена Гроздобер Е12 База Свеќа Светилки Јасно Топло Бело

●Висок Квалитет : C7 E12 LED Светилки За Свеќи Направени од СтаклоГРОЗДОБЕР канделабри ПРЕДВОДЕНА сијалица

DEN 2.33
Техничка Прецизност Замена ЗА EXCELITAS Технологии C055-0500 Халогена Сијалица Ново
Техничка Прецизност Замена ЗА EXCELITAS Технологии C055-0500 Халогена Сијалица

Замена ЗА EXCELITAS ТЕХНОЛОГИИ C0550500 Халогени Сијалица Единица по продажба : 1 Замена ЗА EXCELITAS ТЕХНОЛОГИИ C0550500

DEN 2.67
Anyray A1782Y-Светилки 50 ВАТИ JD Тип BA15D 50W Dc Бајонет База Т4 Халогени Сијалица, Јасно 50Watts Ново
Anyray A1782Y-Светилки 50 ВАТИ JD Тип BA15D 50W Dc Бајонет База Т4 Халогени Сијалица, Јасно 50Watts

(10) Светилки 50 W 50 WATT JD BA15 D Халогена Сијалица, D Бајонет, ИСЧИСТИ 50watt Anyray A1782 Y Должина На Сијалицата : 2"инчи

DEN 207.20
СИЈАЛИЦА ЗА ЧИПОВИ СО НУЛТА ЛЕР, Светилки 25 ПАРЧИЊА 3W 3.2-3.4 V Висок Светло Интегриран Чип Извор На Светлина ПРЕДВОДЕНА Ново
СИЈАЛИЦА ЗА ЧИПОВИ СО НУЛТА ЛЕР, Светилки 25 ПАРЧИЊА 3W 3.2-3.4 V Висок Светло Интегриран Чип Извор На Светлина ПРЕДВОДЕНА

Заштеда на енергија : Се Карактеризира со висока осветленост, мала потрошувачка на енергија и долг живо�

DEN 1457.60
Техничка Прецизност Замена ЗА Р1200РТ 1200 КУБИКА БЕЗ ЈАСНА ЛЕЌА ГОДИНА 2006 ДОЛГ ЗРАК Ново
Техничка Прецизност Замена ЗА Р1200РТ 1200 КУБИКА БЕЗ ЈАСНА ЛЕЌА ГОДИНА 2006 ДОЛГ ЗРАК

Замена ЗА R1200 RT 1200 КУБИКА БЕЗ ЈАСНА ЛЕЌА ГОДИНА 2006 СРЕДНО светло Единица по продажба : 1...

DEN 3.33
Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Шема На Плажа-Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија Ново
Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Шема На Плажа-Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

DEN 399.84
Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Цветна Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија Ново
Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Цветна Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

DEN 1227.20
Мдмпринт Флуоресцентна Сијалица Ново
Мдмпринт Флуоресцентна Сијалица

● Флуоресцентна Сијалица Применета енергија : 15 вати Просечен Животен век : 7 ● Боја / Завршница : Ладно

DEN 268.64
Микробранова Сијалица За Апаратот Фрижидер, Над Шпорет Хауба, Лава Светилка Т8 40 Вати 125V Е17 Средна База Топла Ново
Микробранова Сијалица За Апаратот Фрижидер, Над Шпорет Хауба, Лава Светилка Т8 40 Вати 125V Е17 Средна База Топла

40w Микробранова сијалица што се користи како сијалица за апарати ,сијалица за аспиратор, сијалица за лад

DEN 127.84
Нормански Светилки 24Д-1-Волти: 24В, Струја: 0,1 А, Тип: Т2 Минијатура Ново
Нормански Светилки 24Д-1-Волти: 24В, Струја: 0,1 А, Тип: Т2 Минијатура

Напон : 24 V, Струја : 01 А, Тип : Т2 Минијатурна Сијалица, Основен Тип : АНСИ #1 Слајд, Животни Часови : 5,000, Димен

DEN 127.84