Falken Design ABS текстуриран лист, бел, 30 x 30 x 1/16

Falken Design ABS текстуриран лист, бел, 30 x 30 x 1/16

DEN 272.00

Ново

Залиха

Листот ABS е голема јачина на влијание и на високи и ниски температури Добар отпор на хемикалии и извонредна формабилност. Лесно се сече со рачни алатки за напојување и може да биде свиткан со генерички грејач на ленти. ABS се погледна на себе со употреба на цемент на растворувач на заварување и на многу други материјали користејќи најчесто достапни структурни лепила. Лесно се сече со рачни алатки за напојување и може да биде свиткан со генерички грејач на ленти. Falken Design Extruded ABS (акрилонитрил-бутадиен-стирен) е цврст лист за алатка со алатка со 100% девица капа што нуди одличен изглед и вредност во широк спектар на апликации.

Производи во категоријата

Гума ролна, силикон, ширина на гума 12 во, гума должина 10 стапки, гума дебелина 3/8 во, 40а, леплива поддршка Ново
Гума ролна, силикон, ширина на гума 12 во, гума должина 10 стапки, гума дебелина 3/8 во, 40а, леплива поддршка

Висок квалитет : Силиконска гума од комерцијална оценка е црвена / портокалова боја со мазна завршница И

DEN 3.00
Нијанксин Листови Бакар Ролна За Занаетчиски Занаети Поправки САМОСТОЈНИ Листови Ново
Нијанксин Листови Бакар Ролна За Занаетчиски Занаети Поправки САМОСТОЈНИ Листови

Различни дебелини се достапни за вашиот избор : Дебелина : 0 Должина од 6мм : 1000мм Ширина 50мм / 100мм / 200мм...

DEN 1.33
ГУНДС Алуминиумска Прачка 2 Парчиња Тркалезна Шипка 6061 Т6 Одделение За Решетка За Багаж На Автомобил Порта Топлински Ново
ГУНДС Алуминиумска Прачка 2 Парчиња Тркалезна Шипка 6061 Т6 Одделение За Решетка За Багаж На Автомобил Порта Топлински

Одделение : 6061 Т6 Исечете мазни висококвалитетни материјали, Пакетот Вклучува : Тркалезна Прачка Од Алум

DEN 678.56
Запечатување на најголемиот дел од САД-N60FDA-11 FDA Neoprene гумен лист, без лепило, 60A, 3/16 Висина, 36 Ширина, 12 Ново
Запечатување на најголемиот дел од САД-N60FDA-11 FDA Neoprene гумен лист, без лепило, 60A, 3/16 Висина, 36 Ширина, 12

Облик : лист; Материјал : Неопрена; Одделение : храна; Дурометар : 60А; Тип на поддршка : обична Дебелина : 3 / 1

DEN 1498.24
Делрин ацетал хомополимер пластична лента, бела, 2-3/4 во дебела x 3 во широк x 24 во долго Ново
Делрин ацетал хомополимер пластична лента, бела, 2-3/4 во дебела x 3 во широк x 24 во долго

[Спецификации на предметите] Материјал : ацетал хомополимер, боја : бела, јасност : непроaирна, дебелина : 2

DEN 2.33
ЖЕНГЈУУ Месинг Плоча Месинг Лист Перцизија Метали Суровини Месинг Плоча Бакарна Фолија Одбор Ново
ЖЕНГЈУУ Месинг Плоча Месинг Лист Перцизија Метали Суровини Месинг Плоча Бакарна Фолија Одбор

Таа има добра обработка МАТЕРИЈАЛ : температура на термичка обработка 750~830€; температура на жарење 520~650�

DEN 1661.92
Гума ролна, Витон, ширина на гума 2 во, гума должина 4 стапки, гума од гума 1/32 во, 70А, обична поддршка Ново
Гума ролна, Витон, ширина на гума 2 во, гума должина 4 стапки, гума од гума 1/32 во, 70А, обична поддршка

