САД запечатуваат црн ацетал пластичен лист, 2-1/2 Висина, 12 ширина, 12 должина

САД запечатуваат црн ацетал пластичен лист, 2-1/2 Висина, 12 ширина, 12 должина

DEN 3811.84

Ново

Залиха

Облик : лист; Материјал : ацетален кополимер; Оценка : стандард; Тип на поддршка : обична Дебелина : 2-1/2 "; толеранција на дебелина : (-0.138"-+0 "); ширина : 12"; Толеранција на ширина : (-0,25 " - +0,25"); Должина : 12 "; толеранција на должина : (-1" - +1 "). Боја : црна; јасност : непроaирна; јачина на затегнување : 9,100 psi; оценка на јачината на затегнување : добра; јачина на удар : 1,1 ft. ; Оценка на јачината на влијанието : сиромашен. Коефициент на Фректон : 0,35; оценка на триење : лизгава; апсорпција на вода : 0.0022; оценка за апсорпција на вода : добра; цврстина : Роквел М90. Густина : 0,051 фунти / ку. до 180 ° F; Спецификации се сретнат : UL 94 Hb. Продавници за продавници; автомобилско-гориво-инјектирање-буден-над-над-над-воздух.

Производи во категоријата

Karbxon - рамни шипки со јаглеродни влакна - 12мм x 3mm x 1000мм - пултирана рамна цврста шипка - црна мат финиш - чисти Ново
Karbxon - рамни шипки со јаглеродни влакна - 12мм x 3mm x 1000мм - пултирана рамна цврста шипка - црна мат финиш - чисти

12мм x 3mm x 1000мм рамни ленти со цврсти јаглеродни влакна Рамни цврсти шипки со јаглеродни влакна...

DEN 2.67
1100 Алуминиумски Лим, АИСИ 1100-Н18/АМС 4013, 0.016 Дебели, 24 Ширина, 24 Должина, 0.002 Ламинат Слоеви Ново
1100 Алуминиумски Лим, АИСИ 1100-Н18/АМС 4013, 0.016 Дебели, 24 Ширина, 24 Должина, 0.002 Ламинат Слоеви

Ламинираниот Алуминиумски Шим е направен од Алуминиум Од Серија 1100 Состав 1, Тип 1, Класа 1...

DEN 3716.80
Гумен лист, оценка за економија на неопренови, ширина на гума 6 во, гума должина 12 во, гума дебелина 1/8 во, Ново
Гумен лист, оценка за економија на неопренови, ширина на гума 6 во, гума должина 12 во, гума дебелина 1/8 во,

Висок квалитет : Цврст гумен лист од економијата на неопренови Тој е цврст црна и мазна од обете страни с

DEN 1.00
Syzhiwujia метална бакарна фолија чиста бакарна лим со фолија со големина 12 x 12 за занаетчиски поправки Дебелина Ново
Syzhiwujia метална бакарна фолија чиста бакарна лим со фолија со големина 12 x 12 за занаетчиски поправки Дебелина

Направено од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработливост што може да издрж

DEN 1.33
Силициум Силициум Диоксид Термички Оксид Силициум Нафора И Подлоги, Основно Одделение Ново
Силициум Силициум Диоксид Термички Оксид Силициум Нафора И Подлоги, Основно Одделение

Термички оксид (силициум диоксид, Сио2) слој е формиран на површината на силиконската нафора на покачена

DEN 687.20
Цевки за бакар на серпентина, 3/8 во надворешна диа, должина од 20 стапки, тип л Ново
Цевки за бакар на серпентина, 3/8 во надворешна диа, должина од 20 стапки, тип л

Калем бакарен цевки, 3 / 8 во надворешна диа, должина од 20 стапки, тип L бакарни цевки, материјал од цевка, б�

DEN 1.00
Сад Запечатување Ад.- ЕПДМ Пена Без Лепило-3/8Т х 1/2 В х 10 стапки. Ново
Сад Запечатување Ад.- ЕПДМ Пена Без Лепило-3/8Т х 1/2 В х 10 стапки.

Облик : Лента; Тип На Ќелија : Затворена Ќелија; Материјал : ЕПДМ Одделение : Лента; Цврстина : Затворена Ќе

DEN 537.28
САД запечатуваат најголемиот дел RS-N60-2 Неопрене гума ролна, без лепило, 60A, 1/16 Висина, ширина 36, Ново
САД запечатуваат најголемиот дел RS-N60-2 Неопрене гума ролна, без лепило, 60A, 1/16 Висина, ширина 36,

Форма : ролна; Материјал : Неопрена; Оценка : стандард; Дурометар : 60А; Тип на поддршка : обична Дебелина : 1 /

