Леано акрилен флуоресцентен лист, мазен, зелена, 0,236 дебела, 24 ширина, должина од 36

Леано акрилен флуоресцентен лист, мазен, зелена, 0,236 дебела, 24 ширина, должина од 36

DEN 2787.68

Ново

Залиха

Отпорен на абразија Долговечност без магла. Разнишајте и отпорни на влијание. Отпорен на амонијак и детергент. Обезбедува униформност на површинска и раб во боја неопходна за одлична точка на набавки.

Производи во категоријата

Xunkuaenxuan Метална бакарна фолија бакарен лист бакарен метален лим фолија што прави погодна за заварување и браз Ново
Xunkuaenxuan Метална бакарна фолија бакарен лист бакарен метален лим фолија што прави погодна за заварување и браз

Дебелина : 0,3 мм Димензија : 300мм x 300mm x 0 3 mm (L x W x H) Вклучен пакет : бакарен лист 1 парчиња x Топлинска спровод

DEN 0.33
FifturedIsPlays® 6pk 18 Чиста акрилна плексиглас луцит круг тркалезен диск, 3/16 Дебел 18822-18 -3/16 -6PK-NPF-SL Ново
FifturedIsPlays® 6pk 18 Чиста акрилна плексиглас луцит круг тркалезен диск, 3/16 Дебел 18822-18 -3/16 -6PK-NPF-SL

Fiftured Is Plays 6pk 18 "Чиста акрилна плексиглас луцит круг на кругот, дебел 3 / 16" Направено од квалитетно чиста а�

DEN 3.33
Комерцијална оценка на неопренови, црна, 60a, 0,75 x 1 x 1 Ново
Комерцијална оценка на неопренови, црна, 60a, 0,75 x 1 x 1

Дебелината од 3 / 4инчи нуди суперлативна апсорпција на влијанија и отпорност на абразија на тешки работ�

DEN 268.80
Метална плоча од месинг плоча од месја од метална плоча со листови со фолија Добри електрични перформанси 0,3mmx100mmx1m Ново
Метална плоча од месинг плоча од месја од метална плоча со листови со фолија Добри електрични перформанси 0,3mmx100mmx1m

100% и висок квалитет Мазна површина, ниска содржина на кислород Висока чистота, добра организација Одлич

DEN 719.68
Машки обичен тенок фит костум Блејзер лесен еден копче солидна деловна јакна Изречена формална формална спортска палто Ново
Машки обичен тенок фит костум Блејзер лесен еден копче солидна деловна јакна Изречена формална формална спортска палто

? Тенок вклопување одговара малку построго од обичниот костум Кога ќе го носите, ќе станете убав, елеган�

DEN 929.76
Метални бакарни фолија од бакарна плоча со метални плочи метални суровини за ладење Индустриски материјали Ново
Метални бакарни фолија од бакарна плоча со метални плочи метални суровини за ладење Индустриски материјали

Направено од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработливост што може да издрж

DEN 754.24
САД запечатуваат рефус-RS-S60-638 FDA силиконски гума ролна, без лепило, 60A, 3/16 Висина, ширина 36, Ново
САД запечатуваат рефус-RS-S60-638 FDA силиконски гума ролна, без лепило, 60A, 3/16 Висина, ширина 36,

Форма : ролна; Материјал : силикон; Одделение : храна; Дурометар : 60А; Тип на поддршка : обична Дебелина : 3 / 1

DEN 616.00
Комерцијална оценка на неопренови, црна, 50а, 0,25 x 5 x 5 Ново
Комерцијална оценка на неопренови, црна, 50а, 0,25 x 5 x 5

Дебелината од 1 / 4инчен нуди абсорпција на влијанија од средно до сила и тешка отпорност на абразија Иде�

DEN 451.20
Умки месинг плоча бакарна метална плоча со фолија, исечена бакарна метална плоча погодна за заварување и Ново
Умки месинг плоча бакарна метална плоча со фолија, исечена бакарна метална плоча погодна за заварување и

Материјал : Бакар со висок квалитет Должина : 1000мм Предности : мазна површина,, ниска содржина на кислоро�

DEN 3.33
Nianxinn бакарен лист фолија H62 метална метална тенка лим фолија плоча за метални материјали за мелани Ново
Nianxinn бакарен лист фолија H62 метална метална тенка лим фолија плоча за метални материјали за мелани

Месингот има голема јачина, висока цврстина и добра пластичност, но сепак може да издржи добро обработк�

DEN 0.67
ХУЛУН Месинг Лист Бакар лист 2. 5мм 100мм х 600мм Метални Отсеци Со Врвен Квалитет, 3мм*100мм*600мм Месинг Плочи Ново
ХУЛУН Месинг Лист Бакар лист 2. 5мм 100мм х 600мм Метални Отсеци Со Врвен Квалитет, 3мм*100мм*600мм Месинг Плочи

Чист бакар, дебел отстранлив винил слој заштитен слој, чисти рабови за сечење, правилно сечење може да ј�

