Фланел без топлина коса, навивачи на коса, ролери виткање глава, ролери за коса, навивачи за фризури за жени девојки

Фланел без топлина коса, навивачи на коса, ролери виткање глава, ролери за коса, навивачи за фризури

DEN 159.84

Ново

Залиха

[Пакетот вклучува] ќе добиете ролери за коса без топлина на топлина, овој валјак за коса без топлина прави одлична работа за виткање на косата Во исто време, овој виткач на коса е исто така многу погоден за вашата дневна употреба, задоволување на вашата дневна употреба и фризура за DIY. Овој ролери за навивачи на коса е лесен, еднократно и лесен за употреба. [Добар материјал] Овој ролери за коса без топлина е изработена од висококвалитетен материјал, овој валјак за коса без топлина е издржлив и доволно мек за да се навикне без да ја оштети косата. Ова железо без виткање на топлина е погодно за кадрави фризури, совршени за жени со долга коса, а исто така може да биде креативен подарок за DIY фризури. [Практично] Ова железо без виткање може да се користи без загревање и нема да предизвика оштетување на вашата коса. Мекиот материјал и форма ќе овозможат вашата коса да се наведнува природно. Можете лесно да ја искористите сопствената фризура. Овој ролери за коса без топлина може да додаде шарм на вашата коса, да ја подобри вашата личност и стил. [Како да користите] Чувајте ја косата малку влажна и завиткајте ја косата околу ролери за навивачи на коса без топлина. Кога косата е плетенка до крај, косата може да се обезбеди со скрипција. Потоа, оставете ја косата да се исуши природно, или да спие со неа, и да се разбуди следното утро со убави кадрици. [Идеален подарок] Можете да го изберете овој валјак за коса без топлина за вашите пријатели, сестри, мама, сопруга, девојка, тетка, ќерка како прекрасен подарок на Божиќ за да создадете облека за привлекување очи, а исто така е и идеален подарок за Денот на вineубените , Денот на мајката, Денот на благодарноста, роденденот и кој било друг фестивал. [Пакетот вклучува] ќе добиете ролери за коса без топлина на топлина, овој валјак за коса без топлина прави одлична работа за виткање на косата. Во исто време, овој виткач на коса е исто така многу погоден за вашата дневна употреба, задоволување на вашата дневна употреба и фризура за DIY. Овој ролери за навивачи на коса е лесен, еднократно и лесен за употреба. [Добар материјал] Овој ролери за коса без топлина е изработена од висококвалитетен материјал, овој валјак за коса без топлина е издржлив и доволно мек за да се навикне без да ја оштети косата.

Производи во категоријата

ФЛОЈИНМ Пешкир Крпа За Капење Костум За Мажи И Жени измијте го лицето И Избришете Ја Бањата Брза Сува Вода Не Ново
ФЛОЈИНМ Пешкир Крпа За Капење Костум За Мажи И Жени измијте го лицето И Избришете Ја Бањата Брза Сува Вода Не

Површината е рамна, мека и мека Мека и удобна, издржлива и цврста Висока густина, не е лесно да падне...

DEN 3.33
55х66 Инчи Полиестерска Наметка За Сечење Коса Цветна-Був-Салон За Печурки-Дрво Берберска Наметка Со Прилагодливо Ново
55х66 Инчи Полиестерска Наметка За Сечење Коса Цветна-Був-Салон За Печурки-Дрво Берберска Наметка Со Прилагодливо

Полиестер Затворање на бравата Машинско Перење Изработена Од Висококвалитетна Полиестерска Ткаенина,

DEN 1068.80
Јолев 16 Парчиња Кристал Фиба За Жени И Девојчиња, Шноли За Коса Со Кристално Прилепување, Клипови За Коса Ново
Јолев 16 Парчиња Кристал Фиба За Жени И Девојчиња, Шноли За Коса Со Кристално Прилепување, Клипови За Коса

