Француски Ами Слон Кристална Желка Школка Кафеава 3 1/4 Целулоид Ацетат Рачно Изработена Автоматска Шнола За Коса Без Лизгање Цврст Сребрен Затворач За Жени И Девој?

Француски Ами Слон Кристална Желка Школка Кафеава 3 1/4 Целулоид Ацетат Рачно Изработена Автоматска Шнола За Коса

DEN 415.20

Ново

Залиха

Оваа уникатна автоматска шнола за слонови за девојчиња и жени е нагласена со цврста сребрена метална спојка, клучно парче што треба да се чува во додатоците за вашата коса Големината на барет е прибл. 3,25 инчи х 2,25 инчи(8,5 см х 6 см). Ви дава брзи решенија за стилизирање, без држење за лизгање, не извртувајте, влечете или оштетувајте ја косата. Ова е рачно изработено од целулоза ацетат кој обезбедува вечен луксузен сјаен финиш. Кристалот се поставува рачно внимателно со детален златен раб за да му даде моден изглед. Таа е цврста и удобно ја држи вашата коса добро на место во текот на денот. Овој прекрасен клип за коса има цврста спојка за лесно лизгање и ви овозможува безвременски да ја прицврстите фризурата. Идеален е за многу фина или тенка коса, или за обезбедување помали делови од средна коса. Создадете убава француска коса нагоре, француски пресврти, секојдневни стилови на половина нагоре или инстант опашки. Совршен за секојдневно носење, прилики, забави, родендени и свадби. Одличен подарок за ќерка, браќа и сестри, пријатели и за себе. Ова извонредно парче доаѓа во прекрасна торба за подароци за заштита и чување на производот додека не се користи. Ве молиме имајте предвид, поради вештачко осветлување вистинската боја на предметот може малку да се разликува од сликата прикажана овде. Нашите француски украси За коса Ами се рачно изработени во Европа. Секој додаток за коса е рачно полиран до совршенство со уникатен дизајн и дезени. Во француската Ами, интегритетот и најдобриот квалитет на производите се загарантирани. Контактирајте со нас за секаков вид на услуга или проблем поврзан со производот. Оваа уникатна автоматска шнола за слонови за девојчиња и жени е нагласена со цврста сребрена метална спојка, клучно парче што треба да се чува во додатоците за вашата коса. Големината на барет е прибл. 3,25 инчи х 2,25 инчи(8,5 см х 6 см). Ви дава брзи решенија за стилизирање, без држење за лизгање, не извртувајте, влечете или оштетувајте ја косата. Ова е рачно изработено од целулоза ацетат кој обезбедува вечен луксузен сјаен финиш.

Производи во категоријата

Клипови за коса со канџи од желка, француски дизајн акрилни клипови за коса, 3 парчиња, 2 инчи Ново
Клипови за коса со канџи од желка, француски дизајн акрилни клипови за коса, 3 парчиња, 2 инчи

€€Моден Дизајн : француски Дизајн коса вилица со желка целулоидна шема `+Материјал : Изработен од смола,

DEN 3.33
Обука Глава 26 -28 Манекен Глава Коса Стил Маникин Козметологија Кукла Главата Синтетички Влакна Коса Фризерски Ново
Обука Глава 26 -28 Манекен Глава Коса Стил Маникин Козметологија Кукла Главата Синтетички Влакна Коса Фризерски

Должина на косата : 2628 инчи (Од челото до задниот крај на косата),Индивидуално влакно за коса : 20 инчи, бој�

DEN 303.84
ПЕРФЕХАИР Стилист Престилка За Фризер Во Салон, Престилка За Стилизирање На Берберска Фризура Со Џебови-Леопард Принт Ново Попусти
ПЕРФЕХАИР Стилист Престилка За Фризер Во Салон, Престилка За Стилизирање На Берберска Фризура Со Џебови-Леопард Принт

Супер светлина, 2,2 Унци (62 гр) 2 големи предни џебови за најважните работи Водоотпорна и Антистатичка, кос

DEN 463.84
Junhair 5A Ppilippines Богородица Коса Екстензии Лабава Бран 1pcs/многу 100gram Природна Боја Ново
Junhair 5A Ppilippines Богородица Коса Екстензии Лабава Бран 1pcs/многу 100gram Природна Боја

