Хиаок Фризерски Сечење Ножици Бербер И Чистење Салон Ножици Постави 6 инчен

Хиаок Фризерски Сечење Ножици Бербер И Чистење Салон Ножици Постави 6 инчен

DEN 857.60

Ново

Залиха

Екстремно Остри Рабови : Изработени од Нерѓосувачки Челик , Професионален Комплет За Ножици За Коса Со супериорна издржливост што нема да ги оштети или подели врвовите на косата Конвексни рабови за непречено дејство на сечење, совршени за сечење влажна или сува коса. Ќе Помогне Да Се Постигнат Посакуваните Резултати : Специјално Изработени за Професионалци, Бербери и Фризери и За Лична употреба. Издржлива, скрупулозна изработка, добра острина. Дизајн : Професионалните Ножици за Сечење Коса се направени со Најновиот Дизајн за професионална употреба, како и лична употреба. Неговиот професионален Слој спречува ' рѓа на челикот. Бренд Ножици : овој комплет ножици е неискористен, неотворен кој доаѓа Во Прекрасно Пакување. Што Добивате : Ножици За Коса може да се користат како подарок комплет за вашиот син, татко, сопруг и пријатели на роденденски подароци, денот на благодарноста, Близу Година Или Божиќ, додаток за убавина и неспоредливо искуство за сечење коса секој пат кога ќе ги користите. Екстремно Остри Рабови : Изработени од Нерѓосувачки Челик , Професионален Комплет За Ножици За Коса Со супериорна издржливост што нема да ги оштети или подели врвовите на косата. Конвексни рабови за непречено дејство на сечење, совршени за сечење влажна или сува коса. Ќе Помогне Да Се Постигнат Посакуваните Резултати : Специјално Изработени за Професионалци, Бербери и Фризери и За Лична употреба. Издржлива, скрупулозна изработка, добра острина. Дизајн : Професионалните Ножици за Сечење Коса се направени со Најновиот Дизајн за професионална употреба, како и лична употреба. Неговиот професионален Слој спречува ' рѓа на челикот. Бренд Ножици : овој комплет ножици е неискористен, неотворен кој доаѓа Во Прекрасно Пакување. Што Добивате : Ножици За Коса може да се користат како подарок комплет за вашиот син, татко, сопруг и пријатели на роденденски подароци, денот на благодарноста, Близу Година Или Божиќ, додаток за убавина и неспоредливо искуство за сечење коса секој пат кога ќе ги користите. Материјал : Висококвалитетен Јапонски Нерѓосувачки челик.

Производи во категоријата

Хангерфенг Коса Стап Фиба 925 Сребрена Рачно изработени Кинески Чешел Подарок Пакување H338 Ново
Хангерфенг Коса Стап Фиба 925 Сребрена Рачно изработени Кинески Чешел Подарок Пакување H338

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 2.33
Фризер, кошули за стилисти за коса, фризура Ново
Фризер, кошули за стилисти за коса, фризура

100% памук 64000 Унисекс Soft Style маица Барате симпатична, смешна, гроздобер, ретро Божиќна маичка за фустан за

DEN 2.67
Медицински капачиња на Муоум Прилагодливо работно капаче со копчиња и лак за коса, скриен дел од дрво, диви дрво Ново
Медицински капачиња на Муоум Прилагодливо работно капаче со копчиња и лак за коса, скриен дел од дрво, диви дрво

100% полиестер Затворање на влечење Компона за опашка и дизајн на копче За долга коса, торбичката за конс�

DEN 134.24
Екстензии За Коса во боја За Деца, Продолжување На Опашката Со Плетенка, Додатоци За Екстензии За Коса За Деца За Девојчиња, Ново Попусти
Аведа да биде засилувач на навивам кадрици, 6,7 унца пакет од 2 Ново
Аведа да биде засилувач на навивам кадрици, 6,7 унца пакет од 2

За интензивирање на кадрици, припишете го фриз и засилен сјај Мешавината на протеинот со пченица се шир�

DEN 1422.08
100 Парчиња Мали Еластични Врски За Коса За Бебиња Разнобојни Слатки Држачи За Опашка Без Шевови За Конска Ново
100 Парчиња Мали Еластични Врски За Коса За Бебиња Разнобојни Слатки Држачи За Опашка Без Шевови За Конска

Повеќебојни мали меки еластики за коса држачи за опашка врските за коса се изработени од квалитетен мат

