Беттомшин светло виолетова линија на изопачена линија акрилна тркалезна шипка стандардна толеранција на плексиглас лесна за DIY 8мм дијаметар 500мм висина 1 парчиња

Беттомшин светло виолетова линија на изопачена линија акрилна тркалезна шипка стандардна толеранција на плексиглас

DEN 142.08

Ново

Залиха

【Добар дизајн】- 8mm x 500mm / 0,31 "x 19,5"; Лесна виолетова линија Акрилна тркалезна шипка за употреба на архитектонски модел DIY 【Предности】- Акрилните шипки се издржливи, поцврсти од стаклото. е материјал за замена на стакло кој често се користи. Добра оптичка јасност (93% светло пренесување; стапка на намалување на обликувањето : 0,5-0,7%; температура на искривување на топлина : 85 ℃). 【Добар материјал】- Пластична тркалезна шипка направена во акрилик, е лесна, цврста пластика која нуди повеќе исклучителна временска моќност, јачина, јасност и разноврсност. 【Лесен за употреба】- Акрилната тркалезна шипка е лесна за машина, стабилна во перформансите на обработка и добро во јачината на затегнување. Може да биде полирана, перфорирана, обработка на струг, песок за песок. 【Апликација】- Пластична акрилна шипка идеална за тела за осветлување, архитектура, занаетчиство, правење модели, изложби и хоби со употреба. 【Добар дизајн】- 8mm x 500mm / 0,31 "x 19,5"; Лесна виолетова линија Акрилна тркалезна шипка за употреба на архитектонски модел DIY. 【Предности】- Акрилните шипки се издржливи, поцврсти од стаклото. е материјал за замена на стакло кој често се користи. Добра оптичка јасност (93% светло пренесување; стапка на намалување на обликувањето : 0,5-0,7%; температура на искривување на топлина : 85 ℃). 【Добар материјал】- Пластична тркалезна шипка направена во акрилик, е лесна, цврста пластика која нуди повеќе исклучителна временска моќност, јачина, јасност и разноврсност. 【Лесен за употреба】- Акрилната тркалезна шипка е лесна за машина, стабилна во перформансите на обработка и добро во јачината на затегнување. Може да биде полирана, перфорирана, обработка на струг, песок за песок. 【Апликација】- Пластична акрилна шипка идеална за тела за осветлување, архитектура, занаетчиство, правење модели, изложби и хоби со употреба. Технички параметри на акрилна тркалезна шипки, испреплетена акрилна шипка : Материјал : Акрилик (PMMA) Дијаметар : 8мм/ 0,31 "Должина (приближно) : 500мм/ 19,5" Облик : Објавена шипка Боја : Лесна виолетова Карактеристики : 1.

Производи во категоријата

Пластични чаршафи со бели плочи од 4pcs, бели апс, 12 x 12 x 1/16 '' Дебели флексибилни пластични плочи Ново
Пластични чаршафи со бели плочи од 4pcs, бели апс, 12 x 12 x 1/16 '' Дебели флексибилни пластични плочи

【Флексибилен и цврст】 ABS пластичен лим е добра отпорност на влијание и може да се свитка во разумни агл�

DEN 0.33
Цврста, Природна Сунѓерска Пена, Отворена Ќелија, 30 килограми/кубни. фт, Текстура, 3/4 Дебел х 36 Широк х 30 стапки. Ново
Цврста, Природна Сунѓерска Пена, Отворена Ќелија, 30 килограми/кубни. фт, Текстура, 3/4 Дебел х 36 Широк х 30 стапки.

