Инодоз нега за нега на заби чистење на заби 4 парчиња не'рѓосувачки челик за заби хигиена комплет за забна заби забна сонда за пинцети алатка за топла вода пакет еле?

Инодоз нега за нега на заби чистење на заби 4 парчиња не'рѓосувачки челик за заби хигиена комплет за забна

DEN 55.52

Ново

Залиха

Добијте дополнително длабоко чистење - со користење на забот за градење на плакета, алатките за чистење на забите можат да помогнат во намалувањето на мирисот на устата и да ги одржувате забите чисти и Забите и свеж здив ќе ви овозможат поголема самодоверба. Лесен за употреба - Дизајниран во различни агли и остри форми, комплетот за орална нега за избор на заби може да ви помогне да недостасувате во вашето секојдневно четкање и флисење. Добро за отстранување на тешки орални дамки, остатоци од храна, тартари помеѓу забите и непцата. Основни инструменти за нега на заби - Овој сет за гребење на заби доаѓа со стругалка и сонда за заби. Скарачот може да ги запре тврдоглавите затрапници. И сондата за заби е поефикасна од вообичаените чепкалки за заби. Преносен случај за лесно складирање - доаѓа со трајно куќиште за складирање за да ги одржувате и чистите комплетите за отстранување на дамки за заби. Тесниот случај за складирање на дизајн не може лесно да се лизгаат алатките и да остават вашите алатки да не се гребеат во секое време. Топло известување : Овој производ е релативно зашилен. Треба внимание на работењето во процесот на домашна употреба. Подобро е да имате поголема помош. Внимание на големината на производот кога го користите. Во исто време, држете ги рацете стабилни за да избегнете да се повредите. Добијте дополнително длабоко чистење - со користење на забот за градење на плакета, алатките за чистење на забите можат да помогнат во намалувањето на мирисот на устата и да ги одржувате забите чисти и. Забите и свеж здив ќе ви овозможат поголема самодоверба. Лесен за употреба - Дизајниран во различни агли и остри форми, комплетот за орална нега за избор на заби може да ви помогне да недостасувате во вашето секојдневно четкање и флисење. Добро за отстранување на тешки орални дамки, остатоци од храна, тартари помеѓу забите и непцата. Основни инструменти за нега на заби - Овој сет за гребење на заби доаѓа со стругалка и сонда за заби. Скарачот може да ги запре тврдоглавите затрапници. И сондата за заби е поефикасна од вообичаените чепкалки за заби.

Производи во категоријата

Д -р Совршен четки за заби на WisdMax Цврста четка за заби за пакување за белење на заби на пушачи од 12 Ново
Д -р Совршен четки за заби на WisdMax Цврста четка за заби за пакување за белење на заби на пушачи од 12

Ултра тврда четка за заби : Екстра фирми четки за заби е изработена од најлон 610 ултра цврста влакна Диј�

DEN 288.00
Мечеви Протеза Случај, Протеза Бања, Протеза Чаша Со Цедалка, Протеза Кутија Контејнер, Протеза Почиста Кутија Ново
Мечеви Протеза Случај, Протеза Бања, Протеза Чаша Со Цедалка, Протеза Кутија Контејнер, Протеза Почиста Кутија

●АЖУРИРАН ДИЗАЈН СО БОНУС ЧЕТКА : Европски дизајниран со подобра издржливост, мал држач на корпата за п�

DEN 111.84
Doitool 4pcs деца четки за заби заби за заби чистење медицинска сестра за стоматолошка нега за стоматолошка нега Ново
Doitool 4pcs деца четки за заби заби за заби чистење медицинска сестра за стоматолошка нега за стоматолошка нега

Нашите деца четки за заби имаат дизајн на влакната, дизајниран да обезбеди ефикасно, но нежно чистење Ма

DEN 1.67
Држач за четки за заби за патувања, преносен куќиште за четки за заби, деловни патувања носач за миење Ново
Држач за четки за заби за патувања, преносен куќиште за четки за заби, деловни патувања носач за миење

Загарантирано задоволство Нашите производи доаѓаат со живот загарантиран Ние обрнуваме големо вниман

DEN 2.67
Поп Соник Електрична Четка За Заби Бонус 2 Пакет Замена Глави-Патување Четки за Заби со / Ааа Батерија | Ново
Поп Соник Електрична Четка За Заби Бонус 2 Пакет Замена Глави-Патување Четки за Заби со / Ааа Батерија |

Четка за Заби за Батерии За Возрасни И Деца : ВКЛУЧУВА ЧЕТКА ЗА ЗАБИ + БОНУС ПАКЕТ Чувајте ги забите чисти

