Само За Мажи Контролирајте ГХС Сив Шампон За Намалување На Текстурата На Косата, Постепена Боја На Коса За Мажи, 4 Фл Оз

Само За Мажи Контролирајте ГХС Сив Шампон За Намалување На Текстурата На Косата, Постепена Боја На Коса

DEN 3.33

Ново

Залиха

Цгх Иновативен шампон за боја на коса за текстурирана коса постепено ја намалува сивата боја при секое миење Нежно и темелно чисти и ревитализира, зголемувајќи го волуменот за подебел, поцелосен изглед. Ги намалува сивите влакна постепено, за суптилни резултати со природен изглед, за разлика од другите бои. Нема амонијак или пероксид. Тројна патентирана формула, ја одржува косата да изгледа посилна и поздрава. Овој производ најдобро функционира за текстурирани, темни нијанси на коса. Вклучува негување кокосово масло и алое за темелно чистење на косата, а исто така не ја отстранува од природните масла. Не користете на коса што е осветлена, изветвена, истакната или обоена руса или хена. Контролирајте Го Шампонот ЗА Коса Со Текстура GX е првиот шампон за намалување на сивата боја кој постепено ги намалува сивите додека ја чисти и ревитализира вашата коса. Контролниот GX Шампон има пробивна тројно патентирана формула која обезбедува суптилни, постепени резултати, така што секогаш ќе имате многу изглед. Сето ова правејќи нешто што и онака ќе го направите-измијте ја косата со шампон. Добијте Го Изгледот Што Го Сакате : само користете го наместо вашиот обичен шампон додека не ви се допадне она што го гледате. Чувајте Го Така : Потоа наизменично со вашиот обичен шампон за да го одржите изгледот што ви се допаѓа. Никогаш немало полесен начин да ја контролирате вашата сива боја. Намалете ја сивата малку со секој шампон користејќи Контролен ГХ Шампон. Најдобро за темно кафеава до млаз црна коса. Од експерти Во Само За Мажи.

Производи во категоријата

Пакет Договор: Шампон, Регенератор и 2оз Серумско Шише За Раст На Косата Ново
Пакет Договор: Шампон, Регенератор и 2оз Серумско Шише За Раст На Косата

МОЌЕН ШАМПОН И РЕГЕНЕРАТОР ПРОТИВ ОПАЃАЊЕ НА КОСАТА : Биотин, делувајќи како клучна состојка на шампоно�

DEN 617.60
Луда Боја На Коса Во Боја - Веганска И Полутрајна Боја На Коса Без Суровост-Привремена Боја За Претходно осветлена Ново
Луда Боја На Коса Во Боја - Веганска И Полутрајна Боја На Коса Без Суровост-Привремена Боја За Претходно осветлена

ПОЛУТРАЈНО : Постигнете изглед на вртење на главата со овие светли бои Трае 1012 перења, со соодветна гриж�

DEN 2.67
МУОУМ ОРГУИРА Caporationек Капчиња Буфант Капчиња Работно капаче со копчиња и лакови за коса за жени, долга Ново
МУОУМ ОРГУИРА Caporationек Капчиња Буфант Капчиња Работно капаче со копчиња и лакови за коса за жени, долга

100% полиестер Затворање на вратоврска Компона за опашка и дизајн на копче За долга коса, торбичката за к�

DEN 2.67
Елејн Чешли Неуредна Пунџа Парче Коса Кадрава Чинија Бухти За Коса Продолжување Дебел Шињон Клип За Коса Во Опавчиња Ново
Елејн Чешли Неуредна Пунџа Парче Коса Кадрава Чинија Бухти За Коса Продолжување Дебел Шињон Клип За Коса Во Опавчиња

1 Отворете ја торбата за пакување и отсечете ГО ЛОГОТО; Нежно повлечете ја косата и извлечете ја скршена�

DEN 1.67
Вештачки Бисер Цвет Коса Додаток Ново
Вештачки Бисер Цвет Коса Додаток

Додаток За Коса Од Вештачки Бисер, Убав Допир На Косата Во Специјални Моменти Како Свадбена Фризура, Сим

DEN 287.84
55х66 Инчен Полиестер Коса Сечење Кејп Сто Долари-Биткоин-Монети - Пари Салон Бербер Кејп Со Прилагодливи Предвремени Ново
55х66 Инчен Полиестер Коса Сечење Кејп Сто Долари-Биткоин-Монети - Пари Салон Бербер Кејп Со Прилагодливи Предвремени

