Луда Продажба Антиротирачки Профили Со Висока Цврстина Оска На Опрема За Играчки Автомобил, Индустриски Нерѓосувачки Челик За Индустриски Роботски Индустриски Р?

Луда Продажба Антиротирачки Профили Со Висока Цврстина Оска На Опрема За Играчки Автомобил, Индустриски

DEN 2.67

Ново

Залиха

Прецизните челични Вратила ги поврзуваат тркалата и брзините со моторите за напојување Висококвалитетен материјал од нерѓосувачки челик, висока цврстина, висока јачина и долг работен век. Може да се исече до вашата должина со метално сечило за сечење според вашите потреби. Профилите со облик спречуваат ротирање и лизгање на тркалата и брзините на вратилото. Висококвалитетен материјал од нерѓосувачки челик, висока цврстина, висока јачина и долг работен век. Прецизните челични Вратила ги поврзуваат тркалата и брзините со моторите за напојување. Профилите со облик спречуваат ротирање и лизгање на тркалата и брзините на вратилото. Може да се исече до вашата должина со метално сечило за сечење според вашите потреби. Висококвалитетен материјал од нерѓосувачки челик, висока цврстина, висока јачина и долг работен век. По строгиот производствен процес, тој може совршено да одговара на индустрискиот робот.Спецификации : Тип На Ставка : Вратило Од Нерѓосувачки Челик Количина : 6 парчиња/тежина на пакување : 49,8 g / 1,8 mz(приближно.) по должина на пакувањето : Прибл. 40мм / 1,6 нематеријал : 303/304 нерѓосувачки челик : Д Дијаметар На Вратило : Прибл. Список со пакети 6мм / 0,2 : 6 xstaneless челик Вратило.

Производи во категоријата

Ремингтон Индустрии 0. 25х1, 5ФЛТ6061Т6511-10 1/4 х 1-1/2 Алуминиумска Рамна Лента, 6061 Плоча За Општа Намена, 10 Ново
Ремингтон Индустрии 0. 25х1, 5ФЛТ6061Т6511-10 1/4 х 1-1/2 Алуминиумска Рамна Лента, 6061 Плоча За Општа Намена, 10

Висока јачина, лесно заварена или обработена Тип на материјал : 6061 алуминиум за општа намена...

DEN 1.33
Гума -кал општа намена гумен лист 60А - црн - 0,125 x 2 диск Ново
Гума -кал општа намена гумен лист 60А - црн - 0,125 x 2 диск

Разновиден гумен материјал кој е совршен за комерцијални, индустриски и станбени апликации Изработено

DEN 444.80
САД Запечатување ЗУСАНСР - 103 Неопренови Пена Лента, Без Лепило, 1/4 Висина, 1/4 Ширина, 10 ' Должина Ново
САД Запечатување ЗУСАНСР - 103 Неопренови Пена Лента, Без Лепило, 1/4 Висина, 1/4 Ширина, 10 ' Должина

Облик : Лента; Тип На Ќелија : Затворена Ќелија; Материјал : Неопренови Одделение : Лента; Цврстина : Затво�

DEN 1.33
Задебеност на метална плоча од бакарна плоча од бакарна плоча -Ширина: 150мм должина: 200мм месинг плоча Ново
Задебеност на метална плоча од бакарна плоча од бакарна плоча -Ширина: 150мм должина: 200мм месинг плоча

Направено од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработливост што може да издрж

DEN 815.04
Либер осветлување метална бакарна фолија чиста бакарна лим фолија метална метална тенка лим фолија плоча месинг Ново
Либер осветлување метална бакарна фолија чиста бакарна лим фолија метална метална тенка лим фолија плоча месинг

Карактеристики на материјалот : Тенка плоча за фолија е изработена од месинг H62, одлична еластичност, го�

DEN 3.33
Лента од неопренови Пена, Отворена Ќелија, Акрилно Лепило, 1/2 Во Дебел х 2 Во Широк х 10 стапки. Долго Ново
Лента од неопренови Пена, Отворена Ќелија, Акрилно Лепило, 1/2 Во Дебел х 2 Во Широк х 10 стапки. Долго

[СПЕЦИФИКАЦИИ НА СТАВКАТА] Цврстина : Мека (58 пси), Тип На Ќелија : Отворена Ќелија, Боја : Црна, Текстура : Т

