САМКИ ПЕНЛИВИ Кристални Кристални Монистра Невестинска Дијадема Круна Т1199

САМКИ ПЕНЛИВИ Кристални Кристални Монистра Невестинска Дијадема Круна Т1199

DEN 1.00

Ново

Залиха

Направено со бакарна база метал Лесен и флексибилен за прилагодување за да одговара на сите стилови на коса. Направено со кристали од кристал во сребрена метална поставка. Мери приближно 1-3/8 инчи висок во центарот. Прекрасен дизајн мери приближно 8-7/8 инчи во должина долж лентата. Пински јамки на секој крај од дијадемата за дополнителна безбедност. (Користете боби иглички за Прицврстување ). Направено со бакарна база метал. Лесен и флексибилен за прилагодување за да одговара на сите стилови на коса.

Производи во категоријата

Покријте ги вашите сиви про -пополнети влакна со прокапил - темно кафеава боја Ново
Покријте ги вашите сиви про -пополнети влакна со прокапил - темно кафеава боја

Одлично за мажи и жени : Не дозволувајте слабеењето на косата да ве задржи назад! Покријте ги вашите сиви

DEN 1.00
Дизајн на розова розова розова боја на француска автоматска барет на Сваровски ринестон Ново
Дизајн на розова розова розова боја на француска автоматска барет на Сваровски ринестон

Долготрајно Удобно нема остри рабови Докажан квалитет на квалитет со години Дневно до вечерно носењесл

DEN 3.33
55х66 Инчен Полиестерски Наметка За Сечење Коса Ретро-Сиво-Црно-Кампување - Маскирна Салонска Берберска Наметка Ново
55х66 Инчен Полиестерски Наметка За Сечење Коса Ретро-Сиво-Црно-Кампување - Маскирна Салонска Берберска Наметка

Полиестер Затворање на бравата Машинско Перење Изработена Од Висококвалитетна Полиестерска Ткаенина,

DEN 1201.60
Јончик 3-Парче Повеќе Цветни Метални Клипови За Коса, Канџи За Коса Од Јагоди За Тенка/Средна Густа Коса, Ново
Јончик 3-Парче Повеќе Цветни Метални Клипови За Коса, Канџи За Коса Од Јагоди За Тенка/Средна Густа Коса,

[Премиум Материјал] : овие цветни шноли со лисја се состојат од квалитетен легиран материјал, не е лесен �

DEN 191.84
НЦ 2021 Сет За Машинка За Коса Електричен Тример За Коса Безжичен Тример За Бричење 0мм Мажи Машина За Ново
НЦ 2021 Сет За Машинка За Коса Електричен Тример За Коса Безжичен Тример За Бричење 0мм Мажи Машина За

Копче за ротација за микро прилагодување, заоблен мазен раб што не ја оштетува лесно вашата кожа Тенок к

DEN 1.00
Фризурални капачиња и наметки, салон бербер наметка крпа црна коса сечење наметка чадор за салон бробер фризерска Ново
Фризурални капачиња и наметки, салон бербер наметка крпа црна коса сечење наметка чадор за салон бробер фризерска

Наметка за фризура; Наметка на фризер, целосна должина за да ја заштитите облеката Издржлив, еколошки ма

DEN 0.67
Блинг Невестата Коса Чешел Кристално Барет Клипови Елегантен Цвет Кристал Коса Иглички Метал Коса Чешел Мода Ново
Блинг Невестата Коса Чешел Кристално Барет Клипови Елегантен Цвет Кристал Коса Иглички Метал Коса Чешел Мода

ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : овие иглички за коса се добро изработени од легура со добар квалитет Горната површ�

DEN 172.64
ШИП Клип За Коса Женски Страничен Клип Шамија Девојка Клип Клип Страничен Клип Горен Клип Додаток За Коса Ново
ШИП Клип За Коса Женски Страничен Клип Шамија Девојка Клип Клип Страничен Клип Горен Клип Додаток За Коса

Класификација на додатоци за коса : страничен клип Стил : сладок стил Материјал : Легура Големина : Висин�

DEN 1492.80
Комплет за ножици за сечење на косата, професионални берберски ножици на FCYSY поставени со ножици за Ново
Комплет за ножици за сечење на косата, професионални берберски ножици на FCYSY поставени со ножици за

? Комплетот за сечење на косата ги задоволува сите ваши потреби за фризура и стилизирање ? 〖Висококвали�

DEN 3.33
Marlies Moller Men Неограничен шампон за зајакнување на енергијата - 200ml/6,8oz Ново
Marlies Moller Men Неограничен шампон за зајакнување на енергијата - 200ml/6,8oz

Marlies Moller Men Неограничен шампон за зајакнување на енергијата 200ml / 6,8oz Marlies Moller Men Неограничен шампон за за�

DEN 446.40
Kiss Instawave 101 Автоматски виткање - ротирачки виткање железо, 1,25 инчен бисер керамички турималин буре загрева Ново Попусти
Kiss Instawave 101 Автоматски виткање - ротирачки виткање железо, 1,25 инчен бисер керамички турималин буре загрева