Полиестер Затворање на бравата Машинско Перење Изработена Од Висококвалитетна Полиестерска Ткаенина,

DEN 319.84
RLTEO Чоколадо Кафеава Директно Чипка Предни Перики Човечка Коса, 13x4 HD Чипка Фронтални Перики Костен Кафеава Чипка Ново
RLTEO Чоколадо Кафеава Директно Чипка Предни Перики Човечка Коса, 13x4 HD Чипка Фронтални Перики Костен Кафеава Чипка

Кафеава Директно Чипка Предна Перика Материјал : 13х4 Кафеава Директно Чипка Предни Перики, 100% Необработ�

DEN 1742.24
Кралот Мидас Барбер Кејп Шарени Гроздобер Бербер Пол Коса Сечење Кејп Ново Попусти
Кралот Мидас Барбер Кејп Шарени Гроздобер Бербер Пол Коса Сечење Кејп

Само Суво Чисто ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА НА сите кралот мидас професионален одделение бербер кејп е голе

DEN 463.84
различни перика Сите видови Чипка Предна Перика Со Темно Кафеави Корени Долга Природна Коса Отпорна На Топлина Синтетичка Ново
Чуангди 6 Парчиња Лента за Глава со Копчиња За Маска Африкански Бохо Јазол Турбан Ленти За Глава Медицинска Сестра Ново
Чуангди 6 Парчиња Лента за Глава со Копчиња За Маска Африкански Бохо Јазол Турбан Ленти За Глава Медицинска Сестра

Богата со количина : ќе добиете 6 парчиња ленти за копчиња во 6 различни бои, кои се доволни за носење или �

DEN 0.67
Kashmir keratin екстремен директен шампон и балсам комплет за коса, Frizz Free & Control, Free Sulfate Freaben Free Ново
Kashmir keratin екстремен директен шампон и балсам комплет за коса, Frizz Free & Control, Free Sulfate Freaben Free

АнтиФриз шампон и балсам АнтиФриз шампон е формула без сулфат, која темелно ја чисти косата за оптималн�

DEN 830.24
Стајлинг за биотера дефинирајќи гел без алкохол | Флексибилно скулптурирање и обликување | Зрачен сјај | Без лепливост Ново
Стајлинг за биотера дефинирајќи гел без алкохол | Флексибилно скулптурирање и обликување | Зрачен сјај | Без лепливост

Формулапријателска за скалпот, така што вашата коса ќе цвета со природна сјајност Нанесена со преди пос

DEN 2.67
Кратка Боб Перика Краток Бран На Телото Човечка Коса HD Транспарентна 13x6 Чипка Предна Перика За Црни Жени Со Бебешка Ново
Кратка Боб Перика Краток Бран На Телото Човечка Коса HD Транспарентна 13x6 Чипка Предна Перика За Црни Жени Со Бебешка

1Големина на капачето : Стандардна Средна Големина, мала големина и голема големина треба контактирајте

DEN 3311.84
ксивеја русокоса француска Плетенка Плетенка Перика СО 8x Пресврт Плетенки Конска Опашка Плетенки+Ажурирање+ Ново Попусти
ксивеја русокоса француска Плетенка Плетенка Перика СО 8x Пресврт Плетенки Конска Опашка Плетенки+Ажурирање+

€Нов Стил : 100% изработена рачна плетенка од работник, Природен Сјај,Супер Мала Тежина , Целосна Десна Де�

DEN 1439.84
Митрес Златна Етикета Непреработена Човечка Коса Чипка Предна Перика Хх-Исадора Ново
Митрес Златна Етикета Непреработена Човечка Коса Чипка Предна Перика Хх-Исадора

100% Необработена Човечка Коса 9⁺ Квалитет Одделение Целосна Густина Прикажана Боја : НБРН Боите на слика

DEN 2.33
Долга Права Русокоса Перика Жени Свилени Синтетички Влакна Отпорни На Топлина Долга Права Перика Природна Линија На Ново
Долга Права Русокоса Перика Жени Свилени Синтетички Влакна Отпорни На Топлина Долга Права Перика Природна Линија На

ФАЈУКСИУА е професионална перика supplierNo важно кој стил ви се допаѓа, секогаш можете да го најдете она што

