Сина акрилна плексиглас светлина Дифузна .100 x 6 x 12 Пластичен лист #RP087

Сина акрилна плексиглас светлина Дифузна .100 x 6 x 12 Пластичен лист RP087

DEN 563.20

Ново

Залиха

Пластичен лим со светло дифузно сино плексиглас Заштитен филм од обете страни.100 "x 6" x 12 "(дебела помалку од 1/8"). Пластичен лим со светло дифузно сино плексиглас. Заштитен филм од обете страни.100 "x 6" x 12 "(дебела помалку од 1/8").

Производи во категоријата

САД запечатуваат најголемиот дел-PS-AC-1212 Белиот ацетален пластичен лист, 2-1/2 Висина, 36 Ширина, 36 Должина Ново
САД запечатуваат најголемиот дел-PS-AC-1212 Белиот ацетален пластичен лист, 2-1/2 Висина, 36 Ширина, 36 Должина

Облик : лист; Материјал : ацетален кополимер; Оценка : стандард; Тип на поддршка : обична Дебелина : 21 / 2 "; т�

DEN 1524.80
Метална плоча TA2 Титаниум плоча, погодна за индустриска механичка обработка, итн.0.5x200x200mm Ново
Метална плоча TA2 Титаниум плоча, погодна за индустриска механичка обработка, итн.0.5x200x200mm

✅ Ta2 титаниумот изгледа како челик со сребросив сјај Тоа е метал за транзиција ✅ Големина : Дебелина : 0,5�

DEN 1059.20
Суперфина Обликувана Графитна Прачка, 1од х 12Л, Секој Ново
Суперфина Обликувана Графитна Прачка, 1од х 12Л, Секој

Температура : до 5000 F (инертен) Големина на честички : 0 Густина : 1,8 гр / см 3 Јачина на притисок : 13 Суперфина

DEN 0.67
Комерцијална оценка на неопренови, црна, 60А, 0,125 x 6 x 6 Ново
Комерцијална оценка на неопренови, црна, 60А, 0,125 x 6 x 6

Дебелината од 1 / 8инчи нуди умерена до средна апсорпција на влијанието и посилна отпорност на абразија И

DEN 1.33
Делрин ацетал хомополимер пластична лента, бела, 1/2 во дебела x 3 во широк x 36 во долго време Ново
Делрин ацетал хомополимер пластична лента, бела, 1/2 во дебела x 3 во широк x 36 во долго време

[ITEM SPECIFICATIONS] Material : Acetal Homopolymer, Color : White, Clarity : Opaque, Thickness : 1 / 2", Width : 3", Length : 36" [PERFORMANCE] Commonly known as acetal homopolymer, Delrin

DEN 2345.76
Сад Запечатување Црна Силиконска Пена ролна без Лепило, 1/16 Висина, 36 Ширина, 32 ' Должина Ново
Сад Запечатување Црна Силиконска Пена ролна без Лепило, 1/16 Висина, 36 Ширина, 32 ' Должина

Форма : Ролна; Тип На Ќелија : Затворена Ќелија; Материјал : Силикон Одделение : Ролна; Цврстина : Затворен�

DEN 1.33
Умки месинг плоча Cu бакарна плоча бакарен лист Т2 метален лим бакарна фолија Индустриски материјали метална фолија Ново
Умки месинг плоча Cu бакарна плоча бакарен лист Т2 метален лим бакарна фолија Индустриски материјали метална фолија

5 различна големина за да изберете од : 0,5*150*150mm, 0,5*100*300mm, 0,8*150*150mm, 1.0*250*250mm, 1,5*150*150mm, 2*150*150mm, 2,5*150*150mm , 100% и вис�

DEN 1039.68
САД запечатуваат најголемиот дел-S60-86 силиконска гумена лента, без лепило, 60A, 1/32 Висина, ширина Ново
САД запечатуваат најголемиот дел-S60-86 силиконска гумена лента, без лепило, 60A, 1/32 Висина, ширина

Облик : лента; Материјал : силикон; Одделение : храна; Дурометар : 60А; Тип на поддршка : обична Дебелина : 1 / 3

DEN 205.28
Гумен лист, оценка на економија на неопренови, ширина на гума 10 во, гума должина 24 во, гума дебелина 1/16 во, Ново
Гумен лист, оценка на економија на неопренови, ширина на гума 10 во, гума должина 24 во, гума дебелина 1/16 во,

