#10 x 3/4 завртки за само-дупчење/филипс/рамна глава/18-8 не'рѓосувачки челик/ #3 точка за вежбање

10 x 3/4 завртки за само-дупчење/филипс/рамна глава/18-8 не'рѓосувачки челик/ 3 точка за вежбање

DEN 2.67

Ново

Залиха

Рамен филипс Завртки за само -дупчење. Произведено до ASME B18.3 & SAE J78 спецификации. 18-8 не'рѓосувачки челик. Завртки за само -дупчење. Произведено до ASME B18.3 & SAE J78 спецификации. 18-8 не'рѓосувачки челик. Завртки за само-дупчење, #10 x 3/4 "завртки за само-дупчење / филипс / рамна глава / 18-8 не'рѓосувачки челик / #3 точка за вежба.

Производи во категоријата

M5 Countersunk Head Torx завртки за асортиман на асортиман, пакет од 52-парчиња Ново
M5 Countersunk Head Torx завртки за асортиман на асортиман, пакет од 52-парчиња

Комплетот содржи : M5 x 8mm, M5 x 10mm, M5 x 12mm, M5 x 16mm, M5 x 20mm, M5 x 25mm, M5 x 30mm Дијаметар на низата : 5 мм, тема на темата : 0,8 �

DEN 239.84
Зацврстувачи на U2 U2 U-12-106000-B Универзална завртка 12x6-инчи, количина, 12 x 6 Ново
Зацврстувачи на U2 U2 U-12-106000-B Универзална завртка 12x6-инчи, количина, 12 x 6

Вози и обезбедуваат многу видови материјали што се користат во станбената конструкција Топ точка за ле�

DEN 864.00
Mallofusa 180 пар Ново
Mallofusa 180 пар

180 парчиња најлонски отпад, 6 типови M3 навојни машкоженски застој (10 парчиња секој вид), ореви од 60 парчињ�

DEN 2.67
3/4 x 4-1/4, сидра на ракав, хексадецимален орев, челик, цинк позлатена Ново
3/4 x 4-1/4, сидра на ракав, хексадецимален орев, челик, цинк позлатена

Прицврстувачите на ракавите се разноврсни прицврстувачи за експанзија на asonидарски ефективни во најра

DEN 659.20
Поставена завртка за приклучок, точка на чаша, 4-40 x 1 , легура челик, црн оксид, хексадеци Ново
Поставена завртка за приклучок, точка на чаша, 4-40 x 1 , легура челик, црн оксид, хексадеци

Тема : груба / нишка / легура челик / црн оксид Препорачан клуч за клуч на Hex Socket Allen : 0 Дијаметар на коне�

DEN 835.20
Завртки за машини за машини за мијалници M4-0,7 x 30мм со сетови за мијалници со рамни и брави, 304 не'рѓосувачки Ново
Завртки за машини за машини за мијалници M4-0,7 x 30мм со сетови за мијалници со рамни и брави, 304 не'рѓосувачки

Стандард : GB90744; Големина на погонот на Филипс : #2 Големина на низата : M40.7; Тема на темата : 0,7мм; Тип на нишк

DEN 143.84
8-18 x 2-1/2 Завртки за прислушување, тип АБ, стил на глава на цинк: Погон за миење садови: Слотен, точка: Ново
8-18 x 2-1/2 Завртки за прислушување, тип АБ, стил на глава на цинк: Погон за миење садови: Слотен, точка:

Комбинирање на завртки за формирање на завртки на точката на завртката w / нишка големина и теренот од т�

DEN 1900.96
VXB бренд направен во Јапонија SVFS-M2.6-5 NBK вкрстена вдлабнатина со рамна глава машина за вакуумски отвор за вакуум Ново
VXB бренд направен во Јапонија SVFS-M2.6-5 NBK вкрстена вдлабнатина со рамна глава машина за вакуумски отвор за вакуум

Точка : SVFSM2 Количина : 10 завртки Направено во Јапонија vxb? Бренд, SVFSM2.65 NBK вдлабнатини завртки со рамна гла�

DEN 462.40
Нов пакет на завртки за капаче 10/2 24 x 1 Долга глава од не'рѓосувачки челик многу од 25 5140 повеќенаменски сеопфатен Ново
Нов пакет на завртки за капаче 10/2 24 x 1 Долга глава од не'рѓосувачки челик многу од 25 5140 повеќенаменски сеопфатен

