40 парчиња силиконски уста за уста за заби мелење мелење за стоматолошки чувари за залак залак за залак за спиење од giveme5

40 парчиња силиконски уста за уста за заби мелење мелење за стоматолошки чувари за залак залак за залак за спиење

DEN 1.67

Ново

Залиха

Безбеден материјал-професионален чувар на уста, направен од високо квалитетен силиконски материјал, нетоксичен и еколошки Погодно за професионална употреба и лична употреба. Високо ефикасен - држач за забите може да се користи за да се спречи мелење на забите, да се заштитат забите од штетните ефекти на забите што мелеат заби. Исто така одлично за белење на забите. Отстранете ја бучавата - Тенок заштитник за мелење Овозможи забите да се одвојат од горниот и долниот директен контакт со забите, помага да се отстрани бучавата на бруксизмот за да се подобри квалитетот на спиењето. Погодни за сите спортови - мултифункционален чувар на забите одлично за мелење заби, кошарка, фудбал, бокс, рагби, лакроза, таеквондо или кој било друг спортски контакт. Погодна алатка - Секоја фиока за уста лесно се исекува за да одговара на секоја големина на устата. Лесно се чисти со сапун, чиста вода, паста за заби или четка за заби. Преносна големина, лесна за носење. Безбеден материјал-професионален чувар на уста, направен од високо квалитетен силиконски материјал, нетоксичен и еколошки. Погодно за професионална употреба и лична употреба. Високо ефикасен - држач за забите може да се користи за да се спречи мелење на забите, да се заштитат забите од штетните ефекти на забите што мелеат заби. Исто така одлично за белење на забите. Отстранете ја бучавата - Тенок заштитник за мелење Овозможи забите да се одвојат од горниот и долниот директен контакт со забите, помага да се отстрани бучавата на бруксизмот за да се подобри квалитетот на спиењето. Погодни за сите спортови - мултифункционален чувар на забите одлично за мелење заби, кошарка, фудбал, бокс, рагби, лакроза, таеквондо или кој било друг спортски контакт. Погодна алатка - Секоја фиока за уста лесно се исекува за да одговара на секоја големина на устата. Лесно се чисти со сапун, чиста вода, паста за заби или четка за заби. Преносна големина, лесна за носење. Спецификации : Материјал : Силиконска големина : 6,5 x 6 x 1.2cm Боја : Транспарентна количина : 40 парчиња Карактеристики : Силиконски материјал со висок квалитет, нетоксичен и еколошки одличен за да се спречи мелење на забите ноќе и белење на забите го отстрануваат бучавата на бруксизам така Што се однесува до подобрување на квалитетот на спиењето лесно исечен за да одговара на секоја преносна големина на големината на устата, лесен за носење на стоматолошка нега : 1.

Производи во категоријата

12 парчиња Ортодонтски загради за заби за заби, четка за заби со двојно завршување на интердентална четка V трим, четка Ново
12 парчиња Ортодонтски загради за заби за заби, четка за заби со двојно завршување на интердентална четка V трим, четка

„Доволно количество : тотално 12 парчиња, вклучувајќи 6 парчиња ортодонтски четки за заби во 4 различни б�

DEN 3.00
Инопро Ленти За Избелување Заби - Ленти За Белење Без Пероксид-Белење Без Штета-Отстранување На Длабоки Дамки-Белење Ново
Инопро Ленти За Избелување Заби - Ленти За Белење Без Пероксид-Белење Без Штета-Отстранување На Длабоки Дамки-Белење

Зелената е Новата Бела! Нашите Ленти за Белење ефикасно ќе ги избелат забите без да предизвикаат чувств�

DEN 0.33
Електрична четка за заби во форма на Daveitl U, 360 ° орално чистење безжично полнење со ладно светло за белење на заби, Ново
Електрична четка за заби во форма на Daveitl U, 360 ° орално чистење безжично полнење со ладно светло за белење на заби,

Електрична четка за заби во форма на У може ефикасно да ги исчисти забите, вибрациите со висока фреквенц