Висок квалитет : Цврст гумен лист од економијата на неопренови Тој е цврст црна и мазна од обете страни с

DEN 205.60
Силиконски лист, 60А Дурометар, мазна завршница, без поддршка, портокалова, 0,062 дебелина, 24 ширина, Ново
Силиконски лист, 60А Дурометар, мазна завршница, без поддршка, портокалова, 0,062 дебелина, 24 ширина,

Уникатен синтетички еластомер направен од вкрстено поврзан полимер и засилен со силика Отпорен на УВ и

DEN 344.00
Нијанксин Бакарен Лим 3мм 100мм х100мм Метал Исклучување На Врвни Квалитетни Листови Ново
Нијанксин Бакарен Лим 3мм 100мм х100мм Метал Исклучување На Врвни Квалитетни Листови

бакар, густа отстранлива заштита од винил слој, чист раб, правилно сечење за да се намали работата за чис

DEN 2.33
Гума лента, силикон, ширина на гума 36 во, гума должина 12 во, гума дебелина 3/32 во, 50А, леплива поддршка Ново
Гума лента, силикон, ширина на гума 36 во, гума должина 12 во, гума дебелина 3/32 во, 50А, леплива поддршка

Висок квалитет : Силиконска гума од комерцијална оценка е црвена / портокалова боја со мазна завршница И

DEN 849.12
Гумен лист, буна-n гума, ширина 12 во, гума должина 12 in, гума дебелина 3/8 in, лепила за поддршка 40а Ново
Гумен лист, буна-n гума, ширина 12 во, гума должина 12 in, гума дебелина 3/8 in, лепила за поддршка 40а

Висок квалитет : BunaN / нитрилна комерцијална оценка гума е црна во боја со мазна завршница од двете стран�

DEN 2.67
Пластична тркалезна лента, најлон-нилатрон GS, дијаметар од 1,75 , должина од 84, онлинематали Ново
Пластична тркалезна лента, најлон-нилатрон GS, дијаметар од 1,75 , должина од 84, онлинематали

Најлоннилатрон GS нуди голема јачина, вкочанетост, цврстина, издржливост, добра отпорност на зрачење, тр�

DEN 1.67
Гума ролна на неопренови, акрилно лепило, 30а, 1/16 во дебела x 36 во широк x 30 стапки. Ново
Гума ролна на неопренови, акрилно лепило, 30а, 1/16 во дебела x 36 во широк x 30 стапки.

[Спецификации на предметите] Дурометар : 30а, текстура : мазна, тип на поддршка : акрилно лепило, дебелина :

DEN 1.67
Сад Запечатување Ад.- Огноотпорна силиконска Пена со Лепило-1/16 Т х 1/2В х 10 стапки. Ново
Сад Запечатување Ад.- Огноотпорна силиконска Пена со Лепило-1/16 Т х 1/2В х 10 стапки.

Форма : Лента; Тип На Ќелија : Затворена Ќелија; Материјал : Силикон Одделение : Лента; Цврстина : Затворен�

DEN 1105.60
Гума лента, гума за џвакање, ширина на гума 2 во, гума должина 1 стапки, гума дебелина 1/2 во, 40а, обична поддршка Ново
Гума лента, гума за џвакање, ширина на гума 2 во, гума должина 1 стапки, гума дебелина 1/2 во, 40а, обична поддршка

Висок квалитет : Гума за џвакање е тен во боја со мазна завршница од двете страни Издржливост : Овој мате�

DEN 104.32
Гумен лист, оценка на економија на неопренови, ширина на гума 2 во, гума должина 24 во, гума дебелина 1/16 во, 70А, Ново
Гумен лист, оценка на економија на неопренови, ширина на гума 2 во, гума должина 24 во, гума дебелина 1/16 во, 70А,

Висок квалитет : Цврст гумен лист од економијата на неопренови Тој е цврст црна и мазна од обете страни с

DEN 3.33
Гумен лист, неопрена економија одделение, ширина на гума 4 во, гума должина 36 во, гума дебелина 3/16 Ново
Гумен лист, неопрена економија одделение, ширина на гума 4 во, гума должина 36 во, гума дебелина 3/16

Висок квалитет : Цврст гумен лист од економијата на неопренови Тој е цврст црна и мазна од обете страни с

