Falken Design WT7328-1-2/1224 акрилен бел лист, проucирен 32%, 12 x 24, 1/2 дебела

Falken Design WT7328-1-2/1224 акрилен бел лист, проucирен 32%, 12 x 24, 1/2 дебела

DEN 686.40

Ново

Залиха

Пријателски за измислица (лесен за сечење, вежбање, рута и свиоци) Сјајна и сјајна површина. Водоотпорен и УВ стабилен (за внатрешни или надвор од проекти). Двете страни со заштитно маскирање. Пријателски за измислица (лесен за сечење, вежбање, рута и свиоци). Сјајна и сјајна површина. Водоотпорен и УВ стабилен (за внатрешни или надвор од проекти). Двете страни со заштитно маскирање. Акриликот има многу карактеристики на корист како сјајна површина, временска отпорност, цврста, трајна, мала тежина, термопластична и иновативна. Акрилична/плексиглас е полесна и посилна алтернатива на стаклото. Полесно е да се измисли од стаклото. Погоден е за широк спектар на производи : знаци, осветлување, аквариум, нијанси, мебел.

Производи во категоријата

САД запечатуваат најголемиот дел-PS-ABS-83 ABS пластична лента, 3/4 Висина, 1-1/2 Ширина, 24 Должина Ново
САД запечатуваат најголемиот дел-PS-ABS-83 ABS пластична лента, 3/4 Висина, 1-1/2 Ширина, 24 Должина

Облик : Бар; Материјал : ABS; Оценка : стандард; Тип на поддршка : обична Дебелина : 3 / 4 "; толеранција на дебел

DEN 436.00
Месинг плоча со месинг плоча со месинг со поголема јачина, добра пластичност, добра заварување метална плоча Ново
Месинг плоча со месинг плоча со месинг со поголема јачина, добра пластичност, добра заварување метална плоча

Има одлична отпорност на абење, голема јачина, цврстина, отпорност на корозија, добра обработливост и ле

DEN 3.33
Пластична лента за ултем пеи, 1/2 во дебела x 1 во широк x 12 во долго Ново
Пластична лента за ултем пеи, 1/2 во дебела x 1 во широк x 12 во долго

[Спецификации на предметите] Материјал : ПЕИ, боја : килибар, јасност : получиста, дебелина : 1 / 2 ", ширина : 1

DEN 0.67
Syzhiwujia метална бакарна фолија бакарна метална фолија ролна метална куперска лента за бакар за занаети за намалување Ново
Syzhiwujia метална бакарна фолија бакарна метална фолија ролна метална куперска лента за бакар за занаети за намалување

Направено од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработливост што може да издрж

DEN 735.36
ВОЛФРАМ Волфрам Легура На Бакар За Лабораториски Метални Материјали И Обработка На Декорација На Уметнички Дела, Должина Ново
W1 Алатка Челик Круг Прачка, Полиран Финиш, Прецизност Земјата, Прецизност Толеранција, 0.066 Дијаметар, 36 Должина Ново
W1 Алатка Челик Круг Прачка, Полиран Финиш, Прецизност Земјата, Прецизност Толеранција, 0.066 Дијаметар, 36 Должина

W1 алатката челик има одлична обработка кога се стврднува во вода по термичка обработка Ги исполнува спе

DEN 1.67
Z Креирај дизајн месинг плоча бакарна плоча Дебелина на плочата -ширина: 100мм должина: 100мм метална бакарна фолија Ново
Z Креирај дизајн месинг плоча бакарна плоча Дебелина на плочата -ширина: 100мм должина: 100мм метална бакарна фолија

Направено од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработливост што може да издрж

DEN 554.40
50 парчиња 1/8 x 12in Мека акрилна тркалезна тркала пластични шипки стапчиња ленти за ленти за DIY, природен Ново
50 парчиња 1/8 x 12in Мека акрилна тркалезна тркала пластични шипки стапчиња ленти за ленти за DIY, природен

