Qixivcom 4 пакет LED Twig Light Battery Battery Flights Gland Decorative Lights 20 LED диоди осветлени врба гранче кафеава завиткана LED Twig осветлена гранка за Божиќна празнична забава свадба декор

Qixivcom 4 пакет LED Twig Light Battery Battery Flights Gland Decorative Lights 20 LED диоди осветлени

DEN 2.33

Ново

Залиха

✔ Светла светла на врба : Светлината на гранката доаѓа со 5 стебла, високи 30 инчи, и 20 LED светилки со виолетова боја ✔ Батерија работеше : LED гранки со 2 парчиња AA AA Battery Powed, 3 V влезен напон, целосно безбеден за работа. Лесно за скривање, кабелот и батеријата можат лесно да се скриат во вазна, можете да го украсите насекаде наместо да барате излез за напојување. Application Стичајна апликација : 4 пакувања 20 LED диоди светлосна гранка. ✔branch што може да се наведнува за занаетчиството на DIY : Гранките се наведливи, можете да ги прилагодите осветлените врба од гранче, да ги направат пресврт, или да ги повлечете нагоре или надолу за да создадете свој природен изглед, лесно за да ја промените формата. Флексибилно за осветлување на светлината на низата за многу DIY проекти насекаде. Efcefcellent Decor Effect : Рачно изработени вештачки врски предводени гранки светла одлична за декорација на домови и канцеларии, што може да создаде релаксирана, топла атмосфера. ✔Qixivcom 4 пакет LED Twig Light Battery Battery Flights Decorative Lights 20 LED диоди Осветлени врба, брановидна кафеава, завиткана LED Twig осветлена гранка за Божиќна празничка забава свадба декор (виолетова) - Спецификација : ★ Type Type : Вештачки гранки ★ Материјал : Пластика, компјутер, компјутер ★ Големина : 75 см/30 инчи ★ Тип на сијалица : LED ★ Извор на енергија : 2 АА батерија напојува (батерии не се вклучени) ★ Влезен напон : 3 V ★ LED боја на емитување : Виолетова боја : Браун гранки ★ Пакет Вклучен : 4 Пакет * 20 LED светло за гранка, батерија и други предмети не се вклучени. Branches are bendable,you can adjust them, make them twist, or pull them up or down to create your own natural look.Ideal decoration for vase, bedside table, living room, bedroom, corridor, cafe, hotel, ходник. Совршена декорација за Денот на вineубените, Божиќ, други празници, забава, свадба, итн. Декор за Божиќ, Нова година, фестивали, роденденски забави, свадби, украси за вечера. Погодно за семејство, спална соба, дневна соба, балкон, балкон прозорец, канцеларија, детска соба, трпезарија, тремот, павилјон, книжарница, итн.

★Branch Type: Artificial Branches
★Material: Plastic, PC
★Size: 75 cm/30 inch
★Bulb Type: LED
★Power Source: 2 AA Battery Powered (Batteries are not included)
★Input Voltage: 3V
★LED Emitting Color: Purple
★Branch Color: Brown branches
★Package included: 4 Pack *20 LED branch light, Battery and other items are not included.
✔Features:
1. Branches are bendable,you can adjust them, make them twist, or pull them up or down to create your own natural look.Ideal decoration for vase, bedside table, living room, bedroom, corridor, cafe, hotel, hallway.:
2. A perfect decoration for Valentine's Day, Christmas, other holidays ,party, wedding, etc. Decor for Christmas, New Year, festivals, birthday parties, weddings, dinner decorations.:
3. Suitable for family, bedroom, living room, balcony, balcony window, office, children's room, dining room, porch, pavilion, bookcase, etc.:
4. In order to make the branches look and touch more real, as well as environmental protection purpose, the branches have been made with gold paper tape, and this tape have a little sticky.:
5. 4 pack of lighted branches have been bent together to make the shipping easier. You can make them comeback to branching or treelike mark after receiving them. :

Производи во категоријата

Божиќна декорација, 3,5 метри вештачки собрани новогодишни елки со 3x5 ft 210d полиестерско американско Ново
Божиќна декорација, 3,5 метри вештачки собрани новогодишни елки со 3x5 ft 210d полиестерско американско

1 Декор вештачка елка Оваа вештачка елка има природни борови конуси, бор игли, лисја од врба, топки од сре

