Штитници За Машинка За коса Водичи За Сечење/Чешли-од 1/16 инчи до 1 инч, Компатибилни Со Повеќето Машинки За Сечење Вал

Штитници За Машинка За коса Водичи За Сечење/Чешли-од 1/16 инчи до 1 инч, Компатибилни Со Повеќето Машинки За

DEN 2.33

Ново

Залиха

①10 Штитници За Клиперчиња Овој комплет за штитници за клипер вклучува 10 чешли за водичи, сите во различни големини и бои, можете да ја изберете големината според боите Овие чешли за водичи за клипер ќе бидат огромна помош и заштеда на време за нов ученик при сечење коса. Совети : одговара Само Со Волклипер.Како Што Се Конус 2000, дизајнер, супер конус втори, постар, икона, супер конус,про основни, 5 ѕвезда ќелавост, 5 ѕвезда легенда, 5 ѕвезда магија клип, 5 ѕвезда високи. Не се вклопуваат со мали тример.Ве молиме погледнете ја сликата 4 за детали. €Лесна Инсталација Овие чешли за водич за машинка за коса се изработени од висококвалитетен материјал ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, супер лесен за инсталирање и полетување, само треба да го закачите чешелот на сечилото на машината за сечење и да притиснете за да се поправи. Тој е лесен и мал по големина, можете да го чувате во вреќи и лесно да го извадите. Тој е отпорен на топлина, идеален за сушење со фен. ●Професионална Прецизност●штитникот за машинка може безбедно да се прицврсти на машинки додека сечете коса. Секој штитник за машинка за коса е дизајниран да се лизга низ косата непречено и брзо за да испорача остри перформанси што ги бараа професионалните стилисти и бербери. €Одлично За Стилски Q чешлите за прицврстување на клипер имаат 10 различни должини на сечење со голема прецизност, можете да исечете различна должина на вашата коса и да ја дизајнирате вашата фризура врз основа на вашите сопствени желби. Ќе добиете 10 штитници за машинка за коса кодирани во боја во 10 големини. Должините на сечењето се движат од 1/16" до 1 " за целосен опсег на опции. 1/16"-1,5 мм, 1/8"-3мм, 3/16"-4,5 мм, 1/4"-6мм, 3/8" - 10мм, 1/2"-13мм, 5/8"-16мм, 3/4"-19мм, 7/8"-22мм, 1"-25мм.вашето задоволство е секогаш наш приоритет, какви било проблеми, ве молиме контактирајте не за решение. Карактеристики на Овие Чешли За Водичи : Нов и висококвалитетен материјал ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. Вклучува 10 различни големини на штитници за сечење, задоволете ги вашите различни потреби за отсекување. Одговара за повеќето Валклипер и стандардни прилагодливи сечила за машинка, лесни за употреба.

Производи во категоријата

БЕГУД Јазол Лента За Глава За Жени Тропски Жени Јазли Со Јазли Мода Врвен Јазол Лента За Коса Широки Ленти За Глава Ново
БЕГУД Јазол Лента За Глава За Жени Тропски Жени Јазли Со Јазли Мода Врвен Јазол Лента За Коса Широки Ленти За Глава

Погоден и за секојдневни и за свечени прилики Совршен за шминкање,украсување на целиот стил на коса и фу

DEN 3.33
Виори Тераса Градина Регенератор Бар-Рачно изработени Со Longsheng Ориз Вода &засилувач; Природни Состојки-сулфат-слободен, Ново
Виори Тераса Градина Регенератор Бар-Рачно изработени Со Longsheng Ориз Вода &засилувач; Природни Состојки-сулфат-слободен,

Евоцирајте Ги Сетилата : Природна, зелена, регенератор со цветен мирис што потсетува на талкање по патек

DEN 288.00
Парцелона француски Закривен У Голем Комплет Целулоза Од 4 Инчи од 2 француски Иглички За Прицврстување На стапчиња Ново
Парцелона француски Закривен У Голем Комплет Целулоза Од 4 Инчи од 2 француски Иглички За Прицврстување На стапчиња

Класичните француски стапчиња за коса шињон за жени можат да ви помогнат брзо да стилизирате кога брзат

DEN 3.00
Вечно во килибарна потпис Црн/златен гранит стаорец чешел, 1 броење, задевање, стилизирање и чешел за разделување, совет Ново
Вечно во килибарна потпис Црн/златен гранит стаорец чешел, 1 броење, задевање, стилизирање и чешел за разделување, совет

Овој чешел е рачно изработен од висококвалитетни целулозни листови со ацетат, што е природен еколошки м