Нашите производи : ја имаат силата и добрата отпорност на корозија, што ги прави погодни за груби околин�

DEN 0.67
Завртки GB818 304 Не'рѓосувачки челик вдлабнатина тава завртки за главата Филипс завртки M34 5 6 8 10 12 14 14 16 18 Ново
Завртки GB818 304 Не'рѓосувачки челик вдлабнатина тава завртки за главата Филипс завртки M34 5 6 8 10 12 14 14 16 18

Големина : М3, должина : 5мм 50 парчиња Снабдувања на DIY : Метал Стил на возење : Филипс Тип на завртка : заврт�

DEN 1088.00
Групата Хилман 4343 5/16-24 Крило на орев Фина конец Ново
Групата Хилман 4343 5/16-24 Крило на орев Фина конец

Оваа орев има крило од секоја страна што ви помага да ја затегнете орев без алатки Може да се користат ор

DEN 127.84
Аексит домашен мебел нокти, завртки и прицврстувачи за реновирање на метали Ново
Аексит домашен мебел нокти, завртки и прицврстувачи за реновирање на метали

Вкупна висина : 16мм / 0,63 "; дијаметар на главата : 11мм / 7 / 16" Боја : тон на бакар; Тежина : 32g Име на производ�

DEN 120.64
Zhengguifang трајни 50 парчиња 304 од не'рѓосувачки челик ореви од пеперутки ореви m3 метици Ново
Zhengguifang трајни 50 парчиња 304 од не'рѓосувачки челик ореви од пеперутки ореви m3 метици

Снабдувања : Метал Број на модел : М3 Тип на единица : ЛОТ (50 парчиња / лот) Тежина на пакетот : 0,100 кг (0,22lb...

DEN 1.00
АЕКСИТ Компјутерски графички нокти, завртки и картички за прицврстувачи рамна глава залепени завртки Ново
АЕКСИТ Компјутерски графички нокти, завртки и картички за прицврстувачи рамна глава залепени завртки

Големина на низата : 6#(DIA); Вкупна должина : 12мм / 0,47 " Тежина : 11g; Име на производ : завртка за палец Материја

DEN 152.32
Поставена завртка за приклучок, точка на чаша, 9/16-18 x 1 1/4 , легура челик, црн оксид, ситна нишка за штекер, 9/16 Ново
Поставена завртка за приклучок, точка на чаша, 9/16-18 x 1 1/4 , легура челик, црн оксид, ситна нишка за штекер, 9/16

Тема : фино / нишка / легура челик / црн оксид Препорачан клуч за клуч на хексадецимален приклучок Ален

DEN 2.67
5-40 x 3/4 Машински завртки/Филипс/рамна глава/челик/цинк Ново
5-40 x 3/4 Машински завртки/Филипс/рамна глава/челик/цинк

Рамен 82 ° Филипс Машинска завртка Произведено на ASME B18.3 & SAE J82 спецификации Позлатено од челик Рамен 82 ° Ф

DEN 425.60
M1 M1.2 M1.4 M1.7 M2 M2.3 M2.6 M3 M4 M5 M6 304 Не'рѓосувачки челик крст за филипс тава тркалезна глава Ново
M1 M1.2 M1.4 M1.7 M2 M2.3 M2.6 M3 M4 M5 M6 304 Не'рѓосувачки челик крст за филипс тава тркалезна глава

Големина : M35 20 парчиња, должина : 8мм Димензии : М37 Е прилагодено : да Број на модел : M1 M1 Пакет : Под 50 парчињ

DEN 2.67
Хилман Група 122514 Хилман Прицврстувачи, 1-1/4 x 17, без боја Ново
Хилман Група 122514 Хилман Прицврстувачи, 1-1/4 x 17, без боја

Безбедносни и издржливи жици Овој производ ги задоволува барањата на клиентите Произведено во Кина Бре

DEN 156.48
Машински завртки M6-1,00 x 50 mm, челик, тава глава, погон на Филипс, целосна нишка, позлата со цинк Ново
Машински завртки M6-1,00 x 50 mm, челик, тава глава, погон на Филипс, целосна нишка, позлата со цинк

Машински завртки со погон на Филпс Прицврстувач за исправено тресење со надворешни навои дизајнирани д

DEN 1.00
Aexit 4mm x нокти, завртки и сврзувачки елементи 1/2 0,7 mm Pitch Hex Socket Set Cap Point Point Grub завртки Орев Ново
Aexit 4mm x нокти, завртки и сврзувачки елементи 1/2 0,7 mm Pitch Hex Socket Set Cap Point Point Grub завртки Орев