Што добивате : Нашиот клип за коса од Кристал вклучува 16 штипки за коса, 10 штипки за коса од кристал и 6 кл�

DEN 2.00
висесани Барбер Кејп Цртан Филм Вселенска Планета Ракета Полиестер Салон За Сечење Коса Кејп Престилка Ново
висесани Барбер Кејп Цртан Филм Вселенска Планета Ракета Полиестер Салон За Сечење Коса Кејп Престилка

●СУПЕРИОРНИ МАТЕРИЈАЛИ : оваа фризерска тоалета е изработена од мек и издржлив материјал Берберите и к�

DEN 1.33
7 парчиња Сјајна Буква Клип За Коса Збор Барети Иглички Кристални Боби Иглички Блинг Рачно Изработени Ново
7 парчиња Сјајна Буква Клип За Коса Збор Барети Иглички Кристални Боби Иглички Блинг Рачно Изработени

7 долари различен дизајн, костуми за вашата еднонеделна облека : околу 6,2 х 1,8 см / 2,44 х 0,7 инчи (Л х Ш), лесен

DEN 1.67
Зелена Круна, Кристална Сирена Роденденска Самовила Круна, Принцеза Слатка 16 Квинсанера Кралица Дијадема Лента За Глава Ново
Зелена Круна, Кристална Сирена Роденденска Самовила Круна, Принцеза Слатка 16 Квинсанера Кралица Дијадема Лента За Глава

Боја : дијадемите за жени имаат 6 бои во златна, Сребрена, Кралска сина, Зелена, Розово Златна и Црвена бој

DEN 159.68
N/Клип Задниот Дел Од Главата Пролет Клип Рачно Изработени Коса Клип Главата Женски Конска Опашка Хоризонтална Ново
N/Клип Задниот Дел Од Главата Пролет Клип Рачно Изработени Коса Клип Главата Женски Конска Опашка Хоризонтална

Додадете допир на убавина во вашата облека со мали, софистицирани додатоци Бидете деликатна жена и ваше

DEN 1.33
6 ПАРЧИЊА Клипови За Нокти За Коса, Шарена Форма На Срце Големи Клипови За Канџи За Коса За Жени Девојки Ново
6 ПАРЧИЊА Клипови За Нокти За Коса, Шарена Форма На Срце Големи Клипови За Канџи За Коса За Жени Девојки

Qéw Пакетот Доаѓа Со Q : ќе добиете 6 ЕЕЗ шарени срцеви облици клип за коса; клипот за коса со вилица од роза

DEN 191.84
Четка за коса со перничиња од Vipsk, пластична шарена рикачки лав, соодветна добра масажа и анти статична четка Ново
Четка за коса со перничиња од Vipsk, пластична шарена рикачки лав, соодветна добра масажа и анти статична четка

GPPS пластика, покрај воздушната перница, сите пластика се отпечатени Масажа за масажа на воздухот со пер�

DEN 2.67
Гортин 1920 Тите Флапер Пердув Коса Клип Пеперутка Пердув Коса Клип Голем Гетсби Глава Арт Деко Пердув Ново
Гортин 1920 Тите Флапер Пердув Коса Клип Пеперутка Пердув Коса Клип Голем Гетсби Глава Арт Деко Пердув

Капакот на капакот е 100% рачно изработен со неверојатен кристал со висока искра,пердув и клипПрекрасен к

DEN 335.84
ФРЦОЛОР 2 Пара Кристални Иглички За Коса Искра Сјајна Коса Боби Иглички Стилски Украсен Клип За Коса За Жени Ново
ФРЦОЛОР 2 Пара Кристални Иглички За Коса Искра Сјајна Коса Боби Иглички Стилски Украсен Клип За Коса За Жени

Ќе добиете : 4 парчиња шноли од кристал Големина : 6х0, 7х0, 5см Клипот за коса е изработен од висококвалитет�

DEN 1.00
Перики со змејови За Жени, Перики Со Човечка Коса Кратка Перика За Црни Жени Т Дел Коса Бран На Телото Чипка Ново
Перики со змејови За Жени, Перики Со Човечка Коса Кратка Перика За Црни Жени Т Дел Коса Бран На Телото Чипка

100% Човечка Коса, Стил На Кратки Бранови На Телото, Мекост и Мазност Шанд Заплеткување Слободен...