Висок квалитет : Витон гума е црна во боја со мазна завршница од двете страни Издржливост : Овој материја

DEN 806.40
Забавувајте Се Со Дебелина На Метална Бакарна фолија 1мм, 150 € 200/200 € 200mm, 6061 Алуминиумска Плоча Метален Ново
Забавувајте Се Со Дебелина На Метална Бакарна фолија 1мм, 150 € 200/200 € 200mm, 6061 Алуминиумска Плоча Метален

Изработен од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработка што може да издржи об�

DEN 696.00
EZ Shim Тешка црна црна 7,9 пластична масовна масоција Ново Попусти
EZ Shim Тешка црна црна 7,9 пластична масовна масоција

Најголем пакет 36 масовни чаршафи по намалување на случајот Прикажи пакет 10 Shims по лист...

DEN 1583.84
Прачки од не'рѓосувачки челик 2 парчиња 304 Цврста тркалезна лента Минијатурна оска Цилиндричен пин, дијаметар Ново
Прачки од не'рѓосувачки челик 2 парчиња 304 Цврста тркалезна лента Минијатурна оска Цилиндричен пин, дијаметар

【Големина】 Дијаметар 4мм / 0,159 "× должина 150мм / 5,90" 【Материјал】 Направен со висока цврстина 304 не'рѓосув�

DEN 111.84
САД запечатуваат најголемиот дел-CS-GFR4-74 G-10/FR4 Garolite Bar, 3/4 Висина, 1 ширина, 24 Должина Ново
САД запечатуваат најголемиот дел-CS-GFR4-74 G-10/FR4 Garolite Bar, 3/4 Висина, 1 ширина, 24 Должина

Материјал : Гаролит Г10 / ФР4; Оценка : стандард; Тип на поддршка : обична; Облик : Бар Дебелина : 3 / 4 "; толеран

DEN 1.00
НИЈАНКСИН 99,9% Чист Бакар Цу Метал Лим Фолија Плоча Т2 Висока Чистота Метална Фолија Ролна, 200х1000мм, Дебелина 0,2 Ново
НИЈАНКСИН 99,9% Чист Бакар Цу Метал Лим Фолија Плоча Т2 Висока Чистота Метална Фолија Ролна, 200х1000мм, Дебелина 0,2

Добар во електрична спроводливост, топлинска спроводливост, отпорност на корозија и други својства на �

DEN 2.67
uxcell Круг Челик Прачка, 6mm HSS Струг Бар Акции Алатка 100mm Долг, За Вратило Опрема Вежба Стругови Здодевни Машина Ново
uxcell Круг Челик Прачка, 6mm HSS Струг Бар Акции Алатка 100mm Долг, За Вратило Опрема Вежба Стругови Здодевни Машина

Производот постои деформација на искривување, но производот нема да има никакво влијание врз употребат

DEN 3.33
Тротек | Чиста леано акрилен лист | 4 компјутери | 23.75 ”x11.75” x1/8 | Транспарентен акрилен плексиглас лист Ново
Тротек | Чиста леано акрилен лист | 4 компјутери | 23.75 ”x11.75” x1/8 | Транспарентен акрилен плексиглас лист

【Ултрачист акрилен лист】 Troglass Clear Sheets се одлична алтернатива на стаклото бидејќи тие нудат совршена оп

DEN 2.67
САД Запечатување ЗУСАЕСР - 37 Епдм Пена Лента Со Акрилни Лепило, 5/16 Висина, 3/4 Ширина, 10 ' Должина Ново
САД Запечатување ЗУСАЕСР - 37 Епдм Пена Лента Со Акрилни Лепило, 5/16 Висина, 3/4 Ширина, 10 ' Должина

Облик : Лента; Тип На Ќелија : Затворена Ќелија; Материјал : ЕПДМ Одделение : Лента; Цврстина : Затворена Ќе