DEN 1328.00
Метална јазика за чистење на здрава орална нега Хируршка јазик 2 парчиња сребрена алатка за чистење на не'рѓосувачки Ново
Метална јазика за чистење на здрава орална нега Хируршка јазик 2 парчиња сребрена алатка за чистење на не'рѓосувачки

Отстранете го лошиот здив поголема самодоверба Обезбедува стручни стругалки за јазик кои го чистат ва�

DEN 2.67
Органска, четка за заби без бамбус БПА - Биоразградлива, пријателска за животната средина, природен, компостибилен, Ново
Органска, четка за заби без бамбус БПА - Биоразградлива, пријателска за животната средина, природен, компостибилен,

бамбус БПА бесплатни и органски БПА без природни материјали обезбедуваат само да ставате врвни матери�

DEN 2.00
Четка за заби од бамбус „лепак“ на Azeeda Ново
Четка за заби од бамбус „лепак“ на Azeeda

Четка за заби од бамбус врежана со уникатен дизајн од едната страна Влакната со влакна од јагленнилон с�

DEN 0.33
Xiahium симпатична детска четка за заби за 2-12 годишна возраст - мека мека силиконска четка за белење на главата Ново
Xiahium симпатична детска четка за заби за 2-12 годишна возраст - мека мека силиконска четка за белење на главата

? (〃 '▽' 〃) Здраво, пријател, добредојде во мојата топла мала продавница! Tryе се потрудиме да направиме за�

DEN 6.24
Синиот Океан Природна Бамбус Четка За Заби Еко-Пријателски, Меки Влакна, Пакет од 4 Ново
Синиот Океан Природна Бамбус Четка За Заби Еко-Пријателски, Меки Влакна, Пакет од 4

СИНИОТ ОКЕАН МАЗЕН И ПРИРОДЕН БИОРАЗГРАДЛИВ БАМБУСПРИЈАТЕЛСКИ ЗА ЗЕМЈАТА Ние во Синиот Океан сакаме да

DEN 244.80
Четка за заби во „уметност деко“ бамбус Ново
Четка за заби во „уметност деко“ бамбус

Четка за заби од бамбус врежана со уникатен дизајн од едната страна Влакната со влакна од јагленнилон с�

DEN 2.00
Genонгв црно -бела чаша за миење на устата двојка керамички пар миење чаша сет четка за заби чаша за Ново
Genонгв црно -бела чаша за миење на устата двојка керамички пар миење чаша сет четка за заби чаша за

Едноставен и елегантен, погоден за најразлични стилови на украсување Прекрасно поставување, лесно да с�

DEN 2.33
Белење на заби ленти, Стоматолошки Ленти Нежни 7 парчиња Силно Лепило За Орална Нега Ново
Белење на заби ленти, Стоматолошки Ленти Нежни 7 парчиња Силно Лепило За Орална Нега

Отстранете Ги Дамките : лентата за избелување На Забите може ефикасно да ги отстрани дамките од кафе, да�

DEN 628.80
Протеза Бања Случај Држач Случај Протеза Случај Протеза Почиста Чаша Дамка Мирис Комплет За Чистење Ново Попусти
Протеза Бања Случај Држач Случај Протеза Случај Протеза Почиста Чаша Дамка Мирис Комплет За Чистење

Повеќекратна Употреба Чаша За Стоматолошки Апарати Оваа чаша за протези служи како контејнер за протез

DEN 191.84
Ортодонтски еластични гумени ленти од 1/8 инчи, 100 пакувања, неон, тешки 4,5 унца мали гумени ленти со плетенки за Ново
Ортодонтски еластични гумени ленти од 1/8 инчи, 100 пакувања, неон, тешки 4,5 унца мали гумени ленти со плетенки за

100 пакет, неон Групите и плакерот се спакувани заедно Бесплатниот еластичен плацер за загради е запечат�

DEN 771.20
Мудар ортодонтски клун од клетка од клун Ново
Мудар ортодонтски клун од клетка од клун

Пирамидниот клун е точно 0,025 ”широк на врвот Тркалезниот клун е прецизно производство на совршен конус.

