Фискарс 14х14 Инчи Самолекување Ротирачка Подлога За Сечење, Сива

Фискарс 14х14 Инчи Самолекување Ротирачка Подлога За Сечење, Сива

-50 %

DEN 587.52

Ново

Залиха

Подлогата од 14 х 14 инчи се ротира за да ви помогне да исечете квадрати ткаенина под полесни агли Самолекувачката подлога обезбедува површина за сечење која трае подолго од другите. Лесната за читање мерна мрежа ги прави точните мерења брзо. Линиите за пристрасност од 30, 45 и 60 степени го олеснуваат создавањето форми на триаголник и ѕвезда. Фискарс Ротирачката Подлога за Сечење го прави квадратирањето на големите блокови за ватирање до 12,5 инчи или сечењето на апликацијата побрзо и поудобно. Се одликува со самолекувачка подлога со лесна за читање мерна мрежа, плус линии за пристрасност за да се направи точна форма на сечење без проблеми.

Производи во категоријата

Лош задник Порто Рикан железо-на лепенка за велосипедисти амблем бела граница Ново
Лош задник Порто Рикан железо-на лепенка за велосипедисти амблем бела граница

Везена лепенка за железо Лепенка со граница на Мероу Приближни мерки Висок 4 инчи широк x 2 инчи НАПРАВЕН�

DEN 2.67
Потпретседател на титулата за закрпи на офицер на клубови за велосипедисти, потпретседател на патот, капетан на Ново
Потпретседател на титулата за закрпи на офицер на клубови за велосипедисти, потпретседател на патот, капетан на

6 PC со висок квалитет извезена лепенка Целосно везено железо на шиење Продадено од Милтакуза 6 PC со висок

DEN 2.00
ПЕЈАЧ 07051 Перлизирана Глава Директно Иглички, Големина 24, 120-Брои, Бело Ново
ПЕЈАЧ 07051 Перлизирана Глава Директно Иглички, Големина 24, 120-Брои, Бело

Комплет од 120 бисерни иглички за глава Се користи во изработка, шиење и украсно носење, како што се иглич�

DEN 0.33
Huihuang злато сјај жичен лента веб -мрежа лента жична метална пенлива жица раб лента за украси за Ново
Huihuang злато сјај жичен лента веб -мрежа лента жична метална пенлива жица раб лента за украси за

Goldзлато во боја Оваа ролна лента за сјајни мрежи носи светла и убава допир на вашите рачно изработени за

DEN 1.33
Wiamee Foam Eggs Styropoam Rounds Eggs Styropoam топки полистирен моделирање форми форми пена Велигденски јајце украси Ново
Wiamee Foam Eggs Styropoam Rounds Eggs Styropoam топки полистирен моделирање форми форми пена Велигденски јајце украси

Уредни материјали безбедна алатка за играње за деца Производот е безбеден и еколошки, погоден за употре

DEN 1476.80
Шметц винил игли, ниту 10 Ново
Шметц винил игли, ниту 10

Пакетот вклучува Супер игли за игли со големина 70 / 10 (1 броја), 80 / 12 (2 брои), 90 / 14 (1 броење), 100 / 16 (1 броење) Па

DEN 159.84
Galpada 50pcs пена јајца бели занает полистирен јајца пена форма мазно бели лажни јајца Велигден јајца вештачко пилешко Ново
Galpada 50pcs пена јајца бели занает полистирен јајца пена форма мазно бели лажни јајца Велигден јајца вештачко пилешко

Сликање велигденски јајца бело занаетчиски јајца од пена мазни за велигденски празници занаети што пра

DEN 191.84
Vvider Blue Metallic Chrome Transmited Transfer Vinyl, Iron Designs на маици 10 ”x 8ft Ново
Vvider Blue Metallic Chrome Transmited Transfer Vinyl, Iron Designs на маици 10 ”x 8ft

Персонализирајте ја облеката, перничињата, перниците, торбите и подароците за роденден со светкавиот м�

DEN 191.84
Milspec Мајмун лисица на главата морал за лепенка) Ново Попусти
Milspec Мајмун лисица на главата морал за лепенка)

2,5 инчи x 2,35 инчи лепенка за моралот на главата на лисицата (ACU Dark (зелена зелена боја)) Материјал за кука з

DEN 159.84
Ironелезо на закрпи Везење злато граница насмеано лице дијаманти Аплика мекобол цвет пеперутка виножито куче шепа мечка Ново
Ironелезо на закрпи Везење злато граница насмеано лице дијаманти Аплика мекобол цвет пеперутка виножито куче шепа мечка

Исклучителен занает : Овие железо на закрпи се изработени од квалитетен chenille и везен материјал, со лепил

DEN 3.00
Пејачка Редовна точка за шиење машина за шиење, големина 80/12, 90/14, 100/16, 10-прес-и 04801 Универзални Ново
Пејачка Редовна точка за шиење машина за шиење, големина 80/12, 90/14, 100/16, 10-прес-и 04801 Универзални

Производ 1 : Сет од 10 игли за машина со редовна точка во разновидни големини Производ 1 : Игли за сите наме�

DEN 3.33
Стич зуи криви француски крива владетел Ново
Стич зуи криви француски крива владетел

Владетел на француска крива со голема големина Работен крај на владетелот за моден дизајн...

DEN 0.33
Пакет за нега Стетоскоп за прва помош комплет за прва помош, извезена железо-апликација за ранец фармерки Ново
Пакет за нега Стетоскоп за прва помош комплет за прва помош, извезена железо-апликација за ранец фармерки

Везено комплет за прва помош и стетоскоп железона или за шиење на лепенка со силна поддршка за лепак за �

DEN 1.33
Владетел за усогласување на маицата, Водич за владеење на маица за маица за винил, акрилен маички владетел за Ново
Владетел за усогласување на маицата, Водич за владеење на маица за маица за винил, акрилен маички владетел за

Алатка за усогласување на маицата : Овој владетел на водичот за маички е 10 "*5" и доаѓа со мерка за лента По

DEN 1.67
ПРИм за безбедност на топката бр.3 48 мм сребрен челик Ново
ПРИм за безбедност на топката бр.3 48 мм сребрен челик

Безбедносни иглички со топка Топката ја штити ткаенината Големини : 34мм, 41мм и 48мм Направено од челик до�

DEN 63.84
Zzlzx ширина на завеса ширина лента за плетенка за завеси за завеси длабоко нотка лента за плескавици Ново
Zzlzx ширина на завеса ширина лента за плетенка за завеси за завеси длабоко нотка лента за плескавици

Висок квалитет : Појасниот појас на завесата е изработен од избрано густо памучно и полиестерско влакно

DEN 2.33
50мм Дополнителна дебела прилагодлива тока за брзо ослободување - 2 широки пластични токи со тешки пластични токи за замена Ново
Гас; Трева или газ, железо-на / пила-он рајон-4 x 3 Ново
Гас; Трева или газ, железо-на / пила-он рајон-4 x 3

Американски дизајниран сите официјално лиценцирани ексклузивни оригинални уметнички дела Долготраен

DEN 3.33
Neenah Coldenhove Jet-Pro SS меко истегнување железо на пренесување на топлина Инк-џетски трудови за Ново
Neenah Coldenhove Jet-Pro SS меко истегнување железо на пренесување на топлина Инк-џетски трудови за

Хартија за пренос на топлина за печатачи со инк џет може да се користи или со топлински печат или со рачн

DEN 2.00
Зомби Хантер ПВЦ воен тактички морал за лепец, амблем Апликат кука закрпи за облека со ранец додатоци Ново
Зомби Хантер ПВЦ воен тактички морал за лепец, амблем Апликат кука закрпи за облека со ранец додатоци

Големина : 5 x 5 см Количина : 1 парчиња Добар квалитетен лепенка Одлично за капи, ранци и јакни...