Ротирачки виткар : Достапно автоматско виткање железо создава безумни кадрици за квалитет на салонот с�

DEN 479.84
ЦРВФТ Коса Глина 2.8 мл + Спреј за Морска Сол 6оз Машки Пакет-Средно + Лесно Држење-Мат + Природен Финиш-Волумен Ново
ЦРВФТ Коса Глина 2.8 мл + Спреј за Морска Сол 6оз Машки Пакет-Средно + Лесно Држење-Мат + Природен Финиш-Волумен

ИДЕАЛНА ЗАВРШНИЦАМагацинот За Напојување е два од фаворитите на тимот Користете или како самостоен или

DEN 3.33
МУЛТИ ПАКЕТ СЕ ЗАНИМАВА! Сензационални Капчиња Плетенки Лулутрес Страст Пресврт 24 Ново
МУЛТИ ПАКЕТ СЕ ЗАНИМАВА! Сензационални Капчиња Плетенки Лулутрес Страст Пресврт 24

Сензационални Капчиња Плетенки Лулутрес Страст Пресврт 24" Лесен За Инсталирање Природен Изглед И Чувст

DEN 495.84
Тајм Железо Про 2-во-1 Алатка За Виткање Коса И Исправувач За Стилизирање Со Автоматско Исклучување 5 Поставки За Ново
Тајм Железо Про 2-во-1 Алатка За Виткање Коса И Исправувач За Стилизирање Со Автоматско Исклучување 5 Поставки За

Железо ПРО : железо про алатка за коса го заменува вашиот виткач и исправувач во еден, лесен за употреба �

DEN 2.67
4 парчиња Клипови За Коса Ретро Иглички За Коса За Жени Шноли Шамии Алатки За Стилизирање Додатоци За Ново
4 парчиња Клипови За Коса Ретро Иглички За Коса За Жени Шноли Шамии Алатки За Стилизирање Додатоци За

Должината на фиба е околу 6,3 см Постојат 4 во собата Ние обезбедуваме бесплатна услуга за прилагодување!

DEN 1.33
Парцелона француски Онде Желка Школка Црна И Савана Мали 2 Целулоид Сет на 3 Круг Страна Слајд Во Безбедна Зафат Ново
Парцелона француски Онде Желка Школка Црна И Савана Мали 2 Целулоид Сет на 3 Круг Страна Слајд Во Безбедна Зафат

Произведено Во Франција; Додатоци За Коса Од Парцелона Големина : Прибл 2 инчи; 5 см (пакетот вклучува 3 ка�

DEN 2.00
Барети Пакет Метална Вилица Стеги За Коса Клипови За Заби Клипови Мини Коса Штипки За Штрас Без Лизгање Клипови Сјај Ново
Барети Пакет Метална Вилица Стеги За Коса Клипови За Заби Клипови Мини Коса Штипки За Штрас Без Лизгање Клипови Сјај

Прекрасни И Практични : Пенливи Кристални Кристали Се Монтирани На Овој Мал Клип За Коса Пенливо Во Теко

DEN 828.80
LOVEVOL 40 Инчен Перика Човечка Коса Чипка Предни Перики За Жени Директно 180 Густина HD Чипка Предни Перики Ново
LOVEVOL 40 Инчен Перика Човечка Коса Чипка Предни Перики За Жени Директно 180 Густина HD Чипка Предни Перики

●Директно Чипка Предни Перики Човечка Коса Материјал●100% Необработени Директно Бразилецот Реми Богор�

DEN 6239.68
Тинмико Тример За Коса Т9 Машки Електричен Машинка За Коса Професионална Машина За Сечење Коса Т9 Метална Ново
Тинмико Тример За Коса Т9 Машки Електричен Машинка За Коса Професионална Машина За Сечење Коса Т9 Метална

Тример За Коса Т9 Машка Електрична Коса Тинмико Тример За Коса Т9 Менс Електрична Машина За Сечење Коса П

DEN 0.33
Олаер Перика Портокалова Ѓумбир Боја Кадрава Кратка Боб Човечка Коса Перика 13х6 ХД Транспарентна Чипка Ново
Олаер Перика Портокалова Ѓумбир Боја Кадрава Кратка Боб Човечка Коса Перика 13х6 ХД Транспарентна Чипка

1Големина на капачето : Стандардна Средна Големина, мала големина и голема големина треба контактирајте

DEN 1.67
ccHuDE 20 Парчиња Женски Конска Опашка Куки Банџи Кабел Вратоврски За Коса Еластична Лента Клипови За Коса Ново
ccHuDE 20 Парчиња Женски Конска Опашка Куки Банџи Кабел Вратоврски За Коса Еластична Лента Клипови За Коса

Материјал : еластична стапица и метал Големина : вкупна должина 12,5 см / 4,9 инчи, должина на еластична стап�

DEN 3.33
Xeparlo 99j Burgundy Чипка Пред Перики Човечка Коса Претходно Откинати 13x4 Директно 99j Човечка Коса Ново
Xeparlo 99j Burgundy Чипка Пред Перики Човечка Коса Претходно Откинати 13x4 Директно 99j Човечка Коса

Бебешка Коса Наоколу Претходно Извадена Линија На Коса, Изгледајќи Природно и Убаво Големина на Чипка 13

DEN 2.00
Бербер Коса Костец Летање Пеперутка Фиба Светкава Пеперутка Коса Клипови Жени Симпатична Легура Летање Пеперутка Ново
Бербер Коса Костец Летање Пеперутка Фиба Светкава Пеперутка Коса Клипови Жени Симпатична Легура Летање Пеперутка

?Издржлив Материјал? Клипот За Коса Е Изработен од Висококвалитетна Легура, Со Шарен Кристал како Декор�

DEN 0.67
Неуредна Пунџа Парче Коса Разбушавено Ажурирање Пунџи За Коса Продолжување Еластична Лента За Коса Ново
Неуредна Пунџа Парче Коса Разбушавено Ажурирање Пунџи За Коса Продолжување Еластична Лента За Коса

1Стилски Дизајн : Оваа кадрава неуредна пунџа за коса со неколку лабави прамени долга брановидна коса,ко

DEN 2.67
180 Парчиња Црни Клипови За Коса 1,2 Инчни Мали Метални Шноли Тенка Коса Девојки Иглички За Коса За Мали Деца Жени Додатоци Ново
180 Парчиња Црни Клипови За Коса 1,2 Инчни Мали Метални Шноли Тенка Коса Девојки Иглички За Коса За Мали Деца Жени Додатоци

Изобилство Количина За Употреба : ќе добиете 180 парчиња прицврстени клипови за коса во класична црна бој

DEN 1.33
Ризос кадрици розов широк чешел за стилизирање на забите. За сите типови на коса. Луксузен розов испружен ацетат Ново
Ризос кадрици розов широк чешел за стилизирање на забите. За сите типови на коса. Луксузен розов испружен ацетат

Вашиот најдобар пријател за стајлинг, разделување и ажурирања! Направено во луксузен розов расположен �

DEN 2.00
Фомијес 18 Парчиња Лилјак Фиба Коса Клипови Алигатор Украс Лента За Глава Девојка Коса Клипови Додатоци Коса Ново
Фомијес 18 Парчиња Лилјак Фиба Коса Клипови Алигатор Украс Лента За Глава Девојка Коса Клипови Додатоци Коса

НОЌТА НА ВЕШТЕРКИТЕ ЧЕРЕПОТ КОСА КЛИПОВИ нашите ѓаволски крилја клипови за коса се цврсти и многу лесно

DEN 2.33
Злато n Hot Hot GH2150 1-1/4 Професионално керамички пролетен виткање железо Ново
Злато n Hot Hot GH2150 1-1/4 Професионално керамички пролетен виткање железо

Дополнително топло керамичко барел 30 Инстант поставки за топлина, вклучително и вклучување / исклучува�

DEN 0.67
висесани Бербер Кејп Сончоглед Лист Тексас Череп Рог Бохо Полиестер Салон За Сечење Коса Кејп Престилка Антистатичка Ново
висесани Бербер Кејп Сончоглед Лист Тексас Череп Рог Бохо Полиестер Салон За Сечење Коса Кејп Престилка Антистатичка

●СУПЕРИОРНИ МАТЕРИЈАЛИ : оваа фризерска тоалета е изработена од мек и издржлив материјал Берберите и к�

DEN 1.00
1/2/3 парчиња Дијамантски Штрас Шноли Скршени Шноли Раб Клипови Странични Штипки Шноли Од Кристал За Женска Ново
1/2/3 парчиња Дијамантски Штрас Шноли Скршени Шноли Раб Клипови Странични Штипки Шноли Од Кристал За Женска

Совршен Подарок : Женските Дијамантски Клипови Ви Овозможуваат Да Ја Промените Фризурата Во Лет, а Ши�

DEN 1.67
6 парчиња Девојка Клип За Коса Вештачки Океански Бисер Школка Морска Ѕвезда Клип Дијамант Супер Блиц Работ Ново
6 парчиња Девојка Клип За Коса Вештачки Океански Бисер Школка Морска Ѕвезда Клип Дијамант Супер Блиц Работ

ПРОИЗВОЛНО СОВПАЃАЊЕ : овие 6 штипки за коса имаат различни стилови, свежи и слатки и можат да се совпадн�

DEN 2.67
Лукс ДОДАТОЦИ Божиќ Црвена Зелена Блескава Ткаенина Лакови За Коса Сет од 2 Сребрени Клипови За Коса Ново
Лукс ДОДАТОЦИ Божиќ Црвена Зелена Блескава Ткаенина Лакови За Коса Сет од 2 Сребрени Клипови За Коса

СОВРШЕН ПОДАРОКлак За Коса, клипови за коса, божиќни додатоци, додатоци за одмор, додатоци за девојки, мо

DEN 191.84