Орев Жените-Бисери Печатени Еластична Глава Заврши, Лак Јазол, Главата Бендови За Девојки Фитнес

Орев Жените-Бисери Печатени Еластична Глава Заврши, Лак Јазол, Главата Бендови За Девојки Фитнес

DEN 1299.68

Ново

Залиха

●Лентите за глава се навистина меки и еластични,лентите за коса се совршени за спорт,јога,трчање,пешачење, ● Погоден за повеќето жени и девојки. ●Нашата зимска плетена лента за глава е дизајнирана со стил на плетење кабел и дизајн на јазол за лак, кој е класичен и никогаш не старее. Одлични подароци за вашите пријатели, семејство или љубовник!. ● Овие буци плетени ленти за глава се погодни за секојдневно носење и различни прилики, како што се забави со костими, Божиќни забави, церемонии и така натаму. Лентите за глава се навистина меки и еластични,лентите за коса се совршени за спорт, јога, трчање, планинарење, Забава, Танчерка, Матурска Или само Секојдневен Живот; лентите за глава на турбанот не само што ве одржуваат прекрасен изглед, туку и ја одржуваат вашата коса стил и апсорбираат пот!Бојата на производите може да има мала разлика во бојата од сликата на списокот,поради различната леќа На Фотоапаратот и различната светлосна средина.Ве молиме дозволете разлика во големината од 1-2 см според рачното мерење.

Производи во категоријата

Ајкула HD112GNBRN Хиперар Брзо Сушење Фен За Коса СО Iq 2-Во-1 Концентратор И Додатоци за Стилизирање, Автоматско Ново Попусти
Ајкула HD112GNBRN Хиперар Брзо Сушење Фен За Коса СО Iq 2-Во-1 Концентратор И Додатоци за Стилизирање, Автоматско

Ајкула Хиперар обезбедува врвна моќност на воздухот и интелигенција од следната генерација за лесно, з�

DEN 2239.84
Пенливи Кристални Камени Плетени Клипови За Коса За Жени Девојки, 4 Парчиња Ленти За Коса Од Сатенска Ткаенина Ново
Пенливи Кристални Камени Плетени Клипови За Коса За Жени Девојки, 4 Парчиња Ленти За Коса Од Сатенска Ткаенина

€2022 Уникатен Дизајн На Двојни Слоеви ●Нашите пенливи кристални камени плетени штипки за коса се уника�

DEN 2.33
32 Инчен Бран На Телото Чипка Предни Перики Човечка Коса 180 Густина 13х4 ХД Транспарентна Чипка Фронтални Ново
32 Инчен Бран На Телото Чипка Предни Перики Човечка Коса 180 Густина 13х4 ХД Транспарентна Чипка Фронтални

Бебешка Коса Наоколу Претходно Извадена Линија На Косата Поприродно И Поубаво 13х4 Целосна Чипка Наокол�

DEN 4156.32
Јаки Директно Продолжување На Конска Опашка Со Удирања За Црни Жени Природно Црно Синтетичко Откачено Директно Ново
Јаки Директно Продолжување На Конска Опашка Со Удирања За Црни Жени Природно Црно Синтетичко Откачено Директно

Инстант Трансформација : Нашата Јаки Опашка со Тресне 2 парчиња Е најлесниот начин да постигнете стилск�

DEN 287.84
4МАС Прецизност Брада Тример Одлично За Бербери И Стилисти Ново
4МАС Прецизност Брада Тример Одлично За Бербери И Стилисти

ПРЕНОСЛИВ И ERGОНОМСКИ ДИЗАЈН : Безжичен за лесно ракување соonomономски дизајн и лесно тело што го олеснув

DEN 879.84
4 парчиња Клипови За Коса Ретро Иглички За Коса За Жени Шноли Облека За Глава Алатки За Стилизирање Додатоци За Коса, Ново
4 парчиња Клипови За Коса Ретро Иглички За Коса За Жени Шноли Облека За Глава Алатки За Стилизирање Додатоци За Коса,

Должината на фиба е околу 6,3 см Постојат 4 во собата Ние обезбедуваме бесплатна услуга за прилагодување!

