1 парчиња M12 Allen завртки за завртки Внатрешни шестоаголни завртки за рамна глава 304 нокти од не'рѓосувачки челик 100/110/120мм L -

1 парчиња M12 Allen завртки за завртки Внатрешни шестоаголни завртки за рамна глава 304 нокти од не'рѓосувачки

DEN 2.33

Ново

Залиха

Должина : M12x100mm Број на модел : SGDVY3 T78 R87237 R7273 R79 TFYG3 VFR23 YFY. Снабдување со DIY : обработка на дрво. Сертификација : Ништо. Потекло : Кина на копното. Должина : M12x100mm. Број на модел : SGDVY3 T78 R87237 R7273 R79 TFYG3 VFR23 YFY. Снабдување со DIY : обработка на дрво. Сертификација : Ништо. Потекло : Кина на копното. Дијаметар на конец * Специфики за должина на навој : Број на модел : SGDVY3 T78 R87237 R7273 R79 TFYG3 VFR23 YFYDIY Опции : ВудбарингКертификација : Ниту Оригин : Кина на копно.

Производи во категоријата

PR-MCH пакет од 1000, 8 x 1 хексадецимална мијалник за миење садови засадени метални завртки цинк поставени Ново
PR-MCH пакет од 1000, 8 x 1 хексадецимална мијалник за миење садови засадени метални завртки цинк поставени

Пријателски за животната средина : Не само што е направен од висококвалитетни елементи, овој комплет ис�

DEN 0.67
Yiwango Couragel 1 парчиња шатори за шатори од 41 см завртка челик шаторчиња штипки за пешачење на Ново
Yiwango Couragel 1 парчиња шатори за шатори од 41 см завртка челик шаторчиња штипки за пешачење на

Направени од високо квалитетни материјали, со издржливост и отпорност на абразија, може да се користи в�

DEN 697.76
250pcs M2 HEX колона најлонска престолнина Специјални столбови завртки за асортиман за асортиман со кутија за складирање Ново Попусти
250pcs M2 HEX колона најлонска престолнина Специјални столбови завртки за асортиман за асортиман со кутија за складирање

Гаранција по продажба : Hotzzz е само продавач овластен од брендот Walfront Ние гарантираме дека имате добро ис

DEN 154.88
Mallofusa 180 пар Ново
Mallofusa 180 пар

180 парчиња најлонски отпад, 6 типови M3 навојни машкоженски застој (10 парчиња секој вид), ореви од 60 парчињ�

DEN 2.67
X-Ree 25 PCS 1/4 x8mm x9mm метрички метрички метрички месинг knurl insert inltus x9mm tuercas de insersión Ново
X-Ree 25 PCS 1/4 x8mm x9mm метрички метрички метрички месинг knurl insert inltus x9mm tuercas de insersión

Име на производот : Вметнувања на навој на Knurl; Материјал : месинг Тежина : 51g; Содржина на пакетот : инсерт�

DEN 2.33
M5 месинг нокти занишани залепени албуми за врзување на албумот за врзување на завртки за книги за рецепти за Ново
M5 месинг нокти занишани залепени албуми за врзување на албумот за врзување на завртки за книги за рецепти за

Број на компјутери : M5x8mm (5 парчиња) Спецификација : М5 Материјал : легура на цинк Е прилагодено : да...

DEN 502.24
Ниво на израмнување на нивото на NSW-4A Stud Stude Non-Skid Ниво на ниво Ново
Ниво на израмнување на нивото на NSW-4A Stud Stude Non-Skid Ниво на ниво

Нашиот најпопуларен израмнувач, НивоИТ има база на челик или делрин и изработена едно парче челична обе

DEN 1505.60
1/2-13 x 2 1/2 Машински завртки/сноти/рамна глава/челик/цинк Ново
1/2-13 x 2 1/2 Машински завртки/сноти/рамна глава/челик/цинк

Рамен 82 ° сноп Машинска завртка Произведено на ASME B18.3 & SAE J82 спецификации Позлатено од челик Рамен 82 ° сно

DEN 1.33
2pcs m6*45mm Надворешна шестоаголна завртка целосна нишка за лангирање на завртката машина 6.8 одделение Ново
2pcs m6*45mm Надворешна шестоаголна завртка целосна нишка за лангирање на завртката машина 6.8 одделение