DEN 678.40
Xiaoyztan 10 парчиња преносна туристичка четка за заби кутија мат проucирна проucирна четка за заби кутија Ново
Xiaoyztan 10 парчиња преносна туристичка четка за заби кутија мат проucирна проucирна четка за заби кутија

Пакет 10 парчиња x Случај за четки за заби, розова Големини на артикалотцелокупна големина : (L*W*H) 81 / 16 x 13 /

DEN 273.60
Орална-Б Виталност Конец Акција Полнење Моќ Четка За Заби, Сина И Бела Ново
Орална-Б Виталност Конец Акција Полнење Моќ Четка За Заби, Сина И Бела

Отстранува повеќе плаки и чисти подобро од обичната рачна четка за заби Опис на производот ОралнаБ Вита

DEN 312.48
мишис Детска Електрична Четка За Заби За Деца Мали Деца На Возраст Од 2-6 Години, Ултразвучна Автоматска Ново
мишис Детска Електрична Четка За Заби За Деца Мали Деца На Возраст Од 2-6 Години, Ултразвучна Автоматска

?①Безбедна и Мека, Главата на четката Во Форма На Буквата У е изработена од силикон за храна, безбедна и �

DEN 319.84
Заменливи глави за замена на забите, 5 оригинални глави за замена за полот за заби за насмевка Ново
Заменливи глави за замена на забите, 5 оригинални глави за замена за полот за заби за насмевка

【5 заменливи глави за полот за заби】 2 x глава за полирање, 1 x четка за заби, 1 x силиконски триење на глава�

DEN 1388.80
Недостасуваат скршени мониста Привремени термички стоматолошки мониста, монистра, доверлив патентиран привремен Ново
Недостасуваат скршени мониста Привремени термички стоматолошки мониста, монистра, доверлив патентиран привремен

Привремени фурнири : Лесно се обликува и исечва за да се постигне целокупниот координиран козметички еф

DEN 1104.00
Кисангел Чистење Четки За Заби Детска Четка За Заби Во Форма На Буквата У Цртана Мачка Електрична Четка За Заби Ново
Кисангел Чистење Четки За Заби Детска Четка За Заби Во Форма На Буквата У Цртана Мачка Електрична Четка За Заби

Безбеден, брз и удобен, лесен за употреба дома или патувања Headономска глава за четка Во Форма На Буквата

DEN 3.33
Последен освежувач на здив, 4 парчиња 17мл орална магла спреј од лимон мирис кој траеше миризба за отстранување уста Ново
Последен освежувач на здив, 4 парчиња 17мл орална магла спреј од лимон мирис кој траеше миризба за отстранување уста

Благите состојки се добри за вашето здравје : овој спреј за орална магла содржи професионални екстракти

DEN 2.67
Случајот за четки за заби на UV Sanitizer , држач за четкичка за заби што може да се надополнува, убива 99,9% од бактериите Ново
Случајот за четки за заби на UV Sanitizer , држач за четкичка за заби што може да се надополнува, убива 99,9% од бактериите

? Ефект на стерилизатор до 99,99% кутија за четки за заби со UVC светлина длабоко ја санираат вашата четка за

DEN 1.00
Хемотон 3 парчиња четкичка за четки за заби мали контејнери со четка за заби со преносни контејнери за држачи Ново
Хемотон 3 парчиња четкичка за четки за заби мали контејнери со четка за заби со преносни контејнери за држачи

Шише за носење на четки за заби : Кутиите за складирање се разумно за складирање Носач на четка за заби з�

DEN 127.84
Електронска четка за заби Детска електрична четка за заби Електрична четка за заби за деца во облик на деца во форма Ново
Електронска четка за заби Детска електрична четка за заби Електрична четка за заби за деца во облик на деца во форма

Длабоко чистење на устата за да се обезбеди чистење без да ги оштетите забите Едноставна и луксузна, сла

DEN 784.00
Азееда Момче Со Кутре Бамбус Четка За Заби Ново
Азееда Момче Со Кутре Бамбус Четка За Заби

Бамбус четка за заби врежана со уникатен дизајн од едната страна Влакната од јагленнајлон влакна се неж

DEN 2.33
Електронска Четка За Заби Детска Електрична Четка За Заби Автоматска Уста во форма на буквата у Со Мрзлива Електрична Ново
Електронска Четка За Заби Детска Електрична Четка За Заби Автоматска Уста во форма на буквата у Со Мрзлива Електрична

Длабоко чистење на устата за да се обезбеди чистење без оштетување на забите Едноставна и луксузна, сла�

DEN 3.33
Заби за белење на заби чисто заби за белење на заби за заби, интензивни заби за отстранување на дамки Ново
Заби за белење на заби чисто заби за белење на заби за заби, интензивни заби за отстранување на дамки