DEN 408.00
висесани Бербер Кејп Ретро Божиќни Чорапи Снешко Колачиња Полиестер Салон За Сечење Коса Кејп Престилка Антистатичка Ново
висесани Бербер Кејп Ретро Божиќни Чорапи Снешко Колачиња Полиестер Салон За Сечење Коса Кејп Престилка Антистатичка

●ПРИЛАГОДЕНА ПРЕСТИЛКА за ФРИЗУРА : можете да креирате своја сопствена прилагодена престилка за фризу�

DEN 303.84
Punmasa Лента За Глава Перика Човечка Коса Длабок Бран 12 Инчи Човечка Коса, перики Со Лента за глава за Ново
Punmasa Лента За Глава Перика Човечка Коса Длабок Бран 12 Инчи Човечка Коса, перики Со Лента за глава за

?€Материјал на лента за глава перика човечка коса que : Лента За Глава Перики За Црни Жени е направен од 100%

DEN 2.00
Иролскднфх Работно Капаче Со Копчиња За Жени, Girlетско Сликарство Во Масло Девојче Со Коњска Памучна Лента За Пот Буфантна Ново
Goodofferplace 3 ПАРЧИЊА Коса Стаорец Опашка Чешли Разделбаailаил Чешли Задевање Парична Казна Заб Чешел Метал Коса Ново
Goodofferplace 3 ПАРЧИЊА Коса Стаорец Опашка Чешли Разделбаailаил Чешли Задевање Парична Казна Заб Чешел Метал Коса

+Широка Примена + чешли За опашка Од стаорци за стилизирање на косата,разделба,стилизирање по стилизира�

DEN 3.00
Аукмла Ѕвезда Клип За Коса Сребрени Кристали Иглички За Шноли За Коса Геометриски Додатоци За Стилизирање На Косата Ново
Аукмла Ѕвезда Клип За Коса Сребрени Кристали Иглички За Шноли За Коса Геометриски Додатоци За Стилизирање На Косата

Додатоци за коса за жени во уникатен дизајн и одлична изработка, изработени од легура што нема да исчезн

DEN 0.67
dpHUE Корен Допир Комплет-Темно Русокоса, 2 Апликации - Постојана Сива Коса Допир & засилувач; Корен Прикривање Ново Попусти
dpHUE Корен Допир Комплет-Темно Русокоса, 2 Апликации - Постојана Сива Коса Допир & засилувач; Корен Прикривање

Наградуван Корен Спасување; Ако ви треба малку допир на коренот на косата, dp HUE ве покрива; држете ги коре

DEN 544.00
Х-Пресија Премиум Канекалон Синтетички Ултра Плетенка 82 Инчи Ново
Х-Пресија Премиум Канекалон Синтетички Ултра Плетенка 82 Инчи

Одлична Коса За Плетење, добра за сите видови (Сенегалски Пресврт, Плетенки Од Мега Кутија, Пресврт Во Ха

DEN 1.00
КВЕНТАС Пикси Слоевит Краток Пикси Намалување Перика Синтетички Коса Перики За Жени Ново Попусти
КВЕНТАС Пикси Слоевит Краток Пикси Намалување Перика Синтетички Коса Перики За Жени

Квентас Пикси Стил На Сечење, Кратка Црна+Русокоса Мешана Кафеава Перика За Коса, Слоевити Перики за Жен

DEN 614.24
Lacer I Совет Екстензии На Коса Вистинска Човечка Коса Темно Кафеава Фузија Екстензии На Коса Реми Јас Совет Ново
Lacer I Совет Екстензии На Коса Вистинска Човечка Коса Темно Кафеава Фузија Екстензии На Коса Реми Јас Совет

● Јас опис на Бакшишот : јас совет екстензии на човечка коса познат како врв на стапчиња, кои користат ла

DEN 1.33
Игра за куглање, буфан капа со лак за коса, смачкана со една големина Ново
Игра за куглање, буфан капа со лак за коса, смачкана со една големина

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 2.33
Лиангја Коса 5х5 Бран На Телото Хд Затворање На Чипка Човечка Коса 12А Вистинско Проѕирно Затворање Ново
Лиангја Коса 5х5 Бран На Телото Хд Затворање На Чипка Човечка Коса 12А Вистинско Проѕирно Затворање

Во принцип, полесно е да се затемни косата отколку да се осветли, препорачуваме да се обои потемно, бидеј

DEN 1.00
АВ НЕВЕСТИНСКА Свадба Иглички За Коса Цветна Невестинска Коса Парчиња Невестинска Коса Чешел Клип Свадба Додатоци Ново
АВ НЕВЕСТИНСКА Свадба Иглички За Коса Цветна Невестинска Коса Парчиња Невестинска Коса Чешел Клип Свадба Додатоци

Материјал : Убава игла за свадбена коса направена со порцелански цвеќиња сместени меѓу гранчиња вкусни

DEN 2.67
Топкидс Додатоци 6х Тенка Сатенска Коса Ленти За Глава Ленти За Глава Алис Бендови Ленти За Коса Девојки Ново
Топкидс Додатоци 6х Тенка Сатенска Коса Ленти За Глава Ленти За Глава Алис Бендови Ленти За Коса Девојки

Пакет Од 6x Ленти За Коса / Алис Бендови / Ленти За Глава Достапно во Голем Број Бои, Вклучувајќи Ги И Учи