Број на модел : GW492 Y09 YG209 NO Снабдување со DIY : обработка на дрво Сертификација : Ништо Потекло : Кина на копн

DEN 1.33
TORX W/PIN TAMPER SECUTION SECUTION T-40 COPT завртка 18-8 не'рѓосувачки челик-5/16-18 x 3 QTY-250 Ново
TORX W/PIN TAMPER SECUTION SECUTION T-40 COPT завртка 18-8 не'рѓосувачки челик-5/16-18 x 3 QTY-250

Torx Styled, Star Drive Button Security Machine Security Security Во овој избор имаат дополнителен игла во средината на погонот што г�

DEN 1.67
Hngson црни пластични најлонски завртки метрички навојни завртки M3 × 20мм 100 парчиња со мијалници за ореви Ново
Hngson црни пластични најлонски завртки метрички навојни завртки M3 × 20мм 100 парчиња со мијалници за ореви

Име на производот : Најлонски тркалезни метрички навојни завртки со хексадецимални ореви Вкупна должин

DEN 3.00
19 * 20мм тапацир за тапацир мебел нокти комплет за тапациран мебел DIY проекти за домашни сврзувачки елементи Ново
19 * 20мм тапацир за тапацир мебел нокти комплет за тапациран мебел DIY проекти за домашни сврзувачки елементи

Боја : Сребрена Специјално совршен за мебел Полн со гроздобер стил, за украсување на вашиот дом Може да с

DEN 1123.20
X-Gree M6x17mm јаглероден челик жолт цинк обложен мебел навој вметнат орев 50 парчиња (M6x17mm acero al carbono Ново
X-Gree M6x17mm јаглероден челик жолт цинк обложен мебел навој вметнат орев 50 парчиња (M6x17mm acero al carbono

Големина на низата : M6 x 17mm / 0,24 "x 0,7" (внатрешна DIAL); Име на производот : Вметнување на мебел Материјал : јагл

DEN 242.40
Групата Хилман 57138 1/4 x 50-инчен конектор Хекс диск, 6-пакет Ново
Групата Хилман 57138 1/4 x 50-инчен конектор Хекс диск, 6-пакет

Земја на потекло : Соединетите држави Должина на пакетот : 1,65 " Ширина на пакетот : 2,46" Висина на пакетот : 1

DEN 0.33
AEXIT ER16A COLLET нокти, завртки и прицврстувачи за прицврстување на орев за CNC Collet Collet Chuck Nut & Bolt Sets Ново
AEXIT ER16A COLLET нокти, завртки и прицврстувачи за прицврстување на орев за CNC Collet Collet Chuck Nut & Bolt Sets

Големина на низата : M20; Име на производот : Колет орев Материјал : метал; Тежина : 36g Содржина на пакет : 1 x К

DEN 0.33
6 x 3/8 завртки за само-прислушување на типот Б/Филипс/рамна глава/челик/црн оксид Ново
6 x 3/8 завртки за само-прислушување на типот Б/Филипс/рамна глава/челик/црн оксид

Рамни завртки за само прислушување Произведено на ASME B18.3 & SAE J933 спецификации Случај е зацврстен на Рокве

DEN 2.67
SWPEET 420PCS Црна 3 типа глава 410 не'рѓосувачки челик 8 тава глава и хексадеци Ново
SWPEET 420PCS Црна 3 типа глава 410 не'рѓосувачки челик 8 тава глава и хексадеци

【Она што го добивате】 Во овој комплет, ќе добиете 420pcs 3 типови глава 410 не'рѓосувачки челик #8 комплет за

DEN 3.00
Torx W/Pin Tamper Tamper Security Security T-27 Copt Screw 18-8 Не'рѓосувачки челик-1/4-20 x 1/2 QTY-1000 Ново
Torx W/Pin Tamper Tamper Security Security T-27 Copt Screw 18-8 Не'рѓосувачки челик-1/4-20 x 1/2 QTY-1000

Torx Styled, Star Drive Button Security Machine Security Security Во овој избор имаат дополнителен игла во средината на погонот што г�

DEN 3.33
X-Dree 10 PCS 4,5 mm груба нишка qucik издание на Wingnut Thumber Hardware (10 Piezas de 4,5 mm de Rosca Gruesa Ново
X-Dree 10 PCS 4,5 mm груба нишка qucik издание на Wingnut Thumber Hardware (10 Piezas de 4,5 mm de Rosca Gruesa