DEN 3.33
Ганфанрен 48 инчен Вино Црвено Елка Здолниште Плетење Круг Неткаен Ткаенина Дрво Фустан Нова Година Дома Декор Ново
Ганфанрен 48 инчен Вино Црвено Елка Здолниште Плетење Круг Неткаен Ткаенина Дрво Фустан Нова Година Дома Декор

Неткаен Здолништето од дрво ви создава глетка слична на снег Создава божиќна атмосфера за вашата куќа С

DEN 2.33
Вештачка елка DIY мини новогодишна десктоп дрвена украс за новогодишна елка Ново
Вештачка елка DIY мини новогодишна десктоп дрвена украс за новогодишна елка

Широк спектар на употреба Декорацијата е новогодишна елка, погодна за Божиќ, свадба, фестивал, декораци�

DEN 236.16
ТОЈАНДОНА 5 парчиња Украси За Новогодишна Елка пара Меса Де Рождество Орнаменти Трпезариска Маса Декор Десктоп Ново
ТОЈАНДОНА 5 парчиња Украси За Новогодишна Елка пара Меса Де Рождество Орнаменти Трпезариска Маса Декор Десктоп

Божиќни Дрвја На Маса : Изработени Од природни и удобни дрвени материјали, безбеден е за употреба, нежен

DEN 192.00
Монистра Венец Божиќ 3д Елкс Санки Акрилни Огледало Налепница Дома Прекинувачи Декоративни Ѕид Налепница Ново
Монистра Венец Божиќ 3д Елкс Санки Акрилни Огледало Налепница Дома Прекинувачи Декоративни Ѕид Налепница

DIY Доаѓа Со Самолеплива, Кора И стап Божиќна Врата Агол Декорација, Исто Така Можете Да Го Споите Овој Пр�

DEN 771.20
2 Кеси Божиќна Лажна Декорација На Снег Вештачки Снег Божиќни Снежни Реквизити Домашен Декор За Прослава Ново
2 Кеси Божиќна Лажна Декорација На Снег Вештачки Снег Божиќни Снежни Реквизити Домашен Декор За Прослава

Прекрасен бел вештачки бел снег за сите што ги украсувате потребите во текот на целата година Декорациј

DEN 1001.60
Аугенски Божиќни чорапи пожарникарски секира црвена линија двострана камин што виси чорапи Ново
Аугенски Божиќни чорапи пожарникарски секира црвена линија двострана камин што виси чорапи

Тие се добро изработени со прилично густ полиестерски кадифен материјал за да обезбедат долгорочна упо

DEN 0.67
Оаренкол Розова Зелена Бела Бивол Проверете Елка Здолниште 36 инчен Велигден Пролет Карирани Божиќ Празник Дрво Ново
Оаренкол Розова Зелена Бела Бивол Проверете Елка Здолниште 36 инчен Велигден Пролет Карирани Божиќ Празник Дрво

МЕК МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетен густ полиестер Кратката пената што ја покрива површината

DEN 223.84
Прекицом Божиќ оревчекер Банер парови од орев врата завеса Оревокршачка врата врата тремот виси знак креативен спој декори Ново
Ксигуа елка Мат Мат тропска овошје акварела елка стојат душеци здолниште за елка Ново
Ксигуа елка Мат Мат тропска овошје акварела елка стојат душеци здолниште за елка

Полиестер Одличен материјал : Површината на нашиот Божиќен душек е изработена од мек полиестер, со сунѓ�

DEN 1137.60
8,8 стапки Бојспринг Божиќна Венец-Украси За Венци Од Новогодишна Елка, Венец Од Зелена Божиќ Со Црвена Ново
8,8 стапки Бојспринг Божиќна Венец-Украси За Венци Од Новогодишна Елка, Венец Од Зелена Божиќ Со Црвена

Име : Божиќна Елка бојспринг Венец 2022 А / В Големина : 8,8 стапки = 106 инчи Информации за купување : за ваша бе

DEN 527.84
Сублимација Керамика виси украс Божиќ Божиќна украс Ерменс Вклучување 2022 година Авион Дедо Мраз порцелански Ново
Сублимација Керамика виси украс Божиќ Божиќна украс Ерменс Вклучување 2022 година Авион Дедо Мраз порцелански

Еднострано печатено, празно на грб Бек на Божиќornerments е неоткриен за најдобри резултати за пишување, со м

