Оригинален Комплетен Пакет За Креаклип-Алатка За Фризура, Комплет За Сечење Коса Со Професионални Ножици, Ножици за Разредување На Косата Со Чешел За Сечење Коса, К

Оригинален Комплетен Пакет За Креаклип-Алатка За Фризура, Комплет За Сечење Коса Со Професионални Ножици,

DEN 1119.84

Ново

Залиха

ЗА ПОВЕЌЕТО ВИДОВИ КОСА (НЕ ТЕНКА КОСА); исечете ја косата во погодност на вашиот дом и бидете свој стилист ТОРБА ЗА КРЕАКЛИП; ги држи сите алатки за сечење коса на едно организирано место. ЛЕСНО ЗА УЧЕЊЕ; само клип, лизгајте и исечете; исечете ги треснењата и создадете слоеви за само неколку минути Со Крцкавите И добијте резултати од салонот. ЗАШТЕДЕТЕ ВРЕМЕ и ПАРИ од скапи и долги посети во салонот. ОДЛИЧНО ЗА ДЕЦА ФРИЗУРИ, ПА ДУРИ И МАШКА КОСА или само одржување фризура помеѓу кроевите. Се што ви треба за домашна фризура! Ножиците За Крцкање одлично одат со Нашиот Оригинален Комплет За Креаклипи за домашна фризура, што ви овозможува да креирате професионални фризури за целото семејство. Изработени од нерѓосувачки челик, тие се одлични за сечење слоеви, прави парчиња и удирања за само 60 секунди! Ножиците за Разредување На Крцкањето Се одлични за текстурирање и истенчување на сите фризури, особено кога имате густа коса! Острите рабови ќе го намалат дополнителниот дел без напор. Ножиците за Разредување На Криклип се одлични и за мешање фризури за помек изглед и може да се користат при сечење шишки, слоеви и разни машки фризури. Наметката За Сечење Коса Во Салонот е совршена за лесно чистење. Клиповите за Коса се одлични за отсекување делови за одредени фризури. Чешелот За Коса Со Креаклип е одличен за пресекување и чешлање за да ја создаде таа совршена фризура дома за целото семејство! Вклучува : 1 Оригинален Комплет За Крцкање, 1 Торба За Носење Креаклип, 1 Професионални Ножици За Фризури Од Нерѓосувачки Челик, 1 Професионален Ножици За Разредување На Фризури Од Нерѓосувачки Челик, 2 Клипови За Коса, 1 Чешел За Фризура.

Производи во категоријата

Медицинска сестра ги капачињата жени долга коса, златна елка прилагодлива работна капа со копче и лакови за коса Ново
Медицинска сестра ги капачињата жени долга коса, златна елка прилагодлива работна капа со копче и лакови за коса

100% полиестер Затворање на влечење Компона за опашка и дизајн на копче За долга коса, торбичката за конс�

DEN 1.67
ГЕЛТДН 10 Шарени Мониста За Долга Коса За Коса Брада Плетенка Ѓердан Нараквица Додатоци Ново
ГЕЛТДН 10 Шарени Мониста За Долга Коса За Коса Брада Плетенка Ѓердан Нараквица Додатоци

Дизајни и направете го вашиот накит попривлечен Погодно за да ја врзете косата или жицата заедно, ова ќе

DEN 2.00
Biottihair Браун Снопови Човечка Коса Омбре Снопови 1b/30 Длабок Бран Човечка Коса Снопови 26 28 30 Инчен Ново
Biottihair Браун Снопови Човечка Коса Омбре Снопови 1b/30 Длабок Бран Човечка Коса Снопови 26 28 30 Инчен

③Материјал за коса◄ : 100% Необработени Бразилски Снопови За Човечка Коса Со Длабоки Бранови Исечени Од �

DEN 1359.84
50 парчиња Клипови За Перика, Клипови За Коса Во Форма На Буквата У Метални Клипови За Перика Со Меки Силиконски Ново
50 парчиња Клипови За Перика, Клипови За Коса Во Форма На Буквата У Метални Клипови За Перика Со Меки Силиконски

