Doubleакет Скалер 2S-3S двојно заврши-хируршки Екссел 83-4102

Doubleакет Скалер 2S-3S двојно заврши-хируршки Екссел 83-4102

DEN 3.33

Ново

Залиха

Doubleакет скалер 2 S-3 S двојно заврши-хируршки Екссел 83-4102 Не'рѓосувачки челик. Стоматолошки инструменти со врвен квалитет од страна на Surgical Excel. Пародонтот на скаларот. Doubleакет скалер 2 S-3 S двојно заврши-хируршки Екссел 83-4102. Не'рѓосувачки челик. Стоматолошки инструменти со врвен квалитет од страна на Surgical Excel. Пародонтот на скаларот. Doubleакет скалер 2 S-3 S двојно заврши-хируршки Екссел 83-4102.

Производи во категоријата

Колгејт Деца Лубеница Пукна Паста За Заби, 4,6 Унца Ново
Колгејт Деца Лубеница Пукна Паста За Заби, 4,6 Унца

Пакет од 2, Секој е 4,6 унца Помага во заштитата на забите од шуплини и лош здив Вкусните вкусови На Лубени�

DEN 2.00
Зум за белење пенкало за пенкало за заби, заб за заб за белило Ново
Зум за белење пенкало за пенкало за заби, заб за заб за белило

Вклучува 1 сет од 2 пенкала за белење Пенкалите за зумирање се лесен за употреба на систем за белење што к

DEN 479.84
Глави за замена на четката за заби компатибилни со Fairywill FW -D1/D3/D7/D8/507/508/551/917/959, Атмоко, Глоридеа, Ново
Глави за замена на четката за заби компатибилни со Fairywill FW -D1/D3/D7/D8/507/508/551/917/959, Атмоко, Глоридеа,

Тврд ABS пластичен материјал Елегантен изглед на низок профил Погодно и преносно, совршено за авантури н�

DEN 127.84
Природна бела чувствителна екстремна паста за заби Ново Попусти
Природна бела чувствителна екстремна паста за заби

Природно бело екстремно белење на паста за заби чувствителна Природно бело екстремно чувствително е бе

DEN 87.36
1 парче рачка за држач за стоматолошки држачи за заби за стоматолошки парчиња +100 парчиња замена на котежи глави Ново
1 парче рачка за држач за стоматолошки држачи за заби за стоматолошки парчиња +100 парчиња замена на котежи глави

Стоматолошкиот конец на стапчето на забите од конец е усогласен со интердталниот простор, а потоа се дв�

DEN 180.64
Четка за заби на бамбус и планини на Азида и планини Ново
Четка за заби на бамбус и планини на Азида и планини

Четка за заби од бамбус врежана со уникатен дизајн од едната страна Влакната со влакна од јагленнилон с�

DEN 159.84
Voom Sonic Monsoon Water Flosser Почувствувајте го преносен орален наводнувач за полнење на VOOM Ново
Voom Sonic Monsoon Water Flosser Почувствувајте го преносен орален наводнувач за полнење на VOOM

Многу подобро од flossing со жица Монсунскиот вода Флоссер е програмиран со 3 брзини и многу поефикасен од с�

DEN 0.67
Држач за паста за заби, паста за заби за заби, високи метални цевки, бојата на косата, бојата на косата, козметичко Ново
Држач за паста за заби, паста за заби за заби, високи метални цевки, бојата на косата, бојата на косата, козметичко

Аутоматскиот дистрибутер за паста за заби преку вакуумскиот принцип и дизајнот на притисок може да ја �

DEN 1164.80
Чистач на заби на Еверсмил Омнифоам за импланти, круни и мостови - Чистач за импланти - Кралки чистач - чистач на мостови Ново Попусти
Чистач на заби на Еверсмил Омнифоам за импланти, круни и мостови - Чистач за импланти - Кралки чистач - чистач на мостови

Се бори со периимплантитис Отстранува биофилм и создавање на маргини и околу непцата.999% од бактериите к

DEN 319.84
Конец Од Јаглен Од Бамбус-Контејнер За Повеќекратна Употреба Со Полнење Конец - 99 Јарди-Растителен Восок Од Канделила Ново
Конец Од Јаглен Од Бамбус-Контејнер За Повеќекратна Употреба Со Полнење Конец - 99 Јарди-Растителен Восок Од Канделила

Вклучени се 3 активирани полнења со конец од јаглен од бамбус Нашиот конец е направен од силни ткаени вл�

DEN 191.84
Лажна Кутија Бања Виси Нето Кутија За Складирање Со Контејнер Случај Протеза Заби Алатки &засилувач; Подобрување Ново
Лажна Кутија Бања Виси Нето Кутија За Складирање Со Контејнер Случај Протеза Заби Алатки &засилувач; Подобрување

100% Метал Машинско Перење Добра Алатка За Чистење Протеза Дизајнот На Мрежата Го Прави Поудобно Да Ја Ис�

DEN 1.67
4 пакувања за четкичка за заби за заби капаци капачиња за четка за четка за заби, заштитен пластичен Ново
4 пакувања за четкичка за заби за заби капаци капачиња за четка за четка за заби, заштитен пластичен

? Пакетот вклучува : 4 комплети за четки за заби за патувања (жолти, портокалови, розови, темно сиви), разли

DEN 79.84
Безбедносни животински натрапници на натрапникот го спречуваат лентите за ограда Ново
Безбедносни животински натрапници на натрапникот го спречуваат лентите за ограда

Ве молиме, оставете го добиточната храна, бидејќи ги цениме сите коментари на нашите клиенти Градина бе�

DEN 0.67
Sensodyne Pronamel Силна и светла емајл паста за заби за чувствителни заби, да се рехарден и зајакнување на Ново
Sensodyne Pronamel Силна и светла емајл паста за заби за чувствителни заби, да се рехарден и зајакнување на

Една цевка од 3 мл со екстра свежа сензодина насал силна и светла емајл паста за заби за чувствителни заб

DEN 1.00
Doitool u- облик на четкички за заби цртани деца четки: 2 парчиња силиконски чистење четка за заби со четка за заби за Ново
Doitool u- облик на четкички за заби цртани деца четки: 2 парчиња силиконски чистење четка за заби со четка за заби за

Тие можат ефикасно забите и да дозволат вашето бебе да има здрави заби Водоотпорни и песни, овие четки з�

DEN 155.04
Компактна глава на четки за замена на Waterpik со капаци за четка за заби со Sonic-фузија SFRB-2ew, 2 брои бела и белење Ново
Компактна глава на четки за замена на Waterpik со капаци за четка за заби со Sonic-фузија SFRB-2ew, 2 брои бела и белење

Производ 1 : Модели компатибилни со Water Pik : Компатибилен со сите модели на професионални фузиони и сонифу

DEN 2.67
КИСЕЕР 2 Пакет Бои Протеза Бања Кутија Кутија Држач Складирање Впие Контејнер Со Цедалка Кошница За Чистење Ново
Четка за заби во „уметност деко“ бамбус Ново
Четка за заби во „уметност деко“ бамбус

Четка за заби од бамбус врежана со уникатен дизајн од едната страна Влакната со влакна од јагленнилон с�

DEN 2.00
Комплет за поправка на забите, лажни заби и термички монистра за замена, за фиксирање на пополнување на Ново Попусти
Комплет за поправка на забите, лажни заби и термички монистра за замена, за фиксирање на пополнување на

1, мултифункционално во употреба : Производот може да се користи и во Cosplay, DIY, сопствени затегнувања, рачк

DEN 191.84
Д -р Колинс Перио екстремна четка за заби, Ново
Д -р Колинс Перио екстремна четка за заби,

Ултрамеки и ултра тенок затегнат полиестерски четки за заби зачувајте ги забите емајл од абразија Дија�

DEN 1.33
Сјајни Миење На Устата, Белење На Заби Миење На Устата, Отстранување На Калкулус, Сјајно Плакнење На Устата Ново
Сјајни Миење На Устата, Белење На Заби Миење На Устата, Отстранување На Калкулус, Сјајно Плакнење На Устата

Сјајни Заби За Плакнење На Устата : Сјајното Миење На Устата е Благи состојки растителни состојки, блага

DEN 254.24
Азееда Кутија Пури Бамбус Четка За Заби Ново
Азееда Кутија Пури Бамбус Четка За Заби

Бамбус четка за заби врежана со уникатен дизајн од едната страна Влакната од јагленнајлон влакна се неж

DEN 159.84
Комплет за белење на заби од столче - 3 пациенти Снабдување - Белење на заби во канцеларија - За многу обоени заби - Ново
Комплет за белење на заби од столче - 3 пациенти Снабдување - Белење на заби во канцеларија - За многу обоени заби -

Одличен резултат специјална формула што го прави третманот за белење на забите супер ефикасен Без болк

DEN 1.33
DRFEIFY U во облик на заби, силикон, пластика, 2 парчиња 360 степени рачна мануелна обука за заби, голема Ново
DRFEIFY U во облик на заби, силикон, пластика, 2 парчиња 360 степени рачна мануелна обука за заби, голема

Исклучителен дизајн на цртани филмови : Убавиот и интересен изглед на четката за заби ги прави децата по

DEN 88.80
Коуд 2 парчиња за заби за заби за заби за замен, заменливи заменливи држачи за заби за заби. Ново
Коуд 2 парчиња за заби за заби за заби за замен, заменливи заменливи држачи за заби за заби.

