С1935 100 ВАТИ ЕТ23 1/2 ЖИВА Пареа СКРИЕНИ Обложени Магнат База 50 ЦРИ 3900К Сијалица

С1935 100 ВАТИ ЕТ23 1/2 ЖИВА Пареа СКРИЕНИ Обложени Магнат База 50 ЦРИ 3900К Сијалица

DEN 0.33

Ново

Залиха

Општи Цели На Осветлување Намалете ја предната Инвестиција. С1935 100 ВАТИ ЕТ23 1/2 ЖИВА ПАРЕА КРИЕШЕ, Обложени, 24000 просечно номинална часа, 50 CRI, 3900 K, 4000 Лумени, магнат база, Општи цели Осветлување, пониски до пред инвестиции, Долг Живот.

Производи во категоријата

4 Нога Тела Т8 1200ММ Поврзување Тандем Цветни Тела-50 парчиња Ново
4 Нога Тела Т8 1200ММ Поврзување Тандем Цветни Тела-50 парчиња

Енергетски ефикасна флуоресцентна технологија Увозните давачки, даноците што се случуваат во земјата �

DEN 0.33
Замена За Ge General Electric G. E CMH100PA38FL/ECO Со Техничка Прецизност Ново
Замена За Ge General Electric G. E CMH100PA38FL/ECO Со Техничка Прецизност

Замена ЗА GE GENERAL ELECTRIC G E CMH100 PA38 FL / ЕКО Сијалица Единица по продажба : 1 Замена ЗА GE GENERAL ELECTRIC G E CMH100 PA38 FL / ECO о�

DEN 1783.04
Ге Класик 25-Вати Затемнувачки А19 Светлосни Тела Блескаво Сијалица Е26 Средна База 32316 Ново
Ге Класик 25-Вати Затемнувачки А19 Светлосни Тела Блескаво Сијалица Е26 Средна База 32316

Затемнет и работи со повеќето прекинувачи За затемнување Топло, меко бело светло со 2500 температура на б�

DEN 2.00
Xianfei 4pcs G4 Led Сијалица Би-пински База Сијалица Светилки, 5w Ac / dc 12v Еквивалентно на 50w Халогени Ново
Xianfei 4pcs G4 Led Сијалица Би-пински База Сијалица Светилки, 5w Ac / dc 12v Еквивалентно на 50w Халогени

Име на производ : g4 пински светилка монистра држач тип : G4 Voltage : AC / DC12 VPower : 57 монистра5 WLED чип : епистаркол �

DEN 351.84
50 ПАРЧИЊА 8мм 2пин Зелено Светло Тркалезна лер Ново
50 ПАРЧИЊА 8мм 2пин Зелено Светло Тркалезна лер

Големина : 8мм круг Емитирана Боја : : Зелена боја, Боја На Објективот : чиста Вода Напон напред ( V) : 2.4 V Стр�

DEN 105.60
LOHAS Yellow LED Bug Light Bulbs, 3Pack Yellow E12 Candelabra Light Bulbs, 6W Amber Жолта Бубачка  Светла за Надвор, 60 Вати Еквивалент, Ново
LOHAS Yellow LED Bug Light Bulbs, 3Pack Yellow E12 Candelabra Light Bulbs, 6W Amber Жолта Бубачка  Светла за Надвор, 60 Вати Еквивалент,

Чувајте Ја Бубачката Подалеку : овие светилки За бубачки Е12 даваат килибарно жолто осветлување што може

DEN 622.40
СИЈАЛИЦА ПРЕДВОДЕНА од паметен Сензор, 7w Самрак До Зори Сијалица Вградена Фотосензорска Детекција Со Автоматски Ново
СИЈАЛИЦА ПРЕДВОДЕНА од паметен Сензор, 7w Самрак До Зори Сијалица Вградена Фотосензорска Детекција Со Автоматски

Оваа сијалица од самрак до зори е идеална за осветлување на ходниците и просториите каде што е од суштин

DEN 1.00
KJDPP 10pcs Тип G4 Халогена Сијалица Вметнати Монистра Кристал 12v G4 35W Супер Светла Јасна Ултра Топла Ново
KJDPP 10pcs Тип G4 Халогена Сијалица Вметнати Монистра Кристал 12v G4 35W Супер Светла Јасна Ултра Топла

1 СИЈАЛИЦАТА ПРЕДВОДЕНА Од Г4 прифаќа проѕирно силиконско тело Не е лесно да се скрши, добра преносливос�

DEN 463.84
ПРИКЛУЧОК CFL, 100w INC Wattage Eq. Ново
ПРИКЛУЧОК CFL, 100w INC Wattage Eq.