50 парчиња тркалезни пластични шипки Должина од 1 / 8 "dia x 12" Лесно се наведнува на круг Материјал за безбед�

DEN 127.84
Обична Јакна За Мотоцикли За Мажи Вештачка Кожа Ветроупорен Мото Капут Гроздобер Бомбардер Качулка Со Отстранлива Ново
Обична Јакна За Мотоцикли За Мажи Вештачка Кожа Ветроупорен Мото Капут Гроздобер Бомбардер Качулка Со Отстранлива

?Ќе ви се допадне колку е издржливо од моментот кога ќе го лизнете Тој е разноврсен, удобен и ултра секој�

DEN 447.84
Гума -кал Општа намена Гумен лист 60А - црна - 0,125 x 5 x 5 Ново
Гума -кал Општа намена Гумен лист 60А - црна - 0,125 x 5 x 5

Разновиден гумен материјал кој е совршен за комерцијални, индустриски и станбени апликации Изработено

DEN 1.67
Гума ролна EPDM, акрилно лепило, 60A, 3/16 во дебела x 36 во широк x 20 ft. Ново
Гума ролна EPDM, акрилно лепило, 60A, 3/16 во дебела x 36 во широк x 20 ft.

[Спецификации на предметите] Дурометар : 60а, текстура : мазна, тип на поддршка : акрилно лепило, дебелина :

DEN 2.00
САД запечатуваат рефус-RS-NAT40-27 природен гумен лист, без лепило, 40a, 3/8 висина, 12 ширина, 12 должина Ново
САД запечатуваат рефус-RS-NAT40-27 природен гумен лист, без лепило, 40a, 3/8 висина, 12 ширина, 12 должина

Облик : лист; Материјал : природна гума; Оценка : стандард; Дурометар : 40А; Тип на поддршка : обична Дебелин�

DEN 1.67
Лента од неопренови Пена, Отворена Ќелија, Акрилно Лепило, 1 Во Дебел х 1-1/2 Во Широк х 10 стапки. Долго Ново
Лента од неопренови Пена, Отворена Ќелија, Акрилно Лепило, 1 Во Дебел х 1-1/2 Во Широк х 10 стапки. Долго

[СПЕЦИФИКАЦИИ НА СТАВКАТА] Цврстина : Мека (58 пси), Тип На Ќелија : Отворена Ќелија, Боја : Црна, Текстура : Т

DEN 0.33
Јуесфз Бакарна Жица Ролни 0,5 мм Занает Бакарна Жица за Изработка На Накит, САМОСТОЈНА Скулптура, Изработка Ново
Јуесфз Бакарна Жица Ролни 0,5 мм Занает Бакарна Жица за Изработка На Накит, САМОСТОЈНА Скулптура, Изработка

Мека и лесна за деформација : изработена од бакар, многу мека, лесна за свиткување и деформација, лесна З�

DEN 691.52
Месинг Плоча Месинг Лим Перцизија Метали Суровини Месинг Плоча Метал Бакар Плоча Ново
Месинг Плоча Месинг Лим Перцизија Метали Суровини Месинг Плоча Метал Бакар Плоча

МАТЕРИЈАЛ : температура на термичка обработка 750~830€; температура на жарење 520~650€, температура на жарење

DEN 1905.60
САД Запечатување ЗУСАЕСР-С-161 Мека ЕПДМ Пена Лист Со Акрилни Лепило, 3/8 Висина, 36 Ширина, 12 Должина Ново
САД Запечатување ЗУСАЕСР-С-161 Мека ЕПДМ Пена Лист Со Акрилни Лепило, 3/8 Висина, 36 Ширина, 12 Должина

Облик : Лист; Тип На Ќелија : Затворена Ќелија; Материјал : ЕПДМ Одделение : Лист; Цврстина : Затворена Ќели

