Гута капа за пароброд за коса, топлинска капа за длабоко климатизација на косата за коса за природна коса, капа за термички третман на коса, преносна електрична топ?

Гута капа за пароброд за коса, топлинска капа за длабоко климатизација на косата за коса за природна коса, капа

DEN 141.44

Ново

Залиха

Висококвалитетно капаче за пароброд за коса : капачето за коса е изработено од ткаенина со влакна со висока густина и внатрешен резервоар за зрачење, еластичен, ретардант на пламен, водоотпорен и изолациони со употреба , брзо и континуирано, давајќи ви квалитетно искуство Лесна употреба на топлинска коса капаче : капачето за греење се загрева за една минута и достигнува до 75 ° C или 167 ° F со нивоата на топлина од 01 ° C-75 ° C и поставките за топлина од 01-99 минути. Можете да изберете најудобна температура и временска рамка врз основа на вашите потреби. Лесно создадете домашен салон за коса за вас. Коса за капаче за коса Поправки на косата : Ова капаче за греење на третман на коса создава влажна топлина за да помогне во хидратните жици. Капакот за пароброд на косата помага во апсорпцијата на вашите производи за коса во вашиот скалп, со што ќе се обезбеди дека ќе го извлечете најдоброто од вашиот третман и балсам за коса. Исто така, помага да се подигнат вашите кутикули со што се обезбедува да постигнете мека и сјајна коса. Добро дизајнираната преносна капа за пареа : Термичкото капаче за длабоко климатизација доаѓа со две еднократно капачиња за туширање, термичката капа е еластично прилагодлива по големина. Компактната големина, исто така, го прави лесно преносно да се носат на какви било места додека патувате. Погоден за дами и девојки, подароци од бринета за роднини и пријатели. 100% задоволителна услуга : Ако имате проблем со термичкото капаче за коса со длабоко климатизација, секогаш би можеле да не контактирате. Ние ќе ви дадеме задоволно решение. Ние нудиме услуга за поврат за незадоволителни производи во рок од 30 дена. Ви благодариме за вашиот избор!. Висококвалитетно капаче за пароброд за коса : капачето за коса е изработено од ткаенина со влакна со висока густина и внатрешен резервоар за зрачење, еластичен, ретардант на пламен, водоотпорен и изолациони со употреба , брзо и континуирано, давајќи ви квалитетно искуство. Лесна употреба на топлинска коса капаче : капачето за греење се загрева за една минута и достигнува до 75 ° C или 167 ° F со нивоата на топлина од 01 ° C-75 ° C и поставките за топлина од 01-99 минути. Можете да изберете најудобна температура и временска рамка врз основа на вашите потреби. Лесно создадете домашен салон за коса за вас. Коса за капаче за коса Поправки на косата : Ова капаче за греење на третман на коса создава влажна топлина за да помогне во хидратните жици. Капакот за пароброд на косата помага во апсорпцијата на вашите производи за коса во вашиот скалп, со што ќе се обезбеди дека ќе го извлечете најдоброто од вашиот третман и балсам за коса. Исто така, помага да се подигнат вашите кутикули со што се обезбедува да постигнете мека и сјајна коса.

Производи во категоријата

ФРИБЛОСС 6 Постави Макраме Коса Барети САМОСТОЈНИ Клипови За Коса Комплет Макраме Додатоци За Коса За Ново
ФРИБЛОСС 6 Постави Макраме Коса Барети САМОСТОЈНИ Клипови За Коса Комплет Макраме Додатоци За Коса За

Комплет Макраме За Шноли За коса : Пакетот вклучува 6 бои од памучен кабел(4м / 13,12 стапки по боја), 6 парчињ�

DEN 95.84
РОЗОВА ПУПКА 4 Парчиња Мрежа Перика Капа Мрежа, Коса Мрежа Перика Капи, Лагер Ткаење Капи За Жени, Мажи, Деца Ново
РОЗОВА ПУПКА 4 Парчиња Мрежа Перика Капа Мрежа, Коса Мрежа Перика Капи, Лагер Ткаење Капи За Жени, Мажи, Деца

СИЛНА ПРАКТИЧНОСТ ✿ постојат вкупно 4 парчиња перика капи спакувани заедно на една хартиена табла за ва

DEN 1.00
н/А Дами Коса Шапка Една Црна Плетена Шапка Со Перика Долга Права Коса Кафеава Перика Шапка Една Ново
н/А Дами Коса Шапка Една Црна Плетена Шапка Со Перика Долга Права Коса Кафеава Перика Шапка Една

Мазна коса, вистинска и не рефлектирачка Шапката и косата можат да бидат невидливи, реални и природни...