Цена За : Секој Извор На Енергија На Сијалицата : Приклучете И Играјте Напон : 59 Тип На Основата На Сијали�

DEN 1.00
Замена За Сијалицата Вестингхаус 03102-00 Со Техничка Прецизност - 60в 120в Г40 Блескаво Глобус Сијалица Со Е26 Средна Ново
Замена За Сијалицата Вестингхаус 03102-00 Со Техничка Прецизност - 60в 120в Г40 Блескаво Глобус Сијалица Со Е26 Средна

База : Е26 Средна Завртка, 1инчен Дијаметар Спецификации : 60 Вати, 120 Волти, Форма На Сијалица Г40 Единица По

DEN 1.33
Ohlux Паметни WiFi Поплави Светилки E26 База 900Lumen, 10W BR30 LED Сијалица Компатибилен Со Alexa, Google Home, Siri, Ново
Ohlux Паметни WiFi Поплави Светилки E26 База 900Lumen, 10W BR30 LED Сијалица Компатибилен Со Alexa, Google Home, Siri,

Гласовна Контрола Без раце : Работи Со Алекса Иchо, лесно можете да контролирате Вклучување / исклучување

DEN 1.00
Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Шема На Птици - Флуоресцентни Светлосни Капаци Ново
Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Шема На Птици - Флуоресцентни Светлосни Капаци

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

DEN 1.33
Новина Светла 20 Светлината ПРЕДВОДЕНА Божиќ Мини Светлина Во Собата, Отворено Завеса Венец Занает Шише Стринг Ново
Новина Светла 20 Светлината ПРЕДВОДЕНА Божиќ Мини Светлина Во Собата, Отворено Завеса Венец Занает Шише Стринг

Новина Светла претставува оваа Комерцијална Одделение 22 МЕРАЧ БЕЛА Жица ПРЕДВОДЕНА Божиќ занает Мини с

DEN 230.08
Сатко С4694 Преодна Сијалица Во Светлосна Завршница, 2,25 инчи, Боја Ново
Сатко С4694 Преодна Сијалица Во Светлосна Завршница, 2,25 инчи, Боја

Сијалица од Големина На Предметот : Должина : 2 25 инчи Ширина : 4 Стил : Преоден Тип На Светлина : Светилки...

DEN 192.00
Satco S9961/04 C11 Декоративни LED Филамент Сијалица, 60w-Замена, 5.5 W, 3000K, 4-Пакет Ново
Satco S9961/04 C11 Декоративни LED Филамент Сијалица, 60w-Замена, 5.5 W, 3000K, 4-Пакет

УЛнаведени ЛЕР со традиционален блескав изглед и чувство Заменува до 60 вати светилки Долг животен век о

DEN 463.20
HQRP 110V LED Сијалица Топло Бело За Kenmore 158.19142/158.1931/158.19311/158.19312/158.1941/158.19411/158.19412 Ново
HQRP 110V LED Сијалица Топло Бело За Kenmore 158.19142/158.1931/158.19311/158.19312/158.1941/158.19411/158.19412

HQRP® LED Сијалица плус HQRP® Coaster; База : База На Бајонет Со Двоен Контакт Ба15д; Лумен : 300350; Работен Напон : 110 V A

DEN 94.56
Замена на техничка Прецизност За Ge General Electric G. E FLE26HT3/2/D3/CD Ново
Замена на техничка Прецизност За Ge General Electric G. E FLE26HT3/2/D3/CD

Замена ЗА GE GENERAL ELECTRIC G E FLE26 HT3 / 2 / D3 / CD Сијалица Единица по продажба : 1 Замена ЗА ГЕ ЏЕНЕРАЛ ЕЛЕКТРИК Г...

