Апликатор за масло за масло од Seyrlmk Електричен скалп апликатор чешел Скалп масажа за коса Преносен рачен вибрирачки масиран чешел за глава стрес Релаксирајте днев?

Апликатор за масло за масло од Seyrlmk Електричен скалп апликатор чешел Скалп масажа за коса Преносен рачен вибрирачки

DEN 3.33

Ново

Залиха

【Дневна нега на коса】 Надградена верзија Електрична масажа со масажа на скалпот, симулира чувство, целосно ја масира главата, здрав скалп, ги чешла фоликулите на косата и ја штити косата 【Истурање на дизајн на течности】 Погоден е за сите видови на течност за раст на косата, хранлив раствор итн. Суштината може точно да се воведе во коренот на косата без да се нанесува со ракување со отпадоци од триење на рака или ерупција брзо ја храни косата. Надвор од мала количина, па дури и е поповолно за да се апсорбира од скалпот. 【Не е лесно да се затегнат】 Апликатор на скалпот Чешел сув и влажна двојна намена.31 Масажа чешел заби и 10 течни излезни заби нафта излезе количина и дури и одговара на скалпот добро за да се чувствувате удобно за време на употребата, е поповолно за да се апсорбираат од страна на Скалп. Лесно да се работи : Ставете го чешелот на предниот дел на главата и чешел од напред кон задниот дел или одозгора до долу. 【Вибрирачка масажа】 3 режими со различен интензитет на вибрации и фреквенција се достапни. Забавете го заморот и главоболката предизвикана од напнатост и притисок, подобрување на квалитетот на спиењето Тоа ја прави вашата глава да се чувствува опуштена и освежена. 【Лесно за разбирање и чистење】 ергономски дизајн, едноставен и стилски изглед, чешелските заби се изработени од легура материјал, кој е лесно да се избрише и чисти удобно и удобно за држење. Мали и лесни, се избор за супер подарок за вашите пријатели и семејство. 【Дневна нега на коса】 Надградена верзија Електрична масажа со масажа на скалпот, симулира чувство, целосно ја масира главата, здрав скалп, ги чешла фоликулите на косата и ја штити косата. 【Истурање на дизајн на течности】 Погоден е за сите видови на течност за раст на косата, хранлив раствор итн. Суштината може точно да се воведе во коренот на косата без да се нанесува со ракување со отпадоци од триење на рака или ерупција брзо ја храни косата. Надвор од мала количина, па дури и е поповолно за да се апсорбира од скалпот. 【Не е лесно да се затегнат】 Апликатор на скалпот Чешел сув и влажна двојна намена.31 Масажа чешел заби и 10 течни излезни заби нафта излезе количина и дури и одговара на скалпот добро за да се чувствувате удобно за време на употребата, е поповолно за да се апсорбираат од страна на Скалп.

Производи во категоријата

Н/Шуплива Метална Коса Канџа Бисер Ресел Шноли За Жени Девојка Гроздобер Геометриски Клип За Коса Накит Ново
Н/Шуплива Метална Коса Канџа Бисер Ресел Шноли За Жени Девојка Гроздобер Геометриски Клип За Коса Накит

Тип : Клипови За Коса Стил : Моден Сладок Елегантенслатка Боја : како што е прикажано на сликата Прилики :

DEN 2528.00
Премиер Без Лепак Кратка Боб Коса Чипка Предна Човечка Коса Перики За Жени Бразилски Реми Девствена Ново
Премиер Без Лепак Кратка Боб Коса Чипка Предна Човечка Коса Перики За Жени Бразилски Реми Девствена

Должината на периката што ја прикажува моделот е 10 инчи, ве молиме изберете ја должината што ви одговара

DEN 313.60
Мода Мат Канџи Клип Мал Ајкула Клип Висока Конска Опашка Чувство Фиксна Опашка Клип Фиба За Жени Девојки Долга Ново
Мода Мат Канџи Клип Мал Ајкула Клип Висока Конска Опашка Чувство Фиксна Опашка Клип Фиба За Жени Девојки Долга

●Мали тие се силни, флексибилни, издржливи и тешко се кршат или избледуваат Користете ги овие клипови з�

DEN 2.00
Хоедија Спа Лента За Глава За Миење Лице, Нелизгачка Подуена Сунѓерска Шминка За Нега На Кожата, Розова Мека Туш Спа Лента Ново
Хоедија Спа Лента За Глава За Миење Лице, Нелизгачка Подуена Сунѓерска Шминка За Нега На Кожата, Розова Мека Туш Спа Лента

Сунѓер Спа Лента За Глава За ЖениИзработена Од сунѓерска постава, корално руно и фротир што ја покриваа�

DEN 1.67
МИШВИН Долга Кафеава Перика Со Шишки, Брановидна Темно Кафеава Перика За Коса За Жени, 27 инчни Синтетички Кафеави Ново
МИШВИН Долга Кафеава Перика Со Шишки, Брановидна Темно Кафеава Перика За Коса За Жени, 27 инчни Синтетички Кафеави