★★ Два производи на држачи на конец содржат 2x30m замена за замена со изречени совети за да се спречи лизг

DEN 2.33
Паста За Заби Без Флуор На Д-Р Браун, Безбедна За Голтање, Круша Од Јаболка, 1-Пакување, 1,4 мл/40гр, 0-3 години Ново
Паста За Заби Без Флуор На Д-Р Браун, Безбедна За Голтање, Круша Од Јаболка, 1-Пакување, 1,4 мл/40гр, 0-3 години

ПАСТА ЗА ЗАБИ БЕЗ ФЛУОР Безбедно и ефикасно чисти без флуор, вештачки вкусови или бои ПРВАТА ПАСТА ЗА ЗА�

DEN 3.33
Колгејт сирена четка за заби со вшмукување чаша за деца 5+ години, дополнително мека - пакет од 2 Ново
Колгејт сирена четка за заби со вшмукување чаша за деца 5+ години, дополнително мека - пакет од 2

Забавен начин да се поттикнат добри навики за орална нега рано Нашата уникатна четка за заби за чистење

DEN 0.33
LoveInusa 4pcs Пластичен диспендер за паста за заби и ролери за паста за паста за заби од 6 парчиња Ново
LoveInusa 4pcs Пластичен диспендер за паста за заби и ролери за паста за паста за заби од 6 парчиња

Пакет за супер вредност 4 PCS пластичен диспензер за паста за заби и ролери за паста за паста за заби од 6 п

DEN 945.60
Исценета 8 парчиња Организатор за перење кутии Пластична боја ПП организатори се справуваат со паста за заби Ново
Исценета 8 парчиња Организатор за перење кутии Пластична боја ПП организатори се справуваат со паста за заби

Преносен организатор за четки за заби Овој сет за заштитник на четки за заби е погоден за носење, може да

DEN 394.88
Азида „Цвеќиња во четка за заби на чизми“ Ново
Азида „Цвеќиња во четка за заби на чизми“

Четка за заби од бамбус врежана со уникатен дизајн од едната страна Влакната со влакна од јагленнилон с�

DEN 159.84
Дентек Деца Забава Конци, Ограничено Издание Чудовиште Конци, 75 Брои, 3 Пакет Ново Попусти
Дентек Деца Забава Конци, Ограничено Издание Чудовиште Конци, 75 Брои, 3 Пакет

Здравите навики и рутини за орална нега започнуваат рано со Забавни Конци За Деца Дентек Екстрасилен ко

DEN 119.68
Складирање на DBYLXMN за кревки предмети направени за бамбус бамбус бамбус, природна четка за заби, преносно домаќинство Ново
Складирање на DBYLXMN за кревки предмети направени за бамбус бамбус бамбус, природна четка за заби, преносно домаќинство

Природна рачно изработена четка за заби во животната средина Направени од обновливи материјали Тоа е л�

DEN 2.67
ДДП сет од 50 заболувачки екстракти Форцепс 89 Инструменти за екстракција на забите Ново
ДДП сет од 50 заболувачки екстракти Форцепс 89 Инструменти за екстракција на забите

Сет од 50 заболувања на забите за екстракција #89 Инструменти за екстракција на заби Направено од не'рѓосу

DEN 0.33
Исплакнете за одржување на Carifree: миење на устата со флуорид | Стоматолошка препорачана орална нега против-розови Ново
Исплакнете за одржување на Carifree: миење на устата со флуорид | Стоматолошка препорачана орална нега против-розови

Намалување на антибактериски и киселост неутрализација на p H Флуорид за реминерализација Технологија �

DEN 2.67
Денталошки оклузален оклузален оклузален максиларен кастинг плоча на лисицата 3Д -не'рѓосувачки челик Автоклавенбилна Ново
Денталошки оклузален оклузален оклузален максиларен кастинг плоча на лисицата 3Д -не'рѓосувачки челик Автоклавенбилна

100% сосема нови и висококвалитетни стоматолошки оклузални оклузални максиларни кастинг вилици лисица п

DEN 1.67