DEN 490.72
ANYUFEI Додатоци 30M 304 Нерѓосувачки Челик Жица Ролна Еден Светла Тврда Жица Кабел Ново
ANYUFEI Додатоци 30M 304 Нерѓосувачки Челик Жица Ролна Еден Светла Тврда Жица Кабел

Доволно за индустриска, домаќинска и надворешна употреба Како што се изработка на алишта, јаже, ракувањ�

DEN 1.00
Јуесфз Чиста Цу Бакарна Плоча Бакарен Лим Т2 Метален Лим Бакарна Фолија Ладење Индустриски Материјали 305 500мм Ново
Јуесфз Чиста Цу Бакарна Плоча Бакарен Лим Т2 Метален Лим Бакарна Фолија Ладење Индустриски Материјали 305 500мм

100% Сосема нов и висок квалитетБакарна чистота : 99,9%.Чист Лист Од Бакарна Фолија, Сам Рачно изработен мате

DEN 0.33
FavordRory 20 парчиња 304 не'рѓосувачки челик 2мм x 300мм модел директно метални тркалезни шипки, залихи Ново
FavordRory 20 парчиња 304 не'рѓосувачки челик 2мм x 300мм модел директно метални тркалезни шипки, залихи

Големина : 2мм / 0,078 инчи во дијаметар, должина од 300мм / 11,81 инчи Тип на производ : Висококвалитетен 304 не'р�

DEN 159.84
Nianxinn 0,8 mm x 200mm x 0,5m Тенка метална плоча во месинг бакарен лист за метална обработка на чист бакарен лист Ново
Nianxinn 0,8 mm x 200mm x 0,5m Тенка метална плоча во месинг бакарен лист за метална обработка на чист бакарен лист

Добро во електрична спроводливост, топлинска спроводливост, отпорност на корозија и други својства за �

DEN 1.33
Гума ролна, EPDM, ширина на гума 4 во, гума должина 4 стапки, гума од гума 1/16 во, 60А, леплива поддршка Ново
Гума ролна, EPDM, ширина на гума 4 во, гума должина 4 стапки, гума од гума 1/16 во, 60А, леплива поддршка

Висок квалитет : EPDM гума е цврста црна и мазна од обете страни со одлична издржливост и јачина Издржливо�

DEN 2.00
Шина 3К Ролна Завиткана 18мм Цевка Од Јаглеродни Влакна 17мм х 18мм х 500мм Сјајна ЗА РК Квад Ново
Шина 3К Ролна Завиткана 18мм Цевка Од Јаглеродни Влакна 17мм х 18мм х 500мм Сјајна ЗА РК Квад

Материјал : 3К Чисти Јаглеродни Влакна Димензии : Должина : 500мм Надворешен Дијаметар : 18мм Внатрешен Дија

DEN 0.67
ЈУЕСФЗ Месинг Фолија Лист Бакар Бенд Појас Кожа Метал Работни Индустриски Материјали H62 Cu 0, 5mmx1m, Ново
ЈУЕСФЗ Месинг Фолија Лист Бакар Бенд Појас Кожа Метал Работни Индустриски Материјали H62 Cu 0, 5mmx1m,

100% Сосема нов и висок квалитетБакарна чистота : 99,9%.Чист Лист Од Бакарна Фолија, Сам Рачно изработен мате

DEN 595.84
САД Запечатување ЗУСАЕСР-С-5 Мека ЕПДМ Пена Ролна, Без Лепило, 3/8 Висина, 36 Ширина, 30 ' Должина Ново
САД Запечатување ЗУСАЕСР-С-5 Мека ЕПДМ Пена Ролна, Без Лепило, 3/8 Висина, 36 Ширина, 30 ' Должина

Форма : Ролна; Тип На Ќелија : Затворена Ќелија; Материјал : ЕПДМ Одделение : Ролна; Цврстина : Затворена Ќе

DEN 2.00
Hotешка валана челична плоштад цевка, ASTM A-36, 2 x 2, 0,065 wallид, должина од 36 Ново
Hotешка валана челична плоштад цевка, ASTM A-36, 2 x 2, 0,065 wallид, должина од 36