DEN 110.72
WPYYI Клип За Коса Задниот Дел Од Главата Картичка За Коса Женски Клип Шамија Елегантна Кофура Конска Опашка Клип Пролет Ново
WPYYI Клип За Коса Задниот Дел Од Главата Картичка За Коса Женски Клип Шамија Елегантна Кофура Конска Опашка Клип Пролет

Брилијантен, покажувајќи прекрасен сјај Направено со грижа, ја исполнува својата доверба Цврст, долгот�

DEN 3956.80
Ouidad Advanced Control Climate Control Featherlight Cream, 5.7 fl.oz. Ново
Ouidad Advanced Control Climate Control Featherlight Cream, 5.7 fl.oz.

Напредно крем за стилизирање на климата за контрола на климата ги дефинира кадриците и се брани против �

DEN 2.67
ШЕЈК Н Оди Фриретрес Синтетички Капчиња Плетенка 3Х ПРЕД-МЕКИ-ПОПИН ПРЕСВРТ 20, 1-ПАКЕТ Ново
ШЕЈК Н Оди Фриретрес Синтетички Капчиња Плетенка 3Х ПРЕД-МЕКИ-ПОПИН ПРЕСВРТ 20, 1-ПАКЕТ

ПредМеки Претходно Разделени Капчиња И Кука За Заклучување ПРИКАЖАНА БОЈА : 1Б, Т350 Фриретрес Капчиња Пл�

DEN 3.33
Ацо-УИНТ 6 Ленти за Глава за Жени, Слатки Ленти За Глава Со Лак За Девојчиња Заврзани Ленти За Глава Со Заби, Ново
Ацо-УИНТ 6 Ленти за Глава за Жени, Слатки Ленти За Глава Со Лак За Девојчиња Заврзани Ленти За Глава Со Заби,

Супер Симпатичен Дизајн На Уво За Зајаче : Шест наши женски ленти за глава со лак се изработени од мека т�

DEN 2.33
Миноксидил Раст На Косата За Мажи Жени, Спреј За Масло Од Миноксидил За Раст На Косата, Третман На Коса За Посилна Ново
Миноксидил Раст На Косата За Мажи Жени, Спреј За Масло Од Миноксидил За Раст На Косата, Третман На Коса За Посилна

5% Миноксидил Формула : совршената 5% миноксидил формула ја зајакнува проретчената и слаба коса што резул

DEN 2.33
ксивеја Мешана Кафеава Русокоса Пресврт холандски Плетенки 13 * 4 Чипка Предна Перика Со Бебешки Влакна Омбре Кафеава Ново
ксивеја Мешана Кафеава Русокоса Пресврт холандски Плетенки 13 * 4 Чипка Предна Перика Со Бебешки Влакна Омбре Кафеава

Синтетичките перики од чипка од чипка се направени од висококвалитетни влакна отпорни на топлина, за да

DEN 1.33
Бела Роза Со Сјај Коса Цвет Клип И Игла Ново
Бела Роза Со Сјај Коса Цвет Клип И Игла

Бела Роза Цвет Коса Клип4 Инчи Алигатор Клип и Игла Бела Роза Цвет Коса Клип4 Инчи Алигатор Клип и Игла...

DEN 3.00
Екселсиор Шеа Путер Маска За Коса Пакет .1 унца Ново
Екселсиор Шеа Путер Маска За Коса Пакет .1 унца

Поради својата немрсна природа, помага да се контролира и шири вишокот маснотии во скалпот Масирањето н

DEN 207.84
висесани Бербер Кејп Егзотични Пеперутка Полиестер Коса Сечење Салон Кејп Престилка Антистатички Фризура Водоотпорен Ново
висесани Бербер Кејп Егзотични Пеперутка Полиестер Коса Сечење Салон Кејп Престилка Антистатички Фризура Водоотпорен

Од 2000 година, висесунските линии на производи вклучуваат лигавчиња за фризури, влажни суви кеси, кеси за

DEN 303.84
5х5 ХД Чипка Затворање Перики Човечка Коса Директно 5х5 Затворање Перика 180% Густина 24 Инчен Затворање Перики Човечка Ново Попусти
5х5 ХД Чипка Затворање Перики Човечка Коса Директно 5х5 Затворање Перика 180% Густина 24 Инчен Затворање Перики Човечка

УДОБНО И ЗДРАВО 5х5 ХД чипка затворање перики човечка коса, 100% Необработена Девствена Човечка Коса, 12а �

DEN 1759.84
Вигодес Костенлива Боја Синтетичка Чипка Преден Т Дел Воден Бран Перика Ново
Вигодес Костенлива Боја Синтетичка Чипка Преден Т Дел Воден Бран Перика

26 инчи, Лабава Кадрава, природната линија на косата го подобрува природниот изглед на оваа перика Оваа п

DEN 315.04
РК ЗЧАН Мултифункционален Рачен Тример За Коса Машинка За Коса Безжична Фризура Фризерски Чешел За Коса Аголна Ново
РК ЗЧАН Мултифункционален Рачен Тример За Коса Машинка За Коса Безжична Фризура Фризерски Чешел За Коса Аголна

Име на производот : машинка за коса Големина : како што е прикажано во приколката Материјал : ПС + нерѓосу�

DEN 238.40
2 пакувања Работно капаче со копче и џемпери за жени со долга коса прилагодлива вратоврска за вратоврска цветна апстракт Ново
2 пакувања Работно капаче со копче и џемпери за жени со долга коса прилагодлива вратоврска за вратоврска цветна апстракт

100% полиестер Затворање на влечење Оваа работна капа има врвен дијаметар од 18 см / 7in Еластичната вратовр�

DEN 3.33
Чешел со чешел на воздушна торба Внатрешна коса Внатрешна тока права коса со перниче за коса Масажа анјон анти-статички Ново
Чешел со чешел на воздушна торба Внатрешна коса Внатрешна тока права коса со перниче за коса Масажа анјон анти-статички

Спецификација на материјал за масажа ABS : Црн кадрав чешел за коса, црна рамна дно чешел, чешел од црна во�

DEN 300.80
Медицинска сестра капачиња со долга коса, прилагодливо работно капаче за птици од паун со копчиња и лакови Ново
Медицинска сестра капачиња со долга коса, прилагодливо работно капаче за птици од паун со копчиња и лакови

100% полиестер Затворање на влечење Компона за опашка и дизајн на копче За долга коса, торбичката за конс�

DEN 198.24
МИТИМЕС 4/30 Омбре Мед Русокоса Нагласи Стегање Кадрава Чипка Предни Перики Претходно Искубена Човечка Ново
МИТИМЕС 4/30 Омбре Мед Русокоса Нагласи Стегање Кадрава Чипка Предни Перики Претходно Искубена Човечка

ЧИПКА ОД ПУТЕР, Тоа Е МИТИМЕС Употреба, невидлив, да, Восочен Сјај Кој Апсорбира Светлина Како Топење Пут

DEN 2.00
3 парчиња чешел со двојна глава, фино стаорец со стаорец, чешла за заби против рачка против лизгање, лесен преносен Ново
3 парчиња чешел со двојна глава, фино стаорец со стаорец, чешла за заби против рачка против лизгање, лесен преносен

Заби на фино чешел : Чешел со двојна глава има фини заби, фино чешлање и двоен дизајн на главата, кој има п

DEN 123.04
Лалафина Боби Пин Златна Коса Клипови 20 Парчиња Ѕвезда Спирала Коса Гроздобер Ѕвезда Невестинска Коса Вител Ново
Лалафина Боби Пин Златна Коса Клипови 20 Парчиња Ѕвезда Спирала Коса Гроздобер Ѕвезда Невестинска Коса Вител

Ѕвезда Спирала Коса Иглички тие можат да одговараат со различни фризури пунџа или плетенка стил, без ра�

DEN 143.84
AIGOLQUEEN Директно Чипка Предни Перики Човечка Коса 13x4 HD Транспарентна Чипка Фронтални Перики човечка коса со Ново
AIGOLQUEEN Директно Чипка Предни Перики Човечка Коса 13x4 HD Транспарентна Чипка Фронтални Перики човечка коса со

Родното место на перики во светот Ние сме деловна фабрика со повеќе од 20 години историја, со професионал

DEN 1759.84
Медицински капачиња Ratgdn за жени со копчиња долга коса, 2 парчиња прилагодливо работно капаче, шарена Ново
Медицински капачиња Ratgdn за жени со копчиња долга коса, 2 парчиња прилагодливо работно капаче, шарена