6 Дизајн На Заби : клипот за коса ја стабилизира перика, силиконскиот стап спречува влечење на косата и л�

DEN 2.67
N/A Mini четка за коса чешла чиста магична рачка за затегнување салон за туширање за стилизирање на Ново
N/A Mini четка за коса чешла чиста магична рачка за затегнување салон за туширање за стилизирање на

Материјал : железо+пропилен Име на бренд : Хаунин Тип на ставка : Чешел Број на модел : JJ2003 Спецификации на

DEN 819.20
Киднапирање на нло бигфут Верувајте Деца Фризура Кејп Фризер Престилка Со Прилагодливи Предвремени Коса Ново
Киднапирање на нло бигфут Верувајте Деца Фризура Кејп Фризер Престилка Со Прилагодливи Предвремени Коса

Жолчна крпа Произведено во САД Или Увезено Нашата берберска престилка е изработена од висококвалитетн�

DEN 1.00
55х66 Инчен Полиестерски Наметка За Сечење Коса Алјаска-Салон За Лосос-Чај Салон Берберска Наметка Со Прилагодливо Ново
55х66 Инчен Полиестерски Наметка За Сечење Коса Алјаска-Салон За Лосос-Чај Салон Берберска Наметка Со Прилагодливо

Полиестер Затворање на бравата Машинско Перење Изработена Од Висококвалитетна Полиестерска Ткаенина,

DEN 480.00
Безбеден Шампон За Боја НА DHS - Женски И Машки Шампон За Коса Третирана Во Боја / Шампон За Заштита На Боја Ново
Безбеден Шампон За Боја НА DHS - Женски И Машки Шампон За Коса Третирана Во Боја / Шампон За Заштита На Боја

Шампон ДХСНе избирајте помеѓу бојата и чистотата! Овој попустлив шампон и дава на обоената коса длабоко

DEN 1.33
Американско Знаме Хамерхед Ајкула Детска Фризура Кејп Фризер Престилка Со Прилагодлив Капак За Сечење На Косата Ново
Американско Знаме Хамерхед Ајкула Детска Фризура Кејп Фризер Престилка Со Прилагодлив Капак За Сечење На Косата

Жолчна крпа Произведено во САД Или Увезено Нашата берберска престилка е изработена од висококвалитетн�

DEN 1.67
КВИНЛУКС ПЕРИКИ Јаки Брановидна 13х6 Чипка Предна Перика Бразилска Човечка Коса откачен Бран НА Телото Ново
КВИНЛУКС ПЕРИКИ Јаки Брановидна 13х6 Чипка Предна Перика Бразилска Човечка Коса откачен Бран НА Телото

1Големина на капачето : Стандардна Средна Големина, мала големина и голема големина треба контактирајте

DEN 2.00
Хукаи Мода Европски И Американски Дами Коса Шапка Црна Плетена Капа Перика Долга Директно Светло Кафеава Шапка Перика Ново
Хукаи Мода Европски И Американски Дами Коса Шапка Црна Плетена Капа Перика Долга Директно Светло Кафеава Шапка Перика

Мазна коса, вистинска и не рефлектирачка Шапката и косата можат да бидат невидливи, реални и природни Вн

DEN 2.33
Инфрацрвена коса за коса 2 широк рамен железо професионален керамички турималин-вметнат титаниум затегнување Ново
Инфрацрвена коса за коса 2 широк рамен железо професионален керамички турималин-вметнат титаниум затегнување

Титаниумски плочи со турмалининфузија со инфрацрвени светлосни ленти LCD дигитален екран и прикажување

DEN 2.67
Фретрес Капчиња Плетенки 3Х Ники Прекрасни Локација 18 Ново
Фретрес Капчиња Плетенки 3Х Ники Прекрасни Локација 18

Капчиња и кука За Заклучување Поединечно ПредЈамка Фретрес Капчиња Плетенки 3 X Ники Прекрасни Локација

DEN 770.88
Пиратски Костим Сет, Шапка Лажни Мустаќи Око Лепенка Костим Додатоци Во Собата Партија Пиратски Додатоци Ново
Пиратски Костим Сет, Шапка Лажни Мустаќи Око Лепенка Костим Додатоци Во Собата Партија Пиратски Додатоци

