Бакнеж Тинтација Полутрајна Боја На Коса Третман 148 мл

Бакнеж Тинтација Полутрајна Боја На Коса Третман 148 мл

DEN 3.00

Ново

Залиха

Тинтацијата е Полу-Траен Третман за Боја на Коса за оние кои сакаат да бидат смели со косата без да го загрозат здравјето на косата Со 48 мешани, живописни бои за избор, можностите за боја се бесконечни! . Тинтацијата е формулирана со природни состојки за да се осигура дека вашата коса не е само живописна, туку и здрава и условена. За да ги максимизираме придобивките од третманот и кондиционирањето, нашата прва состојка е Водата Од Алое Вера наместо дестилирана вода. Водата од алое Вера содржи Протеолитички Protими и Амино киселини кои ги поправаат мртвите клетки на скалпот и одржуваат оптимална рн рамнотежа. Други средства за кондиционирање вклучуваат : Масло Од Арган, Маслиново Масло, Колаген, кератин. Пред да обоите, направете тест за влакно за да ги видите резултатите пред целосно да се посветите на бојата. За посветли резултати во бојата на косата, започнете со повисоко ниво на коса. Не користете регенератор после шампон.

Производи во категоријата

Лента Во Екстензии За Коса Вистинска Човечка Коса Светло Розова 20 инчи 25g/10 парчиња И Топла Розова Лента во Екстензии Ново
Лента Во Екстензии За Коса Вистинска Човечка Коса Светло Розова 20 инчи 25g/10 парчиња И Топла Розова Лента во Екстензии

Внимателна Услуга за Клиенти : кога наидувате на какви било прашања во врска со производите, прво контак

DEN 385.60
Hotешки алатки за уметник црно злато маркерозно железо | За дополнителни мазни сјајни стилови Ново Попусти
Hotешки алатки за уметник црно злато маркерозно железо | За дополнителни мазни сјајни стилови

ВАНО : Марсел железо не се наменети за домашна употреба Тие се алатки за коса од професионално ниво спец�

DEN 691.52
Easy4U Коса Сечење Наметка За Деца Чадор Водоотпорен Фризура Кејп Преклопен Коса Фати Салон Бербер Кејп Ново
Easy4U Коса Сечење Наметка За Деца Чадор Водоотпорен Фризура Кејп Преклопен Коса Фати Салон Бербер Кејп

ОБРАТНА ФОРМА НА ЧАДОР : Споредете со традиционалните наметки, оваа наметка за фризура за деца е полна с�

DEN 207.84
Вештачки Бисер Ресни Клипови За Продолжување На Косата Шамија Пин Постави Коса Барети Шноли Мониста Коса Влакно Ново
Вештачки Бисер Ресни Клипови За Продолжување На Косата Шамија Пин Постави Коса Барети Шноли Мониста Коса Влакно

Клиповите За Коса Прават За Да Ги Променат Вашите Фризури Парчето Коса Може Да Украси Разни Фризури За В

DEN 459.20
Ножици за Сечење Коса од 7,5 инчи, Професионални Ножици За Сечење Коса Фалсификувани И полирани рачно Ново
Ножици за Сечење Коса од 7,5 инчи, Професионални Ножици За Сечење Коса Фалсификувани И полирани рачно

ОСТРИНА : Рачно полиран и фалсификуван за да биде поостар и полесен за поправка на неуредна коса ДИЗАЈН :

DEN 95.84
BYBYCD Нови Додатоци За Коса Жени Големи Шноли Девојки Сатенска Шнола Кристално Барет Штипки За Коса Со Лак Ново
BYBYCD Нови Додатоци За Коса Жени Големи Шноли Девојки Сатенска Шнола Кристално Барет Штипки За Коса Со Лак

Тип на ставка : клипови За Коса Материјал : Дамка Стил : стил на Риба Боја : црвена,црна, беж Пол : Боја На Же

DEN 2.33
Вечно Во Килибарни Корални Ленти Со Потпис Повеќенаменски Чешел, 1 Броење, Избор На Коса, Фини И Курсни Ново
Вечно Во Килибарни Корални Ленти Со Потпис Повеќенаменски Чешел, 1 Броење, Избор На Коса, Фини И Курсни

Овој чешел за коса беше исклучиво дизајниран и произведен од основачот, Амбер Рандел, а продаден Од Вечн

DEN 479.84
Луроза Кристал Коса Синџир Шарени Сјајна Солза Кристал Долг Синџир Панк Ресел Коса Клип Коса Продолжување Синџир Ново
Луроза Кристал Коса Синџир Шарени Сјајна Солза Кристал Долг Синџир Панк Ресел Коса Клип Коса Продолжување Синџир