DEN 3.00
Z Креирај Дизајн Месинг Плоча Месинг Бакар Плоча Метал Суровини За Ладење Индустриски Материјали H62 Cu Дебелина 5mm, Ново
Z Креирај Дизајн Месинг Плоча Месинг Бакар Плоча Метал Суровини За Ладење Индустриски Материјали H62 Cu Дебелина 5mm,

Изработен од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработка што може да издржи об�

DEN 3730.40
Дикс Метали -.625 х 6 х 6 Рамен &засилувач; Паралелни Страни Видов Сече 7075-Т651 Прецизност Земјата Машина-Подготвени Ново
Дикс Метали -.625 х 6 х 6 Рамен &засилувач; Паралелни Страни Видов Сече 7075-Т651 Прецизност Земјата Машина-Подготвени

+ / 002 дебелина само рамни и паралелни страни видов намалување + АмсККА250 / 12, АСТМ Б 209, АМС 4045, Вклучени Се И

DEN 814.40
Гума ролна, неопрена, ширина на гума 6 во, гума должина 4 стапки, гума дебелина 3/32 во, 30а, леплива поддршка Ново
Гума ролна, неопрена, ширина на гума 6 во, гума должина 4 стапки, гума дебелина 3/32 во, 30а, леплива поддршка

Висок квалитет : Цврст гумен лист од комерцијално одделение Тој е цврст црна и мазна од обете страни со о

DEN 3.00
Бакал од месинг плоча од бакарна плоча 99,9% чиста чиста плоча за фолија Цврст бакарен лим на бакарна плоча Ново
Бакал од месинг плоча од бакарна плоча 99,9% чиста чиста плоча за фолија Цврст бакарен лим на бакарна плоча

Донесете ги вашите занаетчиски идеи во живот идеално за ракотворби, емајл, реставрација на бакар, праве

DEN 976.00
Теренски Чувар Алуминиумска Жица Со 14 Мерачи, 120 Стапки Ново
Теренски Чувар Алуминиумска Жица Со 14 Мерачи, 120 Стапки

Лесен, 1 / 3 тежината на челикот Лесен за разладување, идеален за контролирано пасење Поголема флексибилн

DEN 3.33
Пластичен лист од полиетилен UHMW, подобрена температура, топла, бела, 1/4 во дебела x 12 во широк x 12 во долг Ново
Пластичен лист од полиетилен UHMW, подобрена температура, топла, бела, 1/4 во дебела x 12 во широк x 12 во долг

[Спецификации на артиклите] Материјал : UHMW полиетилен, одделение : подобрена температура, боја : бела, јас

DEN 1.67
Делрин ацетал хомополимер пластичен лим, бел, 2-1/2 во дебела x 6 во широк x 6 во долг Ново
Делрин ацетал хомополимер пластичен лим, бел, 2-1/2 во дебела x 6 во широк x 6 во долг

[Спецификации на предметите] Материјал : ацетал хомополимер, боја : бела, јасност : непроaирна, дебелина : 2

DEN 2788.16
Гума ролна, оценка на економија на неопренови, ширина на гума 12 во, гума должина 4 стапки, гума од гума Ново
Гума ролна, оценка на економија на неопренови, ширина на гума 12 во, гума должина 4 стапки, гума од гума

Висок квалитет : Цврст гумен лист од економијата на неопренови Тој е цврст црна и мазна од обете страни с

DEN 3.00
Силициум Силициум Диоксид Термички Оксид Силициум Нафора И Подлоги, Основно Одделение Ново
Силициум Силициум Диоксид Термички Оксид Силициум Нафора И Подлоги, Основно Одделение

Термички оксид (силициум диоксид, Сио2) слој е формиран на површината на силиконската нафора на покачена

DEN 687.20
Пластична кутија за мембрана за складирање на деликатни материјали Ново
Пластична кутија за мембрана за складирање на деликатни материјали

Пластична кутија за мембрана за складирање на деликатни материјали (175x175x26 mm) Овие популарни полистирен

DEN 2.67
Рамен, челик, 4140, 1/4 x 1 in, 1 ft l Ново
Рамен, челик, 4140, 1/4 x 1 in, 1 ft l

Цена за : секоја Цена за : секоја „Рамен залиха, општа намена, легура челик, легура тип 4140, дебелина 1 / 4 во,

DEN 1.33
А36 Челична Плоча 4 х 4 - Со Перфорации за Сидра. Заварливи х 8 парчиња Ново
А36 Челична Плоча 4 х 4 - Со Перфорации за Сидра. Заварливи х 8 парчиња