DEN 3.33
Н / Женска Картичка За Коса Глава Глава Цвет Накит Додатоци За Коса Клип Клип за Коса врвот Клип Картичка Ново
Н / Женска Картичка За Коса Глава Глава Цвет Накит Додатоци За Коса Клип Клип за Коса врвот Клип Картичка

Брилијантен, покажувајќи прекрасен сјај Направено со грижа, ја исполнува својата доверба Цврст, долгот�

DEN 3.33
2-Пакет Договор ! Сензационална Човечка Коса Ткаат Империја Јаки Ткаење Ново
2-Пакет Договор ! Сензационална Човечка Коса Ткаат Империја Јаки Ткаење

​Сензационална Човечка Коса Ткаат Империја Јаки Ткаење МЕКИ скроти разлетување и летање, цело време од

DEN 0.33
5 Парчиња Мрежа За Коса За Правење Афро Издувана Врвка За Влечење Конска Опашка И Афро Коса Пунџа - Црна Ново
5 Парчиња Мрежа За Коса За Правење Афро Издувана Врвка За Влечење Конска Опашка И Афро Коса Пунџа - Црна

Висококвалитетна фризура, силно и издржливо копче со непречено и практично работење Мрежата за капачињ

DEN 2.67
Работна Капа За Кожа Од Жирафа Прилагодливо Капаче За Чистење Со Копчиња и Коса Со Лак Крцкава За Медицинска Сестра И Ново
Работна Капа За Кожа Од Жирафа Прилагодливо Капаче За Чистење Со Копчиња и Коса Со Лак Крцкава За Медицинска Сестра И

100% Полиестер Затворање на вратоврската Машинско Перење Конска Торбичка И Дизајн На Копчињаза долга кос

DEN 1.33
Кеси За Складирање перики; Кеси За Складирање перики И екстензии Ново
Кеси За Складирање перики; Кеси За Складирање перики И екстензии

Кеси За Складирање Перика складирање Перика чување кеси Складирање на коса Кеси за складирање на коса О

DEN 1.67
Бесплатна лента за виткање на главата за виткање на косата за долга коса, без топлотни ролери за виткање на косата Ново
Бесплатна лента за виткање на главата за виткање на косата за долга коса, без топлотни ролери за виткање на косата

Погоден за сува и влажна коса Можете да го користите кога работите или спиете за да заштедите време за у�

DEN 2.00
Клипови За Нокти за коса За Жени Клипови За Коса женски Француски Шноли Класичен Патка Алигатор Клипови Ново
Клипови За Нокти за коса За Жени Клипови За Коса женски Француски Шноли Класичен Патка Алигатор Клипови

МАТЕРИЈАЛ : Изработен Од еколошка сјајна смола за сликање Безбеден и издржлив Пријателски за деца и воз�

DEN 76.64
Меки 12 Парчиња Екстензии За Коса Во Боја Нагласува Партијата, Кадрава Брановидна Фиба Клип Во Синтетичка Ново
Меки 12 Парчиња Екстензии За Коса Во Боја Нагласува Партијата, Кадрава Брановидна Фиба Клип Во Синтетичка

Завиткајте ја косата во круг и поставете ја рамно на масата Не носете ги екстензиите за да пливате, ова ќ

DEN 2.67
Европа И Сад Црн Краток Волумен 13х6 Предна Чипка Вистинска Личност Може Да Се Обои Мека Рачно ткаена Женска Густина Ново
Европа И Сад Црн Краток Волумен 13х6 Предна Чипка Вистинска Личност Може Да Се Обои Мека Рачно ткаена Женска Густина

Материјал на производот : висококвалитетна увезена жица со висока температура, технологија на производ

DEN 1.00
48 Парчиња Кристал Бисер Спирала Коса Иглички, Кристал Кристал Спирали Коса Клипови Скапоцени Камења Кристал Пресврти Ново
48 Парчиња Кристал Бисер Спирала Коса Иглички, Кристал Кристал Спирали Коса Клипови Скапоцени Камења Кристал Пресврти

Содржина на пакетот : нашиот пакет содржи 48 парчиња накит за коса, вклучени се тотално 4 различни стилови

DEN 153.28
40 Парчиња Сребрени Дредови Мониста Кристал Прстени За Коса Алуминиум Прилагодливи Метални Манжетни Ново
40 Парчиња Сребрени Дредови Мониста Кристал Прстени За Коса Алуминиум Прилагодливи Метални Манжетни

Количина : 40 Парчиња сребрени дредови монистра, во исто време, ќе добиете две различни големини на капчи�

DEN 2.67
inSowni 4 Пакет Златен Сјај Светкави Скапоцени Камења корејски Декоративни Кристали Кристали лист метал Ново
inSowni 4 Пакет Златен Сјај Светкави Скапоцени Камења корејски Декоративни Кристали Кристали лист метал

Материјал : Секоја француска шнола е изработена од висококвалитетна легура со сјајни кристали и криста�

DEN 1.00
Надворешна 360 Фронтална Чипка Перика 13 х6 Рачно Врзана Чипка ФРОНТАЛНА СУНИВА Ново
Надворешна 360 Фронтална Чипка Перика 13 х6 Рачно Врзана Чипка ФРОНТАЛНА СУНИВА

Премиум Мешавина На Човечка Коса 360 Околу Рачно Врзани Чипка Рабови 13" х 6 " HD Чипка Фронтална...

