Н/Клип За Коса Со Бисерен Цвет Канџи За Коса За Жени Шноли Шноли Додатоци За Коса Облека За Глава

Н/Клип За Коса Со Бисерен Цвет Канџи За Коса За Жени Шноли Шноли Додатоци За Коса Облека За Глава

DEN 2.00

Ново

Залиха

Фиба изгледа убаво и дарежливо Деликатна фиба за кринестоун со висока опашка. Женски грб со скршена коса и удирања, симпатична ајкула клип фиба. Практичен и разноврсен клип за коса, уникатен железен клип за коса. Цврсто се вклопува во косата и лесно создава плетенки. Фиба изгледа убаво и дарежливо. Деликатна фиба за кринестоун со висока опашка. Женски грб со скршена коса и удирања, симпатична ајкула клип фиба. Практичен и разноврсен клип за коса, уникатен железен клип за коса. Цврсто се вклопува во косата и лесно создава плетенки. Опишете : Фиба изгледа убаво и дарежливоделикатна фиба со кристал со висока опашка.Женски грб со скршена коса и удирања, симпатична ајкула клип фиба.Практичен и разноврсен клип за коса, уникатна железна коса clip.It цврсто се вклопува во косата и лесно создава плетенки.Спецификација : Материјал : Пластика, Легура Применлива Сезона : Четири Сезони Пол : Женска Карактеристика : Украсете Стил : Тип На Моден Модел : Тип На Цврстина : Тип На Глава : Канџи за Коса пакетот вклучува : 1x Фиба : 1.Ве молиме дозволете 1см разлики поради рачно мерење, благодарам.Совршен за носење на забави, фестивали или секојдневие.

Material: Plastic,
AlloyApplicable Season: Four Seasons
Gender: WOMEN
Feature: Decorate
Style: Fashion
Pattern Type: Solid
Item Type: Headwear
Type: Hair Claws
The package includes: 1x Hairpin
Note:
1.Please allow 1cm differences due to manual measurement, thanks.:
Perfect for wearing at parties, festivals or everyday life. :

Производи во категоријата

Пантене ПРО-В Класичен Чист Шампон, 12.0 мл Ново Попусти
Пантене ПРО-В Класичен Чист Шампон, 12.0 мл

НАПОРНА РАБОТА : Ја Поттикнува косата со моќна мешавина на ПроВ хранливи материи и антиоксиданси за да ј

DEN 82.08
Хучу Девојки Коса Канџи Жени Минимализам Кадифе Барети Лента Лак Бисер Коса Рак Клип Коса Канџи Цвет Коса Ново
Хучу Девојки Коса Канџи Жени Минимализам Кадифе Барети Лента Лак Бисер Коса Рак Клип Коса Канџи Цвет Коса

Нов моден дизајн, Многу Убав Стил : Мода / Секојдневен / Сладок / Едноставен / Елегантен Тип На Ставка : Нок�

DEN 2.33
16 Спакувајте Средни Клипови За Коса, Клипови За Канџи За Коса Од 1,6 Инчи, Клипови За Вилица Со Двојни Редови Ново
16 Спакувајте Средни Клипови За Коса, Клипови За Канџи За Коса Од 1,6 Инчи, Клипови За Вилица Со Двојни Редови

?Што Добивате : комплетот за канџи за коса се состои од 16 мали клипови за канџи, 4 различни бои што можете �

DEN 0.33
Американско Фудбалско Игралиште Бербер Кејп Професионална Престилка За Сечење Коса Фризер Кејп Салон Кејп За Ново
Американско Фудбалско Игралиште Бербер Кејп Професионална Престилка За Сечење Коса Фризер Кејп Салон Кејп За

полиестер Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен од полиестер, многу издржлив Дизајн : дек

DEN 3.00
Клипер Зафат од Врховен Тример-Професионални Берберски Држачи Нелизгачки Ленти ЗА Сечење SGR50 Берберски Ракав Ново
Клипер Зафат од Врховен Тример-Професионални Берберски Држачи Нелизгачки Ленти ЗА Сечење SGR50 Берберски Ракав

●ВКЛУЧЕНО е 5 различна големина на зафат за Тримери, Машинки И Машини за Бричење што ви овозможува да се