DEN 0.67
Цик-цак Коса Перика Додатоци 2,5 см Црна Еластична Лента За Перика/Чипка Фронтална/Чипка Затворање Изработка Ново
Цик-цак Коса Перика Додатоци 2,5 см Црна Еластична Лента За Перика/Чипка Фронтална/Чипка Затворање Изработка

Црна Еластична Лента За Перика / Чипка Фронтална / Чипка Затворање Одлуки Перика Додатоци Ширина : 2,5 см; �

DEN 79.84
Венли Половина вратоврска Коса Клип Женски Лето Задниот Дел На Главата Збор Клип Коса Картичка Клип Главата Ново
Венли Половина вратоврска Коса Клип Женски Лето Задниот Дел На Главата Збор Клип Коса Картичка Клип Главата

Брилијантен, покажувајќи прекрасен сјај Направено со грижа, ја исполнува својата доверба Цврст, долгот�

DEN 3606.24
Топкидс Додатоци 6х Тенки Кадифени Ленти За Глава Алис Бендови Ленти За Коса Возрасни Жени Дами Девојки Деца Ново
Топкидс Додатоци 6х Тенки Кадифени Ленти За Глава Алис Бендови Ленти За Коса Возрасни Жени Дами Девојки Деца

Пакет од 6 Кадифе Покриени Алис Бендови Широк Спектар На Бои, Вклучувајќи Ги И Училишните Бои Погоден И З

DEN 1.00
Сплат Веганска И Полутрајна Боја На Боја На Коса Без Суровост Ново
Сплат Веганска И Полутрајна Боја На Боја На Коса Без Суровост

Оваа ставка ја продава продавач од трета страна Попустот е обезбеден од Ова е ограничен временски попу�

DEN 2.67
Снопови Со лабави Бранови Човечка Коса Бразилско Продолжување На Девствена Коса Снопови За Коса Со Лабави Бранови 10А Ново
Снопови Со лабави Бранови Човечка Коса Бразилско Продолжување На Девствена Коса Снопови За Коса Со Лабави Бранови 10А

Материјал за коса : 100% Необработена Девица Реми Човечка Коса 10А Одделение Бразилски Лабави Бранови Сноп

DEN 2.00
Лимон овошје цитрус 2 парчиња прилагодливи буфни капи со копчиња и капаци за вратоврска на главата за Ново
Лимон овошје цитрус 2 парчиња прилагодливи буфни капи со копчиња и капаци за вратоврска на главата за

100% полиестер Затворање на вратоврска [Премиум материјал и прилагодување] 100% полиестер со висок степен, �

DEN 0.67
Делукс Свилен Сатен Наредени Локс &засилувач; Плетенки Гушкаат 506 Ново
Делукс Свилен Сатен Наредени Локс &засилувач; Плетенки Гушкаат 506

Растеглив Дрес Плете И Свилен Сатен Лесно Да Го Заштитите Стилот На Вашата Коса Тивко Држете Ги Повеќет�

DEN 0.67
ПУПКА од роза 4 Парчиња Порибување Капачиња Од Перика Растегливи Најлонски Капачиња За Перики За Жени Црни Ново
ПУПКА од роза 4 Парчиња Порибување Капачиња Од Перика Растегливи Најлонски Капачиња За Перики За Жени Црни

СИЛНА ПРАКТИЧНОСТ ✿ постојат 2 капачиња за перики спакувани заедно на една хартиена табла, вкупно 4 парч

DEN 0.67
Заштедете Повеќе Купете Заедно: Лесно 22 Инчни Екстензии за Коса со Плетена Коса 2 И 22 Инчни Екстензии за Коса Ново
Заштедете Повеќе Купете Заедно: Лесно 22 Инчни Екстензии за Коса со Плетена Коса 2 И 22 Инчни Екстензии за Коса

Вистинска Човечка Коса : Лесно продолжување на човечката коса што е мека, мазна, свиленкаста и природна �

DEN 1.33
Тјлс Голема Чинија Чешел Воздушно Перниче Шминка Чешел Масажа На Кожата Чешел Глава Мазна Коса Чешел Ново
Тјлс Голема Чинија Чешел Воздушно Перниче Шминка Чешел Масажа На Кожата Чешел Глава Мазна Коса Чешел

Масирајте го скалпот / Измазнете ја косата / Стилизирајте ја косата" Чешел на крајот не мора да се грижит�

DEN 111.84
Мејд Убавина Лесно Ветровито Целосна Капа Лента За Глава Перика Мека Вештачка Локација Ново
Мејд Убавина Лесно Ветровито Целосна Капа Лента За Глава Перика Мека Вештачка Локација

Природни текстурирани меки брави Совршен за извршување задачи, видео конференции, живот во теретана...