DEN 2.33
Syzhiwujia метална бакарна фолија чиста бакарна лим фолија метална тенка плоча за фолија чиста бакарна метална Ново
Syzhiwujia метална бакарна фолија чиста бакарна лим фолија метална тенка плоча за фолија чиста бакарна метална

Направено од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработливост што може да издрж

DEN 0.33
uxcell Круг Челик Прачка, 6mm HSS Струг Бар Акции Алатка 100mm Долг, За Вратило Опрема Вежба Стругови Здодевни Машина Ново
uxcell Круг Челик Прачка, 6mm HSS Струг Бар Акции Алатка 100mm Долг, За Вратило Опрема Вежба Стругови Здодевни Машина

Производот постои деформација на искривување, но производот нема да има никакво влијание врз употребат

DEN 3.33
Гума лента, неопрена, ширина на гума 6 во, гума должина 1 стапки, гума дебелина 3/32 во, 30а, леплива Ново
Гума лента, неопрена, ширина на гума 6 во, гума должина 1 стапки, гума дебелина 3/32 во, 30а, леплива

Висок квалитет : Цврст гумен лист од комерцијално одделение Тој е цврст црна и мазна од обете страни со о

DEN 2.33
Силиконска гумена ролна, 30а, 1/16 во дебела x 36 во широк x 20 стапки. Ново
Силиконска гумена ролна, 30а, 1/16 во дебела x 36 во широк x 20 стапки.

[Спецификации на предметите] Дурометар : 30а, текстура : мазна, дебелина : 1 / 16 ", ширина : 36", должина : 20 стапк

DEN 2.67
ЖЕНГЈУУ Месинг Плоча Бакар Лим Месинг Цу Метал Лим Фолија Плоча Идеален за Архитектонски Апликации Ново
ЖЕНГЈУУ Месинг Плоча Бакар Лим Месинг Цу Метал Лим Фолија Плоча Идеален за Архитектонски Апликации

Таа има добра обработка 100% и висок квалитет Мазна површина, ниска содржина на кислород Висока чистота, ф

DEN 1149.76
Силиконска гумена лента, УСП Класа VI, 55А, 0,060 во дебела x 6 во широк x 36 во долго време Ново
Силиконска гумена лента, УСП Класа VI, 55А, 0,060 во дебела x 6 во широк x 36 во долго време

[Спецификации на предметите] Дурометар : 55а, текстура : мазна, дебелина : 0,060 ", ширина : 6", должина : 36 ", мате�

DEN 3.33
Teflon - Ptfe Девица пластична плоча 0.093 - 3/32 x 12 x 12 Ново
Teflon - Ptfe Девица пластична плоча 0.093 - 3/32 x 12 x 12

Одличен изолатор Добар отпор на временски услови Огромна хемиска отпорност Екстремно ниско триење Доб�

DEN 1.00
Гумен лист, EPDM, ширина на гума 4 во, гума должина 2 стапки, гума од гума 3/16 во, 60А, леплива поддршка Ново
Гумен лист, EPDM, ширина на гума 4 во, гума должина 2 стапки, гума од гума 3/16 во, 60А, леплива поддршка

Висок квалитет : EPDM гума е цврста црна и мазна од обете страни со одлична издржливост и јачина Издржливо�

DEN 0.33
Гума лента, Буна-Н, ширина на гума 2 во, гума должина 1 стапки, гума дебелина 3/16 во, 60А, леплива поддршка Ново
Гума лента, Буна-Н, ширина на гума 2 во, гума должина 1 стапки, гума дебелина 3/16 во, 60А, леплива поддршка

Висок квалитет : BunaN / нитрилна комерцијална оценка гума е црна во боја со мазна завршница од двете стран�

DEN 3.33
Јиванго Бакарен Лим Виолетова Бакарна Плоча 6 Различни Големини За Накит, Занаети, САМ, Рачно Изработен Материјал Чист Ново
Јиванго Бакарен Лим Виолетова Бакарна Плоча 6 Различни Големини За Накит, Занаети, САМ, Рачно Изработен Материјал Чист

Добар во електрична спроводливост, топлинска спроводливост, отпорност на корозија и други својства на �

DEN 1166.24
UMКИ Месинг Плоча Месинг Лим 5мм х 200мм х 200мм Метал Обработка Занает САМ Алатка Со Метална фолија Ново
UMКИ Месинг Плоча Месинг Лим 5мм х 200мм х 200мм Метал Обработка Занает САМ Алатка Со Метална фолија