DEN 207.20
Абаодам 2 парчиња Фиба Невестински Глави За Свадба Кинеска Свадба Декорација Свадба Коса Клипови За Невести Свадба Ново
Абаодам 2 парчиња Фиба Невестински Глави За Свадба Кинеска Свадба Декорација Свадба Коса Клипови За Невести Свадба

Накит За Коса Од кристален Бисер : Произведен со материјал со висока цврстина Додаток За Коса за деверуш

DEN 0.67
Ви Оние Девојки Принцеза Печатење Гросгрин Коса Лак На Вестај Не-Лизга Коса Клип, Крал, Принцеза Ново
Ви Оние Девојки Принцеза Печатење Гросгрин Коса Лак На Вестај Не-Лизга Коса Клип, Крал, Принцеза

Облечете ја како малата принцеза што заслужува да биде со овие прекрасни лакови од самовила Овие лакови

DEN 1.67
Хогји Пенливи Кристални Камени Плетени Клипови За Коса За Жени, Клип За Патка од 4 парчиња со 3 Мали Клипови, Тројна Ново
Хогји Пенливи Кристални Камени Плетени Клипови За Коса За Жени, Клип За Патка од 4 парчиња со 3 Мали Клипови, Тројна

Дизајн на двојни Слоеви : клиповите за коса со пенливи кристални камења се уникатни дизајнирани да бида�

DEN 95.84
АЛАЗА Јога Мопс Кученце Кученце Смешни Водоотпорен Бербер Кејп За Мажи Жени Брада Бричење Лигавче Ново
АЛАЗА Јога Мопс Кученце Кученце Смешни Водоотпорен Бербер Кејп За Мажи Жени Брада Бричење Лигавче

Материјал : 190t полиестерска ткаенина и водоотпорна површина, со две проѕирни чаши за вшмукување на кука�

DEN 1548.80
5 парчиња четка за коса сет за четка за четка за четка за четка за четка за коса чешел чешел влажна сува четка Ново
5 парчиња четка за коса сет за четка за четка за четка за четка за четка за коса чешел чешел влажна сува четка

5 во 1 сет на чешел за коса : Ова е комплет чешел за четки за коса, вклучуваат 5 видови четки и чешли, четка з

DEN 3.33
Детска Големина Мопс Берберска Наметка За Сечење Коса Дома или Професионален Салон, Берберница Кејп Ново
Детска Големина Мопс Берберска Наметка За Сечење Коса Дома или Професионален Салон, Берберница Кејп

ДЕТСКА БЕРБЕРСКА НАМЕТКА без разлика дали ќе го однесете вашето дете во бербер или во професионален фр�

DEN 1.33
Бриогео Не Очајувајте, Поправете Шампон За Супер Влага За Сува, Оштетена Или Обоена Коса | Поправки Права, Ново
Бриогео Не Очајувајте, Поправете Шампон За Супер Влага За Сува, Оштетена Или Обоена Коса | Поправки Права,

ДЛАБОКО ЧИСТЕЊЕ и КОНДИЦИОНИРАЊЕ ЗА СУВА, ОШТЕТЕНА КОСА : Бриогео Не Очајувај, Поправи! Шампонот за супе�

DEN 1055.84
Гел за стилизирање на кокосово масло од еко - додава сјај и ја навлажнува косата - безжичен стил и супериорно Ново Попусти
Гел за стилизирање на кокосово масло од еко - додава сјај и ја навлажнува косата - безжичен стил и супериорно

Гел за маслиново масло Гел на нафта Арган Гел за маслиново масло Гел за маслиново масло Гел за маслиново

DEN 386.40
Лента за глава за миење лице, ленти за нега на кожата, лента за шминка за миење лице, обучена нега на Ново
Лента за глава за миење лице, ленти за нега на кожата, лента за шминка за миење лице, обучена нега на

Лента за глава за миење лице : сунѓер и Фротир ткаенина се главните материјали што се користат во лентит�

DEN 0.67
ЛУКБЕИ Пунџа Парче За Коса Клип За Нокти Неуредна Пунџа Парче За Коса Синтетички Брановидни Кадрави Шињон Екстензии Ново
ЛУКБЕИ Пунџа Парче За Коса Клип За Нокти Неуредна Пунџа Парче За Коса Синтетички Брановидни Кадрави Шињон Екстензии