DEN 1.33
Гуангминг-Професионални Бербер &засилувач; Салон Кожа Футрола Носителот За Фризура Ножици/Ножици, Машинки, Ново
Гуангминг-Професионални Бербер &засилувач; Салон Кожа Футрола Носителот За Фризура Ножици/Ножици, Машинки,

5 мали џебови и 3 големи џебови' дизајнот му овозможува да складира повеќе алатки за фризура Вклучен поја

DEN 2.67
Gadpiparty Девојка Коса Клипови 6 парчиња Божиќ Коса Клипови Божиќ Капа Ракавици Чорапи Фиба Коса Ново
Gadpiparty Девојка Коса Клипови 6 парчиња Божиќ Коса Клипови Божиќ Капа Ракавици Чорапи Фиба Коса

Со божиќни елементи, лесно се создава празнична атмосфера, совршена за божиќна забава Изработен од врве

DEN 118.24
Калори 1 Сет Афеитадора Пара Хомбре Електричен Брич За Коса Бербер Машинка За Коса Електричен Машина За Сечење Ново
Калори 1 Сет Афеитадора Пара Хомбре Електричен Брич За Коса Бербер Машинка За Коса Електричен Машина За Сечење

Брич За Коса од бербер : Изработен од материјал, тоа е и се користи Можете безбедно да го користите Елект�

DEN 3.33
Саки Ножици Тачи Чистење Ножици - Череп Завртка-6 Инчен Професионални Остри Бербер Коса Чистење Ножици-Јапонски Ново
Саки Ножици Тачи Чистење Ножици - Череп Завртка-6 Инчен Професионални Остри Бербер Коса Чистење Ножици-Јапонски

Барате нешто напнато што ја одразува вашата единствена личност како бербер? Ножиците За коса Саки Тачи �

DEN 2.33
Anhua® 6PCS Моден француски клип за стилизирање на косата за стилизирање на бук, алатка за плетенка за Ново
Anhua® 6PCS Моден француски клип за стилизирање на косата за стилизирање на бук, алатка за плетенка за

Совршен за стилизирање на косата во разни плетенки; тоа е најдобриот избор за вас Направено од висококв�

DEN 1.00
ВО ЗАПЧАНИК - УРЕДО 3 Насочно Огледало За Сечење Коса САМО Берберска Фризура ПРЕДВОДЕНИ Светла Батерија Ново
ВО ЗАПЧАНИК - УРЕДО 3 Насочно Огледало За Сечење Коса САМО Берберска Фризура ПРЕДВОДЕНИ Светла Батерија

ВГРАДЕНА БАТЕРИЈА НА ПОЛНЕЊЕ СО ЛЕД СВЕТЛО ова не е обично 3насочно огледало, ова огледало има се што мо�

DEN 479.84
МУОУМ ОРГУИРА Caporationек Капчиња Буфант Капчиња Работно капаче со копчиња и лакови за коса за жени, долга коса Ново
МУОУМ ОРГУИРА Caporationек Капчиња Буфант Капчиња Работно капаче со копчиња и лакови за коса за жени, долга коса

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 1.33
Лхлл Клипови За Коса Задниот Дел Од Главата Мама Модели Картички За Коса Голема Кофура Шамија Женски Клипови Ново
висесани Бербер Кејп Гроздобер Убав Коњ Полиестер Салон За Сечење Коса Кејп Престилка Антистатичка Ново
висесани Бербер Кејп Гроздобер Убав Коњ Полиестер Салон За Сечење Коса Кејп Престилка Антистатичка

●СУПЕРИОРНИ МАТЕРИЈАЛИ : оваа фризерска тоалета е изработена од мек и издржлив материјал Берберите и к�

DEN 1.67
21 роденден Тиара Круна Сјај Сјај Кристал Треперење Принцеза Партија Круна Со Чешел Сливер Дијаманте Ново
21 роденден Тиара Круна Сјај Сјај Кристал Треперење Принцеза Партија Круна Со Чешел Сливер Дијаманте

1Специјална тиара за 21ви дизајн за убавина со сјаен кристал, тоа е совршен додаток за вашата роденденска

DEN 2.00
Професионални Штипки За Коса, Алуминиумски Штипки За Патки, Додатоци За Стилизирање На Косата за Фризури Во Фризерски Ново
Професионални Штипки За Коса, Алуминиумски Штипки За Патки, Додатоци За Стилизирање На Косата за Фризури Во Фризерски