DEN 1.67
Моресу Балајаж Клип За Човечка Коса Во Екстензии 18 Инчен Природен Реми Клип За Коса Во Екстензии За Ново
Моресу Балајаж Клип За Човечка Коса Во Екстензии 18 Инчен Природен Реми Клип За Коса Во Екстензии За

●Пакет qовој пакет содржи 2 пакувања клип во екстензии за коса ?①Најнова Технологија】 Беспрекорен клип

DEN 159.84
Liveивејте чист балсам, хидрантна свежа вода, 12 мл Ново
Liveивејте чист балсам, хидрантна свежа вода, 12 мл

Еден 12 мл Шише кондиционер за хидранција на чиста чиста свежа вода Додава влага и сјај за да ја остави ко

DEN 1.33
4pcs самопочнувач за затегнување на косата за виткање волуменски клип за коса, природно кадрави топли Ново
4pcs самопочнувач за затегнување на косата за виткање волуменски клип за коса, природно кадрави топли

Отпорен на топлина : Направено од пластика, лесен и лесен за употреба, може да се користи со топла или сту

DEN 1.67
ФЛЕШ Кратка Боб Перика Човечка Коса Перики Со Удирања Бразилски Права Коса Перики Ниту Една Чипка Пред Машина Ново
ФЛЕШ Кратка Боб Перика Човечка Коса Перики Со Удирања Бразилски Права Коса Перики Ниту Една Чипка Пред Машина

●Човечки Материјал За Коса● : Кратка Црна Боб Перика Природен Сјај, Кутикули Со Природна Текстура без О

DEN 1.67
Бумбари и Бумбари недела Шампон 8.5 мл. Ново Попусти
Бумбари и Бумбари недела Шампон 8.5 мл.

Шампонот за длабоко чистење што ја мие неделата Овој неделен шампон за детоксикација го отстранува тал�

DEN 345.12
Тајм Железо Про 2-во-1 Алатка За Виткање Коса И Исправувач За Стилизирање Со Автоматско Исклучување 5 Поставки За Ново
Тајм Железо Про 2-во-1 Алатка За Виткање Коса И Исправувач За Стилизирање Со Автоматско Исклучување 5 Поставки За

Железо ПРО : железо про алатка за коса го заменува вашиот виткач и исправувач во еден, лесен за употреба �

DEN 2.67
Алаза Симпатична Куче Отпечатоци Животински Каваи Водоотпорен Бербер Кејп За Мажи Жени Брада Бричење Лигавче Престилка Ново
Алаза Симпатична Куче Отпечатоци Животински Каваи Водоотпорен Бербер Кејп За Мажи Жени Брада Бричење Лигавче Престилка

Материјал : 190t полиестерска ткаенина и водоотпорна површина, со две проѕирни чаши за вшмукување на кука�

DEN 303.84
Кератин Истражувачки Комплекс Бразилски Кератин Коса Арган Масло Третман Професионални Резултати Зацрвстувањето Ново Попусти
Кератин Истражувачки Комплекс Бразилски Кератин Коса Арган Масло Третман Професионални Резултати Зацрвстувањето

Напреден, но брз и едноставен за употреба третман со кератин кој веднаш ја исправа, измазнува, поправа, у

DEN 1232.00
Аукмла Сончоглед Коса Чешел Цвет Коса Додатоци Кристално Коса Парче Бисер Коса Накит За Жени и Девојки РК-43 Ново
Аукмла Сончоглед Коса Чешел Цвет Коса Додатоци Кристално Коса Парче Бисер Коса Накит За Жени и Девојки РК-43