Големина : прибл 100х100х5мм, 100х150х5мм, 100х200х5мм, 200х200х5мм, 200х300х5мм, 300х300х5мм Добри механички својства, терми�

DEN 3282.56
Falken Design ABS текстуриран лист, црн, 12 x 15 x 1/4 Ново
Falken Design ABS текстуриран лист, црн, 12 x 15 x 1/4

Листот ABS е голема јачина на влијание и на високи и ниски температури Добар отпор на хемикалии и извонре�

DEN 2.67
Месинг метал алуминиум лим метал бакарен фолија бакарен лим метал месинг купол плоча бакарна лента бакарна Ново
Месинг метал алуминиум лим метал бакарен фолија бакарен лим метал месинг купол плоча бакарна лента бакарна

Кој има добри механички својства и добра обработливост што може да издржи обработка на топол и ладен пр�

DEN 3.00
Хуилун Месинг Лист Чист Бакар Метал Лим Фолија Плоча 200х300х0. 8мм Сече Бакар Метална Плоча Месинг Плочи Ново
Хуилун Месинг Лист Чист Бакар Метал Лим Фолија Плоча 200х300х0. 8мм Сече Бакар Метална Плоча Месинг Плочи

Материјал : 99,9% Чист Бакар Големина на панелот : 200мм*300мм*0,8 мм фунти Л*Ш*Ч) Дебелина : 0,8 мм / 1мм / 1,2 мм / 1,5 мм,

DEN 1817.44
САД запечатуваат рефус-RS-N70-302 Неопрене гумен лист, без лепило, 70A, 3/16 Висина, 36 Ширина, 24 Должина Ново
САД запечатуваат рефус-RS-N70-302 Неопрене гумен лист, без лепило, 70A, 3/16 Висина, 36 Ширина, 24 Должина

Облик : лист; Материјал : Неопрена; Оценка : стандард; Дурометар : 70а; Тип на поддршка : обична Дебелина : 3 / 1

DEN 1321.44
1 Цинк Густина Коцка Зн За Периодична Табела Колекција Гикови Елемент Хантер САМ Дисплеј Ново
1 Цинк Густина Коцка Зн За Периодична Табела Колекција Гикови Елемент Хантер САМ Дисплеј

> Прекрасен Изглед : Целосно рачно изработен и без остри рабови, со природна метална боја и метални ленти

DEN 399.52
Нијанксин Месинг Метал Тенок Лим Фолија Плоча Цврстина Чист Бакар Лист Ново
Нијанксин Месинг Метал Тенок Лим Фолија Плоча Цврстина Чист Бакар Лист

Добар во електрична спроводливост, топлинска спроводливост, отпорност на корозија и други својства на �

DEN 510.40
САД запечатуваат најголемиот дел од PS-CAC-351 леано акрилен пластичен лист, 3/32 Висина, 8 ширина, 24 Должина Ново
САД запечатуваат најголемиот дел од PS-CAC-351 леано акрилен пластичен лист, 3/32 Висина, 8 ширина, 24 Должина

Облик : лист; Материјал : леано акрилик; Оценка : стандард; Тип на поддршка : обична Дебелина : 3 / 32 "; толера�

DEN 237.44
Ротационата алатка Hanabass 1 пар Даусинг вода за дивирање на шипки за дабивачки шипки Паранормални шипки на шипки за Ново
Ротационата алатка Hanabass 1 пар Даусинг вода за дивирање на шипки за дабивачки шипки Паранормални шипки на шипки за

Детектор на реликвија изработен од врвен не'рѓосувачки челик материјал со исклучителна и добра изработ

DEN 273.44
Гума -кал општа намена гумен лист 60А - црн - 0,125 x 8 диск Ново
Гума -кал општа намена гумен лист 60А - црн - 0,125 x 8 диск

Разновиден гумен материјал кој е совршен за комерцијални, индустриски и станбени апликации Изработено

DEN 0.67
Falken Design ABS текстуриран лист, бел, 18 x 30 x 1/8 Ново
Falken Design ABS текстуриран лист, бел, 18 x 30 x 1/8

Листот ABS е голема јачина на влијание и на високи и ниски температури Добар отпор на хемикалии и извонре�

DEN 3.00
суровини месинг плоча метална плоча Метална плоча Бакар фолија лим Тланка плоча Тенка Cu метална фолија Ново
суровини месинг плоча метална плоча Метална плоча Бакар фолија лим Тланка плоча Тенка Cu метална фолија