Директно пунџа скринчи синтетичка коса, совршена за додавање волумен и полнота на пунџа или опашка, лес�

DEN 3.33
Емеливор Диво Цвеќе Афион Цвет Микрофибер Крпа За Коса За Жени Супер Абсорбента Против Разлетување Брзо Сушење Ново
Емеливор Диво Цвеќе Афион Цвет Микрофибер Крпа За Коса За Жени Супер Абсорбента Против Разлетување Брзо Сушење

~~Големина Одговараат На Сите● : големината на крпата за коса е 24,4*9,45 инчи, една големина одговара на сит�

DEN 143.84
Аведа мазна инфузија совршено дуо Ново Попусти
Аведа мазна инфузија совршено дуо

Аведа x 31 Филип Лим мазна инфузија совршено дуото за пробивање Постигнете совршен удар за одмор со овој �

DEN 606.08
Шнола Перуанска Девствена Човечка Коса 1 парчиња ткаенина 10 -28 Откачена Права Природна Боја Може Да се обои Ново
Шнола Перуанска Девствена Човечка Коса 1 парчиња ткаенина 10 -28 Откачена Права Природна Боја Може Да се обои

100% Перуанска Девствена Човечка Коса без синтетички влакна или мешавини од животни 100% Рачно Изработени .

DEN 1.00
Таблетите со јазли помагаат во црна коса и повторно растење на косата КОРЕНИКС Кореја Ново
Таблетите со јазли помагаат во црна коса и повторно растење на косата КОРЕНИКС Кореја

Како да се користи : вкупната дневна доза е 2030 таблети Можете да го споделите ова или да го јадете одедна�

DEN 3.33
Ретро Бразилско Знаме 3д Печатење Професионален Бербер Кејп Коса Сечење Фризерски Салон Наметка Фризерска Престилка Ново
Ретро Бразилско Знаме 3д Печатење Професионален Бербер Кејп Коса Сечење Фризерски Салон Наметка Фризерска Престилка

Оваа Престилка За Сечење Коса За Возрасни Е Изработена Од Полиестерска Ткаенина Оваа Престилка За Коса

DEN 3.00
Кич Мали Коса Клипови За Жени - Рециклирани Пластични Мали Канџи Клипови &засилувач; Мини Канџи Клипови Ново
Кич Мали Коса Клипови За Жени - Рециклирани Пластични Мали Канџи Клипови &засилувач; Мини Канџи Клипови

ИЗРАБОТЕНИ СО ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ РЕЦИКЛИРАНИ МАТЕРИЈАЛИ : нашите штипки за коса се стручно изработени од

DEN 127.84
Воден Бран Човечка Коса 20 инчи 1 Пакет 10А Бразилска Девствена Коса Снопови Од Водени Бранови Влажна И Ново
Воден Бран Човечка Коса 20 инчи 1 Пакет 10А Бразилска Девствена Коса Снопови Од Водени Бранови Влажна И

1Материјал за коса : Необработени Снопови За Човечка Коса 613 Продолжувања На Човечка Коса Со воден бранС�

DEN 591.84
Висококвалитетна Целосна Чипка Перика За Црни Жени Со Бебешка Коса 150% Густина Вистинска Европска Девица Ново
Висококвалитетна Целосна Чипка Перика За Црни Жени Со Бебешка Коса 150% Густина Вистинска Европска Девица

име на продавачот : Дајун, 100% Европска Девствена Човечка Коса Должината на косата е испружена должина, е

DEN 4688.00
Нисејо 30 Инчен Страст Пресврт На Косата Претходно извртени 8 Пакувања Пред-јамка Капчиња Страст Пресврт Капчиња Ново
Нисејо 30 Инчен Страст Пресврт На Косата Претходно извртени 8 Пакувања Пред-јамка Капчиња Страст Пресврт Капчиња

Изберете Популарна Коса Со Капчиња, Изберете Нисејо ●Мала Тежина●Претходно извртена страст пресврт с�

DEN 799.84
4 Парчиња Игла За Коса, Гроздобер Боби Игла, Шнола За Коса, Клипови За Коса, Метални Додатоци За Коса Ново
4 Парчиња Игла За Коса, Гроздобер Боби Игла, Шнола За Коса, Клипови За Коса, Метални Додатоци За Коса