DEN 2.33
САД запечатуваат најголемиот дел-PS-ACB-333 црна ацетална пластична лента, 1/8 висина, 6 ширина, 24 должина Ново
САД запечатуваат најголемиот дел-PS-ACB-333 црна ацетална пластична лента, 1/8 висина, 6 ширина, 24 должина

Облик : Бар; Материјал : ацетален кополимер; Оценка : стандард; Тип на поддршка : обична Дебелина : 1 / 8 "; тол

DEN 800.48
Гумен лист, неопрена, ширина на гума 2 во, гума должина 2 стапки, гума дебелина 3/8 во, 60А, обична поддршка Ново
Гумен лист, неопрена, ширина на гума 2 во, гума должина 2 стапки, гума дебелина 3/8 во, 60А, обична поддршка

Висок квалитет : Цврст гумен лист од комерцијално одделение Тој е цврст црна и мазна од обете страни со о

DEN 130.24
Дуксери од руно За Мажи Со Долги Ракави Со Целосен Патент Спортски Дуксер Лесен Тенок Качулка Со Џебови Со Ново
Дуксери од руно За Мажи Со Долги Ракави Со Целосен Патент Спортски Дуксер Лесен Тенок Качулка Со Џебови Со

`+Материјал : мешавина Од Памук + Полиестер помага во намалување на пилингот и собирањето Меко и свилено �

DEN 111.84
Забавувајте Се Метална Бакарна Фолија Цу Бакарна Плоча Бакарен Лим Т2 Метален Лим Бакарна Фолија За Ладење Ново
Забавувајте Се Метална Бакарна Фолија Цу Бакарна Плоча Бакарен Лим Т2 Метален Лим Бакарна Фолија За Ладење

Изработен од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработка што може да издржи об�

DEN 2.67
Гума лента од буна-Н, НБР, Буна, нитрил, ултра јачина, 70а, 1-1/2 во дебела x 6 во широк x 36 во долго Ново
Гума лента од буна-Н, НБР, Буна, нитрил, ултра јачина, 70а, 1-1/2 во дебела x 6 во широк x 36 во долго

[Спецификации на предметите] Дурометар : 70а, текстура : мазна, дебелина : 11 / 2 ", ширина : 6", должина : 36 ", мате

DEN 0.67
12002E063Y-12X24 Пвц Обложени Галванизиран Челик Заварени Жица Мрежа, 2 x 2 Големина Мрежа, 76.4% Отворена Ново
12002E063Y-12X24 Пвц Обложени Галванизиран Челик Заварени Жица Мрежа, 2 x 2 Големина Мрежа, 76.4% Отворена

Пвц обложена мрежа за индустриски, кафез и морски апликации Облогата на заварена жица може да се справи

DEN 0.33
Гума лента, неопрена, ширина на гума 8 во, гума должина 2 стапки, гума дебелина 1/16 во, 40а, леплива поддршка Ново
Гума лента, неопрена, ширина на гума 8 во, гума должина 2 стапки, гума дебелина 1/16 во, 40а, леплива поддршка

Висок квалитет : Цврст гумен лист од комерцијално одделение Тој е цврст црна и мазна од обете страни со о

DEN 1.67
Ултра тенок природен гумен лист, 60А, 0,012 во дебела x 12 во широк x 24 во долг Ново
Ултра тенок природен гумен лист, 60А, 0,012 во дебела x 12 во широк x 24 во долг

[Спецификации на предметите] Дурометар : 60а, текстура : мазна, дебелина : 0012 ", ширина : 12", должина : 24 ", мате�

DEN 3.00
Најлон 6/6 пластична тркалезна шипка 2,75 ” - дијаметар од 2 3/4, должина од 12 - црна боја Ново
Најлон 6/6 пластична тркалезна шипка 2,75 ” - дијаметар од 2 3/4, должина од 12 - црна боја

Одлична цврстина Добра димензионална стабилност Лесен за машина Висок отпор на растворувачи Одлична ц�

DEN 2.00
ГУНДС Керамички Прачки - Алумина Керамички Прачки Имаат Мазна Површина Отпорна На Корозија, Дијаметар од 1 парчиња 18ммх140мм Ново
ФАЛКен дизајн акрилен плексиглас лист, сив проucирен 13%, 20 x 24 x 1/8 Ново
ФАЛКен дизајн акрилен плексиглас лист, сив проucирен 13%, 20 x 24 x 1/8

Водоотпорен и УВ отпор Посилен и полесен од стаклото, одличен отпор на долгорочно изложување на елемент

DEN 1.00
Гума лента, Буна-Н, ширина на гума 2 во, гума должина 1 стапки, гума дебелина 3/16 во, 60А, леплива поддршка Ново
Гума лента, Буна-Н, ширина на гума 2 во, гума должина 1 стапки, гума дебелина 3/16 во, 60А, леплива поддршка

Висок квалитет : BunaN / нитрилна комерцијална оценка гума е црна во боја со мазна завршница од двете стран�

DEN 3.33
Хелиум Клип, 316 Нерѓосувачки Челик, ПК25 Ново
Хелиум Клип, 316 Нерѓосувачки Челик, ПК25

Цена За : Секој 'Спојка за решетки, Клип За Седло, Нерѓосувачки Челик 316, Недовршена Завршница, Одговара Н�

DEN 0.33
Гума ролна, Витон, ширина на гума 24 во, гума должина 10 стапки, гума дебелина 3/16 во, 70а, обична поддршка Ново
Гума ролна, Витон, ширина на гума 24 во, гума должина 10 стапки, гума дебелина 3/16 во, 70а, обична поддршка

Висок квалитет : Витон гума е црна во боја со мазна завршница од двете страни Издржливост : Овој материја

DEN 2.00
Тешка легура на челична плоча во волфрам челик во волфрам челик Ново
Тешка легура на челична плоча во волфрам челик во волфрам челик

Име на производот : челична плоча од волфрам челична плоча од челична плоча во волфрам челичен блок Спец

DEN 4288.00
З Креирај Дизајн Месинг Плоча 99,9% Бакарна Метална Плоча Алуминиумска Плоча Метална Бакарна Фолија Ново
З Креирај Дизајн Месинг Плоча 99,9% Бакарна Метална Плоча Алуминиумска Плоча Метална Бакарна Фолија

Изработен од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработка што може да издржи об�

DEN 538.24
Гума ролна Буна-Н, 50а, 1 во дебела x 36 во широк x 10 стапки. Ново
Гума ролна Буна-Н, 50а, 1 во дебела x 36 во широк x 10 стапки.

[Спецификации на предметите] Дурометар : 50А, текстура : мазна, дебелина : 1 ", ширина : 36", должина : 10 стапки, �

DEN 2.33
3К Плоча Од Јаглеродни Влакна, Плетен Лист Од Јаглеродни Влакна, Ламинатна Табла ОД 3к Јаглеродни Влакна, Повеќенаменска Ново
3К Плоча Од Јаглеродни Влакна, Плетен Лист Од Јаглеродни Влакна, Ламинатна Табла ОД 3к Јаглеродни Влакна, Повеќенаменска

●Мала Тежина●оваа плоча од јаглеродни влакна од 3к има висока јачина и мала тежина Исто така, има соврш�

DEN 1.00
Кекејанг Месинг Плоча Месинг Лист Перцизија Метали Суровини, 2, 5х100х150мм, 4х300х300мм Месинг Плоча Метална Ново
Кекејанг Месинг Плоча Месинг Лист Перцизија Метали Суровини, 2, 5х100х150мм, 4х300х300мм Месинг Плоча Метална

Има одлична отпорност на абење, висока јачина, цврстина, отпорност на корозија, добра обработка и лесна �

DEN 0.67
Месинг лист Хуилун месинг лист отпорен на месинг лист индустрија DIY експеримент лист 300мм x 300мм дебела: 1мм месинг Ново
Месинг лист Хуилун месинг лист отпорен на месинг лист индустрија DIY експеримент лист 300мм x 300мм дебела: 1мм месинг

Карактеристики : Нема или обемна оксидација, со добри механички својства и термичка стабилност Пластич�

DEN 1.67
Гума ролна на неопренови, хлоропрена, CR, голема јачина, 70A, дебелина од 0,5 мм x 36 во широк x 30 стапки. Ново
Гума ролна на неопренови, хлоропрена, CR, голема јачина, 70A, дебелина од 0,5 мм x 36 во широк x 30 стапки.

[Спецификации на артикалот] Дурометар : 70а, текстура : мазна, дебелина : 0,5мм, ширина : 36 ", должина : 30 стапки

DEN 3.00
3,2 мм 6-9 Ом/Квадратни ТЕЦ 8 СТАПКИ Обложени Стаклени Подлоги Ново
3,2 мм 6-9 Ом/Квадратни ТЕЦ 8 СТАПКИ Обложени Стаклени Подлоги

ТЕЦ 8 Флуор Допиран Калај Оксид (ФСно2 или ФТО) транспарентен проводен супстрат, ФТО тец 8 стаклени подлог

DEN 0.33
Метаксичност месинг цевка 2 парчиња, директно цевки - за мебел за домови, машини, занаетчиски занаетчиски занаети Ново
Метаксичност месинг цевка 2 парчиња, директно цевки - за мебел за домови, машини, занаетчиски занаетчиски занаети

[1] : Пријавете се на најчесто користени во мебел за домови, занаети за DIY, модели, итн Одлично за сопствен�

DEN 643.20
САД запечатуваат најголемиот дел-PS-AC-446 бел ацетален пластичен лист, 1 висина, 18 ширина, 18 должина Ново
САД запечатуваат најголемиот дел-PS-AC-446 бел ацетален пластичен лист, 1 висина, 18 ширина, 18 должина

Облик : лист; Материјал : ацетален кополимер; Оценка : стандард; Тип на поддршка : обична Дебелина : 1 "; толе

DEN 2.67
Гумен лист, хипалон, ширина на гума 6 во, гума должина 2 стапки, гумена дебелина 3/32 во, 60А, обична поддршка Ново
Гумен лист, хипалон, ширина на гума 6 во, гума должина 2 стапки, гумена дебелина 3/32 во, 60А, обична поддршка

Висок квалитет : Гума со висок степен на хипалон е црна во боја со мазна завршница од двете страни Издржл

DEN 215.52