DEN 319.84
ЛИНАЈОХА 1 Еез Црна Чипка Лак Клип За Коса Со Девојка Жени Шифон Цвет Алигатор Иглички За Коса Невестинска Коса Ново
ЛИНАЈОХА 1 Еез Црна Чипка Лак Клип За Коса Со Девојка Жени Шифон Цвет Алигатор Иглички За Коса Невестинска Коса

[Квалитетен Материјал] : Изработен Од Висококвалитетен Шифон и Метален Алигато Клип За Коса [Лесна Употр

DEN 2.67
Американско Знаме И Статуа На Слободата Унисекс Салон За Сечење Наметка Крпа Бербер Фризерска Обвивка Фризура Ново
Американско Знаме И Статуа На Слободата Унисекс Салон За Сечење Наметка Крпа Бербер Фризерска Обвивка Фризура

Крпа, Полиестер Изработени Од Полиестер.Мека, Лесна, Водоотпорна И Издржлива Ја Одржува Вашата Облека С�

DEN 463.84
Уникра Сребрена Морска Ѕвезда Лента За Глава Сребрена Бисерна Невестинска Лента За Коса Морска Школка Обрач За Коса Ново
Уникра Сребрена Морска Ѕвезда Лента За Глава Сребрена Бисерна Невестинска Лента За Коса Морска Школка Обрач За Коса

Сребрена тренерска свадбена глава во уникатен дизајн и одлична изработка, изработена од ѕвездена риба �

DEN 234.56
Бришоу Невеста Свадба Иглички За Коса Сребрен Бисер Игла За Коса Морска Ѕвезда Клипови За Коса Невестинска Ново
Бришоу Невеста Свадба Иглички За Коса Сребрен Бисер Игла За Коса Морска Ѕвезда Клипови За Коса Невестинска

Свадбени иглички за коса изработени од висококвалитетна легирана жица, морска ѕвезда, бисер, тој е силе�

DEN 2.33
Промедаф Четка - На Корен Коректор Темно Кафеава Ново
Промедаф Четка - На Корен Коректор Темно Кафеава

Темно Кафеав Корен Коректор Лесна и брза апликација КОРЕКТОР ЗА КОРЕН СО ЧЕТКА PROMEDAFF е револуционерен н�

DEN 1212.80
6 парчиња Лак Банана Клипови За Коса За Жени Тенка Коса, Силен Држач 4.3 Голема Симпатична Конска Опашка Мат Банана Ново
6 парчиња Лак Банана Клипови За Коса За Жени Тенка Коса, Силен Држач 4.3 Голема Симпатична Конска Опашка Мат Банана

Висококвалитетен печат на маникир, Стилски клипови за нокти за коса Стп кутија за накит [Мат Бои] : 3 разл�

DEN 159.84
Многу Остар Бунтовник Кобаруто-440с Сребрен Црн кобалт 5,5 и 6 Ножици За Разредување Ново Попусти
Многу Остар Бунтовник Кобаруто-440с Сребрен Црн кобалт 5,5 и 6 Ножици За Разредување

Рачно изработена Од најдобрата Јапонска легура На кобалт, во прав обложена со стилска црна и сребрена з�

DEN 2879.84
Тејглен Жени Вкусни Големи Кристали Цветни Кристални Бисери Невеста Свадба Коса Чешел Лента За Глава Луксузни Ново
Тејглен Жени Вкусни Големи Кристали Цветни Кристални Бисери Невеста Свадба Коса Чешел Лента За Глава Луксузни

Жените Кристали Коса чешел Боја : Сребрена Големина : 31 10см / 12 Материјал : Легура+Кристали + Кристал+Имит�

DEN 319.68
Женски Додатоци ЗА Коса 4 ПАРЧИЊА Рачно Изработени Шноли Клип Сет, Боби Фиба Девојки Облека За Глава, Еднорог Ново
Женски Додатоци ЗА Коса 4 ПАРЧИЊА Рачно Изработени Шноли Клип Сет, Боби Фиба Девојки Облека За Глава, Еднорог

Димензија неговата должина е 6,3 см, соодветната големина е погодна за повеќето видови коса Дијаметарот

DEN 1.00
12 Еез Прицврстете Клипови За Коса Избрана Боја Мини Гросгрин Лента Клипови За Коса Од Сончоглед Без Лизгање Шноли Ново
12 Еез Прицврстете Клипови За Коса Избрана Боја Мини Гросгрин Лента Клипови За Коса Од Сончоглед Без Лизгање Шноли