Невестинска коса парче во уникатен дизајн и одлична изработка, направен цвет, лист и легура Бисерна гла�

DEN 138.56
Темно Црвено Кадифе Роза Коса Цвет Клип И Игла Медиум Ново
Темно Црвено Кадифе Роза Коса Цвет Клип И Игла Медиум

*Бидете сигурни дека ќе нарачате ОД КОСА ЦВЕЌИЊА за оваа роза како што е прикажано Не се лизга алигатор к

DEN 2.00
Протеински Третман За Коса Крем За Исправување, Кератин Третман На Коса Крем За Зацрвстувањето На Косата Ново
Протеински Третман За Коса Крем За Исправување, Кератин Третман На Коса Крем За Зацрвстувањето На Косата

Протеински Мелем За Зацрвстувањето На косата : Професионален салонски третман, веднаш ја менува тексту�

DEN 2.67
Jkyyds навивачи за коса без топлина виткање шипка за глава за стилизирање на косата без додатоци за топлина Ново
Jkyyds навивачи за коса без топлина виткање шипка за глава за стилизирање на косата без додатоци за топлина

Само користете железо без виткање за да заспиете, поправете ги свилените влакна на косата и да се разбуд

DEN 356.96
Парцелона француски Пресврт N Клип Цвет Со Кристална Желка Школка Кафеава Големи 4 Целулоза Ацетат Направени Ново
Парцелона француски Пресврт N Клип Цвет Со Кристална Желка Школка Кафеава Големи 4 Целулоза Ацетат Направени

Уникатните француски клипови за коса без метал се одличен пример за класичен француски дизајн, едноста�

DEN 0.67
Н / Клип За Коса Женски Задниот Дел од Главата врвот Клип Додатоци За Коса Клип Клип Шамија Коса Картичка Ново
Ауси крем за коса 5,1 fl Oz, троен пакет Ново
Ауси крем за коса 5,1 fl Oz, троен пакет

Receiveе добиете три 51 течности за унца со крем за сјај Совршено за фризура, досадна коса Користете го за да

DEN 0.67
Руију Слоевит 5х5 Пу Свилена Основа Кратка Човечка Коса Црн Слоевит Боб Перики За Црни Жени Среден Дел Краток Пресек Ново
Руију Слоевит 5х5 Пу Свилена Основа Кратка Човечка Коса Црн Слоевит Боб Перики За Црни Жени Среден Дел Краток Пресек

€Свила База Лажни Скалпот Чипка Предни црни слоевит перика●краток сече боб перики за црни жени, природ

DEN 1.67
Машки Тупи Фризури Француски Чипка Пред Човечки Систем За Замена На Коса Тенка Кожа Стп Швајцарска Ново
Машки Тупи Фризури Француски Чипка Пред Човечки Систем За Замена На Коса Тенка Кожа Стп Швајцарска

Карактеристики на производот : оригиналниот француски материјал од тантела напред и во центарот, кој се

DEN 1.33
Г. С. И. Ножици За Сечење Коса Поставени Со Комплет Берберска Наметка и Пакет Прашина За Вратот Ново
Г. С. И. Ножици За Сечење Коса Поставени Со Комплет Берберска Наметка и Пакет Прашина За Вратот

● Ножици за Коса од премиум ЧеликКомплетирајте го комплетот за сечење коса со овој експертквалитетен д

DEN 0.67
Четка за коса со перница од Vipsk, пластична разнобојна прекрасна булдог, соодветна добра масажа и анти статична Ново
Четка за коса со перница од Vipsk, пластична разнобојна прекрасна булдог, соодветна добра масажа и анти статична

GPPS пластика, покрај воздушната перница, сите пластика се отпечатени Масажа за масажа на воздухот со пер�

DEN 2.67