DEN 262.40
Сет за внатрешна хексадецимална имплантација на GDT MOR Ново
Сет за внатрешна хексадецимална имплантација на GDT MOR

✔ ???????? ????????? ✔ ?????? : 11,5мм ✔ ???????? : 3,5мм, 3,75мм, 4,2мм, 5,0мм, 6,0мм ✔ ?????????? : Внатрешен хексадецимален 2...

DEN 1.67
Кутија за задржување, кутија за чувари на уста со двојно слој со капакот, симпатична цртана филмови Ново
Кутија за задржување, кутија за чувари на уста со двојно слој со капакот, симпатична цртана филмови

Погодно за носење : Ултратенок, стилски и мал дизајн на држачот за држачи го прави преносен и лесен за но�

DEN 222.24
Смешни мајмуни за паста за заби Деца, смешни подароци од мајмун, смешни производи од мајмун, смешни мајмуни смешни Ново
Смешни мајмуни за паста за заби Деца, смешни подароци од мајмун, смешни производи од мајмун, смешни мајмуни смешни

【Диспендер за паста за заби】 Детето за паста за заби за заби со употреба на висококвалитетни материјал

DEN 1.67
Wishforu Straper со двострана јазик, четка за јазик и чистачка за мажи и жени- 4 пакет Ново
Wishforu Straper со двострана јазик, четка за јазик и чистачка за мажи и жени- 4 пакет

Намалување на лошиот здив : Скарачот на јазик е најдобрата алатка што се користи за отстранување на допо

DEN 1.00
600 Парчиња Конец За Конец За Протези, Мостови и Импланти Забен Навој, Мултифункционален Дизајн На Најлонска Јамка Ново
600 Парчиња Конец За Конец За Протези, Мостови и Импланти Забен Навој, Мултифункционален Дизајн На Најлонска Јамка

Доволно За Употреба : ќе добиете 12 кутии со конец за конец за мостови, секоја кутија има 50 парчиња, изобил

DEN 3.33
Белење на заби за сенитивни заби - Белење без чувствителност, професионални ленти за белење, бели ленти со бити Ново Попусти
Белење на заби за сенитивни заби - Белење без чувствителност, професионални ленти за белење, бели ленти со бити

【Отстранете 10 години цврсти дамки за заби за само 30 минути носете ленти за белење на заби 30 минути на де

DEN 319.20
Т-четка за белење на паста за пасти за заби Паста за заби, природни состојки, слободни SLS, без глутен, Ново
Т-четка за белење на паста за пасти за заби Паста за заби, природни состојки, слободни SLS, без глутен,

Таблети за природни и вегански паста за заби : таблетите за паста за заби се ослободени од SLS, и глутен Со

DEN 1.00
Меур Гума За Џвакање Со Вкус На Професионална Јачина лак за Заби-Среден Или Груб Ново
Меур Гума За Џвакање Со Вкус На Професионална Јачина лак за Заби-Среден Или Груб

ОВА Е ИСТИОТ ЛАК ШТО СЕ КОРИСТИ ВО СТОМАТОЛОШКАТА ОРДИНАЦИЈА ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ЗАБЕН КАМЕН И ДАМКА ОД ЗАБИТЕ

DEN 2.67
Компатибилна орална-Б електрична четка за заби Орто и глава за замена на влакната за напојување-20-пакет | Загради Ново
Компатибилна орална-Б електрична четка за заби Орто и глава за замена на влакната за напојување-20-пакет | Загради

Ултра чиста Орална Б компатибилна професионална орто и за замена на четка за четки за четки за четки за

DEN 319.84
BioRepair Kids 0-6 Passe Passe Pashy Pashy Pashy 1.7fl.oz 50ml, пакет од 2 Ново
BioRepair Kids 0-6 Passe Passe Pashy Pashy Pashy 1.7fl.oz 50ml, пакет од 2

Не може да се флуорид, абразивна силика, титаниум диоксид, натриум лаурил сулфат и парабени Осветување н