[СПЕЦИФИКАЦИИ НА СТАВКАТА] Цврстина : Средна (9 13 пси), Тип На Ќелија : Отворена Ќелија, Боја : Црна, Текстур

DEN 1.67
Силиконска гумена лента, одделение FDA, 50A, 3мм дебелина x 6 во широк x 36 во долго Ново
Силиконска гумена лента, одделение FDA, 50A, 3мм дебелина x 6 во широк x 36 во долго

[Спецификации на предметите] Дурометар : 50А, текстура : мазна, дебелина : 3мм, ширина : 6 ", должина : 36", матер�

DEN 3.33
Гумен лист, буна-н гума, ширина 24 во, гума должина 12 во, гума дебелина 1/32 во, 50а Ново
Гумен лист, буна-н гума, ширина 24 во, гума должина 12 во, гума дебелина 1/32 во, 50а

Висок квалитет : BunaN / нитрилна комерцијална оценка гума е црна во боја со мазна завршница од двете стран�

DEN 116.32
Плоча со фолија од бакарен метален лим Yiwango 0,8 mmx 300 x 300 mm исечени бакарни плочи од бакарна плоча Ново
Плоча со фолија од бакарен метален лим Yiwango 0,8 mmx 300 x 300 mm исечени бакарни плочи од бакарна плоча

Широко користени во DIY проекти, хоби, занаети, декорација на згради, индустриска, спроводлива топлина Ма�

DEN 2.67
Пластичен лист од полиетилен UHMW, подобрена температура, топла, бела, 3/8 во дебела x 12 во широк x Ново
Пластичен лист од полиетилен UHMW, подобрена температура, топла, бела, 3/8 во дебела x 12 во широк x

[Спецификации на артиклите] Материјал : UHMW полиетилен, одделение : подобрена температура, боја : бела, јас

DEN 1.67
1м*1м 80 Мрежа/Во Филтер Крпа Газа Вода Најлон Филтер Мрежа Соја Грав Боја Екран 180 Микрон Кафе Вино Нето Ткаенина Индустриски Ново
Гума лента, неопрена, ширина на гума 4 во, гума должина 1 стапки, гума дебелина 3/16 во, 30а, леплива поддршка Ново
Гума лента, неопрена, ширина на гума 4 во, гума должина 1 стапки, гума дебелина 3/16 во, 30а, леплива поддршка

Висок квалитет : Цврст гумен лист од комерцијално одделение Тој е цврст црна и мазна од обете страни со о

DEN 121.60
САД запечатуваат рефус-RS-S60-445 FDA силиконски гумен лист, без лепило, 60A, 1/32 висина, 6 ширина, 12 должина Ново
САД запечатуваат рефус-RS-S60-445 FDA силиконски гумен лист, без лепило, 60A, 1/32 висина, 6 ширина, 12 должина

Облик : лист; Материјал : силикон; Одделение : храна; Дурометар : 60А; Тип на поддршка : обична Дебелина : 1 / 32

DEN 3.00
Боди за Долна Облека од вештачка Кожа За Жени Влажен Изглед Трико Бебешка Кукла Со Појас За Подвезици Ново
Боди за Долна Облека од вештачка Кожа За Жени Влажен Изглед Трико Бебешка Кукла Со Појас За Подвезици

? Ова Боди За Долна Облека за жени може да биде носење со опремени фармерки, панталони, шорцеви, здолништ�

DEN 2.67
Силиконски Затворен Лист Од Пена, Средна Цврстина, Без Подлога, Сива, АМС 3195, 0,250 х 12 х 12 Ново
Силиконски Затворен Лист Од Пена, Средна Цврстина, Без Подлога, Сива, АМС 3195, 0,250 х 12 х 12

Силиконот е гумен материјал кој обезбедува флексибилност и отпорност на временски услови при високи те

DEN 462.08
Гума лента, буна-n, ширина на гума 2 во, гума должина 1 стапки, гума од гума 1/16 во, 50А, обична поддршка Ново
Гума лента, буна-n, ширина на гума 2 во, гума должина 1 стапки, гума од гума 1/16 во, 50А, обична поддршка

Висок квалитет : BunaN / нитрилна комерцијална оценка гума е црна во боја со мазна завршница од двете стран�

DEN 84.80
САД Запечатување ЗУСА-ФРС-ХТПСА - 153 Огноотпорни Силиконски Пена Лист Со Висока Температура Лепило На Двете Страни, Ново
САД Запечатување ЗУСА-ФРС-ХТПСА - 153 Огноотпорни Силиконски Пена Лист Со Висока Температура Лепило На Двете Страни,