DEN 5723.68
Nianxinn Месинг Плоча На H59 Cu Цпу Рамка Модел Мувла DIY Изградба Дебелина: 10 Mm, Должина: 20Cm/7.87 Инчен 1Pcs Ново
Nianxinn Месинг Плоча На H59 Cu Цпу Рамка Модел Мувла DIY Изградба Дебелина: 10 Mm, Должина: 20Cm/7.87 Инчен 1Pcs

100% Сосема нов и висок квалитетБакарна чистота : 99,9%.Чист Лист Од Бакарна Фолија, Сам Рачно изработен мате

DEN 2.67
Гума лента, неопрена, ширина на гума 8 во, гума должина 2 стапки, гума дебелина 1/16 во, 40а, леплива поддршка Ново
Гума лента, неопрена, ширина на гума 8 во, гума должина 2 стапки, гума дебелина 1/16 во, 40а, леплива поддршка

Висок квалитет : Цврст гумен лист од комерцијално одделение Тој е цврст црна и мазна од обете страни со о

DEN 1.67
ЛАКНАЈТ Месинг Лист Избрани ЗА САМ Занает 150х150мм/6х6инч, 5 парчиња Месинг Плоча Ново
ЛАКНАЈТ Месинг Лист Избрани ЗА САМ Занает 150х150мм/6х6инч, 5 парчиња Месинг Плоча

Карактеристики : Нема или обемна оксидација, со добри механички својства и термичка стабилност пластич�

DEN 955.20
САД запечатуваат гума ролна од неопренови, без лепило, 70a, 1/32 висина, 36 ширина, должина од 20 ' Ново
САД запечатуваат гума ролна од неопренови, без лепило, 70a, 1/32 висина, 36 ширина, должина од 20 '

Форма : ролна; Материјал : Неопрена; Оценка : стандард; Дурометар : 70а; Тип на поддршка : обична Дебелина : 1 /

DEN 0.33
Buna-N Rubber Strip, NBR, BUNA, нитрил, висока јачина, 70A, дебелина од 2,5 mm x 6 во широк x 36 во долг Ново
Buna-N Rubber Strip, NBR, BUNA, нитрил, висока јачина, 70A, дебелина од 2,5 mm x 6 во широк x 36 во долг

[Спецификации на предметите] Дурометар : 70А, текстура : мазна, дебелина : 2,5мм, ширина : 6 ", должина : 36", Мате�

DEN 526.56
PVC Slotted Shim, Black, 0.0125 Дебелина, 2 ширина, 2 должина, 0,625 ширина на слот Ново
PVC Slotted Shim, Black, 0.0125 Дебелина, 2 ширина, 2 должина, 0,625 ширина на слот

ПВЦ склопениот трепер е направен од трајна, некондуктивна пластика која се спротивставува на корозија,

DEN 1145.60
Гума ролна, гума од неопрена, ширина 36 во, гума должина 10 стапки, гума дебелина 1/4in, 40а Ново
Гума ролна, гума од неопрена, ширина 36 во, гума должина 10 стапки, гума дебелина 1/4in, 40а

Висок квалитет : Цврст гумен лист од комерцијално одделение Тој е цврст црна и мазна од обете страни со о

DEN 4954.88
Гума ролна, силикон, ширина на гума 12 во, гума должина 5 стапки, гума дебелина 1/16 во, 60А, обична поддршка Ново
Гума ролна, силикон, ширина на гума 12 во, гума должина 5 стапки, гума дебелина 1/16 во, 60А, обична поддршка

Висок квалитет : Силиконска гума од комерцијална оценка е црвена / портокалова боја со мазна завршница И

DEN 1411.20
2.750 х 2 инчи, Легура 400 Никел Круг Прачка Ново
2.750 х 2 инчи, Легура 400 Никел Круг Прачка

400 Никел Круг Прачка750 (23 / 4 инчи) Должина : 2 инчи Темперамент : АП Заврши : Ладно Заврши Легура на никел 400, �

DEN 0.33
1/2 дебела 24 x 24 бела прилагодлива оган отпорна на оган силиконски листови со лепило со лепило Ново
1/2 дебела 24 x 24 бела прилагодлива оган отпорна на оган силиконски листови со лепило со лепило

Флексибилен и може да се користи во широк спектар на температури Пената со отворена ќелија дозволува да

DEN 3.00
Запечатување на најголемиот дел од САД-N60FDA-11 FDA Neoprene гумен лист, без лепило, 60A, 3/16 Висина, 36 Ширина, 12 Ново
Запечатување на најголемиот дел од САД-N60FDA-11 FDA Neoprene гумен лист, без лепило, 60A, 3/16 Висина, 36 Ширина, 12

Облик : лист; Материјал : Неопрена; Одделение : храна; Дурометар : 60А; Тип на поддршка : обична Дебелина : 3 / 1