Име на производот : крило орев; материјал : метал Внатрешен дијаметар на низата (приближно) : 4,5мм / 0,177 "; в

DEN 118.40
2-56 x 5/16 Машински завртки/Филипс/врзилка за глава на подмочка/18-8 не'рѓосувачки челик Ново
2-56 x 5/16 Машински завртки/Филипс/врзилка за глава на подмочка/18-8 не'рѓосувачки челик

Поврзувачки Филипс Машинска завртка Произведено до ASME B18 188 не'рѓосувачки челик Прицврстувач за исправе

DEN 764.80
20 парчиња поставени мрежни кабинети, завртки за решетки за бурмутер и комплет за асортиман на ореви од кафез) Ново
20 парчиња поставени мрежни кабинети, завртки за решетки за бурмутер и комплет за асортиман на ореви од кафез)

Направено од високо квалитетно позлатено железо, овие завртки и ореви се цврсти и издржливи Овие завртк

DEN 2.00
AEXIT M5 X нокти, завртки и сврзувачки елементи 8мм 6,3мм ОД месинг Вметнување Вметнување Влез за вметнување на Ново
AEXIT M5 X нокти, завртки и сврзувачки елементи 8мм 6,3мм ОД месинг Вметнување Вметнување Влез за вметнување на

Големина на конецот : M5 / 02 "; Име на производот : Клучен орев Материјал : месинг; тежина : 500g Содржина на па

DEN 0.67
Асортиман за миење садови од црна метричка орев од 240 парчиња Ново
Асортиман за миење садови од црна метричка орев од 240 парчиња

Снабдувања на DIY : Метал Снабдувања на DIY : Метал Bolts : 10pcs M4 X 12 MM10pcs M4 X 20 MM 10pcs M5 X 16 MM 10pcs M5 X 25 MM 10pcs M6 X 20 MM10pcs M6 X 30

DEN 1371.20
Kuriyama gjn-050 крилен орев, 1/2 nps Ново
Kuriyama gjn-050 крилен орев, 1/2 nps

Крило на орев за затегнување на спојување на цревото на зглобот Се користи со стебло на цревото на зглоб

DEN 649.60
200/100/50/20/10/10 п.п. Ново
200/100/50/20/10/10 п.п.

Боја : 5x17mm 100 парчиња Е прилагодено : да Дијаметар на Шанк : Не спомнувајте Дијаметар на главата : Како сли�

DEN 243.04
Оауту 15 парчиња M8-1,25 x 25мм Хексот за мијалник за мијалник за ГМ 11503632 Ново
Оауту 15 парчиња M8-1,25 x 25мм Хексот за мијалник за мијалник за ГМ 11503632

Црн фосфат метал хексадецимален мијалник за миење садови за завртки за прицврстувачи на држачи Големин

DEN 2.00
Вграден навојна врска со навој со навој со навој со навој со навој со завртки и навртки за завртки и ореви Ново
Вграден навојна врска со навој со навој со навој со навој со навој со завртки и навртки за завртки и ореви

Илустрирајте : Предноста на овој конектор е што профилот не треба да биде прислушен или прободен, а инст

DEN 602.56
2 парчиња M12 од не'рѓосувачки челик, фиксирана рачна завртка пластична рачка прилагодлива заклучување на затегната Ново
2 парчиња M12 од не'рѓосувачки челик, фиксирана рачна завртка пластична рачка прилагодлива заклучување на затегната

Должина : M12x55mm Е прилагодено : да Број на модел : wwjhwjhoihj3078783078399epjokepjkeopjk Материјал : Не'рѓосувачки челик...