Облик : Лист; Тип На Ќелија : Затворена Ќелија; Материјал : Силикон Одделение : Лист; Цврстина : Затворена Ќ

DEN 0.67
Јиванго Чист Бакар Метален Лим Фолија Плоча 4 ММХ 300 Х 300 Мм Сече Бакар Метална Плоча Чист Бакар Лист Ново
Јиванго Чист Бакар Метален Лим Фолија Плоча 4 ММХ 300 Х 300 Мм Сече Бакар Метална Плоча Чист Бакар Лист

Добар во електрична спроводливост, топлинска спроводливост, отпорност на корозија и други својства на �

DEN 3.33
Делрин ацетал хомополимер пластична лента, бела, 1-1/4 во дебела x 3 во широк x 12 во долг Ново
Делрин ацетал хомополимер пластична лента, бела, 1-1/4 во дебела x 3 во широк x 12 во долг

[Спецификации на предметите] Материјал : ацетал хомополимер, боја : бела, јасност : непроaирна, дебелина : 1

DEN 1.00
Гумен лист, неопрена Економична оценка, ширина на гума 8 во, гума должина 24 во, гума дебелина 1/16 во, 70А, Ново
Гумен лист, неопрена Економична оценка, ширина на гума 8 во, гума должина 24 во, гума дебелина 1/16 во, 70А,

Висок квалитет : Цврст гумен лист од економијата на неопренови Тој е цврст црна и мазна од обете страни с

DEN 1009.60
Гума ролна на неопренови, хлоропрена, CR, голема јачина, 70A, дебелина од 0,5 мм x 36 во широк x 30 стапки. Ново
Гума ролна на неопренови, хлоропрена, CR, голема јачина, 70A, дебелина од 0,5 мм x 36 во широк x 30 стапки.

[Спецификации на артикалот] Дурометар : 70а, текстура : мазна, дебелина : 0,5мм, ширина : 36 ", должина : 30 стапки

DEN 3.00
Гума ролна за запечатување на САД RS-H60FDA-281 FDA BUNA-N, без лепило, 60A, 1/8 Висина, ширина 36, должина Ново
Гума ролна за запечатување на САД RS-H60FDA-281 FDA BUNA-N, без лепило, 60A, 1/8 Висина, ширина 36, должина

Форма : ролна; Материјал : БунаН; Одделение : храна; Дурометар : 60А; Тип на поддршка : обична Дебелина : 1 / 8 ";

DEN 6483.20
Витон гумен лист, флуороеластомер, ФКМ, ФПМ, ФДА одделение, 75А, 1/64 во дебела x 36 во широк x 36 во долг Ново
Витон гумен лист, флуороеластомер, ФКМ, ФПМ, ФДА одделение, 75А, 1/64 во дебела x 36 во широк x 36 во долг

[Спецификации на предметите] Дурометар : 75а, текстура : мазна, дебелина : 1 / 64 ", ширина : 36", должина : 36 ", мат�

DEN 6976.80
Гумени Лепило Влошки, 8 Парчиња Затворена Ќелија Пена Лист Неопренови Висока Густина Пена Анти Вибрации Ново
Гумени Лепило Влошки, 8 Парчиња Затворена Ќелија Пена Лист Неопренови Висока Густина Пена Анти Вибрации

Големина на производот : Неопренови Пена Анти Вибрациони Влошки се 4 инкс 4 Во Квадратни Парчиња, 1 / 8 Во Д�

DEN 0.67
Месинг Плоча Бакар Лим Фолија Бакар Лим Метал Месинг Цу Метал Лим Фолија Плоча Одлично За Архитектонски Ново
Месинг Плоча Бакар Лим Фолија Бакар Лим Метал Месинг Цу Метал Лим Фолија Плоча Одлично За Архитектонски

Месингот има висока јачина, висока цврстина и добра пластичност, но сепак може добро да ја издржи обрабо

DEN 1.33
Одделение 23 Титаниумска Тркалезна Прачка, Неполирана Завршница, Жарење, АСТМ Ф136, 0,5 Дијаметар, 12 Должина Ново
Одделение 23 Титаниумска Тркалезна Прачка, Неполирана Завршница, Жарење, АСТМ Ф136, 0,5 Дијаметар, 12 Должина