100% Ппилипини Девица Човечка Коса Должината на косата е испружена должина Нема хемиски обработени, Цело�

DEN 2.67
Пешкир Суперцентар 16х26 Крпи Отпорни На Белило Памучен Фризерски Салон Крпи Отпорни На Белило Крпи За Салони Ново
Пешкир Суперцентар 16х26 Крпи Отпорни На Белило Памучен Фризерски Салон Крпи Отпорни На Белило Крпи За Салони

Целосен Тери крај до крај без доби големина 16Х26 Отпорни на белило и безбедни за белило : Овие крпи се диз�

DEN 639.20
3 парчиња чешел за заби, голем чешел со заби широк заб чешел чешел ајкула заби за коса бербер фризура Ново
3 парчиња чешел за заби, голем чешел со заби широк заб чешел чешел ајкула заби за коса бербер фризура

Производот вклучува : ќе добиете 3 парчиња широки чешли за заби, во 3 бои : црна, сребрена, сина боја Големо

DEN 0.33
Задебелување Влакна Коса + Задебелување Спреј + Серум Негуваат &засилувач; Скрие Пакет Ново Попусти
Задебелување Влакна Коса + Задебелување Спреј + Серум Негуваат &засилувач; Скрие Пакет

Веднаш густа, обемна коса, уникатна нелеплива формула : Совршена За употреба како предстајлер бидејќи д�

DEN 871.20
Ауготско Безжично Автоматско Железо За Виткање, Стапче За Виткање На Коса На Полнење Преносливо Електрично Виткање Ново
Ауготско Безжично Автоматско Железо За Виткање, Стапче За Виткање На Коса На Полнење Преносливо Електрично Виткање

●Безжично Автоматско Железо За Виткање ● со функција за автоматско вртење наназад (лево / десно) и диза�

DEN 2.00
Цветани черепи Прилагодливо работно капаче со копчиња/лак за коса, чистата со џемпер со џемпер Ново
Цветани черепи Прилагодливо работно капаче со копчиња/лак за коса, чистата со џемпер со џемпер

100% полиестер Затворање на влечење Материјал : Буфантната капа е изработена од полиестерска ткаенина, к

DEN 223.68
Рузмарин Серум За Нега На Брз Раст На Косата, Хранлива Суштина Против Опаѓање На Косата, Есенцијално Масло Ново
Рузмарин Серум За Нега На Брз Раст На Косата, Хранлива Суштина Против Опаѓање На Косата, Есенцијално Масло

[Ги храни Фоликулите На Косата] : Формулиран со моќна активна состојка, овој серум промовира здрав раст н

DEN 127.84
19 Парчиња 4 јули Костим За Американско Знаме Кејп Сад Патриотска Партија Фаворизираат Очила За Сонце Ленти За Глава Ново
19 Парчиња 4 јули Костим За Американско Знаме Кејп Сад Патриотска Партија Фаворизираат Очила За Сонце Ленти За Глава

Што Можете да Добиете : ќе добиете 1 парче американско знаме наметка, 1 Пар Американски очила за сонце, 4 п�

DEN 223.84
Ацетат Мачка Коса Клипови Жени Патка Клипови Барети Без Свиткување Леопард Шноли Подароци Коса Страна Ново
Ацетат Мачка Коса Клипови Жени Патка Клипови Барети Без Свиткување Леопард Шноли Подароци Коса Страна

Тип На Ставка : Клипови За Коса Материјал : Легура, Ацетат Стил : Моден Стил Боја : Розова, Виолетова, Розов

DEN 1.67
Упрујо Жешка Розова Плетенка Коса Претходно Испружена Без Јазли Спетра Преднапрегната Плетенка Коса 26 Инчен Ново
Упрујо Жешка Розова Плетенка Коса Претходно Испружена Без Јазли Спетра Преднапрегната Плетенка Коса 26 Инчен

`+ Плетенки Материјал За Коса : жешка розова коса за плетење претходно истегната човечка коса е изработе�

DEN 308.64
Коса Сечење Ножици Ножици Во Собата, Професионални Бербер Фризерски Текстурирање Салон Брич Работ Ножици, 6 Инчен Ново
Коса Сечење Ножици Ножици Во Собата, Професионални Бербер Фризерски Текстурирање Салон Брич Работ Ножици, 6 Инчен