DEN 918.40
Aexit 10 парчиња M4 нокти, завртки и прицврстувачи на чекан за глава T слот за ореви од слот за Т-ореви за 30 серии на Ново
Aexit 10 парчиња M4 нокти, завртки и прицврстувачи на чекан за глава T слот за ореви од слот за Т-ореви за 30 серии на

Thread Size : M4 / 016"; Product Name : Drop in TNuts Material : Metal; Weight : 38g Package Content : 10 x Drop in TNuts; Main Color : Silver Tone.7mm; Total Size : 16 x 8 x 6mm / 0,63 "x

DEN 112.48
4-40 x .250 Машинска завртка од не'рѓосувачки челик рамен глава 6-лобус погон-4,40-250-m-SS-FHT Ново
4-40 x .250 Машинска завртка од не'рѓосувачки челик рамен глава 6-лобус погон-4,40-250-m-SS-FHT

Големина на низата : #4 Тема на темата : 40tpi Должина на навој : Материјал : не'рѓосувачки челик Глава : рамна

DEN 2.33
Тауфе орев 1 парчиња заварување орев од не'рѓосувачки челик продолжена конектор за завртки за врски со цилиндрична орев Ново
Тауфе орев 1 парчиња заварување орев од не'рѓосувачки челик продолжена конектор за завртки за врски со цилиндрична орев

Тие имаат изведба на голема цврстина и добра цврстина, што го прават комплетот поцврст и издржлив соод�

DEN 1510.40
Сојузнички титаниум 0106549, M6-1 Pitch x 16mm Socket Socket Machine Screw, Одделение 2 Одделение 2 Ново
Сојузнички титаниум 0106549, M6-1 Pitch x 16mm Socket Socket Machine Screw, Одделение 2 Одделение 2

M61 Pitch X 16mm приклучок на приклучокот Сојузнички титаниум машина завртка Вистински титаниум (ТМ) Посилен,

DEN 223.84
Месинг за инјектирање на цилиндри со месинг од месинг M4 x 5mm месинг за вметнување на навојни вметнати Ново
Месинг за инјектирање на цилиндри со месинг од месинг M4 x 5mm месинг за вметнување на навојни вметнати

Големина на конецот : M4 / 0,16 "; Име на производот : Клупав орев Материјал : месинг; тежина : 117g Содржина на п

DEN 2.33
6 парчиња ултралејт титаниум легура на велосипедски дискови на сопирачките за фиксирање на сопирачките за прицврстување Ново
6 парчиња ултралејт титаниум легура на велосипедски дискови на сопирачките за фиксирање на сопирачките за прицврстување

✔ Изберете материјал за легура на титаниум, кој е полесен од алуминиумската легура ✔ Висока цврстина, �

DEN 475.20
Поддршка за заграда од 40 x агол десно агол l држачи yzp челик 40мм 1,5 инчи Ново
Поддршка за заграда од 40 x агол десно агол l држачи yzp челик 40мм 1,5 инчи

Големина : 25мм YZP пасивиран челик Тешка и отпорна на 'рѓа Количина на пакувања : 40 Големина : 25мм...

DEN 318.40
Поставена завртка за приклучок, точка за чаша чаша, 10-24 x 3/8 , легура челик, црн оксид, хексадецимален Ново
Поставена завртка за приклучок, точка за чаша чаша, 10-24 x 3/8 , легура челик, црн оксид, хексадецимален

Тема : груба / нишка / легура челик / црн оксид Препорачан клуч за клуч на Hex Socket Allen : 3 / 32 (инч)...

DEN 1.67
60 парчиња 1/4-20 навојни инсерти за дрво, завртки за мебел од јаглероден челик, вметнувања од дрво, хардверски Ново
60 парчиња 1/4-20 навојни инсерти за дрво, завртки за мебел од јаглероден челик, вметнувања од дрво, хардверски

????????? : Јаглероден челик ????? : 1 / 4 "20, надворешен дијаметар : 0,413" (10,5мм), вкупна должина : 0,591 "(15мм) ????????????? Реш

DEN 0.67
M1.6-0.35 x 14mm, DIN 965 / ISO 7046, метрички, машински завртки, рамен погон на Филипс, целосна нишка, Ново
M1.6-0.35 x 14mm, DIN 965 / ISO 7046, метрички, машински завртки, рамен погон на Филипс, целосна нишка,

Машинските завртки се дизајнирани за апликации со предприслушувана дупка или се спарени на наводна оре

DEN 2.00
Завртка 50 парчиња M4 6mm -40mm должина од не'рѓосувачки челик филипс завртки околу главата со завртки Ново
Завртка 50 парчиња M4 6mm -40mm должина од не'рѓосувачки челик филипс завртки околу главата со завртки

Големина : М4, должина : 40мм Тип на завртка : Поставете завртки Пакет : 5099 п Стил на глава : круг Снабдување �

DEN 0.67