Име на производот : завртка за грб; Функција : Точка на чаша; Тип на погон : Хекс штекер Хекс дупка Дија : 2,5�

DEN 332.80
X-Gree M6 Thread Dia dome gead 316 капаче од не'рѓосувачки челик Acorn Hex ореви 30 парчиња (M6 Rosca Dia Dome Head Ново
X-Gree M6 Thread Dia dome gead 316 капаче од не'рѓосувачки челик Acorn Hex ореви 30 парчиња (M6 Rosca Dia Dome Head

Одделение : 6,8; Големина на конецот : M6 / 0Диаметар); Име на производ : Капчиња Материјал : 316 не'рѓосувачки ч�

DEN 1510.40
1 парче половина заб 304 не'рѓосувачки челик Fisheye завртка и кревање на прстен Комбо комплет 5x45mm за сврзувачки Ново
1 парче половина заб 304 не'рѓосувачки челик Fisheye завртка и кревање на прстен Комбо комплет 5x45mm за сврзувачки

✅material : Направено од 304 не'рѓосувачки челик, отпорен на корозија, отпорен на 'рѓа, голема јачина, без дефо�

DEN 1.00
Група Хилман 150466 Ореви од месинг, 8-32-инчи, 100 пакувања Ново
Група Хилман 150466 Ореви од месинг, 8-32-инчи, 100 пакувања

Може да се користи во проекти за хоби и мебел, мечување, тревник или опрема за игралиште или која било ап�

DEN 423.68
18-8 Спајнер за не'рѓосувачки челик безбедносни завртки за овална глава-1/4 -20 x 3/4 Количина 1000 Ново
18-8 Спајнер за не'рѓосувачки челик безбедносни завртки за овална глава-1/4 -20 x 3/4 Количина 1000

Глава за бројачи со куполен декоративен врв Најчесто се користи со завршни мијалници и ореви, или управ�

DEN 414.40
Завртки за завртки Syzhiwujia 50pcs M1-M6 не'рѓосувачки челик хексадецимални завртки за поправка на Ново
Завртки за завртки Syzhiwujia 50pcs M1-M6 не'рѓосувачки челик хексадецимални завртки за поправка на

Напреден материјал : Тие се голема јачина и нема да се деформираат или да се пробијат под нормална употр�

DEN 2.67
250pcs M2 HEX колона најлонска престолнина Специјални столбови завртки за асортиман за асортиман со кутија за складирање Ново Попусти
250pcs M2 HEX колона најлонска престолнина Специјални столбови завртки за асортиман за асортиман со кутија за складирање

Гаранција по продажба : Hotzzz е само продавач овластен од брендот Walfront Ние гарантираме дека имате добро ис

DEN 154.88
UXCELL мебел самолепливи налепници за завртки за завртки ги покрива кафеавиот еден лист 54 во 1 Ново
UXCELL мебел самолепливи налепници за завртки за завртки ги покрива кафеавиот еден лист 54 во 1

Боја : кафеава; Материјал : пластика Нето тежина : 8g; Содржина на пакет : налепници за дупка од 54 x завртки...

DEN 154.24
Завртки на големо обичај 304 не'рѓосувачки челик Мајка Ривет Задникот на албумот за завртки за завртки Посветено Ново
7 x 1 5/8 Симпсон Трим -глава за шраф на само -дупчење - квадратен погон 410 SS - картон Ново
7 x 1 5/8 Симпсон Трим -глава за шраф на само -дупчење - квадратен погон 410 SS - картон

Тип 410 не'рѓосувачки челик Завртки за само дупчење Совршено за полесен мерач челик 7 x 15 / 8 "Исечете ја гла

DEN 2.00
Aexit 6mm x нокти, завртки и сврзувачки елементи 17мм мебел од дрво Вметнете го интерфејсот Е-орев хексадецимален Ново
Aexit 6mm x нокти, завртки и сврзувачки елементи 17мм мебел од дрво Вметнете го интерфејсот Е-орев хексадецимален

Име на производот : Вметнување мебел Еорев; Материјал : јаглероден челик; Главна боја : бронзен тон Содрж�

DEN 1496.00
AEXIT M4 X нокти, завртки и сврзувачки елементи 12мм 304 конус од не'рѓосувачки челик HEX SOCKET SET GRUB завртка Ново
AEXIT M4 X нокти, завртки и сврзувачки елементи 12мм 304 конус од не'рѓосувачки челик HEX SOCKET SET GRUB завртка

