80pcs m2.5 GB2672 тркалезна глава торкс слот завртки од не'рѓосувачки челик завртка отпорна на сливи од сливи навојни нокти црна

80pcs m2.5 GB2672 тркалезна глава торкс слот завртки од не'рѓосувачки челик завртка отпорна на сливи од сливи навојни

DEN 575.84

Ново

Залиха

Големина : M2 Број на модел : YBGry VT46 FCBT45 F46 TF. Материјал : Не'рѓосувачки челик. Стил на глава : круг. Стил на погон : Шест лобус. Дијаметар со навој*Посебни за должина на низата : Модел Број : YBGry VT46 FCBT45 F46 TFMaterial : Не'рѓосувачки челик Стил : Стил на тркалезна, со шест-лобедини материјали : Електричноригин : Кинацертификација на копното : Ништо.

Производи во категоријата

8-18 x 1/2 завртки за самопочитување тип AB точка, челик, обложување на цинк, вметнати хексадецимални Ново
8-18 x 1/2 завртки за самопочитување тип AB точка, челик, обложување на цинк, вметнати хексадецимални

Завртки за самопочит завртки за метални лимови со нечистен погон Завртките од лим од типот AB имаат пове

DEN 1.00
Завртки 200pcs/lot M3 најлон бел m-f хексадецимален растојанија за завртки на орев, машки женски завртки Ново
Завртки 200pcs/lot M3 најлон бел m-f хексадецимален растојанија за завртки на орев, машки женски завртки

Стил на погон : Хекс штекер Материјал : најлон Тип на завртка : Завртки за растојание Пакет : 100199 п...

DEN 1073.60
1/4 x 1 завртки за самопочитување/нечистена/хексадецимална глава/челик/цинк Ново
1/4 x 1 завртки за самопочитување/нечистена/хексадецимална глава/челик/цинк

Нечистена хексадецимална мијалник Завртки за пирсинг Сите глави се 3 / 8 'низ становите Случај е зацврсте

DEN 5359.84
Махза навој вметнете челик прилагодено затегната толеса затегнете ја орев од палецот на рака Ново
Махза навој вметнете челик прилагодено затегната толеса затегнете ја орев од палецот на рака

Оревот има голема цврстина, добра отпорност на абење и силна способност за фиксирање Dimentionsprecise Димензи�

DEN 198.40
Нов LON0167 25PCS 65MN Стипендител на челик за брзина U на орев месинг тон за завртка за завртки M6 (25 Stücke 65mn Stahl Ново
Нов LON0167 25PCS 65MN Стипендител на челик за брзина U на орев месинг тон за завртка за завртки M6 (25 Stücke 65mn Stahl

Име на производот : u орев; Содржина на пакет : 25 парчиња x u орев Материјал : 65мн пролетен челик; Заврши : ци�

DEN 173.76
Syzhiwujia завртка и орев сет 304 не'рѓосувачки челик Зголемен задепен мезон, ултра-тенок метал заптивка Ново
Syzhiwujia завртка и орев сет 304 не'рѓосувачки челик Зголемен задепен мезон, ултра-тенок метал заптивка

Премиум материјал : Избраните завртки и ореви се изработени од извонреден не'рѓосувачки челик, имаат с�

DEN 622.24
1pcs m8 peek киселина алкална отпорност на отпорност на филипс завртки навртки за изолација на отпорност Ново
1pcs m8 peek киселина алкална отпорност на отпорност на филипс завртки навртки за изолација на отпорност

Големина : M8x25mm Снабдувања на DIY : Метал Потекло : Кина на копното Големина : M8x25mm Снабдувања на DIY : Метал...

DEN 2.00
Зашрафете 50 парчиња 4мм диа 10мм должина на конец на конец на крст на главата пластични завртки Ново
Зашрафете 50 парчиња 4мм диа 10мм должина на конец на конец на крст на главата пластични завртки

Снабдување со DIY : Електрични Број на модел : SZSGTFSG009721 Е прилагодено : да Снабдување со DIY : Електрични...