Материјал : Оваа Долга кафеава перика со удирања изработени од висококвалитетни синтетички влакна Може

DEN 2.67
Мапофбеути 24 инчи /60 см Шапка Перика Жени Убава Долга Брановидна Кадрава Синтетичка Дневна Употреба Перика Ново
Мапофбеути 24 инчи /60 см Шапка Перика Жени Убава Долга Брановидна Кадрава Синтетичка Дневна Употреба Перика

100% Сосема Ново б ставање На Капачето за перика; в ставање на перика, прилагодете ја внатрешната Мрежна Т�

DEN 159.84
Qtqgoitem Дама Цвет Облик Детали Коса Канџи Барет Декоративни Клип Жолта Ново
Qtqgoitem Дама Цвет Облик Детали Коса Канџи Барет Декоративни Клип Жолта

Боја : Жолта, Бела, Златен Тон; Тежина : 20гр Материјал : Пластика, Метал; Име На Производ : Ноктот За Коса...

DEN 1.67
SOLUSTRE 2pcs Метал Правоаголни Фиба Дами Алатка Во Собата Коса Стил Додатоци Тркалезна Коса Клип Коса Ново
SOLUSTRE 2pcs Метал Правоаголни Фиба Дами Алатка Во Собата Коса Стил Додатоци Тркалезна Коса Клип Коса

Ханфу Шноли : Овие шноли за стилизирање може да се применат во различни прилики, како што се забава, роде�

DEN 3.33
Боја Леле Навивам Леле Кадрава Коса Производи За Кондиционирање, Здружување, Навлажнување, Чистење и Отплеткување Ново
Боја Леле Навивам Леле Кадрава Коса Производи За Кондиционирање, Здружување, Навлажнување, Чистење и Отплеткување

Ги крши големите молекули на маслото во "микродисперзии" за да не се собираат во мрсни базени на површин�

DEN 1308.80
Перики Со лента За глава Длабока Кадрава Човечка Коса За Жени Природна Коса За Костенување Омбре Без Лепак Ново
Перики Со лента За глава Длабока Кадрава Човечка Коса За Жени Природна Коса За Костенување Омбре Без Лепак

Убета Е Регистриран американски бренд за коса, имаме свои фабрики Во Кина и рачно ткаена фабрика во Коре

DEN 2015.84
Смешни Кучиња Чивава Водоотпорна Фризура Кејп Барбер Наметка за Сечење Коса со Прилагодливо Затворање Предвремено Ново
Смешни Кучиња Чивава Водоотпорна Фризура Кејп Барбер Наметка за Сечење Коса со Прилагодливо Затворање Предвремено

Жолчка крпа Произведено во САД Или Увезено €Големина q наметката за фризура за возрасни има димензии 56,7

DEN 399.84
Служба за лежење за навивам за навивам, Спреј за скалпот Екстра сув, 8 fl oz Ново
Служба за лежење за навивам за навивам, Спреј за скалпот Екстра сув, 8 fl oz

Службеник за лежење за навивам за навивам, Спреј за скалпот Екстра сув е дизајниран да го навлажнува доп

DEN 2.67
Електричен клипер за коса со 4 гранични чешли USB полнење микро прилагодување Ергономска рачка за коса за мажи за Ново
Електричен клипер за коса со 4 гранични чешли USB полнење микро прилагодување Ергономска рачка за коса за мажи за

4 Ограничени чешли : Секачот за коса доаѓа со 4 гранични чешли со различни големини за лесно да ја контрол

DEN 2.00
Бемемо 4 Парчиња Дебели Нелизгачки Еластични Спортски Ленти За Коса Ленти За Глава За Жени И Мажи Ново Попусти
Бемемо 4 Парчиња Дебели Нелизгачки Еластични Спортски Ленти За Коса Ленти За Глава За Жени И Мажи

Пакет : вклучува 4 парчиња еластични спортски ленти за глава со сигурен квалитет, доволно количество за �

DEN 95.84
Јакавин Лист Невеста Свадба Коса Лоза Злато Парче Коса Невестинска Коса Додатоци ЗА Жени И Девојки ХВ179 Ново
Јакавин Лист Невеста Свадба Коса Лоза Злато Парче Коса Невестинска Коса Додатоци ЗА Жени И Девојки ХВ179

Свадба коса парче во уникатен дизајн и одлична изработка, изработени од лисја и легура Главата на листо�

DEN 3.00
Торино Про Бран Четка 970 Со Четка Кралот-Средна Тврда Крива 360 Бранови Четка-Одлично За Волкот Ново
Торино Про Бран Четка 970 Со Четка Кралот-Средна Тврда Крива 360 Бранови Четка-Одлично За Волкот

ТОРИНО ПРО #970 Најцврстиот Од Сите Средни Тврди Кривини; Добро За Парчиња 2,5 До Сцената на Волкот Одлично

DEN 431.84
Од чешел од допир, 11 брои Ново
Од чешел од допир, 11 брои

Одлично за стајлинг, пресекување и задевање Заокружени совети за двојно натопи Ја штити вратилото на ко

