AEXIT M3 304 нокти, завртки и сврзувачки елементи од не'рѓосувачки челик метал за само-заклучување на метал вметнување на орев и завртки за заклучување на орев 20 парчиња

AEXIT M3 304 нокти, завртки и сврзувачки елементи од не'рѓосувачки челик метал за само-заклучување на метал вметнување

DEN 173.28

Ново

Залиха

Големина на низата : M3/012 "(D); Име на производот : хексадецимални заклучувања. Материјал : 304 не'рѓосувачки челик; тежина : 10g. Содржина на пакет : 20 парчиња x хексадецимални ореви за заклучување; главна боја : сребрен тон. Висина : 3мм/0,12"; Големина на хексадецимална големина : 5мм/0,2 "(хексадецимална ширина). Хекс глава, женски навој внатре, 304 не'рѓосувачки челик, анти-килограм хексадеци завртки за совпаѓање или завртки.

Производи во категоријата

40pcs M6 Phillips најлонски завртки шалтери за глава завртка на ноктите изолација силна цврстина долга Ново
40pcs M6 Phillips најлонски завртки шалтери за глава завртка на ноктите изолација силна цврстина долга

Големина : M6x8mm Број на модел : AWFKDEFRESWEDFWT Снабдување со DIY : Електрични Сертификација : Ништо Потекло : Кина �

DEN 0.33
2 парчиња M6*60мм црна боја Надворешна шестоаголна завртка за завртки за завртки за завртки за завртки за завртки 8,8 Ново
2 парчиња M6*60мм црна боја Надворешна шестоаголна завртка за завртки за завртки за завртки за завртки за завртки 8,8

Број на модел : 290 VYT1 NTY18 Снабдување со DIY : обработка на дрво Сертификација : Ништо Потекло : Кина на копнот

DEN 400.00
8 x 1 1/2 Напишете завртки за само-прислушување/Шест-лобус/тава глава/челик/цинк Ново
8 x 1 1/2 Напишете завртки за само-прислушување/Шест-лобус/тава глава/челик/цинк

ПАН шестлобуси A Завртки за самоприслушување Произведено на ASME B18.3 & SAE J933 спецификации...

DEN 222.40
Нов LON0167 10PCS M6X20MM 304 Не'рѓосувачки челик круг U-BOLT W NYLON INSERT LOCK HEX OTUR WASHER (10 Stücke M6X20mm Ново
Нов LON0167 10PCS M6X20MM 304 Не'рѓосувачки челик круг U-BOLT W NYLON INSERT LOCK HEX OTUR WASHER (10 Stücke M6X20mm

Име на производот : UBOLT; Содржина на пакетот : 10 парчиња X UBolt, некои фитинг делови Материјал : 304 не'рѓосува�

DEN 2.33
5pcs m2/m2.5/m3/m4/m5/m6 304 не'рѓосувачки челик Висока глава залепена палецот на палецот слепа дупка Ново
5pcs m2/m2.5/m3/m4/m5/m6 304 не'рѓосувачки челик Висока глава залепена палецот на палецот слепа дупка

Материјал : Не'рѓосувачки челик Потекло : CN (потекло) Сертификација : Ништо Снабдување со DIY : обработка на

DEN 1.33
Newport Прицврстувачи за прицврстувачи Најлон печ Постави завртки за чаши, 3/8-24 x 5/8 , легура челик, црн оксид, Ново
Newport Прицврстувачи за прицврстувачи Најлон печ Постави завртки за чаши, 3/8-24 x 5/8 , легура челик, црн оксид,

Тема : фино / нишка / легура челик / црн оксид Препорачан клуч за клуч на хексадецимален приклучок Ален

DEN 7039.84
1/2/5pcs m2 m2.5 m3 m4 m5 m6 304 не'рѓосувачки челик lar екстра големина преголема голема снопчиња за Ново
1/2/5pcs m2 m2.5 m3 m4 m5 m6 304 не'рѓосувачки челик lar екстра големина преголема голема снопчиња за

Дијаметар на низата : 5 парчиња М3, должина : 6мм Материјал : Не'рѓосувачки челик Е прилагодено : да Број на �

DEN 0.33
Месинг за инјектирање на цилиндри со месинг од месинг M4 x 5mm месинг за вметнување на навојни вметнати Ново
Месинг за инјектирање на цилиндри со месинг од месинг M4 x 5mm месинг за вметнување на навојни вметнати

Големина на конецот : M4 / 0,16 "; Име на производот : Клупав орев Материјал : месинг; тежина : 117g Содржина на п