DEN 2.00
2 парчиња WHABEST 5mm OD X 3mm IDX 500MM Ролна Завиткана Цевка ОД Јаглеродни Влакна 3K / Цевки 5x3 Ново
2 парчиња WHABEST 5mm OD X 3mm IDX 500MM Ролна Завиткана Цевка ОД Јаглеродни Влакна 3K / Цевки 5x3

100% Јаглеродни Влакна Должина : 500мм Надворешен Дијаметар : 5мм Внатрешен Дијаметар : 3мм Со 100% Јапонија ув�

DEN 2.00
Мажите Искинаа Слаби Моторџиски Фармерки Потресени Патенти За Глуждот Тексас Панталони Уништија Слаби Панталони Со Жан Ново
Мажите Искинаа Слаби Моторџиски Фармерки Потресени Патенти За Глуждот Тексас Панталони Уништија Слаби Панталони Со Жан

?ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ : овие искинати моторџиски фармерки изработени од одлична еластична ткаенина што

DEN 241.76
Јиванго Бакарен Лим 99,9% Плоча Со Фолија Од Цу Изработена Од Бакар Идеална За Занаетчии И Работилници За Преработка Ново
Јиванго Бакарен Лим 99,9% Плоча Со Фолија Од Цу Изработена Од Бакар Идеална За Занаетчии И Работилници За Преработка

ОЖИВЕЈТЕ ГИ ВАШИТЕ ИДЕИ ЗАНАЕТИдеален За ракотворби, емајл, реставрација на бакар, изработка на златни �

DEN 633.92
Вкрстено Поврзан Лист Од Полиетиленска Пена,Сино, Акрилно Лепило, 4 килограми/кубни. фт, 1/4 Во Дебел х 48 Во Широк Ново
Вкрстено Поврзан Лист Од Полиетиленска Пена,Сино, Акрилно Лепило, 4 килограми/кубни. фт, 1/4 Во Дебел х 48 Во Широк

[СПЕЦИФИКАЦИИ НА СТАВКАТА] Цврстина : Цврста (14+ пси), Тип На Ќелија : Затворена Ќелија, Боја : Сина, Текстур

DEN 0.33
Accduer Metal Bopper Foil Boil Sheet 200mmx200mmx2. 5мм за ракотворби за емајл или електрични проекти месинг Ново
Accduer Metal Bopper Foil Boil Sheet 200mmx200mmx2. 5мм за ракотворби за емајл или електрични проекти месинг

Направено од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработливост што може да издрж

DEN 1398.40
Умки месинг плоча 99,9% бакарна Cu метална плоча со фолија Т2 висока чистота метална фолија ролна, Ново
Умки месинг плоча 99,9% бакарна Cu метална плоча со фолија Т2 висока чистота метална фолија ролна,

Пакетот содржи : Вклучена е бакарна плоча од 1 парчиња Материјал : Направено од бакар, зачувување на топл�

DEN 451.20
Гумен лист, оценка за економија на неопренови, ширина на гума 12 во, гума должина 12 во, гума дебелина 3/32 во, 60А, Ново
Гумен лист, оценка за економија на неопренови, ширина на гума 12 во, гума должина 12 во, гума дебелина 3/32 во, 60А,

Висок квалитет : Цврст гумен лист од економијата на неопренови Тој е цврст црна и мазна од обете страни с

DEN 2.67
4 парчиња 4мм акрилен лист чист леано плексиглас квадрат и тркалезна табла Дебела пластична стаклена табла со двострана Ново
4 парчиња 4мм акрилен лист чист леано плексиглас квадрат и тркалезна табла Дебела пластична стаклена табла со двострана

Информации за производот : 4 парчиња 4мм Транспарентен акрилен лист чиста леана за LED светлосна ламба, се�

DEN 159.84
Гума лента, буна-n, ширина на гума 8 во, гума должина 2 стапки, гума од гума 1 во, 70а, обична поддршка Ново
Гума лента, буна-n, ширина на гума 8 во, гума должина 2 стапки, гума од гума 1 во, 70а, обична поддршка