Пакет вклучени : 12 парчиња сончоглед предвремени коса клипови (боја случаен избор) Материјал : овие ситн�

DEN 0.67
Кратка Боб Перика Краток Бран На Телото Човечка Коса HD Транспарентна 13x6 Чипка Предна Перика За Црни Жени Со Бебешка Ново
Кратка Боб Перика Краток Бран На Телото Човечка Коса HD Транспарентна 13x6 Чипка Предна Перика За Црни Жени Со Бебешка

1Големина на капачето : Стандардна Средна Големина, мала големина и голема големина треба контактирајте

DEN 3311.84
ОСАЛАДИ Патување Фен За Коса Фен Кеси, 2 Пакет Фланелен Врвка Фен Патување Торба За Складирање, Преносни Ново
ОСАЛАДИ Патување Фен За Коса Фен Кеси, 2 Пакет Фланелен Врвка Фен Патување Торба За Складирање, Преносни

Quistion : торба за фен за Коса изработена од фланелен материјал, мека и удобна, отпорна на абење и не е лесна

DEN 1.33
БУГУМ Машинки За Коса За Мажи Тример За Коса Со Нула Празнини, Тример За Брада Со Т-Сечило И Професионални Машинки Ново
БУГУМ Машинки За Коса За Мажи Тример За Коса Со Нула Празнини, Тример За Брада Со Т-Сечило И Професионални Машинки

●Професионален Тример за Брада За Мажи ● украсен машки тример за брада вклучува 3 гранични чешли за да

DEN 1.33
Знаме На Доминика Бербер Кејп Професионална Коса Сечење Престилка Фризер Кејп Барбер Додатоци За Мажи Жени Ново
Знаме На Доминика Бербер Кејп Професионална Коса Сечење Престилка Фризер Кејп Барбер Додатоци За Мажи Жени

полиестер Произведено во САД Или Увезено Материјал : изработен од полиестер, многу издржлив Дизајн : пре

DEN 1.00
Клипови за лак за Коса За Девојки Сини И Розови Лакови За Коса Со Долги Панделки Нежни Лакови За Коса За Ново
Клипови за лак за Коса За Девојки Сини И Розови Лакови За Коса Со Долги Панделки Нежни Лакови За Коса За

✮●Деликатни лакови за девојчиња ● во Споредба со другите клипови за лак за коса,овие се поисклучителн�

DEN 1.33
12 ПАРЧИЊА Клипови За Коса За Делење За Стилизирање, МАТ Клипови За Коса ОД 3,1 Инчен Мат Алигатор Без Шноли За Коса Со Ново
12 ПАРЧИЊА Клипови За Коса За Делење За Стилизирање, МАТ Клипови За Коса ОД 3,1 Инчен Мат Алигатор Без Шноли За Коса Со

Пакет : 12 ПАРЧИЊА алигаторски клипови за коса во 2 бои(Розова, Виолетова), различни бои ви овозможуваат по

DEN 95.84
висесани Барбер Кејп Марди Грас Карневалска Шема Со Флеур-де-лис Полиестерски Салон За Сечење Коса Кејп Ново
висесани Барбер Кејп Марди Грас Карневалска Шема Со Флеур-де-лис Полиестерски Салон За Сечење Коса Кејп

●СУПЕРИОРНИ МАТЕРИЈАЛИ : оваа фризерска тоалета е изработена од мек и издржлив материјал Берберите и к�

DEN 2.67
Тиги Кревет Глава Урбани Противотрови Ренергизира Регенератор, 25.36 Fl Oz Ново
Тиги Кревет Глава Урбани Противотрови Ренергизира Регенератор, 25.36 Fl Oz

Лесен хидратантен регенератор Зајакнува и додава сјај Бахама мама мирис Лесен хидратантен регенератор

DEN 1.33
висесани Бербер Кејп Прекрасен Цвет Елен Полиестер Салон За Сечење Коса Кејп Престилка Антистатичка Фризура Ново
висесани Бербер Кејп Прекрасен Цвет Елен Полиестер Салон За Сечење Коса Кејп Престилка Антистатичка Фризура

●ПРИЛАГОДЕНА ПРЕСТИЛКА за ФРИЗУРА : можете да креирате своја сопствена прилагодена престилка за фризу�

DEN 1.67
Синалети Златни Бисери Ленти За Глава Барокни Кристали Ленти За Коса Кристален Обрач За Коса Со Врски За Коса Со Монистра Ново
Синалети Златни Бисери Ленти За Глава Барокни Кристали Ленти За Коса Кристален Обрач За Коса Со Врски За Коса Со Монистра