[Премиум Материјал] Изработен од 100% Јапонски Ножици за сечење коса од Нерѓосувачки челик со исклучителн

DEN 2.67
Коњ Скрунчи, Коњи Додатоци За Коса, Премиум Кадифе Без Бразди Еластични Коњски Влакна, Подарок За Коњаник Ново
Коњ Скрунчи, Коњи Додатоци За Коса, Премиум Кадифе Без Бразди Еластични Коњски Влакна, Подарок За Коњаник

КОЊИЧКИ ВРСКИ ЗА КОСАСимпатични Врски За Коса Без Набори За Девојчиња и Тинејџери ПРЕМИУМ ВЕЛЕТ : Без за

DEN 1.00
Клипови За Коса Од кристал Страничен Клип, Фиба За Шишки За Девојчиња Со Легура Што Не Се Лизга Што Ја Ново
Клипови За Коса Од кристал Страничен Клип, Фиба За Шишки За Девојчиња Со Легура Што Не Се Лизга Што Ја

●ИЗВОНРЕДНО ВРЕЖАН, ВКУСЕН и ИЗВОНРЕДЕН ● Користејќи галванизирана легура и кристали со висока јачина

DEN 3.00
Медицинска сестра ги капачињата жени долга коса, јапонски стил цветно цреша, прилагодливо работно капаче Ново
Медицинска сестра ги капачињата жени долга коса, јапонски стил цветно цреша, прилагодливо работно капаче

100% полиестер Затворање на влечење Компона за опашка и дизајн на копче За долга коса, торбичката за конс�

DEN 3.33
Милистен Плетенка Перики Плетенка Перики Жени Перики Капа Еластична Перика За Дишење Додаток За Мажи Жени Ново
Милистен Плетенка Перики Плетенка Перики Жени Перики Капа Еластична Перика За Дишење Додаток За Мажи Жени

за чувствителен скалп, најмеко и најудобно капаче од перика без лепак Изработен од мек и еластичен мате�

DEN 134.24
Гроздобер На Метал Прст Бран Коса Клипови Стеги Алуминиум Врвот Врвот Бран Клипови Прст Бран Клипови Фризура Ново
Гроздобер На Метал Прст Бран Коса Клипови Стеги Алуминиум Врвот Врвот Бран Клипови Прст Бран Клипови Фризура

Забите се поставени на кривина за подобро поставување, овој дизајн На Клипови За Бранови На Коса е уника

DEN 158.40
Гелме Нутри 32 ПАРЧИЊА Екстензии За Коса Во Боја,Шарен Клип Во Екстензии за Коса, 22 ин Мулти-бои За Забави Нагласува Ново
Гелме Нутри 32 ПАРЧИЊА Екстензии За Коса Во Боја,Шарен Клип Во Екстензии за Коса, 22 ин Мулти-бои За Забави Нагласува

?Премиум материјал : 32 парчиња обоени екстензии за коса клип изработуваат висококвалитетни синтетички �

DEN 2.00
Готин Коса 24 Инчен Кутија Плетенки Продолжување На Конска Опашка Во Комплет Плетенка Продолжување Ново
Готин Коса 24 Инчен Кутија Плетенки Продолжување На Конска Опашка Во Комплет Плетенка Продолжување

Материјал : Изработен од синтетички влакна со висока температура, 100% рачно изработена, плетенката е тес�

DEN 2.33
6 ПАРЧИЊА Клипови За Коса Во Форма На Птичји Гнездо Модни Шноли Со Тока Што Се Шират Држач За Опашка Ново
6 ПАРЧИЊА Клипови За Коса Во Форма На Птичји Гнездо Модни Шноли Со Тока Што Се Шират Држач За Опашка

Клипови За Коса што Не Се Лизгаат : цврсто Се Држи за кратка / долга, тенка / густа коса без боби иглички! Б�

DEN 272.80
Машки Брз Раст на Косата &засилувач; Брз Раст На Брадата &засилувач; Машка Коса Чешлање Масло Ново
Машки Брз Раст на Косата &засилувач; Брз Раст На Брадата &засилувач; Машка Коса Чешлање Масло

Машки Брз Раст На Косата И Брз Раст На Брадата И Машко Масло за Чешлање На Косата Треба вашата коса да ра�

DEN 1113.60
Angenil reaterener и curler 2 in 1, професионално негативно јонско рамно железо виткање железо во едно, негативни Ново
Angenil reaterener и curler 2 in 1, професионално негативно јонско рамно железо виткање железо во едно, негативни

? За брзо исправување, флип, бран на плажа и навивам со минимален напор Едноставно, исто така, брзо време �

DEN 0.67
ПРЕДИЗУМ Заби Ножици 6 Инчи Handономија Рачка Ножици Професионална Фризура Ножици Нерѓосувачки Челик Ново
ПРЕДИЗУМ Заби Ножици 6 Инчи Handономија Рачка Ножици Професионална Фризура Ножици Нерѓосувачки Челик

Професионална ножица за коса, идеална за берберски салон или домашна секојдневна употреба Применливо з

DEN 1377.60
30мм Мали Алигаторски Штипки За Коса, 100 Парчиња Сребрени Метални Алигаторски Иглички За Коса Заби Ново
30мм Мали Алигаторски Штипки За Коса, 100 Парчиња Сребрени Метални Алигаторски Иглички За Коса Заби

Количина Пакет вклучува 100 парчиња алигатор клипови за коса, може целосно да ги задоволи вашите различн

DEN 136.96
Штанд за фен за коса, штанд за фен за удар 360 степени слободно ротирање на фен за коса држач на wallидот Ново
Штанд за фен за коса, штанд за фен за удар 360 степени слободно ротирање на фен за коса држач на wallидот

Дизајн без раце : Ослободете ги рацете лесно, штандот на фен е исто како дополнителна рака, можете да го к

DEN 0.33
висесани Бербер Кејп Егзотични Пеперутка Полиестер Коса Сечење Салон Кејп Престилка Антистатички Фризура Водоотпорен Ново
висесани Бербер Кејп Егзотични Пеперутка Полиестер Коса Сечење Салон Кејп Престилка Антистатички Фризура Водоотпорен

Од 2000 година, висесунските линии на производи вклучуваат лигавчиња за фризури, влажни суви кеси, кеси за

DEN 303.84
Бетето Невестинска Коса Чешел Кристален Бисер Златен Лист Свадба Коса Парче Додатоци За Жени Девојки Партија Ново
Бетето Невестинска Коса Чешел Кристален Бисер Златен Лист Свадба Коса Парче Додатоци За Жени Девојки Партија

●Материјал● Овој невестински страничен чешел е изработен од висококвалитетна легура, лажен бисер и п�

DEN 2.00
Лидел Жените Долги Кадрава перика Фризури Коса Синтетички Целосна Перики Ново
Лидел Жените Долги Кадрава перика Фризури Коса Синтетички Целосна Перики

Материјал : Висококвалитетните Синтетички Влакна Отпорни на Топлина Можат Безбедно да Се Справат Со Те�

DEN 431.84
РИЧО Клип Во Екстензии За Коса, Екстензии За Коса Дебела Долга Тантела Лесни Синтетички Фризури За Ново
РИЧО Клип Во Екстензии За Коса, Екстензии За Коса Дебела Долга Тантела Лесни Синтетички Фризури За

?Надградени Екстензии За Коса Од Тантела : Споредете со класичниот плетен роза, ткаенината од тантела е �

DEN 2.33
XMONDO Коса Солена Морска Сол Спреј-Веганска Формула Со Природни Минерали, Екстракти Од Алги и Масло Од Баобаб Ново
XMONDO Коса Солена Морска Сол Спреј-Веганска Формула Со Природни Минерали, Екстракти Од Алги и Масло Од Баобаб

ВОЗЕТЕ ГО БРАНОТ : Солениот Спреј За Морска Сол е формулиран со изобилно богата мешавина од природни мин

DEN 3.00
Innersense Organic Beauty - Природно чисто трио сет | Нетоксична, без суровост, чиста нега на коса Ново
Innersense Organic Beauty - Природно чисто трио сет | Нетоксична, без суровост, чиста нега на коса

Вклучува (сите големини од 10 мл) : чиста хармонија коса, чиста инспирација дневна балсам + сладок дух оста