челик а36 челична плоча перфорирана челична плоча Барате висококвалитетна челична плоча која може да се

DEN 0.67
Тактички Кошули За Мажи Борбени Воени Дуксери Со Долги Ракави Лесни 1/4 Поштенски Кошули За Пуловер На Армијата Ново
Тактички Кошули За Мажи Борбени Воени Дуксери Со Долги Ракави Лесни 1/4 Поштенски Кошули За Пуловер На Армијата

?Ќе ви се допадне колку е издржливо од моментот кога ќе го лизнете Тој е разноврсен, удобен и ултра секој�

DEN 276.96
Гумен лист, неопренови оценка на економијата, ширина на гума 12 во, гума должина 12 во, гума дебелина 3/32 во, 50А, обична Ново
Гумен лист, неопренови оценка на економијата, ширина на гума 12 во, гума должина 12 во, гума дебелина 3/32 во, 50А, обична

Висок квалитет : Цврст гумен лист од економијата на неопренови Тој е цврст црна и мазна од обете страни с

DEN 2.33
Гумен лист, буна-n, ширина на гума 10 во, гума должина 2 стапки, гума дебелина 1/8 во, 70а, обична поддршка Ново
Гумен лист, буна-n, ширина на гума 10 во, гума должина 2 стапки, гума дебелина 1/8 во, 70а, обична поддршка

Висок квалитет : BunaN / нитрилна комерцијална оценка гума е црна во боја со мазна завршница од двете стран�

DEN 207.04
Falken Design Petg лист, јасен, 15 x 20 x 1/12 Ново
Falken Design Petg лист, јасен, 15 x 20 x 1/12

Силен и отпорен на влијание Хемиски отпорен Временски отпор Леснотија на измислица Умрените намалувањ�

DEN 301.44
Ултра тенка природна гумена ролна, акрилно лепило, 60a, 0,010 во дебела x 36 во широк x 10 ft. Ново
Ултра тенка природна гумена ролна, акрилно лепило, 60a, 0,010 во дебела x 36 во широк x 10 ft.

[Спецификации на предметите] Дурометар : 60А, текстура : мазна, тип на поддршка : акрилно лепило, дебелина :

DEN 1.00
Челична тркалезна шипка 1 x 6 ft Неполирана ладна завршница легура 1018 цврста залиха Ново
Челична тркалезна шипка 1 x 6 ft Неполирана ладна завршница легура 1018 цврста залиха

Слики со цврста рунда на челик 1 "x 6 ft Неполиран Rodthis Steel Solid Round Stock18 е широко достапна бесплатна обработка

DEN 2100.00
РМП 6061 Т6 Алуминиумски Лим 12 инчи х 12 Инчи х 0,080 Инчи Дебелина Ново
РМП 6061 Т6 Алуминиумски Лим 12 инчи х 12 Инчи х 0,080 Инчи Дебелина

6061 Т6 Алуминиум Бродови во рок од 12 работни дена Поради производните процеси материјалот може да има лес

DEN 1.33
Полу-чиста силиконска гумена ролна на силиконска висина во САД, без лепило, 50A, 1/32 Висина, ширина 36, должина Ново
Полу-чиста силиконска гумена ролна на силиконска висина во САД, без лепило, 50A, 1/32 Висина, ширина 36, должина

Форма : ролна; Материјал : силикон; Одделение : храна; Дурометар : 50А; Тип на поддршка : обична Дебелина : 1 / 3

DEN 3586.40
САД запечатуваат гума ролна од неопренови со акрилно лепило, 70A, 1/32 Висина, ширина 36, должина од 30 ' Ново
САД запечатуваат гума ролна од неопренови со акрилно лепило, 70A, 1/32 Висина, ширина 36, должина од 30 '

Форма : ролна; Материјал : Неопрена; Оценка : стандард; Дурометар : 70а; Тип на поддршка : Акрилно лепило Деб�

DEN 195.20
Месинг плоча бакарен лист фолија метал снабдување со темно старост месинг лист 8 x12 за метални занаети Ново
Месинг плоча бакарен лист фолија метал снабдување со темно старост месинг лист 8 x12 за метални занаети

Повеќекратна големина : приближно5mm, 200x300x3mm, 200x300x4mm, 200x300x5mm Добри механички својства, топлинска состојба �

DEN 984.00