✨ 【【Пенка за белење на заби за белиот】 : Активни состојки нежно и ефикасно ги отстрануваат тврдоглави�

DEN 0.67
Дентосмил стоматолошки ортодонтски држач/усогласување кутија/кутија/уста и складирање на протези во светло Ново
Дентосмил стоматолошки ортодонтски држач/усогласување кутија/кутија/уста и складирање на протези во светло

Дентосмил стоматолошки ортодонтски држач / усогласување кутија / кутија / уста и складирање на проте�

DEN 112.00
Сјајни Миење На Устата, Белење На Заби Миење На Устата, Отстранување На Калкулус, Сјајно Плакнење На Устата Ново
Сјајни Миење На Устата, Белење На Заби Миење На Устата, Отстранување На Калкулус, Сјајно Плакнење На Устата

Сјајни Заби За Плакнење На Устата : Сјајното Миење На Устата е Благи состојки растителни состојки, блага

DEN 254.24
Bonballoon 1 кутија близу бело сега мраз ладна паста за заби нане Орална нега 2,64 мл 75 мл Ново
Bonballoon 1 кутија близу бело сега мраз ладна паста за заби нане Орална нега 2,64 мл 75 мл

1 кутија близу бело бело сега мраз ладно паста за заби нане Орална нега 2,64 мл / 75 мл Основни карактеристи

DEN 191.84
Хоирикс Стоматолошки Конец Диспензерот Надградба Автоматски Стоматолошки Конец Случај Рефилни Конец Ново
Хоирикс Стоматолошки Конец Диспензерот Надградба Автоматски Стоматолошки Конец Случај Рефилни Конец

Забелешка : Друг забен конец не е погоден за нашите футроли за забен конец,диспензерот за конец ХОИРИКС,

DEN 0.33
Четка за заби за заби за бебе Doitool 20 парчиња ултра четка за заби со рачно заби на четки за заби, мали четки за Ново
Четка за заби за заби за бебе Doitool 20 парчиња ултра четка за заби со рачно заби на четки за заби, мали четки за

Преносна големина и лесна за спроведување Уникатен дизајн на мала глава, го олеснувате задниот дел од у�

DEN 1.67
2 пакувања четкичка за заби за деца со силиконска глава на храна, четка за заби во форма на деца за 360 ° темелно Ново
2 пакувања четкичка за заби за деца со силиконска глава на храна, четка за заби во форма на деца за 360 ° темелно

Направено од силикон од одделение за храна Се заштитува материјал, нема посебен мирис, користете бебе п�

DEN 0.33
Прецизна Канада: Сет од 24 заболувачки екстракти Форцепс 88L инструменти за екстракција на заби Ново
Прецизна Канада: Сет од 24 заболувачки екстракти Форцепс 88L инструменти за екстракција на заби

Сет од 24 заби за екстракција на форцепс #88 L инструменти за екстракција на заби Направено од не'рѓосувачк

DEN 497.60
Зум за белење пенкало за пенкало за заби, заб за заб за белило Ново
Зум за белење пенкало за пенкало за заби, заб за заб за белило

Вклучува 1 сет од 2 пенкала за белење Пенкалите за зумирање се лесен за употреба на систем за белење што к

DEN 479.84
Четка За Заби За Деца 2-12 Години, Мека И Здрава Силиконска Четка За Заби, Подарок За Денот На Децата Ново
Четка За Заби За Деца 2-12 Години, Мека И Здрава Силиконска Четка За Заби, Подарок За Денот На Децата

✿●Поздрава Нега+дизајн на главата на четката Во Форма На Буквата У, 360 °Исчистете ги забите на вашето бе

DEN 30.24
Boie USA Fine Conte за заби - Меки влакна, БПА бесплатно, совршено за чувствителни заби, долготрајни, рециклирани, Ново
Boie USA Fine Conte за заби - Меки влакна, БПА бесплатно, совршено за чувствителни заби, долготрајни, рециклирани,

Ситната четка за заби на Бои има меки, флексибилни влакната за ефикасно, но супергеночеткање Клинички д�

DEN 159.84
144 Пакувајте ги четки за заби за деца за еднократна употреба со паста | Меурчиња со меурчиња претходно затегнати Ново
144 Пакувајте ги четки за заби за деца за еднократна употреба со паста | Меурчиња со меурчиња претходно затегнати

Вкусен вкус на меурчиња! Децата ќе ги сакаат нашите претходно затегнати четки за заби со паста со вкус н�

DEN 160.00
Концентрирана уста за уста за прочистување и освежување на орална хигиена 150млкс2 Ново
Концентрирана уста за уста за прочистување и освежување на орална хигиена 150млкс2

За дневна употреба Миењето на устата на ботот ви овозможува да одржувате совршена орална хигиена и свеж

DEN 3.33