свадби, роденден, прослави, матури, состаноци или која било пригода сакате да бидете пошармантни додато�

DEN 0.67
Мама Треба Кафе Бербер Коса Сечење Кејп Водоотпорен Фризура Кејп Со Прилагодливи Затворање Предвремени Фризерски Боење Ново
Мама Треба Кафе Бербер Коса Сечење Кејп Водоотпорен Фризура Кејп Со Прилагодливи Затворање Предвремени Фризерски Боење

Жолчка крпа Произведено во САД Или Увезено ●Големина●возрасната наметка за сечење коса има димензии 56

DEN 399.84
Барети Пакет Метална Вилица Стеги За Коса Клипови За Заби Клипови Мини Коса Штипки За Штрас Без Лизгање Клипови Сјај Ново
Барети Пакет Метална Вилица Стеги За Коса Клипови За Заби Клипови Мини Коса Штипки За Штрас Без Лизгање Клипови Сјај

Прекрасни И Практични : Пенливи Кристални Кристали Се Монтирани На Овој Мал Клип За Коса Пенливо Во Теко

DEN 828.80
ДЕПИЛА Додатоци За фиба Коса Моден Стил Облека За Глава Кинески Додаток Премиум Креативна Страна Свадба кристал француски Ново
ВИЗЈАФУ 3 во 1 Пегла За Коса И Виткање Професионално Рамно Железо Двоен Напон Прилагодливо Темпо И Автоматско Ново
ВИЗЈАФУ 3 во 1 Пегла За Коса И Виткање Професионално Рамно Железо Двоен Напон Прилагодливо Темпо И Автоматско

Железото за виткање 3 во 1 е многу преносливо, неговата големина исто како вашиот телефон или вашата длан

DEN 0.67
Каваи Суши Мачка Деца Фризура Кејп Фризер Престилка Со Прилагодливи Предвремени Коса Сечење Покритие Ново
Каваи Суши Мачка Деца Фризура Кејп Фризер Престилка Со Прилагодливи Предвремени Коса Сечење Покритие

Жолчна крпа Произведено во САД Или Увезено Нашата берберска престилка е изработена од висококвалитетн�

DEN 1.33
Кератинска Маска За Коса Со Бисер Во Прав Минерали од Мртво Море 500мл / 16оз Минерали Од Мртво Море Природна Ново
Кератинска Маска За Коса Со Бисер Во Прав Минерали од Мртво Море 500мл / 16оз Минерали Од Мртво Море Природна

Кератинска Маска За Коса Со Бисер Во Прав Минерали од Мртво Море 500мл / 16оз Минерали Од Мртво Море Приро�

DEN 1.00
Бохо Копче Лента За Глава Жени Широка Медицинска Сестра Маска За Коса Бенд Со Копче Бохо Еластична Спортска Ново
Бохо Копче Лента За Глава Жени Широка Медицинска Сестра Маска За Коса Бенд Со Копче Бохо Еластична Спортска

Карактеристики : Овие бохо ленти за глава со дизајн на копчиња ви овозможуваат поудобно да ја носите мас

DEN 2.33
Омбре 1б99ј Бран На Телото Човечка Коса 3 Снопови 22 24 26 Инчи За Жени Влечење Тон Црна До Бургундска Бразилска Ново
Омбре 1б99ј Бран На Телото Човечка Коса 3 Снопови 22 24 26 Инчи За Жени Влечење Тон Црна До Бургундска Бразилска

●Омбре 1б99ј Пакет За Коса● : Бразилски 1б99ј Коса Со Бранови На Телото 3 Снопови, Изработени Од 100% Необраб�

DEN 3.00
Алаза Сина Пеперутка Леопард Гепард Печати Водоотпорен Бербер Кејп За Мажи Жени Брада Бричење Лигавче Ново
Алаза Сина Пеперутка Леопард Гепард Печати Водоотпорен Бербер Кејп За Мажи Жени Брада Бричење Лигавче

Материјал : 190t полиестерска ткаенина и водоотпорна површина, со две проѕирни чаши за вшмукување на кука�

DEN 1.67
NC, отпорна на висока температура, ролери за коса, фризерски алатки, голем волуменски чешел коса нога Ново
NC, отпорна на висока температура, ролери за коса, фризерски алатки, голем волуменски чешел коса нога

1 Потсетување : Поради процесот на производство, ќе има некои траги на абразивната алатка, што може да го