DEN 3.00
Вигодес Долги Црни Брановидни Перики Со Удирања, Црни Брановидни Перики За Жени Отпорни На Топлина Синтетичка Коса Перика Ново
Л3 Ниво 3 Помада-Ја Подобрува Јачината И Волуменот На Косата Долготрајно Држење Натопено Со Кератин Ново
Л3 Ниво 3 Помада-Ја Подобрува Јачината И Волуменот На Косата Долготрајно Држење Натопено Со Кератин

ГО ПОДОБРУВА ВОЛУМЕНОТНашата помада за мажи помага да се подобри и зголеми волуменот на вашата коса дав

DEN 351.84
Гроздобер Невестинска Коса Лоза Плетенка Ленти За Глава Клипови За Коса Од Кристал Цвеќиња Парчиња Свадба Ново
Гроздобер Невестинска Коса Лоза Плетенка Ленти За Глава Клипови За Коса Од Кристал Цвеќиња Парчиња Свадба

Материјал : лозите за коса за невести изработени од кристал и кристал, еколошки Можете да го свиткате во

DEN 1.33
Мојо коса дефинирајќи ја машката за коса за коса, како восок за коса за сите стилови на коса за мажи, Restyle Ново
Мојо коса дефинирајќи ја машката за коса за коса, како восок за коса за сите стилови на коса за мажи, Restyle

За сите типови коса одлични за оние кои сакаат да ја одржуваат косата на место цел ден Неговата податлив

DEN 1.00
РЕКАМИЕР 37647 Кератин Длабоко Отсуство На Третман | Тратамиенто Де Кератина Ново
РЕКАМИЕР 37647 Кератин Длабоко Отсуство На Третман | Тратамиенто Де Кератина

ЗА ОНИЕ КОИ ПОСТОЈАНО СЕ ВО ДВИЖЕЊЕ : Рекамиер нов третман без плакнење на кератин е совршен за омекнува�

DEN 848.00
ДОИТУЛ Силиконски Фен За Коса Капак Дифузор За Фен За Коса Преклоплив Фен За Патување Дифузер Фен За Коса Додаток Фен Ново
ДОИТУЛ Силиконски Фен За Коса Капак Дифузор За Фен За Коса Преклоплив Фен За Патување Дифузер Фен За Коса Додаток Фен

УНИВЕРЗАЛЕН ДОДАТОК ЗА ДИФУЗОР можете да му дадете дифузер за коса како подарок за вашиот пријател или �

DEN 1.33
Вантасо Бул Териер Куче Бербер Кејп За Мажи Жени Деца Професионални, Екстра Голема Фризура Престилка Лигавче Салон Коса Ново
Вантасо Бул Териер Куче Бербер Кејп За Мажи Жени Деца Професионални, Екстра Голема Фризура Престилка Лигавче Салон Коса

●СУПЕР ГОЛЕМА И ЦЕЛОСНА ПОКРИЕНОСТ●Поставувањето рамна големина на оваа наметка за фризура е приближ�

DEN 0.67
50 парчиња Плетенки За Коса Избран Градиент Шарена Плетенка Лента За Јаже За Коса Поставена За плетенки За Конска Опашка Ново
50 парчиња Плетенки За Коса Избран Градиент Шарена Плетенка Лента За Јаже За Коса Поставена За плетенки За Конска Опашка

Мултиобоени : можете да го користите за долго време Случајна боја на градиент, задоволете го вашето бара

DEN 223.84
ПОЛКА Точка Лак Коса Клип Темперамент Хоризонтална Клип Пролет Клип Ткаенина Бисер Врвот Клип Коса Додатоци Ново
ПОЛКА Точка Лак Коса Клип Темперамент Хоризонтална Клип Пролет Клип Ткаенина Бисер Врвот Клип Коса Додатоци

Сладок дама стил Стилови што одговараат на млади вкусови Еден слој пролет клип Разновиден клип за коса..

DEN 731.20
Дамаск Коса Сечење Ножици-Саки Канзен - 6 Инчен Мајстор Ниво Коса Сечење Ножици-Дамаск Челик Ново
Дамаск Коса Сечење Ножици-Саки Канзен - 6 Инчен Мајстор Ниво Коса Сечење Ножици-Дамаск Челик

Внимателно рачно изработен од врвен Челик Од Дамаск Најубавиот челик за ножици за коса со професионале�

DEN 1.67