Комплет За Алат За Продолжување на косата Продолжување На Косата Отстранување На Клешти Влечење Кука Мониста Уред 1 Чешел Заailаил 3 парчиња Алигаторски Клипови За К

Комплет За Алат За Продолжување на косата Продолжување На Косата Отстранување На Клешти Влечење Кука Мониста Уред 1 Чешел

DEN 2.67

Ново

Залиха

Игла За Кука За влечење : Два вида игли за влечење се лесни со дрвена рачка што лесно се држи, добри за продолжување на косата и се одлични помагачи за продолжување на косата Клешта За Продолжување на косата : клештата има специјални засеци и се користи за отворање на сите големини На Врски И Микрорези;Идеален избор ЗА алатка ЗА продолжување на косата. Чешел заatал : Издржлив и флексибилен; нерѓосувачки челик, металенatал за стилизирање на косата, разделба, чешлање на грбот,продолжување на косата, пост стајлинг и боење на косата. Клип за Коса од алигатор : 3 парчиња врвни алигаторски клипови со метална пружина со висока еластичност што им овозможува да држат дури и големи делови од косата без да се лизгаат или оштетат. Практична Алатка : комплетот за алатки за продолжување на косата вклучува клешта за продолжување на косата од 1 парчиња, кука за влечење од 1 парчиња, уред за мушка со навој од 2 парчиња, чешел одailал од 1 парче и 3 парчиња алигаторски клипови за коса,погодни за бербер ИЛИ сами САМИ дома. 1 х 3-Дупка За Коса клешти. 1 х Влечење Кука. 2 х Навој Мушка Уред. 1 х Чешел За Коса Одailаил. 3 х Алигатор Клип За Коса. Алатката за продолжување на косата е удобна и лесна за употреба, таа е задолжителен додаток за домашна и берберница, исто така е практична алатка ЗА САМОСТОЈНА коса, погодна за повеќето фризури, таа е добар помошник за продолжување на косата.Поделете ја косата на четири дела - од напред до тилот и увото до увото.Користете штипки за коса за да го држите секој дел на место и надвор од патот.Едноставно навојте го микро прстенот на куката за навој.Земете прамен од сопствената коса и лизнете го микро прстенот на сопствената влакно за коса со тоа што ќе го закачите во куката за навој.Земете ја наставката и лизнете ја врската I-Tip во прстенот од дното.Лизнете го микро-прстенот близу до скалпот и затворете го со поблиската алатка.Следете ги истите сетови со секој дел од вашата коса додека не ги покриете областите што ги сакате.

Производи во категоријата

Формула За Кокосово Масло На палмер Спреј Со Силни Корени, 5,1 Fl Oz, Пакување од 2 Ново
Формула За Кокосово Масло На палмер Спреј Со Силни Корени, 5,1 Fl Oz, Пакување од 2

Оваа ставка ја продава продавач од трета страна Попустот е обезбеден од Ова е ограничен временски попу�

DEN 195.20
Промедаф Четка - На Корен Коректор Темно Кафеава Ново
Промедаф Четка - На Корен Коректор Темно Кафеава

Темно Кафеав Корен Коректор Лесна и брза апликација КОРЕКТОР ЗА КОРЕН СО ЧЕТКА PROMEDAFF е револуционерен н�

DEN 1212.80
Француски Дизајн Со цврста Боја Силни Држачи За Коса За Густа Коса, Големи Клипови За Канџи, Комплет од 4 Ново
Француски Дизајн Со цврста Боја Силни Држачи За Коса За Густа Коса, Големи Клипови За Канџи, Комплет од 4

Боја : ова е комплет клипови за нокти за коса со 4 бои По нашето истражување на прашалникот, овие 4 бои нај�

DEN 1.33
4 Парчиња Гроздобер Бронзена Коса Боби Иглички За Девојки Клипови За Коса, Шноли За Коса За Жени Девојка, Модерен Ново
4 Парчиња Гроздобер Бронзена Коса Боби Иглички За Девојки Клипови За Коса, Шноли За Коса За Жени Девојка, Модерен

Што Ќе Добиетеима 4 парчиња иглички за коса во пакет кутија за накит од хартија Димензија неговата долж�

DEN 1.33
Клипови за коса За Девојки Жени, Клипови За Коса Покриени Со Ткаенина, 20 Пакети Метални Шноли Од 2,5 Инчи, Додатоци За Ново
Клипови за коса За Девојки Жени, Клипови За Коса Покриени Со Ткаенина, 20 Пакети Метални Шноли Од 2,5 Инчи, Додатоци За

20 Парчиња(10 пара) уникатен дизајн печатени прицврстени клипови за коса,моделите вклучуваат цвеќиња, лео