Сигурен МатеријалИзработен од галванизиран бакар, кои се многу издржливи и можат да спречат оштетување

DEN 191.84
Убранд Едноставен Метал Голем Фати Клип Боја Цвет Коса Клип Возрасни Назад Главата Плоча Коса Конска Опашка Коса Клип Ново
Убранд Едноставен Метал Голем Фати Клип Боја Цвет Коса Клип Возрасни Назад Главата Плоча Коса Конска Опашка Коса Клип

Фиба е изработена од висококвалитетна легура, процес на галванизација, не е лесна за промена на бојата, �

DEN 780.80
Фасинос Перики За Плетенка Без Јазли За Црни Жени-Влакна Отпорни На Топлина , Мека Синтетичка Перика, Густа, Ново
Фасинос Перики За Плетенка Без Јазли За Црни Жени-Влакна Отпорни На Топлина , Мека Синтетичка Перика, Густа,

[ШТО ДОБИВАТЕ] : Црната перика е околу 14" во должина од глава до таи погодна за обем на главата помеѓу 19,2522,

DEN 3.33
Коко и Ева како девица длабоко чиста чиста скала. Третман на скампон на шампон за сува, првут склона на кожа. Помага Ново
Коко и Ева како девица длабоко чиста чиста скала. Третман на скампон на шампон за сува, првут склона на кожа. Помага

Третман на скалпот за супер чиста коса : Заживејте го и обновете го скалпот со борба против масло, снегул

DEN 480.00
Jydqm коса скалп масажа чешел воздушна перница масажа масажа за коса, жени влажни кадрави четка за коса за коса, фризерски Ново
Jydqm коса скалп масажа чешел воздушна перница масажа масажа за коса, жени влажни кадрави четка за коса за коса, фризерски

Природна заштита на животната средина гумена перница за воздух, Еластичен чешел заби, продлабочете ги к

DEN 0.33
Женски Додатоци ЗА Коса 4 ПАРЧИЊА Рачно Изработени Комплети За Шноли, Боби Шноли Девојки За Глава, Ново
Женски Додатоци ЗА Коса 4 ПАРЧИЊА Рачно Изработени Комплети За Шноли, Боби Шноли Девојки За Глава,

Димензија неговата должина е 6,3 см, соодветната големина е погодна за повеќето видови коса Дијаметарот

DEN 191.84
6 ПАРЧИЊА Клипови За Нокти За Коса, Шарена Форма На Срце Големи Клипови За Канџи За Коса За Жени Девојки Ново
6 ПАРЧИЊА Клипови За Нокти За Коса, Шарена Форма На Срце Големи Клипови За Канџи За Коса За Жени Девојки

Qéw Пакетот Доаѓа Со Q : ќе добиете 6 ЕЕЗ шарени срцеви облици клип за коса; клипот за коса со вилица од роза

DEN 191.84
Четка за зацрвстување на косата xdkll, USB -топол чешел, преносна коса засилување професионална коса рамна железо Ново
Четка за зацрвстување на косата xdkll, USB -топол чешел, преносна коса засилување професионална коса рамна железо

Тоа не е само зацрвнувач, тоа е виткање железо Мултифункционалниот професионален директор ви заштедува

DEN 5322.56
Завидувајте Ни Коса 35 Сатенска Шамија Коса шамија или Заспани Природни Шалови За Коса Заштитен Стил Кадрава Ново
Завидувајте Ни Коса 35 Сатенска Шамија Коса шамија или Заспани Природни Шалови За Коса Заштитен Стил Кадрава

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 239.84
висесани Бербер Кејп Хавајски Цвет Ѓердан Ананас Коктел Алоха Текст Полиестер За Сечење Коса Салон Кејп Престилка Ново
висесани Бербер Кејп Хавајски Цвет Ѓердан Ананас Коктел Алоха Текст Полиестер За Сечење Коса Салон Кејп Престилка

●СУПЕРИОРНИ МАТЕРИЈАЛИ : оваа фризерска тоалета е изработена од мек и издржлив материјал Берберите и к�

DEN 3.33
Големи Клипови За Нокти За Коса, 2 Парчиња Облик На Ѕвонче Нелизгачка Ајкула Барет Стеги За Коса Силни Држачи Ново
Големи Клипови За Нокти За Коса, 2 Парчиња Облик На Ѕвонче Нелизгачка Ајкула Барет Стеги За Коса Силни Држачи