DEN 88.00
12 парчиња метални рамни копчиња за палто на палто за занаети за занаети за занаетчиски копчиња за шиење DIY Ново
12 парчиња метални рамни копчиња за палто на палто за занаети за занаети за занаетчиски копчиња за шиење DIY

Големина за избор : 15мм, 20мм, 25мм Боја за избор : злато, глупаво злато, сребро Тоа е одличен избор за шиење,

DEN 1.33
Декор за свадбени маса 25 парчиња Божиќ Ангел Модел Деца сликарство занаетчиски додаток за славење на Божиќна Ново
Декор за свадбени маса 25 парчиња Божиќ Ангел Модел Деца сликарство занаетчиски додаток за славење на Божиќна

Совршен DIY ангел за занаетчиски проекти Уживајте во добро време со вашето семејство Донесете многу пове

DEN 318.40
Луд научник - извезена лепенка, 8 х 8 см Ново
Луд научник - извезена лепенка, 8 х 8 см

Големина 8x8 см Висок квалитет, шијте на лепенка произведена во ЕУ Цврста поддршка, густо шиење Бојата, фо

DEN 0.67
Тропска риба лепенка железо шие на фармерки маица јакна облека извезена значка Ново
Тропска риба лепенка железо шие на фармерки маица јакна облека извезена значка

Тропска риба лепенка железо шие на фармерки маица јакна облека извезена значка Висина од 7,3 см и висина �

DEN 324.80
Грчко писмо Ламбда Спартан лепенка Ново
Грчко писмо Ламбда Спартан лепенка

Големина 2x3,5 (инчи); 5 [Позадина]> Црна ткаенина (500 D или 1000 D) ткаенина [Дизајн / букви] Сјај во темната (GITD) ле

DEN 141.76
Amanaote пиштол црна 1,5 x0,75 Внатрешна димензија правоаголник тока со фиксна лента за каиш пакет од 8 Ново
Amanaote пиштол црна 1,5 x0,75 Внатрешна димензија правоаголник тока со фиксна лента за каиш пакет од 8

Внатрешна димензија на ток на правоаголник : 1,5 "x0,75" (L x W) Големина на жицата за токи на правоаголник : 0,1 "x0

DEN 0.67
Gorgecraft 30 сетови 3/8 не'рѓосувачки челик морско одделение засновано копче платно за прицврстување на комплет за Ново
Gorgecraft 30 сетови 3/8 не'рѓосувачки челик морско одделение засновано копче платно за прицврстување на комплет за

♥ [304 Не'рѓосувачки челик] : Завртката за копче за прицврстување е изработена од високо квалитетни матер�

DEN 0.33
Добредојдовте назад железо на поздрави зборови Ново
Добредојдовте назад железо на поздрави зборови

Производ : Ironелезо на лепенка за апликации, тип : железо Состав : извезена, бренд : ае Боја : Мултиобоена...

DEN 2.67
Estivaux 8 парчиња Свети Патрик трансфер винили htv железо на винил занаетчиски ирски шамар пренесување железо на апликации Ново
Estivaux 8 парчиња Свети Патрик трансфер винили htv железо на винил занаетчиски ирски шамар пренесување железо на апликации

☘ 【Стил】 : Овој трансфери на Денот на Свети Патрик имаат 8 обрасци, вклучувајќи го и пренесувањето на то

DEN 159.84
Jinинбинг сребрена рефлективна цевководна ткаенина лента за плетенка Ново
Jinинбинг сребрена рефлективна цевководна ткаенина лента за плетенка

Лесен за примена Шие на облека за облека, итн Матрерија : Полиестерска ткаенина Боја : сива (сребро) Ширин

DEN 2.67
Deyya 2 пакувања Работно капаче со копче и џемпери за жени со долга коса прилагодлива вратоврска за Ново
Deyya 2 пакувања Работно капаче со копче и џемпери за жени со долга коса прилагодлива вратоврска за

100% полиестер Затворање на влечење Оваа работна капа има врвен дијаметар од 18 см / 7in Еластичната вратовр�

DEN 1.33