DEN 1.67
8 x 1 1/2 Напишете завртки за само-прислушување/Шест-лобус/тава глава/челик/цинк Ново
8 x 1 1/2 Напишете завртки за само-прислушување/Шест-лобус/тава глава/челик/цинк

ПАН шестлобуси A Завртки за самоприслушување Произведено на ASME B18.3 & SAE J933 спецификации Случај е зацврсте

DEN 222.40
М2 Цилиндер од месинг Клучен вградени ореви околу обликувани во вметнување преку алатка за прицврстување на Ново
М2 Цилиндер од месинг Клучен вградени ореви околу обликувани во вметнување преку алатка за прицврстување на

Мала големина и мала тежина, овие инсерти се погодни за употреба Секој сет содржи други инсерти што може

DEN 950.40
X-Gree M8X20mm Flush Head Не'рѓосувачки челик самостојно клинирање на навојни столпчиња за прицврстување 10 Ново
X-Gree M8X20mm Flush Head Не'рѓосувачки челик самостојно клинирање на навојни столпчиња за прицврстување 10

Име на производот : столпчиња за клиники; Материјал : Не'рѓосувачки челик Тежина : 65g; Содржина на пакетот

DEN 188.00
Вметнување на брза нишка од 58 парчиња, 308 Внатрешна нишка од не'рѓосувачки челик Внатрешна нишка за прислушување Ново
Вметнување на брза нишка од 58 парчиња, 308 Внатрешна нишка од не'рѓосувачки челик Внатрешна нишка за прислушување

Направено од висококвалитетен не'рѓосувачки челик, тој е со голема цврстина и ниска абразија Во голема �

DEN 111.36
Завртки 100 парчиња M3 M4 вкрстени завртки Транспарентни завртки за завртки пластични завртки акрилик изолационо лепак Ново
Завртки 100 парчиња M3 M4 вкрстени завртки Транспарентни завртки за завртки пластични завртки акрилик изолационо лепак

Големина : 4mmx16mm Снабдувања на DIY : Метал Стил на возење : Филипс Тип на завртка : завртки за машина Стил на �

DEN 2.00
1PC M4 M4 M6 M8 M10 M12 M12 M16 Machinery Clicking Machinery Прилагодливо заклучување на рачката Надворешна машка конец Ново
1PC M4 M4 M6 M8 M10 M12 M12 M16 Machinery Clicking Machinery Прилагодливо заклучување на рачката Надворешна машка конец

Материјал : 304 не'рѓосувачки челик Овие завртки ги исполнуваат спецификациите ISO7380 Широко се користи во �

DEN 1.00
Pro Bamboo Kitchen 5PCS 1/4-20 x 2 Hexagon Hex Socket Set Завртки 304 Не'рѓосувачки челик целосна конец Ново
Pro Bamboo Kitchen 5PCS 1/4-20 x 2 Hexagon Hex Socket Set Завртки 304 Не'рѓосувачки челик целосна конец

Пакетот вклучува : 5 x 2 "HEX приклучоци поставени завртки Дијаметар на низата : 1 / 4"; Должина : 2 "; Ален хексад

DEN 3.33
Завртки 4PCS моторцикл велосипед сопирачки сопирачка челик за крварење брадавица брадавица M10 x 1.0мм Ново
Завртки 4PCS моторцикл велосипед сопирачки сопирачка челик за крварење брадавица брадавица M10 x 1.0мм

Пакетот вклучува : 4 x Крваво брадавица | Снабдувања на DIY : Метал Стил на возење : Надворешен хексадецимал�

DEN 3.00
Завртки 10 парчиња M8 Не'рѓосувачки челик тркалезни завртки за глава, филипс тава машина за завртки за завртки за Ново
Завртки 10 парчиња M8 Не'рѓосувачки челик тркалезни завртки за глава, филипс тава машина за завртки за завртки за

Големина : М8, должина : 25мм Тип на завртка : Поставете завртки Број на модел : М8 Стил на глава : круг Пакет :

DEN 2.67
Пејте F LTD 210PCS комплет за завртки за самостојно прислушување разновидни комплети за тава за тава од Ново
Пејте F LTD 210PCS комплет за завртки за самостојно прислушување разновидни комплети за тава за тава од

Сет вклучуваат : 40xm3 Издржлив во употреба Погодно за употреба Се чува во пластична кутија Материјал : Не'�

DEN 158.24
Анор за ракав за проектирање на завртката M8 BOLT M10 SHIELD 100 mm должина yzp Ново
Анор за ракав за проектирање на завртката M8 BOLT M10 SHIELD 100 mm должина yzp

Ве молиме, оставете го добиточната храна бидејќи ги цениме коментарите на сите наши клиенти Прицврстув�

DEN 2.67
Зафатете го обредот MAXS158THW305510 x 2-1/2 in. X завртка за палуба од не'рѓосувачки челик Ново
Зафатете го обредот MAXS158THW305510 x 2-1/2 in. X завртка за палуба од не'рѓосувачки челик

Го заменува зафатот на обредот Max S62754 Идеално за прицврстување на палубата, обвивка, покрив, завршување �

DEN 1483.04
M5M6M8M10M12 304 Не'рѓосувачки челик Т-завртка цилиндрично заварување на ноктите за заварување на завртката за Ново
M5M6M8M10M12 304 Не'рѓосувачки челик Т-завртка цилиндрично заварување на ноктите за заварување на завртката за