Одделение 23 титаниум нуди висока цврстина и умерена отпорност на абење, заедно со отпорност на корозија

DEN 720.00
Јиванго Бакар Лист Чист Бакар Метал Лим Фолија Накит Одлуки, 3мм х 200мм х 200мм Чист Бакар Лист Ново
Јиванго Бакар Лист Чист Бакар Метал Лим Фолија Накит Одлуки, 3мм х 200мм х 200мм Чист Бакар Лист

Добар во електрична спроводливост, топлинска спроводливост, отпорност на корозија и други својства на �

DEN 1.33
Гумен лист, Витон, гума ширина 12 во, гума должина 12 во, гума дебелина 1/8 во, црна, 70а Ново
Гумен лист, Витон, гума ширина 12 во, гума должина 12 во, гума дебелина 1/8 во, црна, 70а

Висок квалитет : Витон гума е црна во боја со мазна завршница од двете страни Издржливост : Овој материја

DEN 1.00
Хипико Круг Челик Прачка, 20 Пакет 1.2 мм х 150мм Хсс Струг Бар Акции Алатка За Вратило Опрема Вежба Стругови Ново
Хипико Круг Челик Прачка, 20 Пакет 1.2 мм х 150мм Хсс Струг Бар Акции Алатка За Вратило Опрема Вежба Стругови

Челикот со голема Брзина (ХСС) е познат и како челик или челик за стврднување на воздухот Тоа е легиран ч�

DEN 3.00
Гумен лист, оценка за економија на неопренови, ширина на гума 2 во, гума должина 24 во, гума дебелина 1/4 во, Ново
Гумен лист, оценка за економија на неопренови, ширина на гума 2 во, гума должина 24 во, гума дебелина 1/4 во,

Висок квалитет : Цврст гумен лист од економијата на неопренови Тој е цврст црна и мазна од обете страни с

DEN 121.76
1/8 морнарица сина акрилна плексиглас лист 24 x 12 фрли 3мм дебел азм Ново
1/8 морнарица сина акрилна плексиглас лист 24 x 12 фрли 3мм дебел азм

Ве молиме, дозволете +() 1 / 8 "за големина Реалната големина е околу 237 / 8" x117 / 8 " Акриликот е половина од теж�

DEN 367.84
Месинг метални метални метални плочи од метални плочи од Yiwango Ново
Месинг метални метални метални плочи од метални плочи од Yiwango

Материјал : Температура на третман на топлина 750 ~ 830 ℃; Температура на annealing 520 ~ 650 ℃, Температура на прицв

DEN 2.67
Бронзен Метал Во Прав -325 Мрежа 50гр Ново
Бронзен Метал Во Прав -325 Мрежа 50гр

Бакар Cu 90% CAS : 7440508 Калај Сн 10% КАС : 7440315 Спакувани во Поли Шише Бронзата е легура која се состои првенстве�

DEN 198.40
Шпилка Прачка-Бреза-36 х 1/4 Ново
Шпилка Прачка-Бреза-36 х 1/4

Заштедете пари со сечење на сопствени спојници за дограма или користете ги долгите должини за скалила з

DEN 2.33
Јиванго Чиста Цу Бакарна Плоча Бакарен Лим Т2 Метален Лим Бакарна Фолија За Ладење Индустриски Материјали 305 2,5 мм Ново
Јиванго Чиста Цу Бакарна Плоча Бакарен Лим Т2 Метален Лим Бакарна Фолија За Ладење Индустриски Материјали 305 2,5 мм

Добар во електрична спроводливост, топлинска спроводливост, отпорност на корозија и други својства на �

DEN 3.00
Високо Јаглероден Челик Жица, Мелница заврши 2б Заврши, одделение 2б Мазна, Целосна Тешко Темперамент, Ги Исполнува Ново
Високо Јаглероден Челик Жица, Мелница заврши 2б Заврши, одделение 2б Мазна, Целосна Тешко Темперамент, Ги Исполнува

Прецизната Музичка Жица На Брендот е калена во пролет и изработена од легура на челик со висок јаглерод

DEN 1.00
1/4 Х 3 Алуминиумска Рамна Лента, 6061 Плоча За Општа Намена, Должина Од 12 Инчи, Залиха На Мелница Т6511, Ново
1/4 Х 3 Алуминиумска Рамна Лента, 6061 Плоча За Општа Намена, Должина Од 12 Инчи, Залиха На Мелница Т6511,

Должина : 12 инчи Дебелина : 1 / 4 инчи Тип на материјал : 6061 алуминиум за општа намена Темперамент : Т6511...