DEN 233.60
55х66 Инчен Полиестерски Наметка За Сечење Коса Темно-Чај-Змеј-Скали Салон Берберска Наметка Со Прилагодливо Предвремено Ново
Хенри Маргу - Синтетичка Целосна Перика во 51 Ново
Хенри Маргу - Синтетичка Целосна Перика во 51

Бојата што ја носи моделот Е 30 ЧАСА бојата што ја добивате може да варира од примерокот прикажан поради �

DEN 2.33
2 парчиња Природни Производи За Опаѓање На Косата Го Негуваат Скалпот и Ги Одржуваат Корените Спреј За Раст На Косата Ново
2 парчиња Природни Производи За Опаѓање На Косата Го Негуваат Скалпот и Ги Одржуваат Корените Спреј За Раст На Косата

2 парчиња Природни Производи За Опаѓање На Косата Го Негуваат скалпот и Ги Одржуваат Корените Спреј За Р

DEN 519.84
ФЛОЈИНМ Пешкир Крпа За Капење Костум За Мажи И Жени измијте го лицето И Избришете Ја Бањата Брза Сува Вода Не Паѓа Ново
ФЛОЈИНМ Пешкир Крпа За Капење Костум За Мажи И Жени измијте го лицето И Избришете Ја Бањата Брза Сува Вода Не Паѓа

Површината е рамна, мека и мека Мека и удобна, издржлива и цврста Висока густина, не е лесно да падне Ткае

DEN 1.33
Цинаци 4 Спакувајте Вештачко Цвеќе Пластични Чешли За Коса Слајдови Клипови Роза Цветни Свадбени Невестински Глави Шноли Ново
Л. USКСОН Сад Вистинска Кожа 1 Лента За Глава - Жолта Ново
Л. USКСОН Сад Вистинска Кожа 1 Лента За Глава - Жолта

Гордо рачно изработени во САД Одлично за сите типови коса Удобно, целодневно држење Покриен со вистинск

DEN 1.00
Четка за коса со перница од ВИПКК, пластична шарена Божиќна загатка, соодветна добра масажа и анти -статичка четка Ново
Четка за коса со перница од ВИПКК, пластична шарена Божиќна загатка, соодветна добра масажа и анти -статичка четка

GPPS пластика, покрај воздушната перница, сите пластика се отпечатени Масажа за масажа на воздухот со пер�

DEN 0.67
visesunny Бербер Кејп Автомобил Ѕвезда Сина Шема Полиестер Коса Сечење Салон Кејп Престилка Антистатички Фризура Ново
visesunny Бербер Кејп Автомобил Ѕвезда Сина Шема Полиестер Коса Сечење Салон Кејп Престилка Антистатички Фризура

●СУПЕРИОРНИ МАТЕРИЈАЛИ : оваа фризерска тоалета е изработена од мек и издржлив материјал Берберите и к�

DEN 1.00
Сет за заштита на бојата на бојата k-Pak Color | За коса третирана со боја Ново
Сет за заштита на бојата на бојата k-Pak Color | За коса третирана со боја

Shоко КПак, разјаснување на шампонот ја детоксицира косата од тврда вода, хлор и минерали Овој разјаснув�

DEN 0.67
Кадрава Коса Природен Шампон Шампон За Повторно Растење На Косата Бар Против Опаѓање На Косата Природен Органски Ново
Кадрава Коса Природен Шампон Шампон За Повторно Растење На Косата Бар Против Опаѓање На Косата Природен Органски

●Повторно Растење На Косата ● Стимулирајте Го Повторното Растење На Косата На Ќелави ОбластиЗголемет�

DEN 1.67
22 Парчиња Шарени Кадифени Чкртаници За Мали Девојчиња Жени Мали Чкртаници За Густа Тенка Коса Мека Кадифена Ново
22 Парчиња Шарени Кадифени Чкртаници За Мали Девојчиња Жени Мали Чкртаници За Густа Тенка Коса Мека Кадифена

Скринши за коса со торба за складирање : ќе добиете 22 парчиња кадифени скринши за коса во избрани бои, вк�

DEN 143.84
Цвет Кристал Метал Коса Ноктот Гроздобер Коса Клипови За Жени Барет Фиба Коса Рак Коса Додатоци CB2393F Ново
Цвет Кристал Метал Коса Ноктот Гроздобер Коса Клипови За Жени Барет Фиба Коса Рак Коса Додатоци CB2393F

`+ИСКЛУЧИТЕЛНА ИЗРАБОТКА додатоците за коса со ресни се изработени со квалитетен легиран материјал, цв�

DEN 2.67
висесани Божиќни Сјајни Шарени Шаблони Бербер Кејп Полиестер Салон За Сечење Коса Кејп Престилка Антистатичка Фризура Ново
висесани Божиќни Сјајни Шарени Шаблони Бербер Кејп Полиестер Салон За Сечење Коса Кејп Престилка Антистатичка Фризура

●ПРИЛАГОДЕНА ПРЕСТИЛКА за ФРИЗУРА : можете да креирате своја сопствена прилагодена престилка за фризу�

DEN 1.67