Танстик 40 комплети 4 боја 14мм 18мм магнетно копче за шиење на копче за шиење прицврстувачи, шијте во копчето за торбичка со магнетна слива

Танстик 40 комплети 4 боја 14мм 18мм магнетно копче за шиење на копче за шиење прицврстувачи, шијте во копчето за торбичка

DEN 3.00

Ново

Залиха

☑ [Материјал] : Магнетните копчиња се изработени од премија тврда легура, што е цврста и носат Можете да го користите долго време. И тоа е погодно за DIY проекти, кои можат да додадат задоволство во вашиот живот. ☑ [Вклучен пакет] : getе добиете магнетни копчиња од 40 парчиња, вклучувајќи 4 бои : бронза, црна, сребро, злато и 2 различни големини : 14мм, 18мм, кои можат да ги задоволат вашите различни потреби. Тие се спакувани во тврда транспарентна кутија за складирање, избегнувајќи хаос и загуба. ☑ [Водоотпорна површина] : Површината е мазна и ситно Електроплетирана, која има добри водоотпорни перформанси и не може да избледи или да се деформира. ☑ [Едноставен за употреба] : Секој сет е составен од два дела. Откако ќе се воспостават двете прилепувања, тие се прилепуваат заедно кога се блиску заедно. Исто така, едноставно е да се прикачи, можете да го вметнете врвот во материјалот за ткаенина и да го преклопите. ☑ [Широки апликации] : Тоа е практично во нашиот секојдневен живот. Можете да DIY и да ги замените старите копчиња. Магнетните спојки се широко применети за торби, чанта, ранец, јакна и многу повеќе. Tanstic 40 Sets 4 Color 14 MM 18 MM Magnetic Button Sewing Clasps Snaps Fasteners, Sew in Magnetic Plum Blossom Bag Button Snaps for Purses Bags Clothes [Specifications] Size : 14mm(0.7inch) Color : bronze, black, silver, Тип на златен производ : Магнетно копче [функција на производи] Бронзена, црна, сребрена, златна, доволно количина и разни бои можат да ги исполнат вашите состаноци на DIY проекти и да додадат радост во секојдневниот живот. Едноставно за прицврстување, само вметнете совети преку ткаенина и преклопете го. [Детали за пакетот] Магнетно копче 14мм (бронза) x 5pcs Магнетно копче 14мм (црно) x 5pcs Магнетно копче 14мм (сребро) x 5pcs Магнетно копче 14мм (злато) x 5pcs Магнетно копче 18мм (бронзено) x 5pcs Магнетно копче 18мм (црно) (црно) (црно) x 5pcs Магнетно копче 18мм (сребро) x 5pcs Магнетно копче 18мм (злато) x 5pcs Вкупна количина : 40 парчиња [Белешка] Алатката за шиење не е вклучена во овој комплет.

Производи во категоријата

Реална женска манекен глава со рамо за приказ - Маникин глава со рамо за перика/накит/шминка/капа/стапка Ново
Реална женска манекен глава со рамо за приказ - Маникин глава со рамо за перика/накит/шминка/капа/стапка

Оваа глава на манекен е совршена за прикажување на периките за коса, капи, шалови, слушалки, обетки, ѓерд�

DEN 2.33
Комплет за шиење на шиење на цвест, кожен тапациран комплет за поправка на кожен тапацир, корисна алатка Ново Попусти
Комплет за шиење на шиење на цвест, кожен тапациран комплет за поправка на кожен тапацир, корисна алатка

【Висок квалитет】 игли за шиење на рацете се изработени од висок материјал, издржлив не е лесен за распр

DEN 84.48
Ханабас бела пена новогодишна елка Конус полистирен занаетчиски топки конуси за DIY занаетчиски уметности Ново
Ханабас бела пена новогодишна елка Конус полистирен занаетчиски топки конуси за DIY занаетчиски уметности

Орнаменти за елки за елки на пена Статуата на елката е издржлива и безбедна, што нема да ви наштети на ра�

DEN 2.33
Adventure Explorer Sew on Patch - Wanderlust Iron на закрпи за планинари, номади, скитници - надградба на дизајнерите Ново
Adventure Explorer Sew on Patch - Wanderlust Iron на закрпи за планинари, номади, скитници - надградба на дизајнерите