DEN 3.00
Комерцијална оценка на неопренови, црна, 60А, 0,031 x 12 x 12 Ново
Комерцијална оценка на неопренови, црна, 60А, 0,031 x 12 x 12

Дебелината од 1 / 32инчи нуди светлоапсорпција на влијанието и силна отпорност на абразија Идеално за упо

DEN 968.00
Бакарна плоча со фосфор за обработка на метали, лесен за обработка и екстремно отпорна Ново
Бакарна плоча со фосфор за обработка на метали, лесен за обработка и екстремно отпорна

Должина : 1181inch / 300мм ширина : 3,94inch / 100мм Дебелина : 0,01инх / 0,3мм Висока стабилност, бакарна плоча со ниска з�

DEN 902.40
15мм*13мм*1000мм Квадратна Цевка Завиткана Со Карбонски Влакна Од Јаглеродни Влакна Ново
15мм*13мм*1000мм Квадратна Цевка Завиткана Со Карбонски Влакна Од Јаглеродни Влакна

Големина : 15*15*13*13 За типот на возилото : Авиони Алатки : Сечење Периферни уреди / уреди со далечински упра�

DEN 3.33
Гума ролна со запечатување на САД-RS-H60FDA-298 FDA BUNA-N со акрилно лепило, 60A, 1/32 Висина, ширина 36, должина од Ново
Гума ролна со запечатување на САД-RS-H60FDA-298 FDA BUNA-N со акрилно лепило, 60A, 1/32 Висина, ширина 36, должина од

Форма : ролна; Материјал : БунаН; Одделение : храна; Дурометар : 60А; Тип на поддршка : Акрилно лепило Дебели�

DEN 2.00
Согудио Бакар Лим Месинг Цу Метал Лим Фолија Плоча Добри Електрични Перформанси 200х200х4мм/7, 9х7, 9х0, 16инч Месинг Ново
Согудио Бакар Лим Месинг Цу Метал Лим Фолија Плоча Добри Електрични Перформанси 200х200х4мм/7, 9х7, 9х0, 16инч Месинг

ОЖИВЕЈТЕ ГИ ВАШИТЕ ЗАНАЕТЧИСКИ ИДЕИИдеални За ракотворби, емајл, реставрација на бакар, изработка или е

DEN 1311.04
1 Цинк Густина Коцка Зн За Периодична Табела Колекција Гикови Елемент Хантер САМ Дисплеј Ново
1 Цинк Густина Коцка Зн За Периодична Табела Колекција Гикови Елемент Хантер САМ Дисплеј

> Прекрасен Изглед : Целосно рачно изработен и без остри рабови, со природна метална боја и метални ленти

DEN 399.52
3мм 10000pcs delrin полиоксиметилен цврсти топки со лежишта Ново
3мм 10000pcs delrin полиоксиметилен цврсти топки со лежишта

Делрин полиоксиметилен (ПОМ) Цврсти пластични топки за лежишта Состојба : 100% сосема нови во залиха : Да Д�

DEN 1.67
САД WHABEST 1pcs Јаглеродни Влакна Цевка 3k Мат 22mm od x 18mm ID X 1000mm Долго /Цевки/Цевки/Вратило Ново
САД WHABEST 1pcs Јаглеродни Влакна Цевка 3k Мат 22mm od x 18mm ID X 1000mm Долго /Цевки/Цевки/Вратило

Должина : 1000мм Надворешен Дијаметар : 22мм Внатрешен Дијаметар : 18мм Пакетот Вклучува : 1 парчиња 22мм х 18мм1

DEN 2.67