DEN 1.67
SMASHBUSH 2pcs Фризура Конска Опашка Продолжување 22 Омбре Двобоен Долг Клип Во Фризури, Врзете Продолжување Ново
SMASHBUSH 2pcs Фризура Конска Опашка Продолжување 22 Омбре Двобоен Долг Клип Во Фризури, Врзете Продолжување

МАТЕРИЈАЛИ : Влакна Отпорни на Топлина,способни да се спротивстават на топлината од алатките за стилизи

DEN 111.84
Ситер Невестинска Сребрена Кристална Лента За Глава За Свадба Голема Лента За Коса Бохо Цветна Лента За Коса Додатоци Ново
Ситер Невестинска Сребрена Кристална Лента За Глава За Свадба Голема Лента За Коса Бохо Цветна Лента За Коса Додатоци

€és стилски Дизајн € Уникатниот дизајн го прави вашиот свадбен изглед да се истакне, глазура на тортата

DEN 2.33
Jkyyds Полнење Електрична Машинка За Коса Постави Мултифункционална Машинка За Коса Ново
Jkyyds Полнење Електрична Машинка За Коса Постави Мултифункционална Машинка За Коса

Режим на напојување : полнење Стандардна конфигурација (домаќин, кабел за полнење, шише со масло, четка з

DEN 501.12
10 парчиња Обвивка За Бањарка За Еднократна Употреба, Неткаен Спа Обвивка За Тело Со Еластична Лента, Обвивка Ново
10 парчиња Обвивка За Бањарка За Еднократна Употреба, Неткаен Спа Обвивка За Тело Со Еластична Лента, Обвивка

НЕТКАЕН : наметката за Капење е изработена од врвен лесен неткаен материјал, издржлив, мек и дише, удобен

DEN 389.28
Ironелезо за виткање, керамички обложени навивачи 3 Прилагодливи температурни автоматски ротирачки навивачи, железо Ново
Ironелезо за виткање, керамички обложени навивачи 3 Прилагодливи температурни автоматски ротирачки навивачи, железо

【Брзо виткање Ironелезо】 : 30 тина греење, стајлинг од 5 ти, уморен од чекање и сакате брзо да стилизирате? О

DEN 2.00
Зачувајте ја чистата четка за коса со еднорози, симпатична четка за четка за перниче за перничиња за Ново
Зачувајте ја чистата четка за коса со еднорози, симпатична четка за четка за перниче за перничиња за

Пластика Направени во САД или увезени Овој чешел на перница е изработен од високо квалитетен материјал

DEN 1.33
Нерѓосувачки Челик Пролет Чешел, Прекинувач Чешел, Пролетта Џеб На Човекот Коса Чешел Преклопен Фризура Четка За Главата Ново
Нерѓосувачки Челик Пролет Чешел, Прекинувач Чешел, Пролетта Џеб На Човекот Коса Чешел Преклопен Фризура Четка За Главата

Добар ЕФЕКТ : чешелот прифаќа технологија за влажно брусење СО ЦПУ, со прецизни линии за сечење и течни л

DEN 659.68
Муоум операција капа буфан капа за работни капа со копчиња и лак за коса за жени, долга коса, вкусна храна Ново
Муоум операција капа буфан капа за работни капа со копчиња и лак за коса за жени, долга коса, вкусна храна

100% полиестер Затворање на влечење Компона за опашка и дизајн на копче За долга коса, торбичката за конс�

DEN 0.67
ЕСЛАТКА Афро Издувам Врвка За Влечење Конска Опашка, Црна Кадрава Афро Пунџа Екстензии Синтетичка коса, Кратки Ново
ЕСЛАТКА Афро Издувам Врвка За Влечење Конска Опашка, Црна Кадрава Афро Пунџа Екстензии Синтетичка коса, Кратки

●ФРИЗУРА СО АФРО ПУНЏА_ афро издувам врвка за влечење на опашката изгледа сосема природно без да сјае н�

DEN 111.84
Шишки Клип За Коса во шишки Екстензии На Човечка Коса Темно Кафеави Шишки Клип На Шишки За Жени Раб Со Храмови Фризури Ново
Шишки Клип За Коса во шишки Екстензии На Човечка Коса Темно Кафеави Шишки Клип На Шишки За Жени Раб Со Храмови Фризури

Средниот дел од удирањата е околу 5 инчи Рабниот храм дел од удирањата е околу 10 инчи Можете да ја исечет�

DEN 191.84
Задевачка четка, задевање четка за коса, пластична рачка задевачка чешел за забивање преносен најлон коса брада, алатка Ново
Задевачка четка, задевање четка за коса, пластична рачка задевачка чешел за забивање преносен најлон коса брада, алатка