Врвен Квалитет : нашите клипови за коса се изработени од висококвалитетни легури, и секоја од нив е издр�

DEN 0.67
Замена Клипер Ножеви, Тетерави Заб.Прецизност 2 Дупки Прилагодливи Коса Машинка. Сечилото Компатибилен Ново
Замена Клипер Ножеви, Тетерави Заб.Прецизност 2 Дупки Прилагодливи Коса Машинка. Сечилото Компатибилен

вклучува : масло и завртки Пакетот за комплети сечила вклучува фиксно сечило и подвижно сечило, и двете �

DEN 3.00
BYBYCD Мечка Коса Канџа Метал Фаќање Клип Девојка Коса Клип Легура Шупливи Женски Кристал Главата Облека Ново
BYBYCD Мечка Коса Канџа Метал Фаќање Клип Девојка Коса Клип Легура Шупливи Женски Кристал Главата Облека

Име На Предметот : Ноктот За Коса Материјал : Легура Боја : Сребрена, Златна Тип На Шема : Цртан Филм...

DEN 3.00
Џовани 2чик Ултра-Волумен Регенератор, 8,5 мл. - Дневна Волумен Формула Со Папаја &засилувач; Путер Од Мандарина, Ново
Џовани 2чик Ултра-Волумен Регенератор, 8,5 мл. - Дневна Волумен Формула Со Папаја &засилувач; Путер Од Мандарина,

НАВЛАЖНУВАЧКА НЕГА НА СКАЛПОТ : Џовани 2чик УлтраВолумен Регенератор го вградува волуменот во фина, мли�

DEN 143.84
Ронгдуои Омбре Црна Синтетичка Чипка Предна Перика За Жени Русокоса До Црна Боја Чипка Перика Бран На Телото Ново
Ронгдуои Омбре Црна Синтетичка Чипка Предна Перика За Жени Русокоса До Црна Боја Чипка Перика Бран На Телото

1Ронгдуои Синтетичка Чипка Предна Перика, бојата е платина до црна, должината е 2426 инчи кога се влече дир

DEN 2.00
Вигинвеј Коса Опашка Коса Парче За Жени Опашка, Клип во/На Коса Парчиња, Кадрава Брановидна Коса Екстензии, Кафеава Ново
Вигинвеј Коса Опашка Коса Парче За Жени Опашка, Клип во/На Коса Парчиња, Кадрава Брановидна Коса Екстензии, Кафеава

Материјал за коса : Висококвалитетни синтетички влакна за коса, сјај, мекост и удобност кои се многу бли�

DEN 2.67
Караткарт Кундан Капка Метална Лента За Коса За Жени Ново
Караткарт Кундан Капка Метална Лента За Коса За Жени

Караткарт Кундан Капка Навртки За Коса За Жени Тоа Е Петслојно Микро Позлатено И Украсено со Кундан за В

DEN 0.33
Боја Леле Боја Безбедност Регенератор Нормално На густа Богата хидратација за густа, груба, кадрава коса; отплеткува, Ново
Боја Леле Боја Безбедност Регенератор Нормално На густа Богата хидратација за густа, груба, кадрава коса; отплеткува,

МАСЛО ОД АВОКАДООбезбедува совршена количина на хидратација + инфузија од омегабогати масла + антиокси�

DEN 2.67
Јин јанг шепа на палми Возрасни Барбер Кејп Кејп Лесна стилизирање на коса Кејп Кејп Фризери за наметка Ново
Јин јанг шепа на палми Возрасни Барбер Кејп Кејп Лесна стилизирање на коса Кејп Кејп Фризери за наметка

жолчна крпа Направени во САД или увезени Оваа престилка за фризура е изработена од висококвалитетна жо�

DEN 411.04
Зури Сис Надвор Од Синтетичка Коса Чипка Предна Перика-БИДД ЧИПКА Ч стегање 22 Ново
Зури Сис Надвор Од Синтетичка Коса Чипка Предна Перика-БИДД ЧИПКА Ч стегање 22

Зури Сис Надвор ХД Чипка Пред Перика Кримп 22" Рачно Врзан Дел Природни Влакна За Бебиња Зури Сис Надвор О

DEN 760.96