Барокна женска лента за глава изработена од светкав кристал и бисери, не се лизга и лесна додека додава �

DEN 3.33
Изрази 8 Компјутер Џамбо Клипови За Канџи, Клипови За Коса За Секојдневно Стилизирање На Коса На Густа Коса И Сите Ново
Изрази 8 Компјутер Џамбо Клипови За Канџи, Клипови За Коса За Секојдневно Стилизирање На Коса На Густа Коса И Сите

ПАКЕТ СО ВРЕДНОСТ од 8 ПАРЧИЊА овој сет на вредности вклучува две пакувања од 4 џамбо клипови за канџи, ш�

DEN 191.84
Itimay Долга Права Коса Русокоса До Сина Боја Перики Отпорни На Топлина Без Лепак Коса Омбре Сина Коса Синтетичка Ново
Itimay Долга Права Коса Русокоса До Сина Боја Перики Отпорни На Топлина Без Лепак Коса Омбре Сина Коса Синтетичка

Материјал : 10% Човечка Коса + 90% Перика Од Влакна Отпорна На Топлина, Висококвалитетна Перика Од Чипка Кар

DEN 1.33
Бтл Брајдер БЕНД Прилагодлив Бенд Гел Тенџере Ново
Бтл Брајдер БЕНД Прилагодлив Бенд Гел Тенџере

Чувајте ги рацете без непотребна дополнителна работа и стрес Удобна и пренослива алатка за вашите клие�

DEN 1.00
Вистински анти-Фриз серум со кератин протеин и нанесена со добрината на путерот Ше; Нема додадени парабени, сулфати, Ново
Вистински анти-Фриз серум со кератин протеин и нанесена со добрината на путерот Ше; Нема додадени парабени, сулфати,

Омекнува на косата : Овој магичен серум за коса е нанесена со путер од шеа, што помага да се поправат, заш�

DEN 159.84
Дан технологија 3/4 инчи Турмалин керамички виткање на коса Ironелезо/стапче со LCD екран, погоден за Ново
Дан технологија 3/4 инчи Турмалин керамички виткање на коса Ironелезо/стапче со LCD екран, погоден за

【Надградба на керамичката технологија】 Новата керамичка технологија одржува повеќе влага и ја прави �

DEN 404.64
N/A медуза чешел куќа декомпресија воздушно перниче за влечење преносен силиконски мал чешел Ново
N/A медуза чешел куќа декомпресија воздушно перниче за влечење преносен силиконски мал чешел

Влажната и мазна обвивка на монистрата на четката го штити скалпот Чешел од заби, растојание од заби од �

DEN 2.00
Compactозе Ебер Компактен зацрвнувач на косата, рамно железо, гумано за подобар зафат, двоен напон, големина Ново
Compactозе Ебер Компактен зацрвнувач на косата, рамно железо, гумано за подобар зафат, двоен напон, големина

Железо за исправување на средна големина Двојна напон 110 V240 V, во светот компатибилен Керамички обложени

DEN 1.67
Лидел 30 Долг Кадрав Стилизиран Клип Во Продолжување На Косата Со Конска Опашка Со Нокти Синтетичка Фризура Ново
Лидел 30 Долг Кадрав Стилизиран Клип Во Продолжување На Косата Со Конска Опашка Со Нокти Синтетичка Фризура

Стил : Продолжување На Долга Кадрава Коса, Текстура : Кадрава, Должина : 30", Тежина : 280гр (10 мл) Материјал : У

DEN 351.84
●Купете Заедно Заштедете Повеќе●Лесна Лента Со Две Пакувања Во Екстензии На Коса Вистинска Човечка Ново
●Купете Заедно Заштедете Повеќе●Лесна Лента Со Две Пакувања Во Екстензии На Коса Вистинска Човечка

Производ за коса : Два Пакети Екстензии за Коса Купете Заедно, Заштедете Повеќе! Вистинска реми човечка �

DEN 1568.00
Пренослив 4 Бои 2 Во 1 Мини Пегла За Коса, Мултифункционална Употреба Керамички Турмалин Плоча Убавина Рамен Железо Ново
Пренослив 4 Бои 2 Во 1 Мини Пегла За Коса, Мултифункционална Употреба Керамички Турмалин Плоча Убавина Рамен Железо

Дизајн за брзо греење : 3Д пловечка табла, греење 30 секунди, униформа дистрибуција на топлина, брзо модел�

DEN 2.67
Wiwpar Јазол Лак Ленти За Жени Широк Јазол Коса Обрач Коса Бендови Солидна Лак Коса Додатоци За Жени Девојки Ново
Wiwpar Јазол Лак Ленти За Жени Широк Јазол Коса Обрач Коса Бендови Солидна Лак Коса Додатоци За Жени Девојки

€ Симпатична и стилска лента за глава додава повеќе убавина за вас и ве прави пошармантни Оваа лента за

DEN 1.33
72 Парчиња Шноли За Коса За Девојчиња Топчиња За Коса Само Шарки Шноли За Коса Вратоврски Додатоци За Коса Ново
72 Парчиња Шноли За Коса За Девојчиња Топчиња За Коса Само Шарки Шноли За Коса Вратоврски Додатоци За Коса

Што Ќе Добиете : ќе ви обезбедиме 72 парчиња додатоци за коса За Девојчиња На Денот На Независноста, вклуч

DEN 2.33
5 парчиња Праска Хијалуронска Киселина Маска За Коса Поправка Суво Оштетено Навлажнување Измазнување Третмани За Ново
5 парчиња Праска Хијалуронска Киселина Маска За Коса Поправка Суво Оштетено Навлажнување Измазнување Третмани За

5 парчиња Праска Хијалуронска Киселина Маска За Коса Поправка Сува Оштетена Навлажнувачки Мазнење Трет

DEN 993.60
Вантасо акварел лимон бербер наметка за мажи жени деца професионални, екстра големи престилка за фризури биб салон Ново
Вантасо акварел лимон бербер наметка за мажи жени деца професионални, екстра големи престилка за фризури биб салон

【Супер голема и целосна покриеност】 Поставување рамна големина на оваа наметка за фризура е приближно

DEN 2.33
Алатки за стилизирање на косата Doitool Алатки за стилизирање на коса Ново
Алатки за стилизирање на косата Doitool Алатки за стилизирање на коса

Мултифункционален производ : Оваа алатка Гуа Ша може да го масира целото тело, особено масажа на вратот �

DEN 3.00
Twdyc симпатичен перничен перница чешел на мачки рачки со шепа на цилиндар, тркалачка четка за коса Ново
Twdyc симпатичен перничен перница чешел на мачки рачки со шепа на цилиндар, тркалачка четка за коса

Материјал : ПП+гума Заби со најлонски чешел од тркалезна глава, нема оштетување на скалпот, мека, антиста

DEN 1828.00
БОБИ ШЕФ Човечка Коса Мешавина HD Чипка Предна Перика MOGLWBC24 Голема Навивам 24 Ново
БОБИ ШЕФ Човечка Коса Мешавина HD Чипка Предна Перика MOGLWBC24 Голема Навивам 24

Мешавина На Човечка Коса ХД Чипка Перика Прикажана Боја : THL4 / 27613 Боите на сликата и вистинскиот произво�

DEN 591.84
Сисиаипу 4,3 Инчни Големи Клипови За Нокти За Коса 12 Парчиња Големи Клипови За Коса За Густа Коса Правоаголни Клипови Ново
Сисиаипу 4,3 Инчни Големи Клипови За Нокти За Коса 12 Парчиња Големи Клипови За Коса За Густа Коса Правоаголни Клипови

Пакет : 12 пакувања клипови за коса сите во едно пакување Големина : 4,3 х 2,3 х 1,5 инчи Големите клипови за ко�

DEN 2.00
Лореал Париз Супериорна Предност Бледнее + Сјај Постојана Боја На Коса, Lb01 Екстра Лесна Пепел Русокоса, Ново
Лореал Париз Супериорна Предност Бледнее + Сјај Постојана Боја На Коса, Lb01 Екстра Лесна Пепел Русокоса,

Супериорен Избор Постојан Комплет За Боја На Коса : За прекрасна боја на коса што пркоси на бледнее со ди

DEN 1.33
Цмр Козметика, Кератин Третман Јагода Свила, Мулти-Корист Третман Ново
Цмр Козметика, Кератин Третман Јагода Свила, Мулти-Корист Третман

Третман Со Кератин Третманот СО Кератин За Коса CMR е молекуларен градежен блок на човечката убавина без

DEN 0.67
ЈАРЈУ Ленти За Глава За Жени, 20 парчиња Женски Ленти За Глава Ленти За Глава Без Лизгање Мода За Жени Ленти Ново
ЈАРЈУ Ленти За Глава За Жени, 20 парчиња Женски Ленти За Глава Ленти За Глава Без Лизгање Мода За Жени Ленти

Ние сме посветени на добивање признание од клиентите Ако има било какви проблеми или прашања,ве молиме �

DEN 239.84