①Фланелен материјал пиратската капа дише и е лесна, што ја прави многу удобна за носење Прилагодлива и �

DEN 518.88
Пролет Клип Декорација На Коса Нелизгачка Модна Глава За Грб Голем Пролетен Клип Секојдневно Носете Црвено Вино Ново
Пролет Клип Декорација На Коса Нелизгачка Модна Глава За Грб Голем Пролетен Клип Секојдневно Носете Црвено Вино

Женскиот игла за коса има дизајн на декор со сатенска лента во кинески стил, што може да додаде шарм на в�

DEN 872.00
Табла за боја на коса, фризерски избор на табла за бојадисување на табла за коса, табла за бојадисување на косата Ново
Табла за боја на коса, фризерски избор на табла за бојадисување на табла за коса, табла за бојадисување на косата

Велики во боја на коса : табла за боја на коса одговара на раката, антилизгање и лесен за држење, удобно и

DEN 3.33
ИБШИН Невестата Свадба Коса Чешли Сребрена Кристално Сина Коса Бендови Монистра Глави Остава Невестинска Ново
ИБШИН Невестата Свадба Коса Чешли Сребрена Кристално Сина Коса Бендови Монистра Глави Остава Невестинска

Додатоците за свадбена коса за невести се изработени од висококвалитетна легура,што не е лесно да се из�

DEN 2.33
Комплет за шампон и балсам на Vegamour Hydr-8 Ново
Комплет за шампон и балсам на Vegamour Hydr-8

72 часа хидратација на косата* 8x хидратација по една употреба* 2,5x посилни нишки по една употреба...

DEN 2.33
Cliory Fashion u форма Школка од страна на косата Комбини за коса Елегантна фризура за жени девојки 2 парчиња Ново
Cliory Fashion u форма Школка од страна на косата Комбини за коса Елегантна фризура за жени девојки 2 парчиња

Прекрасната алатка за додатоци за коса е изработена од висококвалитетна легура, нема лесно да се скрши �

DEN 2.67
DEYAGIWE Неуредна Пунџа Парче Коса Кадрава Брановидни Scrunchies За Женска Коса Надополнување Фризура Ново
DEYAGIWE Неуредна Пунџа Парче Коса Кадрава Брановидни Scrunchies За Женска Коса Надополнување Фризура

Материјал : Висококвалитетните синтетички влакна отпорни на топлина создаваат неуреден и мек изглед ко

DEN 1.67
Ѓумбир Крин Фарми Ботанички Навлажнувачки Шампон За Сите Типови Коса, Вегански &засилувач; Суровост-Бесплатно, Ново
Ѓумбир Крин Фарми Ботанички Навлажнувачки Шампон За Сите Типови Коса, Вегански &засилувач; Суровост-Бесплатно,

Навлажнувачки Шампон : Веднаш ја измазнува, обновува и ревитализира сувата коса со трајна влага за неве�

DEN 0.67
3 Пакување Безжична Коса Виткање - Ридовена Коса Виткање Ролки Ролки Безжична Виткање Прачка Лента За Долга Ново
3 Пакување Безжична Коса Виткање - Ридовена Коса Виткање Ролки Ролки Безжична Виткање Прачка Лента За Долга

?Зошто да изберете Ридовена Виткач За Коса Без Топлина?Лента за Виткање Коса без топлина изработена од и

DEN 2.00
Зевгани, размазнување на измазнување на Хаибруш, мека четка за коса за влакне Ново
Зевгани, размазнување на измазнување на Хаибруш, мека четка за коса за влакне

Направени со висококвалитетни најлонски влакна кои се нежни и на влажна и на сува коса Погоден за чувст�

DEN 1.00
Врски за коса За Жени Девојки, Деут Избрани Еластични Врски За Коса Со Боби Иглички Држачи За Опашка Ленти За Коса Ново
Врски за коса За Жени Девојки, Деут Избрани Еластични Врски За Коса Со Боби Иглички Држачи За Опашка Ленти За Коса