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

DEN 201.44
4 ПАРЧИЊА Клипови За Коса Во Форма На Срце, Клипови За Коса, Плетени Клипови За Коса Сјајни Украсни Штипки За Коса Ново
4 ПАРЧИЊА Клипови За Коса Во Форма На Срце, Клипови За Коса, Плетени Клипови За Коса Сјајни Украсни Штипки За Коса

Quackage_ : ќе добиете 4 парчиња патка клипови, конска опашка коса клип изгледа стилски и едноставен, елегант�

DEN 159.84
Firenze Професионална Кутикула Враќање Маска Третман 1000ml/ 33.8 мл-слободен усна сјај Ново
Firenze Професионална Кутикула Враќање Маска Третман 1000ml/ 33.8 мл-слободен усна сјај

Користи хма (Микро Лепило За Коса) технологија која делува од внатрешноста на влакното на косата со осло

DEN 428.80
Држач За Фен За коса, боја Од Јаглероден челик Надграден Држач За Фен За Коса Црна 5 Додатоци За Фен За Коса Со Ново
Држач За Фен За коса, боја Од Јаглероден челик Надграден Држач За Фен За Коса Црна 5 Додатоци За Фен За Коса Со

јаглероден челик ?€СевоЕдно Кутија За Складирање На Фен За Коса ● Боја За Печење Од Јаглероден Челик На

DEN 431.84
Biotherm BioSource Прочистување и шминка Отстранување на млекото, за нормална/комбинирана кожа, 13,52 унца Ново
Biotherm BioSource Прочистување и шминка Отстранување на млекото, за нормална/комбинирана кожа, 13,52 унца

Помага нежно, но темелно отстранување на шминка и нечистотии Содржи животна планктонт, глицерин и екстр

DEN 545.44
Дибека 5Х Длабоко Бран Капчиња Коса Долга Океански Бран Плетење Коса Екстензии Вода Бран Пресврт Капчиња Ново
Дибека 5Х Длабоко Бран Капчиња Коса Долга Океански Бран Плетење Коса Екстензии Вода Бран Пресврт Капчиња

Длабокиот пресврт плетенка коса ви носи поголема самодоверба и повеќе шармантна Косата со капчиња со д�

DEN 495.84
Ауси Калеми Сулфат Слободен Шампон-8 fl oz Ново
Ауси Калеми Сулфат Слободен Шампон-8 fl oz

Ауси Чудо Калеми Шампон, Сулфат Слободен, 8 fl oz (Пакет од 3) ИСЧИСТЕТЕ ГИ КАЛЕМИТЕ : вашите калеми ќе се изв�

DEN 191.84
Шишки Клип За Коса Во Шишки Бучни Удирања Со Слепоочници Фризури За Жени Клип На Воздушни Удирања Рамни Уредни Удирања Ново
Шишки Клип За Коса Во Шишки Бучни Удирања Со Слепоочници Фризури За Жени Клип На Воздушни Удирања Рамни Уредни Удирања

Мека и мазна : косата со тресне е изработена од квалитетен материјал од влакна со висока температура, ме�

DEN 0.33
Убелеко Невидливи Екстензии За Коса Со Проѕирна Жица Прилагодлива Големина 4 Безбедни Клипови Кадрава Ново
Убелеко Невидливи Екстензии За Коса Со Проѕирна Жица Прилагодлива Големина 4 Безбедни Клипови Кадрава

●Спецификација● Секое пакување вклучува 1 парче од 4 клипови во плетенки; 2 жици во различна должина за �

DEN 2.00
ИФКДД Цветни Фати Клип Клип За Коса Клип Назад Глава Лажица Намотана Коса Бисер Коса Картичка Женска Летна Ново
ИФКДД Цветни Фати Клип Клип За Коса Клип Назад Глава Лажица Намотана Коса Бисер Коса Картичка Женска Летна

Едноставна форма, цветни елементи со, не истиот елегантен великодушен Употребата на кристали со, едност

DEN 3669.44
Елегантни Жени Пеперутка Фиба Легура Материјал Подвижни Барети Клип За Глава Странична Пеперутка Ресел Ново
Елегантни Жени Пеперутка Фиба Легура Материјал Подвижни Барети Клип За Глава Странична Пеперутка Ресел

Издржлив и стабилен, не е лесен за кршење, бледнее или ' рѓа, може да се користи долго време Ова е омилен п�

DEN 0.33
Алаза Акварел Розова Пеперутка Водоотпорна Берберска Наметка За Мажи Жени Лигавче За Бричење Брада Престилка Професионална Ново