DEN 2.33
Jiuyue 304 Не'рѓосувачки челик најлонски капаче за капаче на главата, пластична топка за глава на топката/, капаче Ново
Jiuyue 304 Не'рѓосувачки челик најлонски капаче за капаче на главата, пластична топка за глава на топката/, капаче

Завртки со високо квалитетни завртки и ореви, стандардна хексагонална форма, висока цврстина, без дефор

DEN 648.00
Делови за завртки AC 220-380V 240-415V 32A IP67 3P + E + N IEC309-2 Индустриски приклучок Црвен Ново
Делови за завртки AC 220-380V 240-415V 32A IP67 3P + E + N IEC309-2 Индустриски приклучок Црвен

Индустрискиот приклучок е широко користен во полето за напојување, винарија, спорт, на отворено, бродог�

DEN 2.00
Aexit 100 парчиња нокти, завртки и сврзувачки елементи M3X5X4.3мм месинг женски навој вметнат вградени ножеви ореви Ново
Aexit 100 парчиња нокти, завртки и сврзувачки елементи M3X5X4.3мм месинг женски навој вметнат вградени ножеви ореви

Големина на конецот : M3 / 0,12 "; Име на производот : Клупав орев Материјал : месинг; тежина : 22g Содржина на п�

DEN 1.00
X-Gree M8x1x4mm цинк позлатени хексадецимални прицврстувачи на 100 парчиња за завртки за завртки (M8X1x4mm цинк Ново
X-Gree M8x1x4mm цинк позлатени хексадецимални прицврстувачи на 100 парчиња за завртки за завртки (M8X1x4mm цинк

Големина на конецот : M8 / 03 "; Име на производот : Хекс орев Материјал : цинк позлатен (јаглероден челик); те�

DEN 225.12
AEXIT 6PCS M8X80MM ANCHERE Ново
AEXIT 6PCS M8X80MM ANCHERE

Име на производот : завртка за проширување на поправка на автомобили; Материјал : Метал, жолт цинк позлат

DEN 1.00
АЕКСИТ Компјутерски графички нокти, завртки и картички за прицврстувачи рамна глава залепени завртки Ново
АЕКСИТ Компјутерски графички нокти, завртки и картички за прицврстувачи рамна глава залепени завртки

Големина на низата : 6#(DIA); Вкупна должина : 12мм / 0,47 " Тежина : 11g; Име на производ : завртка за палец Материја

DEN 152.32
Група Хилман 823666 Не'рѓосувачки челик овална глава Филипс лим метал завртка, 8 x 1-инчи, 100 пакувања Ново
Група Хилман 823666 Не'рѓосувачки челик овална глава Филипс лим метал завртка, 8 x 1-инчи, 100 пакувања

Наменето за придружување на метални предмети и приложување метал на дрво, фиберглас и пластика Остри на

DEN 218.88
Прицврстувач за тврдо-најнадвор 014973445683 капаче за конектор на зглобот, 1/4-20 x 1/2, парче-30, црно Ново
Прицврстувач за тврдо-најнадвор 014973445683 капаче за конектор на зглобот, 1/4-20 x 1/2, парче-30, црно

Дијаметар : 1 / 4 " Должина : 1 / 2 инчи Тип на конец : 20 (груб) Дијаметар : 1 / 4" Должина : 1 / 2 инчи Тип на нишка : 20 (�

DEN 1.33
AEXIT 304 не'рѓосувачки нокти, завртки и сврзувачки елементи челик најлок најлон вметнете хексадецимални ореви Ново
AEXIT 304 не'рѓосувачки нокти, завртки и сврзувачки елементи челик најлок најлон вметнете хексадецимални ореви

Големина на низата : 6мм / 0,24 '' (г); Име на производот : Најлон заклучување орев Материјал : 304 не'рѓосувачки

DEN 3.00
Eagles 360PCS M2 M3 M4 MALE-женски/женски женски-женски месинг за месинг за месинг за завртки за завртки Ново
Eagles 360PCS M2 M3 M4 MALE-женски/женски женски-женски месинг за месинг за месинг за завртки за завртки

1 Месинг директен нож / завртки / ореви од не'рѓосувачки челик, разновиден комплет, вкупно 360 парчиња, дој

DEN 1.67
8-32 x 1 Машински завртки, не'рѓосувачки челик 18-8, тава глава, 6-лобус, целосна нишка, метричка Ново
8-32 x 1 Машински завртки, не'рѓосувачки челик 18-8, тава глава, 6-лобус, целосна нишка, метричка

Машински завртки со 6лобус (познати и како Torx, Star) Системи за погон не создаваат сили на Camout за да го турка