DEN 1498.24
Машки обичен тенок фит костум Блејзер лесен еден копче солидна деловна јакна Изречена формална формална спортска палто Ново
Машки обичен тенок фит костум Блејзер лесен еден копче солидна деловна јакна Изречена формална формална спортска палто

? Тенок вклопување одговара малку построго од обичниот костум Кога ќе го носите, ќе станете убав, елеган�

DEN 929.76
3/4 х 3/4 Алуминиумски Агол 6061, 48 Инчи Должина, Т6511 Мелница Акции, 1/8 Дебели Ново
3/4 х 3/4 Алуминиумски Агол 6061, 48 Инчи Должина, Т6511 Мелница Акции, 1/8 Дебели

Дебелина : 1 / 8 инчи Должина : 48 инчи Тип На Материјал : 6061 Алуминиум За Општа Намена Заврши : Неполиран (Мел

DEN 1.33
18 Август 0. 75мм2 Rв 2/3/4/5/6/7/8/10/12/14/16/18 Јадра Пинови Бакарна Жица Диригент Електрични Rв Кабел Црно Ново
18 Август 0. 75мм2 Rв 2/3/4/5/6/7/8/10/12/14/16/18 Јадра Пинови Бакарна Жица Диригент Електрични Rв Кабел Црно

Внатрешен Дијаметар : 14 јадра 2 метри Ви благодариме што дојдовте, ние се фокусираме на различни жици и к�

DEN 1544.00
Тела прикажува Челичен Проширен Метален Мрежен Лим 3,3 стапки х 7,7 стапки, Бродови Во Ролна, Одлични За Ново
Тела прикажува Челичен Проширен Метален Мрежен Лим 3,3 стапки х 7,7 стапки, Бродови Во Ролна, Одлични За

€20ga Mesh ® Изработен Од издржлив челик кој обезбедува добра цврстина и заварливост Дебелина на метал : 20ga

DEN 3.33
САД запечатуваат најголемиот дел RS-S40-126 Силиконска гумена лента со лепило за висина на температурата, 40a, 1/16 Ново
САД запечатуваат најголемиот дел RS-S40-126 Силиконска гумена лента со лепило за висина на температурата, 40a, 1/16

Облик : лента; Материјал : силикон; Одделение : храна; Дурометар : 40А; Тип на поддршка : Лепило со високо тем

DEN 3.00
Syzhiwujia метална бакарна фолија чиста бакарна лим фолија H62 мес метал тенок лист лента за фолија Shim 200mm/7.87inchx1000mm/39. Ново
Syzhiwujia метална бакарна фолија чиста бакарна лим фолија H62 мес метал тенок лист лента за фолија Shim 200mm/7.87inchx1000mm/39.

Направено од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработливост што може да издрж

DEN 0.33
САД Запечатување ЗУСАНСР-Ф-18 Цврста Неопренова Пена Лента Со Акрилно Лепило, 1/16 Висина, 1 Ширина, Ново
САД Запечатување ЗУСАНСР-Ф-18 Цврста Неопренова Пена Лента Со Акрилно Лепило, 1/16 Висина, 1 Ширина,

Облик : Лента; Тип На Ќелија : Затворена Ќелија; Материјал : Неопренови Одделение : Лента; Цврстина : Затво�

DEN 615.52
Пластичен лист поликарбонат 12 x 12 x 0,472 точен со еарулер филм, отпорен на распрскувачки, полесен Ново
Пластичен лист поликарбонат 12 x 12 x 0,472 точен со еарулер филм, отпорен на распрскувачки, полесен

Поликарбонат / Поликарб (исто така познат како Лексан или Макролон) е супериорен избор над Плексиглас (�

DEN 2.67
Гума ролна, неопренозна економија одделение, ширина на гума 6 во, гума должина 10 стапки, гума од гума Ново
Гума ролна, неопренозна економија одделение, ширина на гума 6 во, гума должина 10 стапки, гума од гума

Висок квалитет : Цврст гумен лист од економијата на неопренови Тој е цврст црна и мазна од обете страни с

DEN 2.67
Малку висока афион метална бакарна фолија месинг плоча за месинг, обработливи бакарни чаршафи за занаетчиски Ново
Малку висока афион метална бакарна фолија месинг плоча за месинг, обработливи бакарни чаршафи за занаетчиски

Добри механички својства, топлинска состојба пластика добро Има силна отпорност на абење, голема сила...

DEN 637.92
САД запечатуваат рефус-RS-S50FDA-206 FDA силиконски гума ролна, без лепило, 50a, 1/8 висина, ширина 36, должина Ново
САД запечатуваат рефус-RS-S50FDA-206 FDA силиконски гума ролна, без лепило, 50a, 1/8 висина, ширина 36, должина

Форма : ролна; Материјал : силикон; Одделение : храна; Дурометар : 50А; Тип на поддршка : обична Дебелина : 1 / 8

DEN 191.84