DEN 483.20
154 Нишки Плетени Капчиња За Коса Екстензии За Црни Жени, 14 Инчни Божици Кутија Плетенки Капчиња Коса, Капчиња Ново
154 Нишки Плетени Капчиња За Коса Екстензии За Црни Жени, 14 Инчни Божици Кутија Плетенки Капчиња Коса, Капчиња

Енријан плетенка коса е 2022 нова мода и топол стил на коса Нашите плетенки за капчиња се 100% рачно изработ�

DEN 1.33
Ремехи Црна Права Човечка Коса Рибна Линија Микро Невидливи Екстензии На Коса Фризури За Жени-Природно Црно Ново
Ремехи Црна Права Човечка Коса Рибна Линија Микро Невидливи Екстензии На Коса Фризури За Жени-Природно Црно

МАТЕРИЈАЛ И ДИМЕНЗИЈА100% Човечка Коса, 1530 Инчи, Ширина е 25 см / 10 Инчи, Тежина е 120гр / 4,23 мл, Долга Директно �

DEN 2.67
Шушенгда Мароко Арган Масло За Нега На Коса Суштина Негување Поправка Оштетени Сплит Разлетана Коса Поправка Ново
Шушенгда Мароко Арган Масло За Нега На Коса Суштина Негување Поправка Оштетени Сплит Разлетана Коса Поправка

1Содржи мароканско масло од арган, кое може ефикасно да ја третира оштетувањето на косата и да ја направ�

DEN 3.00
Салон Про 30 Сек Марокански Арган Масло Ткаат Чудо Заврши 2 Мл Ново
Салон Про 30 Сек Марокански Арган Масло Ткаат Чудо Заврши 2 Мл

Заштитна бариера помеѓу косата и лепилото, аргановото масло за поправка и ревитализација на косата, Пом

DEN 66.40
4 Парчиња Свадба Коса Додатоци За Невести Вештачки Бисер Кристално Невестинска Коса Додатоци Коса Страна Ново
4 Парчиња Свадба Коса Додатоци За Невести Вештачки Бисер Кристално Невестинска Коса Додатоци Коса Страна

Пакетот Вклучува : има 4 парчиња убави и извонредни додатоци за коса за свадба, со 4 стилови на цвеќиња, пе

DEN 223.84
висесани Бербер Кејп Златен Змеј Црн Модел Полиестер Салон За Сечење Коса Кејп Престилка Антистатичка Фризура Водоотпорна Ново
Коса Барети Клип Лак Коса Слајдови Метални Клипови Кариран Лак Коса Клип Коса Лак Клип Алигатор Клипови Ново
Коса Барети Клип Лак Коса Слајдови Метални Клипови Кариран Лак Коса Клип Коса Лак Клип Алигатор Клипови

Големи Лак Коса Барет Клипови : Коса слајдови направени од метал клип и функција декоративни рачно изра�

DEN 57.44
УФЕИ Долга Светло Кафеава Перика Со Удирања Природни Брановидни Перики За Жени Природни Синтетички Коса Перики Отпорни Ново
УФЕИ Долга Светло Кафеава Перика Со Удирања Природни Брановидни Перики За Жени Природни Синтетички Коса Перики Отпорни

П природна Перика оваа шармантна перика мека и природна Косата има убава дебелина и тежина, а влакната �

DEN 3.00
Средна пластика за залепење на залепеност на косата, виткари за коса, стилизирање на косата 8 п.п. Ново
Средна пластика за залепење на залепеност на косата, виткари за коса, стилизирање на косата 8 п.п.

Пакет : 8 парчиња по нарачка Избрани бои, случајно подигнете Приближно секоја големина на ролери : 30,5 мм (1

DEN 79.68
Фаснахок Принцеза Дијадеми Во Облик На Срце Голема Сребрена Матурска Кралица Церемонија Круни За Жени Рачно Ново Попусти
Фаснахок Принцеза Дијадеми Во Облик На Срце Голема Сребрена Матурска Кралица Церемонија Круни За Жени Рачно

♛ Материјал : Центриран на прекрасни дијаманти, дијамантите се поставени во ажур и фигурација на облици

DEN 959.84
Клипови За Нокти ЗА Цветна Коса 8 ПАРЧИЊА Големи Клипови За Канџи Големи Слатки Клипови За Коса Големи Клипови Ново Попусти
Клипови За Нокти ЗА Цветна Коса 8 ПАРЧИЊА Големи Клипови За Канџи Големи Слатки Клипови За Коса Големи Клипови

Премиум клип За Нокти за Коса што Не избледува Удобно и лесно и издржливо тешко се крши Цврст материјал �

DEN 223.84