A36 јаглерод челик е структурен челик кој има подобра формабилност од 1018 јаглероден челик Hotешко валано з

DEN 1532.80
ФАЛКен дизајн акрилен плексиглас лист, мат -1 страна, 4 x 6 x 1/8 Ново
ФАЛКен дизајн акрилен плексиглас лист, мат -1 страна, 4 x 6 x 1/8

Водоотпорен и УВ отпор Посилен и полесен од стаклото, одличен отпор на долгорочно изложување на елемент

DEN 124.16
Гума-лента за запечатување на САД-RS-H60-400 Buna-N без лепило, 60A, 3/32 Висина, ширина 1/4, должина од 10 Ново
Гума-лента за запечатување на САД-RS-H60-400 Buna-N без лепило, 60A, 3/32 Висина, ширина 1/4, должина од 10

Облик : лента; Материјал : БунаН; Оценка : стандард; Дурометар : 60А; Тип на поддршка : обична Дебелина : 3 / 32 ";

DEN 86.40
ЕПДМ гумена пена од сунѓер лента за заптивка 1,5мм 2мм 2,5мм 3мм 4мм 4,5мм 5мм 6мм 6,5мм 7мм 8 9 10 12 13 14 15 Ново
ЕПДМ гумена пена од сунѓер лента за заптивка 1,5мм 2мм 2,5мм 3мм 4мм 4,5мм 5мм 6мм 6,5мм 7мм 8 9 10 12 13 14 15

Име : Цврста гумена плоштад заптивка Материјал од нитрил, мека текстура Должина на лентата за запечатув�

DEN 0.67
Акрилна тркалезна шипка, транспарентна јасна, стандардна толеранција, ФЕД. Спецификации. L-P-391A, 3 дијаметар, Ново
Акрилна тркалезна шипка, транспарентна јасна, стандардна толеранција, ФЕД. Спецификации. L-P-391A, 3 дијаметар,

Акриликот е лесна, цврста пластика Бојата е транспарентна јасна Се среќава со хранење Спецификации за LP

DEN 394.24
САД запечатуваат рефус-RS-N70-434 Неопрене гумена лента, без лепило, 70A, 1/8 висина, 6 ширина, должина од Ново
САД запечатуваат рефус-RS-N70-434 Неопрене гумена лента, без лепило, 70A, 1/8 висина, 6 ширина, должина од

Облик : лента; Материјал : Неопрена; Оценка : стандард; Дурометар : 70а; Тип на поддршка : обична Дебелина : 1 /

DEN 2.33
Гумен лист, оценка за економија на неопренови, ширина на гума 4 во, гума должина 24 во, гума дебелина Ново
Гумен лист, оценка за економија на неопренови, ширина на гума 4 во, гума должина 24 во, гума дебелина

Висок квалитет : Цврст гумен лист од економијата на неопренови Тој е цврст црна и мазна од обете страни с

DEN 307.04
ГУНДС Чист Бакар Лим Фолија-Кубен Метален Лим Ролна За Заштитен Панел и Занаетчиска Плоча,Ширина 300мм И Долга 2м/6,56 Ново
ГУНДС Чист Бакар Лим Фолија-Кубен Метален Лим Ролна За Заштитен Панел и Занаетчиска Плоча,Ширина 300мм И Долга 2м/6,56

Предности : има добра електрична спроводливост, топлинска спроводливост, отпорност на корозија и други

DEN 493.28
2 пакувања црни 17 x 21 LDPE медицински одделенија, полиетилен со мала густина, високо разноврсна, флексибилна и отпорна Ново
2 пакувања црни 17 x 21 LDPE медицински одделенија, полиетилен со мала густина, високо разноврсна, флексибилна и отпорна

★ 2 Пакет од 21 x 17 x 17 "Алатка за алатка LDPE листови, голема вредност што не ја крши банката! домот или за ваш�

DEN 591.84