Необичен сјај на бакар, цврсто спакуван и запечатен за нула до минимални гребнатини на површината и вед�

DEN 1.67
Z Креирај Дизајн Месинг Плоча Месинг Фолија Лист Бенд Бакар Појас Кожата Бакар Метал Работа 0.1 мм, 40мм Метал Ново
Z Креирај Дизајн Месинг Плоча Месинг Фолија Лист Бенд Бакар Појас Кожата Бакар Метал Работа 0.1 мм, 40мм Метал

Изработен од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработка што може да издржи об�

DEN 1104.00
Лист за стирен-бутадиен, црвен, 0,25 дебела, 2 ширина, должина од 36 , 75А Дурометар, ASTM D2000 AA Ново
Лист за стирен-бутадиен, црвен, 0,25 дебела, 2 ширина, должина од 36 , 75А Дурометар, ASTM D2000 AA

Рентабилно Отпорен на абразија Отпорен на абразија Црвениот лист е мешавина од SBR (стирен бутадиен гума)

DEN 335.84
Гумен лист, буна-н гума, ширина 24 во, гума должина 12 во, гума дебелина 1/32 во, 50а Ново
Гумен лист, буна-н гума, ширина 24 во, гума должина 12 во, гума дебелина 1/32 во, 50а

Висок квалитет : BunaN / нитрилна комерцијална оценка гума е црна во боја со мазна завршница од двете стран�

DEN 116.32
ЖЕНГЈУУ Месинг Плоча Бакар Лист Фолија Месинг Лист Големина 4х4 Инчи За Обработка На Метали ЗАНАЕТ САМ, Дебелина Ново
ЖЕНГЈУУ Месинг Плоча Бакар Лист Фолија Месинг Лист Големина 4х4 Инчи За Обработка На Метали ЗАНАЕТ САМ, Дебелина

Таа има добра обработка Различни големини : 100х100х2, 5мм, 100х100х3мм, 100х100х4мм, 100х100х5мм Добри механички својс

DEN 1165.92
Делрин ацетал хомополимер пластична лента, бела, 2 во дебела x 6 во широк x 24 во долго Ново
Делрин ацетал хомополимер пластична лента, бела, 2 во дебела x 6 во широк x 24 во долго

[Спецификации на артиклите] Материјал : ацетал хомополимер, боја : бела, јасност : непроaирна, дебелина : 2 "

DEN 9068.48
САД запечатуваат најголемиот дел RS-V75-421 Viton Rubber Roll без лепило, 75A, 3/16 Висина, ширина 36, должина од 8 Ново
САД запечатуваат најголемиот дел RS-V75-421 Viton Rubber Roll без лепило, 75A, 3/16 Висина, ширина 36, должина од 8

Форма : ролна; Материјал : Витон; Оценка : стандард; Дурометар : 75а; Тип на поддршка : обична Дебелина : 3 / 16 ";

DEN 1.00
Силиконска гумена ролна, 30а, 1/4 во дебела x 36 во широк x 4 стапки. Ново
Силиконска гумена ролна, 30а, 1/4 во дебела x 36 во широк x 4 стапки.

[Спецификации на предметите] Дурометар : 30а, текстура : мазна, дебелина : 1 / 4 ", ширина : 36", должина : 4 стапки

DEN 1048.00
1 компјутер од 1/8 жица за жици од кабел од не'рѓосувачки челик 1x19 тип 316 Ново
1 компјутер од 1/8 жица за жици од кабел од не'рѓосувачки челик 1x19 тип 316

1 / 8 "жица за жици за жици од не'рѓосувачки челик 1x19 тип 316 (300 стапки) 1 жици x 19 жици по влакно 300 стапки), 1 вл�

DEN 0.67
лакимет 4-400меш 30х30см Нерѓосувачки Челик Мрежа Филтер Мрежа Метал Пред Поправка Фиксна Мрежа Филтер Ткаени Жица Сито Ново
лакимет 4-400меш 30х30см Нерѓосувачки Челик Мрежа Филтер Мрежа Метал Пред Поправка Фиксна Мрежа Филтер Ткаени Жица Сито

Нетоксична, невкусна, безопасна, мрежа од нерѓосувачки челик, силна и издржлива Водоотпорен, отпорен на

DEN 1.33