DEN 1.67
HOMENTHANCEMENTS LED-DL80565-WH-PIR 7.875 Интегрирано Led Дискско Светло Активирано Со Движење W / Променлива Температура Ново
HOMENTHANCEMENTS LED-DL80565-WH-PIR 7.875 Интегрирано Led Дискско Светло Активирано Со Движење W / Променлива Температура

Сензор за движењесензор за движењеактивиран што автоматски го исклучува светлото кога нема движење 3 Т�

DEN 0.67
ONLYLUX T8 Led Светилки 4 Foot-F32T8 28W 4000 Lumens 5000K, T12 Led 4ft Flourescent Цевка Led Замена, Баласт Ново
ONLYLUX T8 Led Светилки 4 Foot-F32T8 28W 4000 Lumens 5000K, T12 Led 4ft Flourescent Цевка Led Замена, Баласт

Супер Светла : Onlylux T8 Led Светилки 4 нога користете двоен ред led чипови со вкупен лумен од 4000 лумени ЕТЛ Наве

DEN 1.67
50 ВАТИ JDR GU10 120V 50W Халогена Сијалица-Во Светот anyray® a1821y Ново
50 ВАТИ JDR GU10 120V 50W Халогена Сијалица-Во Светот anyray® a1821y

Сосема нов JDR HALOGON 120 V 50 W GU10 + C сијалица карактеристики : Вати : 50 Base : GU10 Volts : 120finish / Зрак Тип : Flood Filament : CC2 VAvg

DEN 127.84
Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Цветна Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија Ново
Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Цветна Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

DEN 0.33
LAMSKY BA15D LED Сијалица 7.5 W Дневна Светлина Бела 6000K 120V, 75W 80W Халоген Еквивалент, B15 Двоен Контакт Ново
LAMSKY BA15D LED Сијалица 7.5 W Дневна Светлина Бела 6000K 120V, 75W 80W Халоген Еквивалент, B15 Двоен Контакт

●Одлични Перформанси●база за двоен контакт BA15, бела дневна светлина 6000k незатемнета730 лумени ВОДЕА сов

DEN 1.67
Lxcom Осветлување E14 20W LED Candelabra Сијалица - 2835 SMD 88 Led Диоди 150 Вати Еквивалентно Дневна Светлина Ново
Lxcom Осветлување E14 20W LED Candelabra Сијалица - 2835 SMD 88 Led Диоди 150 Вати Еквивалентно Дневна Светлина

●Висок Квалитет : 20w E14 LED Сијалица ОД ПЧЕНКА вградена моќност на безбеден погон, заштита од краток спој, �

DEN 1040.00
Satco S9961 5.5 W CTC/LED/30K/CL/120v 6-Пакет Ново
Satco S9961 5.5 W CTC/LED/30K/CL/120v 6-Пакет

Речиси насекаде каде што можете да најдете осветлување, можете да најдете решение за осветлување Од Сат

DEN 0.67
Мчуанг Сјај Розова Сина Градиент Флексибилни Флуоресцентни Филмови За Покривање На Светларник Таванот Ново
Мчуанг Сјај Розова Сина Градиент Флексибилни Флуоресцентни Филмови За Покривање На Светларник Таванот

Одговара на повеќето флуоресцентни уреди за осветлување со стандардна големина 2ft x 4ft, но лесно се скрат

DEN 1.33
ProLume FC9T9/830 37504 30 W FC9 T9 9 Инчен Круг 3000K 86 CRI Ново
ProLume FC9T9/830 37504 30 W FC9 T9 9 Инчен Круг 3000K 86 CRI

Заштеда на енергија производ Осветлување на маса и под, Осветлување на монтирање На Таванот Линеарна фл

DEN 2.67
Замена За КОРАЛИФЕ ТУРБО-Пресврт УВ СТЕРИЛИЗАТОРИ 18 ВАТИ Со Техничка Прецизност Ново
Замена За КОРАЛИФЕ ТУРБО-Пресврт УВ СТЕРИЛИЗАТОРИ 18 ВАТИ Со Техничка Прецизност

Замена ЗА КОРАЛИФЕ ТУРБОПРЕСВРТ УВ СТЕРИЛИЗАТОРИ 18 ВАТИ Сијалица Единица по продажба : 1 Замена За Корал

DEN 1.33
Jaenmsa R7S T3 Сијалица 118mm, 5 Пакет 400W 120v Затемнети Халогени Светилки, 4000lm Тип J Двојно Завршена Ново
Jaenmsa R7S T3 Сијалица 118mm, 5 Пакет 400W 120v Затемнети Халогени Светилки, 4000lm Тип J Двојно Завршена