Висок квалитет : BunaN / нитрилна комерцијална оценка гума е црна во боја со мазна завршница од двете стран�

DEN 1409.60
Комерцијална оценка на неопренови, црна, 60А, 0,031 x 12 x 12 Ново
Комерцијална оценка на неопренови, црна, 60А, 0,031 x 12 x 12

Дебелината од 1 / 32инчи нуди светлоапсорпција на влијанието и силна отпорност на абразија Идеално за упо

DEN 968.00
Нијанксин Бакар Плетенка Жица Рамен Плетенка Бакарна Жица Мозоци Кабел Електрични Заглавени Голи Флексибилни Спирала Ново
Нијанксин Бакар Плетенка Жица Рамен Плетенка Бакарна Жица Мозоци Кабел Електрични Заглавени Голи Флексибилни Спирала

2 големини (дебелина x Ширина Должина) : 2,5# : 1ммх5ммх10м / 32,8 стапки, 4# : 1ммх8ммх10м / 32,8 стапки, Материјал : Чис

DEN 2.33
Фалкен дизајн акрилен плексиглас лист, зелена транспарентна, 10 x 18 x 1/8 Ново
Фалкен дизајн акрилен плексиглас лист, зелена транспарентна, 10 x 18 x 1/8

Водоотпорен и УВ отпор Посилен и полесен од стаклото, одличен отпор на долгорочно изложување на елемент

DEN 168.48
САД запечатуваат најголемиот дел-RS-BHS60-650 Висина на висината Буна-Н гумен лист, без лепило, 60А, Ново
САД запечатуваат најголемиот дел-RS-BHS60-650 Висина на висината Буна-Н гумен лист, без лепило, 60А,

Облик : лист; Материјал : БунаН; Одделение : голема сила; Дурометар : 60А; Тип на поддршка : обична Дебелина :

DEN 2.67
Меја сет од 15 парчиња високи празни акрилни дискови, акрилен тркалезен лист со дупка 1/8 за приврзоци, занаети за Ново
Меја сет од 15 парчиња високи празни акрилни дискови, акрилен тркалезен лист со дупка 1/8 за приврзоци, занаети за

Изработено од чиста празна акрилик 1 / 8 "дебела, ласерска исечена со полирани рабови, тркалезна форма со �

DEN 174.08
Луда Продажба Антиротирачки Профили Со Висока Цврстина Оска На Опрема За Играчки Автомобил, Индустриски Ново
Луда Продажба Антиротирачки Профили Со Висока Цврстина Оска На Опрема За Играчки Автомобил, Индустриски

Прецизните челични Вратила ги поврзуваат тркалата и брзините со моторите за напојување Висококвалитет

DEN 2.67
Гумен лист, оценка за економија на неопренови, ширина на гума 4 во, гума должина 24 во, гума дебелина 3/4 во, 60А, леплива Ново
Гумен лист, оценка за економија на неопренови, ширина на гума 4 во, гума должина 24 во, гума дебелина 3/4 во, 60А, леплива

Висок квалитет : Цврст гумен лист од економијата на неопренови Тој е цврст црна и мазна од обете страни с

DEN 347.68
12002E063Y-12X24 Пвц Обложени Галванизиран Челик Заварени Жица Мрежа, 2 x 2 Големина Мрежа, 76.4% Отворена Ново
12002E063Y-12X24 Пвц Обложени Галванизиран Челик Заварени Жица Мрежа, 2 x 2 Големина Мрежа, 76.4% Отворена

Пвц обложена мрежа за индустриски, кафез и морски апликации Облогата на заварена жица може да се справи

DEN 0.33
Гума ролна Буна-Н, НБР, Буна, нитрил, голема јачина, 50а, дебелина од 5 мм x 36 во широк x 30 стапки. Ново
Гума ролна Буна-Н, НБР, Буна, нитрил, голема јачина, 50а, дебелина од 5 мм x 36 во широк x 30 стапки.