DEN 1.00
Календар За Доаѓање На Сцената на раѓањето, Радост На Светот, Одбројување На Децата До Божиќ 2020 Година, Пакување од Ново
Календар За Доаѓање На Сцената на раѓањето, Радост На Светот, Одбројување На Децата До Божиќ 2020 Година, Пакување од

Календарите за доаѓање се направени од висококвалитетен картон Календарот е 8х10 инчи Доаѓа со 3 индивид�

DEN 3.00
HOUSHA 9,8 стапки x 9,8 стапки 300led на отворено Божиќно украсување романтична свадба завеса светло Ново
HOUSHA 9,8 стапки x 9,8 стапки 300led на отворено Божиќно украсување романтична свадба завеса светло

Оваа 9,8 стапки * 9,8 стапки 300 предводени од бела светлина романтична Божиќна свадба на отворено, завеса за

DEN 1028.80
Топер За Новогодишна Елка Метален Блескав Ѕвезден Врв За Украс За Новогодишна Елка Домашна Декорација, 2 парчиња Ново
Топер За Новогодишна Елка Метален Блескав Ѕвезден Врв За Украс За Новогодишна Елка Домашна Декорација, 2 парчиња

Материјал : изработен од железна жица, прекрасната ѕвезда за врвот на Вашата Елка, а површината е обложе�

DEN 3.33
Елка Здолниште Дизајн Име Божиќ Кадифен Дрво Здолниште 48 30 36 Инчи Врзани Божиќ Декорација Ново
Елка Здолниште Дизајн Име Божиќ Кадифен Дрво Здолниште 48 30 36 Инчи Врзани Божиќ Декорација

Луксузно Здолниште За Новогодишна Елка Со Колаж Од Кафе Е Дизајнирано Со Деликатно Отворање На Стегање

DEN 490.56
NPKGVIA Божиќни чорапи розови божиќни чорапи камин виси бонбони чорапи домашни празници Божиќни украси Ново
NPKGVIA Божиќни чорапи розови божиќни чорапи камин виси бонбони чорапи домашни празници Божиќни украси

Мекиот материјал Божиќните чорапи се изработени од одличен квалитетен материјал, мазни и меки, со јасн�

DEN 801.60
LED Светло Ноќно Светло Елка Виси Орнаменти Празничен Декор SGCABIXvpMlE1V Ново
LED Светло Ноќно Светло Елка Виси Орнаменти Празничен Декор SGCABIXvpMlE1V

Може да има малку разлика во бојата поради ефектот на светлина и монитор Иновативниот дизајн на дрво е м

DEN 1.67
Мала Селска Куќа Со Капак [Прибл. 3,5 х 3,0 х 3,5 инчи / Внатрешни Димензии Прибл. 2,4 х 1,8 х 1,3 инчи (6 Ново
Мала Селска Куќа Со Капак [Прибл. 3,5 х 3,0 х 3,5 инчи / Внатрешни Димензии Прибл. 2,4 х 1,8 х 1,3 инчи (6

Прибл 3,5 х 3,0 х 3,5 инчи (9 х 7,5 х 9 см); Внатрешни Димензии : Прибл 2,4 х 1,8 х 1,3 инчи (6 Во зависност од производот,

DEN 488.80
Дреер Божиќни Украси Свилена Лента од 40 см Мало црвено Овошје Јп Circан Круг Божиќна Венец Врата Виси Ѕид Виси 50 см腾圈半环 Ново
Дреер Божиќни Украси Свилена Лента од 40 см Мало црвено Овошје Јп Circан Круг Божиќна Венец Врата Виси Ѕид Виси 50 см腾圈半环

Божиќ бела лента венец, погоден За Божиќ И разни празнична сцена реквизит украси декорација, зголемувањ

DEN 1481.60
Среќен Божиќ Божиќ Декорација Дрвени Божиќ Оглас Влезната Врата/Ѕид Декорација Божиќ Дрвени Добредојдовте Врата Ново
Среќен Божиќ Божиќ Декорација Дрвени Божиќ Оглас Влезната Врата/Ѕид Декорација Божиќ Дрвени Добредојдовте Врата

МАТЕРИЈАЛ : Овие Божиќни Снешко Ѕидна Уметност Е Направена Од 0,2 Во Дебели висококвалитетни МДФ И Буквит