Димензии : M12 X70 Материјал : Не'рѓосувачки челик Број на модел : завртки за заварување Снабдување со DIY : Ел�

DEN 3.00
Цвета со цвет во форма на цвет 8мм Внатрешен дијаметар Црна метална завртка навртка (Флор и Форма де Роска де 8 Ново
Цвета со цвет во форма на цвет 8мм Внатрешен дијаметар Црна метална завртка навртка (Флор и Форма де Роска де 8

Име на производот : навртка за завртки; материјал : метал, месинг Боја : црна; Внатрешен дијаметар на коне�

DEN 1.00
Делови за завртки AC 220-380V 240-415V 32A IP67 3P + E + N IEC309-2 Индустриски приклучок Црвен Ново
Делови за завртки AC 220-380V 240-415V 32A IP67 3P + E + N IEC309-2 Индустриски приклучок Црвен

Индустрискиот приклучок е широко користен во полето за напојување, винарија, спорт, на отворено, бродог�

DEN 2.00
Syzhiwujia завртка поставете самостојно прислушување завртка за завртки од дрво завртка пластична експанзија цевка Ново
Syzhiwujia завртка поставете самостојно прислушување завртка за завртки од дрво завртка пластична експанзија цевка

Не'рѓосувачки не'рѓосувачки Овие завртки се изработени од (304) не'рѓосувачки челик и има една од највисо�

DEN 707.52
10-24 x 1/2 Машински завртки, не'рѓосувачки челик 18-8, овална глава, погон на Филипс, целосна нишка, метричка Ново
10-24 x 1/2 Машински завртки, не'рѓосувачки челик 18-8, овална глава, погон на Филипс, целосна нишка, метричка

Машински завртки со погон на Филпс Прицврстувач за исправено тресење со надворешни навои дизајнирани д

DEN 3.33
Завртки 1 парчиња м8 завртки од не'рѓосувачки челик околу завртки за завртки за завртки за завртки за завртки од Ново
Завртки 1 парчиња м8 завртки од не'рѓосувачки челик околу завртки за завртки за завртки за завртки за завртки од

Големина : M8 X100мм Стил на возење : Ништо Број на модел : yitoyyerr365yefe3tet34tdfey563tete4636ergt4t4t4d Тип на завртка : завртки

DEN 577.60
Поставете завртка за приклучок, Gr M6, Flat, 10mm L, PK100 Ново
Поставете завртка за приклучок, Gr M6, Flat, 10mm L, PK100

Категорија : Прицврстувачи завртки за приклучоци и поставени завртки Категорија : Прицврстувачи заврт

DEN 1.67
AEXIT 304 не'рѓосувачки нокти, завртки и сврзувачки елементи челик најлок најлон вметнете хексадецимални ореви Ново
AEXIT 304 не'рѓосувачки нокти, завртки и сврзувачки елементи челик најлок најлон вметнете хексадецимални ореви

Големина на низата : 6мм / 0,24 '' (г); Име на производот : Најлон заклучување орев Материјал : 304 не'рѓосувачки

DEN 3.00
Завртки 100 парчиња/лот R4050 -R4120 Дупка со дијаметар Бела црна најлон пластична изолација за прицврстувач Ново
Завртки 100 парчиња/лот R4050 -R4120 Дупка со дијаметар Бела црна најлон пластична изолација за прицврстувач

Големина : R3230 црна Тип на завртка : завртки за табла за цемент Стил на возење : Ништо Пакет : Под 50 парчиња.

DEN 2.33
Huzstar M3 M4 M4 M5 Fillips месинг бројачи на главата машина завртки на ореви мијалници асортиман, бакар Ново
Huzstar M3 M4 M4 M5 Fillips месинг бројачи на главата машина завртки на ореви мијалници асортиман, бакар

M3 M4 M4 M5 Врвови за вдлабнатина шрафчиња за глава М3 М4 М5 Хекс ореви M3 M4 M5 мијалници Материјал : месинг...