Четката за задевање може да го зголеми волуменот на косата и да создаде обична фризура, погодна за повеќ

DEN 2.67
2 Пакет Дијадема Круна Накит Подарок За Жени Девојки, Лента За Глава Глава Сребрена Кристал Кристал Дијадема Ново
2 Пакет Дијадема Круна Накит Подарок За Жени Девојки, Лента За Глава Глава Сребрена Кристал Кристал Дијадема

● БрендПроцесен Материјал + Чудесна Градина, Сребрена Бакарна Основна Лента + Ааа Квалитетен Кристален

DEN 0.67
Микро Плетенка Коса Човечки Рефус Девствена Човечка Плетенка Коса За Микро Плетенки Коса Без Ткаенина 20 Инчи 200гр Ново
Микро Плетенка Коса Човечки Рефус Девствена Човечка Плетенка Коса За Микро Плетенки Коса Без Ткаенина 20 Инчи 200гр

1 Материјал за коса : Масовната Човечка Коса за Микро Плетенка Е направена со 100% Сурова и Необработена Чо

DEN 1.67
Девојка Коса Клип Коса Лакови Бутик Алигатор Шноли Коса Додатоци за 4 јули 2 Пакет ZFJ04 Ново Попусти
Девојка Коса Клип Коса Лакови Бутик Алигатор Шноли Коса Додатоци за 4 јули 2 Пакет ZFJ04

Знаме Коса Клип Коса Додатоци, Расположи Косата Лак Една Големина ќе одговара за повеќето жени девојки �

DEN 143.84
RUNAURE U Дел Перика Капа 18 Инчен Темно Кафеава Нагласи Со Светло Кафеава Директно U Дел Перики Човечка Коса Ново
RUNAURE U Дел Перика Капа 18 Инчен Темно Кафеава Нагласи Со Светло Кафеава Директно U Дел Перики Човечка Коса

Лесно за нанесување : Половина Перика е лесна за носење и полетување Периките се фиксираат со 8 клипови и

DEN 1.33
30/60гр Ѓумбир Третман За Губење На Косата Крем За Раст На Косата Навлажнувачки Скалп Масажа Нега На Коса Суштина Ново
30/60гр Ѓумбир Третман За Губење На Косата Крем За Раст На Косата Навлажнувачки Скалп Масажа Нега На Коса Суштина

30 / 60гр Ѓумбир Третман За Опаѓање На Косата Крем За Раст На Косата Навлажнувачки Регенератор За Нега На К

DEN 0.33
Комплет од 5 Предлози За Деверуша | дали Ќе Ми Бидеш Деверуша| Фаворизира Вратоврска За Коса Ново
Комплет од 5 Предлози За Деверуша | дали Ќе Ми Бидеш Деверуша| Фаворизира Вратоврска За Коса

Како ДА НАРАЧАТЕ : Проверете дали оваа ставка е подарок на исходот ДОДАДЕТЕ го изборот на вратоврска за �

DEN 1.00
Конаир 166 Керамички Турбо Поттик 1875-Вати Фен Ново
Конаир 166 Керамички Турбо Поттик 1875-Вати Фен

Турбо Излив на проток на воздух за побрзо сушење на косата Тивок Мотор со 2 Поставки За Топлина / Брзина...

DEN 341.60
Беле 22 24 26+20 Бразилски Воден Бран Човечки Снопови За Коса со Дел Без Затворање 4х4 Човечка Коса Необработена Ново
Беле 22 24 26+20 Бразилски Воден Бран Човечки Снопови За Коса со Дел Без Затворање 4х4 Човечка Коса Необработена

Материјал за коса : Бразилски Воден Бран 10а Човечка Коса 3 Снопови Со Затворање 4х4 Девица 100% Необработен�

DEN 2223.84
Омбре Страст Пресврт Коса 24 Инчен Страст Пресврт Капчиња Коса За Црни Жени 6 Пакувања Капчиња Претходно Извртени Ново Попусти
Омбре Страст Пресврт Коса 24 Инчен Страст Пресврт Капчиња Коса За Црни Жени 6 Пакувања Капчиња Претходно Извртени

●Карактеристика На косата ● Секое Парче Е Рачно Изработено Од Професионални Фризери,Лесен и Природен �

DEN 351.84
Раксинбанг Перика Темно Кафеава Вистинска Коса Перики Пченка Мора Да Се Подели Главата Во Собата Пченка Топла Долга Ново
Раксинбанг Перика Темно Кафеава Вистинска Коса Перики Пченка Мора Да Се Подели Главата Во Собата Пченка Топла Долга

Материјал на производот : вистинска човечка коса, погодна за толпата : дами, технологија на обработка : м�

DEN 0.67
6 ПАРЧИЊА Клипови За Коса, Слатки Цртани Шноли За Коса,Аниме Дизајнирани Шноли Странични Клипови За Ново
6 ПАРЧИЊА Клипови За Коса, Слатки Цртани Шноли За Коса,Аниме Дизајнирани Шноли Странични Клипови За

Сетот морнар месечината има клипови за нокти за коса 4 странични клипови за коса, магичен круг паметно о�

DEN 159.84
АНАТОМСКИ Модел НА Човечко Торзо АСИНТОД, Модел На Органи Што Се Одвојуваат, Модел На Човечко Тело За Ново
АНАТОМСКИ Модел НА Човечко Торзо АСИНТОД, Модел На Органи Што Се Одвојуваат, Модел На Човечко Тело За

●Висококвалитетен материјал● : анатомскиот модел на човечкото торзо е изработен од висококвалитетен �

DEN 3.33
6 Парчиња Клипови За Коса Од Банана Чешел За Коса Клинчер За Коса За Девојки Дебела Средна Коса, 4,13 Инчи, 6 Бои Ново
6 Парчиња Клипови За Коса Од Банана Чешел За Коса Клинчер За Коса За Девојки Дебела Средна Коса, 4,13 Инчи, 6 Бои

Живописни бои : овие клипови за коса се дизајнирани во 6 живописни бои, црна, праска, каки, кафеава, вино ц�

DEN 121.28
Дофаш 5см/2во Боби Игличките Добро функционираат За Да Ги Задржат Фризурите На Место Рефус Силни Штипки за Ново
Дофаш 5см/2во Боби Игличките Добро функционираат За Да Ги Задржат Фризурите На Место Рефус Силни Штипки за

Пакетот вклучува 260 парчиња Сите овие Клипови За Коса се дизајнирани со мали тркалезни краеви што нема д

DEN 207.84
Ступел Индустрии Гламурозна Фарма Крава Печење Пита Коса Ролки, Дизајн Од Лусија Хефернан Ново
Ступел Индустрии Гламурозна Фарма Крава Печење Пита Коса Ролки, Дизајн Од Лусија Хефернан

Димензии : 24 х 1,5 х 24 Инчи Ѕидната Уметност Е Подготвена За ЗакачувањеНе Е Потребна Инсталација или Хардв

DEN 3.00
6 Парчиња Месечина Кристал Кристал Кристал Монистра Висат Фиба Месечината Коса Додатоци Месечината Барет Ѕвезда Ново
6 Парчиња Месечина Кристал Кристал Кристал Монистра Висат Фиба Месечината Коса Додатоци Месечината Барет Ѕвезда

Додадете Шарм на Вашите Фризури : овие накит за иглички за коса на месечината имаат ресни со украси на ме

DEN 159.84
Мија Осаму Косплеј Перика Сиво-Црна Кратка Партија Перики+перика капа Ново
Мија Осаму Косплеј Перика Сиво-Црна Кратка Партија Перики+перика капа

· БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА НА ПОДАРОК : 1*Перика + 1*Капаче За Перика Капачето за перика ќе биде испратено со пер

DEN 0.33
Мала тркалезна четка за влакната за коса за тенка или кратка коса, четка за четка за четкичка од свиња-1.3 инчи Ново Попусти
Мала тркалезна четка за влакната за коса за тенка или кратка коса, четка за четка за четкичка од свиња-1.3 инчи

Мала тркалезна четка за четкичка, одлична за кратка коса, бербери и тресови Висококвалитетните влакна н

DEN 497.76
Симпатична Зелена Диносаурус Бербер Кејп &засилувач; Брада Престилка 2 во 1-Професионална Коса Сечење Наметка Ново
Симпатична Зелена Диносаурус Бербер Кејп &засилувач; Брада Престилка 2 во 1-Професионална Коса Сечење Наметка

●2 во 1 ● големината на берберската наметка со вшмукувачка чаша е 65 во * 55 инчи Прилагодливото деколте го

DEN 3.33
Нисејо 30 Инчен Страст Пресврт На Косата Претходно извртени 8 Пакувања Пред-јамка Капчиња Страст Пресврт Капчиња Ново
Нисејо 30 Инчен Страст Пресврт На Косата Претходно извртени 8 Пакувања Пред-јамка Капчиња Страст Пресврт Капчиња

Изберете Популарна Коса Со Капчиња, Изберете Нисејо ●Мала Тежина●Претходно извртена страст пресврт с�

DEN 799.84
Природна Коса Храна-Длабока Маска За Кондиционирање, 5.07 fl oz Ново
Природна Коса Храна-Длабока Маска За Кондиционирање, 5.07 fl oz

Маска за коса со длабока кондиционирање одлична за сите типови косавклучително и обработена во боја, су

DEN 239.84