DEN 1.67
Персонализирана декорација на елката од путер, насмеана црвена рак, имам ракови дали сте дома засилувач; Декор Ново
Персонализирана декорација на елката од путер, насмеана црвена рак, имам ракови дали сте дома засилувач; Декор

Направено од метал Идеален избор за фаќање прекрасни семејни спомени 3 "во дијаметар Со сребрена висечк�

DEN 159.84
висесани Елка Мат Ајфеловата Кула Среќен Денот На Вљубените Дрво Стојат Мат Подот Заштитник Абсорбента Дрво Стојат Ново
висесани Елка Мат Ајфеловата Кула Среќен Денот На Вљубените Дрво Стојат Мат Подот Заштитник Абсорбента Дрво Стојат

?Елегантна Декорација : додавање повеќе празнична атмосфера каде и да сакате, исто како дневна соба, спа�

DEN 223.84
Куки за порибување на божиќни порибници на Didiseaon, сопственици на мантили за порибување на мантили, кука за Ново
Куки за порибување на божиќни порибници на Didiseaon, сопственици на мантили за порибување на мантили, кука за

Квалитетен материјал : Божиќна кука за порибување направена од легура материјал, мека за допир и издржл�

DEN 2.67
Sdzxc на украси за украси Светилка Божиќни светла Дрво LED Божиќни лустери табела за домашен декор Хелиум за Ново
Sdzxc на украси за украси Светилка Божиќни светла Дрво LED Божиќни лустери табела за домашен декор Хелиум за

Метод на работа : Инсталирајте три батерии со копчиња (не украси за деца за забави за момчиња застрелани

DEN 1502.40
Атраај Божиќ Венец Врата Закачалка Декор Предводени Светла Wallан Круг Ѕид Виси Божиќ Елементи Венец За Забава Празник Ново
Атраај Божиќ Венец Врата Закачалка Декор Предводени Светла Wallан Круг Ѕид Виси Божиќ Елементи Венец За Забава Празник

Соодветна големина : Кружен венец 40 21 см, нема потреба да се соберат Постои вратоврска на венецот за лесн

DEN 1.00
Кјанкао 金属挂件观音佛像 吉祥如意风铃 祈福风铃挂饰 Ново
Кјанкао 金属挂件观音佛像 吉祥如意风铃 祈福风铃挂饰

Ве молиме имајте предвид тоа! Вистинскиот стил на испорака или параметрите се означени во загради Ве мо�

DEN 649.60
Орнамент на Hallmark Keepsake Четириесет години на сеќавања Пони за Божиќ 2013 година Ново
Орнамент на Hallmark Keepsake Четириесет години на сеќавања Пони за Божиќ 2013 година

Орнамент за задржување произведен од Халмарк Орнамент за задржување произведен од Халмарк Со неспоред�

DEN 232.00
Зајак морков Божиќ виси чорапи за порибување за Божиќно дрво за одмор дома Ново
Зајак морков Божиќ виси чорапи за порибување за Божиќно дрво за одмор дома

Полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Ова печатено божиќно порибување е изработено од поли

DEN 1.67
TOFFICU 1PC Божиќна вреќа за снег пара меса де биро украс дрво факс мала елка Божиќна дрво Божиќна таблета декор Ново
TOFFICU 1PC Божиќна вреќа за снег пара меса де биро украс дрво факс мала елка Божиќна дрво Божиќна таблета декор

Вештачки украс за новогодишна елка : Покрај тоа, оваа прекрасна новогодишна елка може да биде подарок за

DEN 660.80
Елегантно црвено црвено лепење Божиќни чорапи со копче бронзено божиќно порибување сет од 4 Божиќни одмори Ново
Елегантно црвено црвено лепење Божиќни чорапи со копче бронзено божиќно порибување сет од 4 Божиќни одмори

Вклучувајќи 4 Божиќни чорапи со црвена коска со копче + 4 носители на порибување на Божиќ Големи божиќни �

DEN 0.67
Кесјо Ѕид Висечки Декор Зелена Венец Корпа Декор 3 парчиња Велигденски Ламбички Венци Украсни Венци Со Јајца Ново
Кесјо Ѕид Висечки Декор Зелена Венец Корпа Декор 3 парчиња Велигденски Ламбички Венци Украсни Венци Со Јајца

Ќе добиете 3 Мешани Бои Велигден Злато Филигран Сјајот Виси Венци, доволно количество за вашиот одмор де

DEN 1.33