DEN 1823.84
10 x 2 рамни завртки за лим на главата, погон на Филипс, не'рѓосувачки челик 18-8, целосна нишка, светла Ново
10 x 2 рамни завртки за лим на главата, погон на Филипс, не'рѓосувачки челик 18-8, целосна нишка, светла

Рамни не'рѓосувачки завртки изработени од високо корозија отпорна од одделение 188 не'рѓосувачки челик с

DEN 288.00
Завртка 12.9g 5pcs m6 m8 бранови мушка за позиционирање мониста бранови завртки челик ален хексадецимален Ново
Завртка 12.9g 5pcs m6 m8 бранови мушка за позиционирање мониста бранови завртки челик ален хексадецимален

Големина : M8x30mm (5 парчиња) Стил на глава : Хекс Тип на завртка : завртки за машина Број на модел : Wave beaduahuo32335

DEN 3.00
AccDuer завртки и ореви целосна нишка, ниво 8,8, надворешен хексагон завртка за завртки за завртки, комплетна нишка M14, Ново
AccDuer завртки и ореви целосна нишка, ниво 8,8, надворешен хексагон завртка за завртки за завртки, комплетна нишка M14,

Материјал : Направено од 304 не'рѓосувачки челик, има голема цврстина, отпорност на оксидација и издржлив�

DEN 698.72
M3.5 x 16mm, DIN 7981 / ISO 7049, метрички, завртки за лим за само-прислушување, погон на тава Филипс, целосна Ново
M3.5 x 16mm, DIN 7981 / ISO 7049, метрички, завртки за лим за само-прислушување, погон на тава Филипс, целосна

Исто така познати како завртки за самоприслушување, овие најчесто се користат во апликации со тенок мер

DEN 438.40
Согудио завртки и ореви 304 не'рѓосувачки челик, завртка за прстен за шахти за прирабница, сет на орев, завртка за Ново
Согудио завртки и ореви 304 не'рѓосувачки челик, завртка за прстен за шахти за прирабница, сет на орев, завртка за

Висококвалитетен материјал : шалтерски завртки и ореви направени од 304 не'рѓосувачки челик, здрав и изд

DEN 860.48
Завртки 10 парчиња 304 Не'рѓосувачки челик Притиснете го топката Пролетен спонгер 67мм Додатоци за тело Поставете комплет Ново
Завртки 10 парчиња 304 Не'рѓосувачки челик Притиснете го топката Пролетен спонгер 67мм Додатоци за тело Поставете комплет

Направено од 304 материјал од не'рѓосувачки челик, кој може да обезбеди сила и нуди добра отпорност на кор

DEN 1.33
400 x лозови очи 75мм БЗП челик водоотпорен Ново
400 x лозови очи 75мм БЗП челик водоотпорен

Водоотпорно челично растение око Цинк позлатено вина око Ве молиме, оставете го добиточната храна, биде

DEN 1.00
M5 црна боја l -тип прилагодлива завртка за завртки за завртки за завртки со среден јаглерод челик 50мм должина на шипката Ново
M5 црна боја l -тип прилагодлива завртка за завртки за завртки за завртки со среден јаглерод челик 50мм должина на шипката

Големина : M5x30mm (2 парчиња) Снабдувања на DIY : Метал Сертификација : Ништо Потекло : Кина на копното Големин�

DEN 1.33
2-56 x 1/4 Машински завртки/Филипс/рамна глава/челик/црн цинк Ново
2-56 x 1/4 Машински завртки/Филипс/рамна глава/челик/црн цинк

Рамен 82 ° Филипс Машинска завртка Произведено на ASME B18.3 & SAE J82 спецификации Позлатено од челик црн цинк П�

DEN 0.67
Awclub завртката за завртки за вклопување за 5/16 Дупка Дија, машки M6X12MM Повртки за врзување на токи за врзување Ново
Awclub завртката за завртки за вклопување за 5/16 Дупка Дија, машки M6X12MM Повртки за врзување на токи за врзување

Материјал : Јаглероден челик, обложена со црна моќност Главна боја : Црна Големина на женска нишка (горе)

DEN 95.84
X-Gree M3X12mm Тема 304 Не'рѓосувачки челик завртка за завртки за завртки за хардвер делови 5 парчиња (M3x12mm Ново
X-Gree M3X12mm Тема 304 Не'рѓосувачки челик завртка за завртки за завртки за хардвер делови 5 парчиња (M3x12mm

Име на производот : завртка за крилја; Материјал : 304 не'рѓосувачки челик Тежина : 16g; Содржина на пакет : за

DEN 1.00