Едноставно и лесно се справува поради леплива обвивка! 【Да се ​​железо на】 Нанесете со железо за 1 мин�

DEN 143.52
Еластична Еластична Еластична Лента За Шиење Од 1,5 инчи 5 или 10 Јарди Црна/Бела Направена Во САД Ново
Еластична Еластична Еластична Лента За Шиење Од 1,5 инчи 5 или 10 Јарди Црна/Бела Направена Во САД

Еластична 15" инчен широк 5 или 10 дворот ПРОИЗВЕДЕНО ВО САД.Плетената еластична лента има одлична еласти�

DEN 1483.20
Шх. Среќен Гилмор Смешна морална лепенка за лепенка тактичка војска. 2x3 Кука и јамка направени во САД Ново
Шх. Среќен Гилмор Смешна морална лепенка за лепенка тактичка војска. 2x3 Кука и јамка направени во САД

2x3 "Закрпи за морал на кука и јамка Печатено во САД! Бродови во рок од 1 работен ден Целосна боја и HI Резолу

DEN 2.33
Hotешки кожечи на американско знаме гранично лепенка Ново
Hotешки кожечи на американско знаме гранично лепенка

Везена лепенка Топлина запечатена поддршка Американско знаме Лесно зашиени или применети на која било

DEN 80.16
Пасијанс Белците Мека Бела 10 Квадрати 42 Парчиња Слој Торта Мејвуд Студио Ново
Пасијанс Белците Мека Бела 10 Квадрати 42 Парчиња Слој Торта Мејвуд Студио

Пасијанс Белците Мека бела колекција Од Мејвуд Студио Дизајниран Од Студиото Мејвуд 10 " Квадрати (Слој Т

DEN 1.33
100 јарди 3/8 Еластична лента рамен бел бел тежок истегнат плетенка 10мм еластична лента за јаже за уво вратоврска Ново
100 јарди 3/8 Еластична лента рамен бел бел тежок истегнат плетенка 10мм еластична лента за јаже за уво вратоврска

Она што го добивате 1 ролна x 100 јарди бело јаже за шиење (300 стапки, 91,44 метри), широк околу 10 мм, дебели 1мм М

DEN 335.84
СОИМИС Плетен Појас Црна Пуфер Јакна 2 Ролни Шиење Плетена Еластична Лента Истегнување Еластична Калем Еластична Ново
СОИМИС Плетен Појас Црна Пуфер Јакна 2 Ролни Шиење Плетена Еластична Лента Истегнување Еластична Калем Еластична

Еластичните Ремени Завршуваат Одлично за МАНЖЕТНИ ЗА ДОМАЌИНСТВО, додатоци за облека, материјали за по�

DEN 1.33
Чисто копче Rhinestone шијте на цветниот центар за свадбени столици декорација 15-18мм 5 парчиња/лотарија Ново
Чисто копче Rhinestone шијте на цветниот центар за свадбени столици декорација 15-18мм 5 парчиња/лотарија

【Големина】 Секоја приближно 15 / 18мм 【Материјал】 Прекрасните копчиња се изработени од легура на цинк С

DEN 158.08
Зглобот Пин перниче пинхушии игли за игли за рачно рачно зашивање за шиење и ватирање на прстенот за поп -снимка Ново
Зглобот Пин перниче пинхушии игли за игли за рачно рачно зашивање за шиење и ватирање на прстенот за поп -снимка

【Добар помошник за шиење】 Пинк од тиква со зглобниот рачен зглоб за да ги ослободите рацете за време на

DEN 1.67
Caron Collections Soie Cristale, рачно обоени нишки. Боја 1106, портокалово кафеава Ново
Caron Collections Soie Cristale, рачно обоени нишки. Боја 1106, портокалово кафеава

Боја #1106, портокалово кафеава, 12 свиткана свила во цврста боја Цврсти материи се координираат со впечато

DEN 496.00
Pdgjg кајсија Шарени рози цвеќиња бисер извезена чипка исечена лента за шиење ткаенина за занает за свадба на Ново
Pdgjg кајсија Шарени рози цвеќиња бисер извезена чипка исечена лента за шиење ткаенина за занает за свадба на

Полиестер Кајната боја на розово цвеќе бисер чипка, декоративна лента ткаенина за шиење на занаетчиска