Тип на погон : Хекс штекер; Стил на глава : Конусна точка; Материјал : 304 не'рѓосувачки челик Содржина на па

DEN 478.40
4 x завртки за покриви вкрстена глава + квадратни ореви bzp цинк обложени m8 x 240 mm Ново
4 x завртки за покриви вкрстена глава + квадратни ореви bzp цинк обложени m8 x 240 mm

Големина : 8мм x 240мм BZP светла цинк позлатена челик Отпорен на 'рѓа Количина на пакувања : 4 Големина : 8мм x 2

DEN 894.40
Завртка 130 парчиња/постави M4 приклучок за завртки за завртки за завртки за завртки за голема рамна глава навртки Ново
Завртка 130 парчиња/постави M4 приклучок за завртки за завртки за завртки за завртки за голема рамна глава навртки

Големина : М4 Тип на завртка : Завртки од дрво Стил на возење : Филипс Материјал : Не'рѓосувачки челик...

DEN 1260.80
Завртете го QS-15 AC380V 15A напред СТОП за промена на моторниот мотор за промена на моторот Ново
Завртете го QS-15 AC380V 15A напред СТОП за промена на моторниот мотор за промена на моторот

Снабдување со DIY : Електрични Стил на возење : Надворешен хексадецимален Тип на завртка : завртки за маши�

DEN 3.33
M3M4 + 6 бакарна колона, единечна шестоаголна бакарна колона, бакарна колона Шасија, бакар за изолација, Ново
M3M4 + 6 бакарна колона, единечна шестоаголна бакарна колона, бакарна колона Шасија, бакар за изолација,

Завртки со високо квалитетни завртки и ореви, стандардна хексагонална форма, висока цврстина, без дефор

DEN 792.00
Мојот помошник MH810 90 компјутер. Корисен асортиман на кука, Ново
Мојот помошник MH810 90 компјутер. Корисен асортиман на кука,

Повеќенаменски општ асортиман Најкорисни големини на домаќинствата за да ги задоволат најчестите потр

DEN 2.33
Поставена завртка за приклучок, точка за чаша, DIN 916, M12-1,75 x 30мм, не'рѓосувачки челик A2-70, груба Ново
Поставена завртка за приклучок, точка за чаша, DIN 916, M12-1,75 x 30мм, не'рѓосувачки челик A2-70, груба

Тема : груба / нишка / A270 / Препорачан клуч за клуч на Hex Socket Allen : 6 (метричка) Препорачан хексадецимален �

DEN 15295.84
Премиер-линија 9077270 ореви со капаци од желади, 10-24, одделение 18-8 не'рѓосувачки челик, Ново
Премиер-линија 9077270 ореви со капаци од желади, 10-24, одделение 18-8 не'рѓосувачки челик,

Големина : #1024 Купови со врвни капаци и ги штити нишките Создава готов изглед Исто така познат како орев �

DEN 148.32
1 парчиња M16-M24 Не'рѓосувачки челик за позиционирање на завртката за завртки за завртка за завртка за завртка за топка Ново
1 парчиња M16-M24 Не'рѓосувачки челик за позиционирање на завртката за завртки за завртка за завртка за завртка за топка

Должина : M16x1 Е прилагодено : да Број на модел : Ethwhwjowjihoj0359780987039809 Peojkepjokjpeok Материјал : Не'рѓосувачки челик С

DEN 0.67
CSLU 120PCS/SET M5 завртка и ореви завртки со јаглероден челик Хекс -приклучок капаче за капаци и ореви, асортиман Ново
CSLU 120PCS/SET M5 завртка и ореви завртки со јаглероден челик Хекс -приклучок капаче за капаци и ореви, асортиман

Направено од јаглероден челик материјал кој е со голема цврстина и издржливост Зацрнувањето, високата �

DEN 1456.00
Поставена завртка за глава, точка за чаша, 1-14 x 3 , легура челик, зацврстен, црн оксид, фино конец на конец, Ново
Поставена завртка за глава, точка за чаша, 1-14 x 3 , легура челик, зацврстен, црн оксид, фино конец на конец,

Тема : Ситна / целосна нишка / Стекнат случај / црн оксид Дијаметар на конец : 114, должина : 3 инчи Црниот �

DEN 1577.60