Одлични Перформанси Висока осветленост 4000 лумен, 2700k светло топло бело, CRI 99+ Нашата халогена сијалица R7 S

DEN 143.84
Dimер Затемнети Гроздобер ПРЕДВОДЕНИ Од Едисон Светилки, 6W, Еквивалент 60W, 700lm, Топло Бело 2700k, 80+ CRI, ST58 Ново
Dimер Затемнети Гроздобер ПРЕДВОДЕНИ Од Едисон Светилки, 6W, Еквивалент 60W, 700lm, Топло Бело 2700k, 80+ CRI, ST58

?LEDЕР Е26 ЛЕД сијалицата има просечен животен век од 20 Заменете 60 W блескаво сијалица СО 6 W LED, заштедете на�

DEN 2.33
Sealey LED48230 Сајт Светлина Ново
Sealey LED48230 Сајт Светлина

48 W 120 SMD производство 5000 лумени за ултра светло осветлување Карактеристики 2 x 13a приклучоци за напојувањ�

DEN 2742.56
Maelsrlg E17 R14 LED Сијалица Затемнета 4w Мала Сијалица, E17 Средна Основа, 300 Лумени, Сијалица Curio Кабинетот, Ново
Maelsrlg E17 R14 LED Сијалица Затемнета 4w Мала Сијалица, E17 Средна Основа, 300 Лумени, Сијалица Curio Кабинетот,

®Заштеда На енергија Е17 р14 ЛЕД сијалицата заштедува 90% на сметката за електрична енергија со својата ви�

DEN 3.00
Замена ЗА КОД 3 / ЈАВНА БЕЗБЕДНОСТ 88 СЕРИЈА 50W 12V Халогена Сијалица Со Техничка Прецизност Ново
Замена ЗА КОД 3 / ЈАВНА БЕЗБЕДНОСТ 88 СЕРИЈА 50W 12V Халогена Сијалица Со Техничка Прецизност

Замена ЗА КОД 3 / ЈАВНА БЕЗБЕДНОСТ 88 СЕРИЈА 50 W 12 V Халогена Сијалица Единица по продажба : 1 Замена ЗА КОД 3

DEN 2235.52
Замена За Ge General Electric G. E CMH39PA20/FL Сијалица Со Техничка Прецизност Ново
Замена За Ge General Electric G. E CMH39PA20/FL Сијалица Со Техничка Прецизност

Замена ЗА GE GENERAL ELECTRIC G E CMH39 PA20 / FL Сијалица Единица по продажба : 1 Замена За Ge General Electric G E Cmh39pa20 / fl Сијалица.

DEN 739.20
Замена на техничка Прецизност ЗА ОСРАМ Силванија 21618 ЗАМЕНА НА ЛЕР Е Компатибилна СО ОСРАМ Силванија Ново
Замена на техничка Прецизност ЗА ОСРАМ Силванија 21618 ЗАМЕНА НА ЛЕР Е Компатибилна СО ОСРАМ Силванија

Замена ЗА ОСРАМ СИЛВАНИЈА 21618 ПРЕДВОДЕНА ЗАМЕНА Со Техничка Прецизност Единица по продажба : 1 Замена За

DEN 1484.64
3Pack 10W R7s LED Сијалица 78mm, 100w Халоген Еквивалент 78mm Двојно Заврши Светилки, Висока Осветленост Ново
3Pack 10W R7s LED Сијалица 78mm, 100w Халоген Еквивалент 78mm Двојно Заврши Светилки, Висока Осветленост

LED Сијалица СО висока Осветленост : J тип линеарна r7s сијалица, Затемнета, ВИСОКА осветленост LED cob светло,

DEN 175.84
Флуоресцентни Светлосни Капаци За Тавански Дифузни Панели-Шема На Вагонски Тркала Од Дрво Од Штала - Флуоресцентни Светлосни Ново
СИЛВАНИЈА 58497-ДИС/300-Фаза И Студио-Т6-300 Вати - 120 Волти-ГЗ9.5 База-3200К Ново
СИЛВАНИЈА 58497-ДИС/300-Фаза И Студио-Т6-300 Вати - 120 Волти-ГЗ9.5 База-3200К

ОСРАМ Светилки, Халогени Светилки Моќност : 300w, Напон : 120v 5 2 Пински Префокус Номинален Живот : 100 часа...

DEN 2.67