DEN 400.00
Завртки М2 Хексот на капакот од не'рѓосувачки челик, шраф, мијалник, хексадецимален орев, асортиман на клуч Ново
Завртки М2 Хексот на капакот од не'рѓосувачки челик, шраф, мијалник, хексадецимален орев, асортиман на клуч

Стил на погон : Хекс штекер Пакет : 300499pcs Е прилагодено : да Снабдувања на DIY : Метал Тип на завртка : завртк�

DEN 2.67
Hex lag завртка, цинк, 1/4x3 L, PK100 - U08280.025.0300 - Пакет од 2 Ново
Hex lag завртка, цинк, 1/4x3 L, PK100 - U08280.025.0300 - Пакет од 2

Предмет завртка за заостанување на главата Материјал низок јаглероден челик Заврши цинк позлатена Го

DEN 2.00
Мебел од дрво од дрво, цинк легура, хексадецимален приклучок, вметнете завртки за е-ореви M10x20mm 10pcs (Tornillos Ново
Мебел од дрво од дрво, цинк легура, хексадецимален приклучок, вметнете завртки за е-ореви M10x20mm 10pcs (Tornillos

Име на производот : вметнете еорев; Материјал : легура на цинк Главна боја : бронзен тон; Содржина на паке�

DEN 131.68
2pcs M5x12mm Полукружна глава Torx завртка титаниум легура на завртки за чадор за завртки за чадор) Ново
2pcs M5x12mm Полукружна глава Torx завртка титаниум легура на завртки за чадор за завртки за чадор)

Димензии : M5x12mm (злато) Материјал : легура на титаниум Е прилагодено : да Број на модел : DSFIUREF98930 OELGFO0 PELPLF; DRGF

DEN 185.60
2pcs M10 Steam Standard Standard Three The To To To To To To To To To To To To Toin Заварувачки завртки за црна Ново
2pcs M10 Steam Standard Standard Three The To To To To To To To To To To To To Toin Заварувачки завртки за црна

Големина : М10, должина : 50мм Број на модел : YTGBV67 NYCG765 B65 V5 Снабдување со DIY : Електрични Потекло : Кина на коп�

DEN 0.67
Извори мапа 10 парчиња m4 женски нишка најлонска крилна орев ореви за прицврстување на пеперутка, црна Ново
Извори мапа 10 парчиња m4 женски нишка најлонска крилна орев ореви за прицврстување на пеперутка, црна

Апликација : Поправање плочи, ролетни, тапани, цимбали, музички штанд, преклопни столици, брзи стеги, меб�

DEN 0.67
Прицврстувач на ракав, хексадецимален, CST, 1/2in, 2-1/4in, PK10 Ново
Прицврстувач на ракав, хексадецимален, CST, 1/2in, 2-1/4in, PK10

Цена за : Пакет од 3 Заврши за прицврстување : Цинк позлатена крајна напнатост во бетон од 4000 psi (lb) : 4,400 Кол

DEN 336.32
4 x 1 Тип АБ завртки за само-прислушување/филипс/тава глава/челик/црн цинк Ново
4 x 1 Тип АБ завртки за само-прислушување/филипс/тава глава/челик/црн цинк

Пан Филипс Аб Завртки за само прислушување Произведено на ASME B18.3 & SAE J933 спецификации Случај е зацврстен �

DEN 9071.84
BOL-15090 10PCS M6 Три точки заварувачки завртки завртки околу рамна глава топка заварувачка завртка залешени Ново
BOL-15090 10PCS M6 Три точки заварувачки завртки завртки околу рамна глава топка заварувачка завртка залешени

Важна белешка Ве молиме внимавајте проверете ја бојата на предметот, големината и количината пред да ј�

DEN 167.84
X-Gree M2 Thread Dialmeter 304 Hextione Steel Steption Split Split LOCK 25 комплети (M2 Diametro Filetto 304 Ново
X-Gree M2 Thread Dialmeter 304 Hextione Steel Steption Split Split LOCK 25 комплети (M2 Diametro Filetto 304

Големина на низата : M2 / 008 "; Име на производот : хексадецимален мијалник + рамен мијалник Пич : 0,4мм; хексад

DEN 132.32
Поставена завртка за приклучок, точка за чаша, 6-32 x 1/4 , не'рѓосувачки челик, 316, хексадециран погон на приклучок, Ново
Поставена завртка за приклучок, точка за чаша, 6-32 x 1/4 , не'рѓосувачки челик, 316, хексадециран погон на приклучок,

Тема : груба / нишка / 316 / Препорачан клуч за клуч на хексадецимален приклучок Ален : 1 / 16 (инч) Препорач�

DEN 10719.84
Бр. Материјал: месинг | Заврши: обична | Ситна нишка | Ново
Бр. Материјал: месинг | Заврши: обична | Ситна нишка |

Корпорацијата etет и снабдување корпорација обезбедува сврзувачки елементи уште од 1946 година Чувствува

DEN 398.24
12 × 3/4 410 Не'рѓосувачки челик хексадеци Ново
12 × 3/4 410 Не'рѓосувачки челик хексадеци

Материјал : Направено од високо квалитетен 410 не'рѓосувачки челик, отпорен на корозија, доказ за 'рѓа, гол

DEN 191.84