Избрани Врски За Коса : Содржи 25 парчиња 4мм црни ленти за коса, 100 парчиња мешани ленти за коса во боја, 150

DEN 0.33
Фен за коса, 1000w Пренослив Лесен Фен, Брзо Сушење Негативен Јонски Фен За Коса Фен, За Дома &засилувач; Патување Ново
Фен за коса, 1000w Пренослив Лесен Фен, Брзо Сушење Негативен Јонски Фен За Коса Фен, За Дома &засилувач; Патување

Брзо Сушење И Моќен фен за Коса 1000w професионален фен ЗА коса, брзо сушење и контролиран стил што може да

DEN 1600.00
Клип Облека За Глава Алатки Коса И Коса Девојки Стајлинг Клипови За Жени Дами Иглички Коса Сирена За Девојки клип за Ново
Клип Облека За Глава Алатки Коса И Коса Девојки Стајлинг Клипови За Жени Дами Иглички Коса Сирена За Девојки клип за

За Повеќе Прилики Како Шминкање, Миење Лице, утринска Рутина За Убавина, спортување,Готвење или Одржува�

DEN 0.67
Клиперси за коса за мажи, мажите тримери за коса T9 Електрични клипи за коса безжичен безжичен молчен машина за сечење Ново
Клиперси за коса за мажи, мажите тримери за коса T9 Електрични клипи за коса безжичен безжичен молчен машина за сечење

Безбедни и остри сечила за ножици, клиперот за коса е опремен со прецизни прецизни прецизни сечила со ви

DEN 0.33
ПЕРФЕХАИР Стилист Престилка За Фризер Во Салон, Престилка За Стилизирање На Берберска Фризура Со Џебови-Леопард Принт Ново Попусти
ПЕРФЕХАИР Стилист Престилка За Фризер Во Салон, Престилка За Стилизирање На Берберска Фризура Со Џебови-Леопард Принт

Супер светлина, 2,2 Унци (62 гр) 2 големи предни џебови за најважните работи Водоотпорна и Антистатичка, кос

DEN 463.84
613 боја Директно Перуански Боб Перика Коса Ново
613 боја Директно Перуански Боб Перика Коса

? Материјал за коса : 100% Необработена Девствена Коса, 10а Перуанска Човечка Коса Материјалот за коса Е Вис

DEN 0.33
Utини 30 парчиња 5-6 Двослојни Бутик Коса Лакови Наредени Абц Девојка Коса Додатоци Лакови За Коса Ново
Utини 30 парчиња 5-6 Двослојни Бутик Коса Лакови Наредени Абц Девојка Коса Додатоци Лакови За Коса

Тип на ставка : Облека за Глава Име на одделот : Деца Тип на ставка : Облека за Глава Име на одделот : Деца 6

DEN 1272.64
Смпл објекти Микрофибер Крпа За Завиткување На Косата, Двослоен Кадрава Коса Турбан Пешкир За Жени - Сатенска Крпа Ново
Смпл објекти Микрофибер Крпа За Завиткување На Косата, Двослоен Кадрава Коса Турбан Пешкир За Жени - Сатенска Крпа

КОНЕЧНО МОЖЕТЕ ДА ЈА ИСУШИТЕ КОСАТА и ДА ИЗГЛЕДАТЕ ОДЛИЧНО во исто време : што го прави Овој Турбан За Кр�

DEN 0.67
СОВО 30 Инчен Чипка Предна Перика Човечка Коса 13х4 ХД Директно Чипка Предни Перики Човечка Коса Претходно Ново Попусти
СОВО 30 Инчен Чипка Предна Перика Човечка Коса 13х4 ХД Директно Чипка Предни Перики Човечка Коса Претходно

Директно Чипка Предни Перики Човечка Коса Материјал : 100% Необработени Девствени Бразилски Транспарент�

DEN 3183.68
Машка Машка Машка Машинка За Коса, Мултифункционален Безжичен Тример за Коса со Комплети за Чешлање 6-во-1, Ново
Машка Машка Машка Машинка За Коса, Мултифункционален Безжичен Тример за Коса со Комплети за Чешлање 6-во-1,