DEN 2.67
Сина Тексас Турбан Лента За Глава Жени Сини Фармерки Коса Бенд Девојки Сина Жан Тексас Глава BW44 Ново
Сина Тексас Турбан Лента За Глава Жени Сини Фармерки Коса Бенд Девојки Сина Жан Тексас Глава BW44

Сина Жан Турбан Тексас Лента За Глава За Жени Девојки Облека Материјал : Ткаенина Боја : Темно Сина...

DEN 134.24
Хидратантен Третман 3-Во-1 Маска За Коса + Екстракт Од Алое Ново Попусти
Хидратантен Третман 3-Во-1 Маска За Коса + Екстракт Од Алое

За 1 минута, препуштете се на вашата коса во хидратантно уживање со 98% природни состојки* Хидратантно Лек

DEN 151.68
SUNRHYME Мими И Ко Спа Лента За Глава За Жени-сунѓер &засилувач; Тери Крпа Ткаенина Ткаенина Главата Ново
SUNRHYME Мими И Ко Спа Лента За Глава За Жени-сунѓер &засилувач; Тери Крпа Ткаенина Ткаенина Главата

●Подуена Мека Лента За Глава За Шминка ● оваа лента за глава е главно изработена од сунѓер и Фротир Тој

DEN 1172.80
cuhair 1pc bownot крпа жените коса клип барет, конска опашка носителот коса додатоци Ново
cuhair 1pc bownot крпа жените коса клип барет, конска опашка носителот коса додатоци

Брод>10брод 1228 дена, обично 1520 дена брод< 10 усд, брод : 2048 дена, обично 2535 дена Испратите Нови Производи / С�

DEN 1036.80
Четка за стилизирање на косата, чешел од масло од златна коса, чешла за чешлање со кадрава коса, црна Ново
Четка за стилизирање на косата, чешел од масло од златна коса, чешла за чешлање со кадрава коса, црна

Материјал : Полипропилен Големина : 18,5*4,3 см Карактеристики : Лесно е да се влезе во косата, отпорност на в

DEN 1.33
Аил Скица череп буфан капа со лак коса чиста една големина Ново
Аил Скица череп буфан капа со лак коса чиста една големина

100% полиестер Затворање на влечење Материјал : Буфантната капа е изработена од полиестерска ткаенина, к

DEN 1.00
Салонски Клипови За Коса, Практична Штипка За Коса Од Патка за Шминка Ново
Салонски Клипови За Коса, Практична Штипка За Коса Од Патка за Шминка

Силен Зафат : клиповите за коса во салонот имаат силен залак, удобен нелизгачки стисок за силно држење и

DEN 3.00
ЕМОР Русокоса Чипка Предна Перика Долга Перика Лабав Бран Среден Дел Перика Рачно Врзана Бебешка Коса Отпорна Ново
ЕМОР Русокоса Чипка Предна Перика Долга Перика Лабав Бран Среден Дел Перика Рачно Врзана Бебешка Коса Отпорна

`+Брановиден стил 】 периката на Оваа дама изгледа природно и меко, пријателска за кожата, удобна и дише, �

DEN 959.84
Западен Бакнеж Тело Бран 5х5 ХД Чипка Затворање Перики Човечка Коса За Црни Жени Чипка Предни Перики Човечка Коса Бебешка Ново
Ботанистичка ботаничка вода за коса мрежа WT. 150ml/ 5 fl oz. Ново
Ботанистичка ботаничка вода за коса мрежа WT. 150ml/ 5 fl oz.

Мирис на Apple & Peach Оваа вода за нега на коса ќе ја навлажни косата со моќта на растенијата Можете исто така

DEN 1.67
Лореал Париз Студио Линија Чист Ум Чист Гел-Силно Држење 6,8 fl; оз. Ново
Лореал Париз Студио Линија Чист Ум Чист Гел-Силно Држење 6,8 fl; оз.

Лореал Студио Чист Гел : За гел за коса кој обезбедува чиста дефиниција и држи без натрупување, Чистиот Г

DEN 401.60
Биворти 5 парчиња Ножици Решетка За Складирање Кутија За Складирање Проѕирни Ножици Акрилик Ново
Биворти 5 парчиња Ножици Решетка За Складирање Кутија За Складирање Проѕирни Ножици Акрилик

Акрилик РЕШЕТКАТА за НОЖИЦИ ова е суштинска алатка за организирање ножици за секоја берберница, практи�

DEN 1.33
Чипка Предна Перика Транспарентна Фронтална БЕЗ Лепак HD Човечка Коса Со Бебе Претходно Искубена Густина На Косата Бразилски Ново
Гроздобер Кристален Клип За Коса Игла Сребрена Змија Штрасови За Коса Клип Панк Коса Шнола Сјај Кристални Змиски Ново
Гроздобер Кристален Клип За Коса Игла Сребрена Змија Штрасови За Коса Клип Панк Коса Шнола Сјај Кристални Змиски

Смарагд Кристални Иглички За Коса Клип направени од висококвалитетна легура, лесна за носење и соодвет�

DEN 127.84