DEN 719.84
Снопови - 2 Предмети: Fshine Клип Во Екстензии За Коса Вистинска Човечка Коса Директно Дебели Екстензии За Ново
Снопови - 2 Предмети: Fshine Клип Во Екстензии За Коса Вистинска Човечка Коса Директно Дебели Екстензии За

€Снопови q : Содржи две пакувања на клип коса, било која боја појавување €100% ВИСТИНСКА ЧОВЕЧКА КОСА qИзг�

DEN 2.33
8г Коса Влакна Во Прав Продолжување Згуснете Ја Косата, За Сите Типови Коса, Премиум Формула За Раст На Ново
8г Коса Влакна Во Прав Продолжување Згуснете Ја Косата, За Сите Типови Коса, Премиум Формула За Раст На

Збогатен со природно негување без хемикалии што ја зајакнува проретчената и слаба коса што резултира с�

DEN 47.84
Медицинска сестра капачиња со долга коса, прилагодливо работно капаче за птици од паун со копчиња и лакови Ново
Медицинска сестра капачиња со долга коса, прилагодливо работно капаче за птици од паун со копчиња и лакови

100% полиестер Затворање на влечење Компона за опашка и дизајн на копче За долга коса, торбичката за конс�

DEN 198.24
Ecojunmi Ултра тенки HD Перика Капи За Жени Мажи, 12 Парчиња Невидливи HD Порибување Капи За Чипка Пред Перика, Растеглива Ново
Метална пеперутка вметнете чешел цветна глава глава за глава чешел ретро невестинска глава за коса, страничен чешел Ново
Метална пеперутка вметнете чешел цветна глава глава за глава чешел ретро невестинска глава за коса, страничен чешел

Чешел од коса од пеперутка, пакет 2 парчиња : злато+сребро Големина : должина на фиба 7 см ширина 4,5 см, тежи

DEN 2.00
Портрет На Кучиња Алаза Хаски Со Индиска Глава Сина Водоотпорна Берберска Наметка За Мажи Жени Бричење Со Ново
Портрет На Кучиња Алаза Хаски Со Индиска Глава Сина Водоотпорна Берберска Наметка За Мажи Жени Бричење Со

Материјал : 190t полиестерска ткаенина и водоотпорна површина, со две проѕирни чаши за вшмукување на кука�

DEN 1555.20
Девојки исклучителни сите видови клипови За коса Клипови Нови Ацетат Коса Ноктот Слатка Самовила Пеперутка Фиба Ново
Девојки исклучителни сите видови клипови За коса Клипови Нови Ацетат Коса Ноктот Слатка Самовила Пеперутка Фиба

1Погоден за сите фризури на девојки и жени.И може да се користи за секојдневно облекување или Поставувањ

DEN 1.00
Фланел без топлина коса, навивачи на коса, ролери виткање глава, ролери за коса, навивачи за фризури Ново
Фланел без топлина коса, навивачи на коса, ролери виткање глава, ролери за коса, навивачи за фризури

[Пакетот вклучува] ќе добиете ролери за коса без топлина на топлина, овој валјак за коса без топлина прав

DEN 159.84
Квул Целосно Метален Бербер Машинка За Коса Професионален Електричен Тример За Коса Мажи Безжичен Машина За Сечење Ново
Квул Целосно Метален Бербер Машинка За Коса Професионален Електричен Тример За Коса Мажи Безжичен Машина За Сечење

Големина : кабелска или безжична Тип На Ставка : Тример За Коса целосно метален труп, машинска нето тежин

DEN 3.33
WPYYI керамика права коса чешел за коса со двојна намена за внатрешна намена мини анти-скалинг дизајн Ново
WPYYI керамика права коса чешел за коса со двојна намена за внатрешна намена мини анти-скалинг дизајн

Интелигентен автоматски чешел за виткање, автоматско виткање, 3 нивоа прилагодливи, брзо загревање Нови

DEN 1.00
Широк чешел за заби поставен за кадрава коса, долга коса, влажна коса, голема чешел за зачувување на косата Ново
Широк чешел за заби поставен за кадрава коса, долга коса, влажна коса, голема чешел за зачувување на косата

Применлив вид на коса : Овие 3 чешли со широк заб се користат главно за густа, густа и долга кадрава / прав�

DEN 0.33
Хихело 2 Пакет Синтетички Конска Опашка Пунџа Крофна Коса Пунџа Со Еластична Гумена Лента Неуредна Пунџа Ново
Хихело 2 Пакет Синтетички Конска Опашка Пунџа Крофна Коса Пунџа Со Еластична Гумена Лента Неуредна Пунџа

Синтетичките влакна отпорни на топлина создаваат разбушавен, бушав изглед кој совршено се вклопува со �

DEN 0.33