[Спецификации на предметите] Дурометар : 50А, текстура : мазна, дебелина : 5мм, ширина : 36 ", должина : 30 стапки

DEN 3.33
Гумен лист, буна-n, ширина на гума 10 во, гума должина 2 стапки, гума дебелина 1/32 во, 50А, обична поддршка Ново
Гумен лист, буна-n, ширина на гума 10 во, гума должина 2 стапки, гума дебелина 1/32 во, 50А, обична поддршка

Висок квалитет : BunaN / нитрилна комерцијална оценка гума е црна во боја со мазна завршница од двете стран�

DEN 3.00
Држач за чувари на само лепило за монтирање на wallидот на 3 l wallид ™ За да се прицврсти и постави панелите Ново
Држач за чувари на само лепило за монтирање на wallидот на 3 l wallид ™ За да се прицврсти и постави панелите

Користете ги овие странични држачи за лепило за лепило за лепило за да се редат и да помогнете да ги одрж

DEN 1.67
Slotted Shim, C-4x4 INX0.004IN, PK20 Ново
Slotted Shim, C-4x4 INX0.004IN, PK20

Цена за : Секоја боја : Материјал : 300 серии Не'рѓосувачки челик се спротивставува : Јачина на затегнување

DEN 1.33
RTR_SJHTRA 1 парчиња чиста акрилна плексиглас тенка wallидна цевка 1 OD X 7/8 ID X 18 Ново
RTR_SJHTRA 1 парчиња чиста акрилна плексиглас тенка wallидна цевка 1 OD X 7/8 ID X 18

Облик : Тркалезна цевка Овие цевки имаат 1 / 16 "дебел wallид кој обезбедува надворешен дијаметар (ОД) од 1" и в

DEN 367.84
uxcell 2pcs црн леано акрилен лист, 12 x 12, дебелина од 3 мм, пластична акрилна табла PMMA за проекти Ново
uxcell 2pcs црн леано акрилен лист, 12 x 12, дебелина од 3 мм, пластична акрилна табла PMMA за проекти

【Употреба на повеќенаменски проекти】 Овие акрилни чаршафи можат да се користат за голем број на DIY и п�

DEN 3.33
Гумен лист, неопрена, ширина на гума 6 во, гума должина 2 стапки, гума дебелина 1/4 во, 60А, леплива поддршка Ново
Гумен лист, неопрена, ширина на гума 6 во, гума должина 2 стапки, гума дебелина 1/4 во, 60А, леплива поддршка

Висок квалитет : Цврст гумен лист од комерцијално одделение Тој е цврст црна и мазна од обете страни со о

DEN 275.36
САД запечатуваат најголемиот дел-S40-76 силиконска гумена лента, без лепило, 40a, 1/32 Висина, ширина Ново
САД запечатуваат најголемиот дел-S40-76 силиконска гумена лента, без лепило, 40a, 1/32 Висина, ширина

Облик : лента; Материјал : силикон; Одделение : храна; Дурометар : 40А; Тип на поддршка : обична Дебелина : 1 / 3

DEN 0.67
Гумен лист, силикон, ширина на гума 4 во, гума должина 2 стапки, гума дебелина 1/4 во, 40а, обична поддршка Ново
Гумен лист, силикон, ширина на гума 4 во, гума должина 2 стапки, гума дебелина 1/4 во, 40а, обична поддршка

Висок квалитет : Силиконска гума од комерцијална оценка е црвена / портокалова боја со мазна завршница И

DEN 2.00
Гумен лист, неопренови оценка на економијата, ширина на гума 2 во, гума должина 36 во, гума дебелина 3/8 во, 50А, обична Ново
Гумен лист, неопренови оценка на економијата, ширина на гума 2 во, гума должина 36 во, гума дебелина 3/8 во, 50А, обична

Висок квалитет : Цврст гумен лист од економијата на неопренови Тој е цврст црна и мазна од обете страни с

DEN 148.96