DEN 3145.12
Службениот нетфликс Службен нешта Официјално телевизор со оригинал Netflix, везено железо на лепенка Ново
Службениот нетфликс Службен нешта Официјално телевизор со оригинал Netflix, везено железо на лепенка

100% везени закрпи Совршен за фармерки, јакни, елеци, капи, ранци и многу повеќе! Со оваа висококвалитетна �

DEN 1.67
TTNDstore 3mm Шарени Полиестер Маска Еластична Гумена Лента Лента Стринг Маска Уво Виси Круг Кабел ЗА Облека Ново
TTNDstore 3mm Шарени Полиестер Маска Еластична Гумена Лента Лента Стринг Маска Уво Виси Круг Кабел ЗА Облека

Совршен за шиење,занает,облекување итн Издржлив материјал, не е лесен за ' рѓа Домашна машина за шиење, т�

DEN 191.84
Autupy 1,2 инчи ширина 25 јарди бела чипка ткаенина лента гроздобер шема чипка за чипка за шиење за правење Ново
Autupy 1,2 инчи ширина 25 јарди бела чипка ткаенина лента гроздобер шема чипка за чипка за шиење за правење

Големина : ширина 1,2 инчи, долг 25двор Полиестерски материјал Совршен за украсување, цветно дизајнирање, �

DEN 0.33
Бронагран 55 парчиња не'рѓосувачки челик игли за шиење на очите, поставени со различни големини Ново
Бронагран 55 парчиња не'рѓосувачки челик игли за шиење на очите, поставени со различни големини

Пакетот вклучува : 55 * нормални игли за шиење на рацете со различни големини Материјал за рачни игли : не'�

DEN 111.36
Абоофан силиконски гумички калапи топки DIY пена колачи бели форми на пена со рачно изработено сликарство занаетчиски Ново
Абоофан силиконски гумички калапи топки DIY пена колачи бели форми на пена со рачно изработено сликарство занаетчиски

Детска едукативна играчка за да ја стимулира нивната фантазија Тортите од пена се лесни за предавање на

DEN 1.67
Auauy 2 парчиња Американски закрпи на знамето, тактички закрпи на САД американско знаме, кука и јамка тактички морал Ново
Auauy 2 парчиња Американски закрпи на знамето, тактички закрпи на САД американско знаме, кука и јамка тактички морал

【Кука ✔hook Поддршка за прицврстување на тактички ранец и опрема, кој може да се прикачи / шие на различна

DEN 1.00
Ironелезо-на HTV Сребрена топлина пренесување винил ролни 12 x 15ft железо на винил за дизајн на кошули Ново
Ironелезо-на HTV Сребрена топлина пренесување винил ролни 12 x 15ft железо на винил за дизајн на кошули

【Одличен избор】 : Нашите винилни ролни од 12 инчи x 15 стапки може лесно да се намалат во шемата што ја сак�

DEN 223.84
Eversewn Sparrow QE Професионална машина за шиење и ватирање - 8û грло - 70 обрасци на бод - Интуитивна контролна табла, Ново Попусти
Eversewn Sparrow QE Професионална машина за шиење и ватирање - 8û грло - 70 обрасци на бод - Интуитивна контролна табла,

Современа машина за шиење и ватирање со професионални карактеристики за шиење идеална за напредни кан�

DEN 10544.00
К-9 Тенки сина линија полициска кучиња шепа шепа за спроведување на законот Смешно MC Biker Patch Pat-3791 Ново
К-9 Тенки сина линија полициска кучиња шепа шепа за спроведување на законот Смешно MC Biker Patch Pat-3791

Везено лепенка 3,5х2 инчи железо на или шие на лепенка извезени бродови од САД Везено лепенка 3,5х2 инчи жел

DEN 2.33
Miltacusa металик пеперутка во живо loveубовна јакна за возење елек дама велосипедист лепенка [железо на шиење Ново
Miltacusa металик пеперутка во живо loveубовна јакна за возење елек дама велосипедист лепенка [железо на шиење

Висококвалитетно извезено лепенка Топлина запечатена поддршка Ironелезо вклучено или шијте го Големина

DEN 51.20
Впечатоци-со Карон-1045-Браун Греј-1 36 и Скин со оваа листа Ново
Впечатоци-со Карон-1045-Браун Греј-1 36 и Скин со оваа листа

Овој список е за 1 скин на впечатоци1045кафеава сива боја Впечатоците се единечни 50% свила анад 50% волна из�

DEN 1536.00
30 Валдани 6 Пли влакно Врво Ново
30 Валдани 6 Пли влакно Врво

6 влакно од влакно одлично за вкрстено бод, вез, шиење 30 бои разновидни цврсти материи Секој скиин 10 јар�

DEN 0.67
Kingsow 8pcs пренесување на топлина винил пакет 12x10 инчи Божиќ HTV листови карирано срцено виножито образец со Ново
Kingsow 8pcs пренесување на топлина винил пакет 12x10 инчи Божиќ HTV листови карирано срцено виножито образец со

Функција 6 листови цврста боја и 2 листови за пренесување на топлина винил во големина од 12 "x 10" и изработ

DEN 79.84
Свадски појас на розово злато од розово злато, свадбен појас, невестински појас, свадбена половината Ново
Свадски појас на розово злато од розово злато, свадбен појас, невестински појас, свадбена половината

Големина на свадбениот појас : ширина 1,52 инчи и 1 двор долга свадба за фустан од невестата Две 3 дворови д�

DEN 255.52
Занаетчија и партирајт сатен најлон трим кабел кинески јазол Ново
Занаетчија и партирајт сатен најлон трим кабел кинески јазол

Дамка / најлон Убави, шарени панделки со кабел Одлични украси, навој, правење накит 2 мм дебели, силни, жиц

DEN 1.00
Милиција лепенка кука и јамка тактички морал за прицврстувач за прицврстувачи на воен везен лепенка Ново
Милиција лепенка кука и јамка тактички морал за прицврстувач за прицврстувачи на воен везен лепенка

Големина : Спецификација : 3,5x2 инчи / 9x5 см Поддршка за кука за прицврстување на тактички капи и опрема Дол

DEN 3.33
Валдани Големина 12 Перле памук везена конец Виножито темна колекција Ново
Валдани Големина 12 Перле памук везена конец Виножито темна колекција

Перл памук големина 12 за пофино шиење 12 Координирани бои Темна колекција на Виножито Секој скиин 108 ја

DEN 1199.20
Нубести рачен декор 3 пакувања обоени топки мини пена мониста Подарок за завиткување DIY резерви за корпа за Ново
Нубести рачен декор 3 пакувања обоени топки мини пена мониста Подарок за завиткување DIY резерви за корпа за

Направено од врвен материјал, со мала тежина, боја и количина на рефус Работата на DIY ќе развие детска кр�

DEN 1308.80
Рачно печ за печење везена апликација за хорор, железо/шиење на амблем за јакни, фармерки, капи, облека, ранци, торбички Ново
Рачно печ за печење везена апликација за хорор, железо/шиење на амблем за јакни, фармерки, капи, облека, ранци, торбички

❤ и убивање на дизајн : хорор насмеана слика на рака, стил на панк, трендовски украс Applicationsид апликации :

DEN 110.40
Трговски ветрови Гвајана земја црна бела буква сртот 3-Д лепенка од странично извезено капа за капа Ново
Трговски ветрови Гвајана земја црна бела буква сртот 3-Д лепенка од странично извезено капа за капа

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 3.00
Едноставност 3519 Средновековна шема за шиење за мажи и жени од Тереза ​​Лаки, големини XS-XL Ново
Едноставност 3519 Средновековна шема за шиење за мажи и жени од Тереза ​​Лаки, големини XS-XL

Овој асортиман на блузи од костуми за Ноќта на вештерките е детален во секој пакет со упатства, предлози

DEN 801.60
Leekayer 2 парчиња 5 27 инчи раздвојување јакна патенти за шиење палто јакна патент 68см црна обликувана Ново
Leekayer 2 парчиња 5 27 инчи раздвојување јакна патенти за шиење палто јакна патент 68см црна обликувана

Должина на патент : 27 инчи од дното до горе (должина на забите), целата должина е крај до крај од 28 инчи Кол

DEN 2.00
Израелска лепенка - Медитеранско море, Црвено Море, Тел Авив, Ерусалим 2,75 “ Ново
Израелска лепенка - Медитеранско море, Црвено Море, Тел Авив, Ерусалим 2,75 “

Погодно е за : капи, капачиња, додатоци торби / чанти, облека палто / јакна, облека фармерки / панталони, д

DEN 3.00