* Мултифункционална Машинка за коса, погодна е за средување на разни фризури, е идеален избор за бербери

DEN 435.20
арган масло Интензивна Хидратантна Маска 500мл 16,9 фл.оз Ново
арган масло Интензивна Хидратантна Маска 500мл 16,9 фл.оз

Мароканска Нафтена Интензивна Хидратантна Маска 500мл 16,9 фл Маска За Реставративна МАСКА За КОСА Со Маск

DEN 1.00
ЏИЕКРИХЛО 2 Парчиња Пеперутка Клипови За Коса Мали Клипови За Коса Симпатичен Дизајн жените девојки сакаат мали додатоци Ново
ЏИЕКРИХЛО 2 Парчиња Пеперутка Клипови За Коса Мали Клипови За Коса Симпатичен Дизајн жените девојки сакаат мали додатоци

ДИЗАЈН на пеперутканашите клипови за коса од пеперутка имаат многу посебен дизајн, тоа се две мали форм�

DEN 207.84
SDFGH 2 во 1 затегнување на косата Ciurler Corrugate Flat Irone Electric Ceramic Cirling Iron Pleate Chapinha Stylyling Ново
SDFGH 2 во 1 затегнување на косата Ciurler Corrugate Flat Irone Electric Ceramic Cirling Iron Pleate Chapinha Stylyling

2во1 мултифункционална алатка за стилизирање на косата што може да ја исправи косата и да направи топла �

DEN 1.33
Изутех Премиум Турмалин Керамички Екстра Долго Барел Виткање Железо Ново
Изутех Премиум Турмалин Керамички Екстра Долго Барел Виткање Железо

CRX450 ВИТКАЊЕ Железо Премиум Турмалин Керамички Екстра Долго Барел5,75" инчи долго Екстра Долг Турмалин Ке�

DEN 1.00
Природен дрвен широк заби чешел за заби, природно сандалово дрво 18 см нега, цветно печатење дрво Z5i7 коса Ново
Природен дрвен широк заби чешел за заби, природно сандалово дрво 18 см нега, цветно печатење дрво Z5i7 коса

Локалната терапија за масажа за главоболки може да ја одржи циркулацијата на ретки хранливи протеини и

DEN 251.20
Раксинбанг Перика Темно Кафеава Вистинска Коса Перики Пченка Мора Да Се Подели Главата Во Собата Пченка Топла Долга Ново
Раксинбанг Перика Темно Кафеава Вистинска Коса Перики Пченка Мора Да Се Подели Главата Во Собата Пченка Топла Долга

Материјал на производот : вистинска човечка коса, погодна за толпата : дами, технологија на обработка : м�

DEN 0.67
Бебе Рака Врзани Екстензии 18.5 Инчен вероника 27а Човечки Реми Коса 3 Плетенки + 2 Мини Ново
Бебе Рака Врзани Екстензии 18.5 Инчен вероника 27а Човечки Реми Коса 3 Плетенки + 2 Мини

Срциња Рачно Врзани 18 Инчи #27а (Вероника) Екстензии За Коса Плетенки Унца Грам овие тенки плетенки се бес

DEN 2.00
Машинки за коса За Мажи, Тример За Коса Со Нулта Празнина Т-Сечилото Со 3 ЛЕД Дисплеј ЗА Прилагодување На Брзината, Ново Попусти
Машинки за коса За Мажи, Тример За Коса Со Нулта Празнина Т-Сечилото Со 3 ЛЕД Дисплеј ЗА Прилагодување На Брзината,

[LED дисплеј] LED екранот НА машинките за сечење коса вклучува достапно користење на време и моментална брз

DEN 271.84
Станува збор за 10 -тина чамци за влага за влага, без сулфат, 2 fl. Оз. Ново Попусти
Станува збор за 10 -тина чамци за влага за влага, без сулфат, 2 fl. Оз.

** Мини големина ** Навлажнување : Користете го нашиот шампон за чудо влага за да помогнеме во подобрување

DEN 143.84