DEN 0.67
V300g орален наводнувач 5pcs совети Стоматолошка вода Флоссер воден конец 800 мл орална хигиена стоматолошка Ново
V300g орален наводнувач 5pcs совети Стоматолошка вода Флоссер воден конец 800 мл орална хигиена стоматолошка

V300 Вода Флоссер силно се оддалечува од плакетата и остатоците помеѓу забите и под гума за џвакање 10 Пост

DEN 799.84
Crkiob Електрична четка за заби за возрасни ултразвучни четки за заби за полнење со едно полнење за Ново
Crkiob Електрична четка за заби за возрасни ултразвучни четки за заби за полнење со едно полнење за

1 Една наплата за 180 дена и 1 година гаранција Ултразвучна технологија, 4 режими за четкање.8 Глави за четк�

DEN 2.00
Паста за заби за заби од Вико Вајраданти 18 ајурведски билки и лапи со без шеќер - пакет од 3 - специјално Ново
Паста за заби за заби од Вико Вајраданти 18 ајурведски билки и лапи со без шеќер - пакет од 3 - специјално

Без шеќер или средство за засладување Се грижи за непцата и забите Содржина пакет од 3 (200 g секоја)...

DEN 335.84
4 парчиња садови за мешање на силикони, сет на маска за лице, мешање на сад за мешање на стоматолошки материјали за Ново
4 парчиња садови за мешање на силикони, сет на маска за лице, мешање на сад за мешање на стоматолошки материјали за

Направено од високо квалитетен силиконски материјал, безбеден и нетоксичен, цврст и флексибилен, издрж�

DEN 113.44
Орално-б flossaction Електрична четка за четки за четки за заптивка за замена на четкички за заби, 5 брои и Ново Попусти
Орално-б flossaction Електрична четка за четки за четки за заптивка за замена на четкички за заби, 5 брои и

Производ 1 : Пакетот вклучува 5 оригинални оралниб flossaction Електрична четка за четки за четки за замена на

DEN 1279.68
Пакување од 6-Органски Ним 10 во 1 Паста За Заби Без Флуор - Ним, Каранфилче, Црно Семе, Кардамон, Алое Вера, Ново
Пакување од 6-Органски Ним 10 во 1 Паста За Заби Без Флуор - Ним, Каранфилче, Црно Семе, Кардамон, Алое Вера,

БЕЗ ФЛУОР : билната паста за заби Од Каранфилче Од ним е комплетен хербален, орален и стоматолошки произ�

DEN 452.64
Професионален Козметички Горен-Нов Од Инстант Насмевка! Рачно Изработени Детали, прилагодено вклопување Ново
Професионален Козметички Горен-Нов Од Инстант Насмевка! Рачно Изработени Детали, прилагодено вклопување

Добијте одлична насмевка од удобноста на вашиот дом! Чекор по чекор инструкции вклучени Рачно изработе�

DEN 2.67
Отстранувач на плакета за заби-Лами Отстранете ги забите дамки тартер калкулус со LED 5 прилагодливи режими Ново
Отстранувач на плакета за заби-Лами Отстранете ги забите дамки тартер калкулус со LED 5 прилагодливи режими

❤ 【Вистинска Sonic Technology】 Алатка за отстранување на забите на забите со употреба на вистинска технологи�

DEN 1.00
Четка за заби од бамбус, БПА бесплатна средна мека влакно, природна биоразградлива дрвена четка за заби, пакет Ново
Четка за заби од бамбус, БПА бесплатна средна мека влакно, природна биоразградлива дрвена четка за заби, пакет

Четката за заби направена од бамбус е БПА бесплатна, веганска пријателска, еколошка, компостибилна и ре�

DEN 212.80
Електрична четка за заби што може да се надополнува за возрасни, вклучени 5 режими 2 глави со четки Ново
Електрична четка за заби што може да се надополнува за возрасни, вклучени 5 режими 2 глави со четки

【5 Персонализирани режими и потсетник за електрична енергија】 Електрични четки за заби поддржуваат 5 р

DEN 158.24