Мравки изработени од висококвалитетен алуминиум од легура, издржливи и цврсти ✿ Продолжете го дизајно�

DEN 1.33
2 Парчиња Три Ред Кристал Коса Барет Коса Кристал Барет Прекрасен Блинг Кристал Клипови За Коса Додатоци За Коса Ново
2 Парчиња Три Ред Кристал Коса Барет Коса Кристал Барет Прекрасен Блинг Кристал Клипови За Коса Додатоци За Коса

Големина : 2,75 "х 0,59" (7 х 1,5 см); Боја : Блинг Кристал, сребрен клип Материјал : Легура и кристал Три ред блинг

DEN 143.52
Тони Братин Завршен Допир Голема Капа Боја Платина Русокоса Перики 9 Извајани Боб Исечени Скршени Должини Меки Ново
Тони Братин Завршен Допир Голема Капа Боја Платина Русокоса Перики 9 Извајани Боб Исечени Скршени Должини Меки

Завршен Допир Голема Боја На Капаче Платина РусокосаТони Братин Перики 9" Извајаниот Боб Исече Скршени �

DEN 2024.80
Вал Чешел &засилувач; Сече Коса Машинки Фризура Чешлање Комплет Ново
Вал Чешел &засилувач; Сече Коса Машинки Фризура Чешлање Комплет

Грешка слободен фризура решение Со True Guard Сечилото Технологија Парчиња без ленти, гасови или линии за се

DEN 3.33
Дрокит Црвена Маргаритка Цветна Лента Сончоглед Коса Венец Бохо Цветен Венец За Жени Девојки Маргаритка Цвет Ново
Дрокит Црвена Маргаритка Цветна Лента Сончоглед Коса Венец Бохо Цветен Венец За Жени Девојки Маргаритка Цвет

Оваа наметка е изработена од мека ткаенина која изгледа толку деликатно и елегантно Дејзи цвет главата

DEN 222.08
Чипка Предна Коса Перика Капа Прилагодлив Завој Плетенка Капа Перика Коса Мрежа Ново
Чипка Предна Коса Перика Капа Прилагодлив Завој Плетенка Капа Перика Коса Мрежа

Капа за перика без лепак за перика Постои прилагодлив ремен за да се осигура дека капачето одговара на г

DEN 272.00
Држач За фен За коса 360 Степени Ротирачки Мрзлив Фен За Коса Стојат Со Вшмукување Чаша Ново
Држач За фен За коса 360 Степени Ротирачки Мрзлив Фен За Коса Стојат Со Вшмукување Чаша

Држач за фен за коса без раце за сушење, виткање и стилизирање Лесен за монтирање, тешка вшмукувачка чаш�

DEN 3.33
Голема РАБОТА RUNAURE 3 парчиња Клип Во Екстензии За Коса Вистинска Човечка Коса 800 Бела Русокоса Ново Попусти
Голема РАБОТА RUNAURE 3 парчиња Клип Во Екстензии За Коса Вистинска Човечка Коса 800 Бела Русокоса

СУПЕР МЕКА ЧОВЕЧКА КОСА : клипот ЗА РУНАТУРА во екстензии за коса е изработен од 100% вистинска човечка ко�

DEN 1327.84
Хербален шампон Јана за раст на косата Ново
Хербален шампон Јана за раст на косата

Нанесено со природни состојки како масло од арган, масло од јојоба и витамин Е, навлажнувачки и хранлив �

DEN 540.80
Волиливо 17 Шампон 530мл / 17.9 fl. Oz PH 5,5 Ново
Волиливо 17 Шампон 530мл / 17.9 fl. Oz PH 5,5

Вратете се во состојбата на вашата коса кога имавте 17 години Нанесете соодветна количина на вашата коса

DEN 2.33
Седум starsвезди на Бел, Токума Помада Ново
Седум starsвезди на Бел, Токума Помада

Зајакнувањето и стимулацијата на растот на косата обезбедува негување и навлажнување на скалпот Запти�

DEN 0.33
Комплет За Ламба за коса Со Алатки, Комплет За Ламба За Коса Отпорен на Топлина Од Самовила за Коса 6 парчиња Ново
Комплет За Ламба за коса Со Алатки, Комплет За Ламба За Коса Отпорен на Топлина Од Самовила за Коса 6 парчиња

Можеби треба да пробате ламба за коса, која користи екстензии за сјај за да додаде забавен дополнителен

DEN 124.64