Клерол Ница Лесна Трајна Боја за Коса, 5w Средна Мока Кафеава Боја На Коса, Пакување од 3

Клерол Ница Лесна Трајна Боја за Коса, 5w Средна Мока Кафеава Боја На Коса, Пакување од 3

DEN 2.67

Ново

Залиха

Добијте постојана, свиленкаста, природна боја на коса Со Клерол Ница, Лесна 5w Средна Мока Браун Создава 3 салонски тонови и нагласува во 1 едноставен чекор користејќи технологија За Мешање На Бои. Покрива 100% од сивите со дополнителни нагласувања и слаби светла за автентичен изглед. Нашиот пробив Не-Капе Боја Нега постојаниот крем има регенератори вградени во секој чекор за да ја направат вашата коса мека и сјајна. Еден комплет за апликација за боја на коса : Формула За Мешавина на Бои, Активатор За Мешавина на Бои, Cc Плус Регенератор за Боја, Стручни ракавици. Тинте пара ел кабело кве брила кон лусес и рефлехос натуралис комо нунка антес-100% кобертура де канас. Супериорна боја со природен изглед со тонови и нагласувања достапни во 50 прекрасни нијанси. 100% сива покриеност долготрајна боја која трае до 8 недели. Cc colorseal регенераторот додава интензивен сјај им помага на прамените во природна боја и ја штити косата помеѓу боењето. Добијте природна боја во еден три едноставни чекори. Природни светло неутрални кафеави слоеви топли, златни тонови и ги подобрува природните нагласува. За оптимални резултати, користете ја темно руса до средно кафеава коса. На сивата коса, бојата изгледа посветла од несивата за истакнат ефект. На природна црвена коса, бојата дава посветол црвен резултат. Тајната на нашата природна боја е Ексклузивната Технологија За Мешавина на Бои На Клерол, која стручно обезбедува мешавина од 3 комплементарни тонови во секоја нијанса. Резултатот? Повеќедимензионална боја на коса со совршена нијанса за секого.

Производи во категоријата

Ајан рачно изработена природна чиста здрава неема дрвена чешел широк заб за раст на косата, чешел Ново
Ајан рачно изработена природна чиста здрава неема дрвена чешел широк заб за раст на косата, чешел

Составено од природно здраво дрво од неем Безбедно за влакна, го намалува падот на косата, мала тежина...

DEN 119.84
Висококвалитетен Невидлив Дел Откачен Кратка Човечка Коса Чипка Перики Афроамерикански Перики 150% Густина Ново
Висококвалитетен Невидлив Дел Откачен Кратка Човечка Коса Чипка Перики Афроамерикански Перики 150% Густина

име на продавачот : Дајун, 100% Малезиска Девица Човечка Коса Должината на косата е испружена должина, е се

DEN 3032.00
Вистински шампон за зајакнување на косата со екстракт од кромид и овес, без силикони, сулфати, парабени, Ново
Вистински шампон за зајакнување на косата со екстракт од кромид и овес, без силикони, сулфати, парабени,

Заживејте ја досадна коса : Овој дерматолошки тестиран шампон за нега на коса нуди пакет придобивки за л

DEN 1.33
8 ПАРЧИЊА 2 Стил Големи Канџи Клипови За Жени Густа Коса, Нелепливи Силни Држете Мат Голема Коса Канџи Клипови За Тенка Ново
8 ПАРЧИЊА 2 Стил Големи Канџи Клипови За Жени Густа Коса, Нелепливи Силни Држете Мат Голема Коса Канџи Клипови За Тенка

?Висококвалитетни Материјали : клиповите за канџи за коса џамбо се изработени од издржлив нетоксичен пл

DEN 2.00
КОХЕЛИ Додатоци За Стилизирање На Коса Додатоци За Стилизирање На Коса Жени Прилагодливи Перика Шапка Мрежа Чипка Перика Ново
Аманика Белеза против загуба на коса, анти-нафта и негување шампон, балсам и маска | Обезбедување на сјај, здравје, Ново
Аманика Белеза против загуба на коса, анти-нафта и негување шампон, балсам и маска | Обезбедување на сјај, здравје,

Расте и зајакнете ја рутината на косата збир на производи за коса дизајнирани да го стимулираат растот

DEN 0.33
Минкиси Цвет Девојки Прва Причест Цвет Лента За Глава Превез Свадба Коса Венец Цветни Глава Фото Реквизити Фотографија Ново
Минкиси Цвет Девојки Прва Причест Цвет Лента За Глава Превез Свадба Коса Венец Цветни Глава Фото Реквизити Фотографија

Одлични фото реквизити за селфи и фотосесии со семејства и пријатели Прекрасна лента за глава во свадба

DEN 3.33
白牛角 梳子 天然 宽齿 女士 头皮 按摩梳 头部 经络梳 经络梳 бел рог чешел природно широко заби дами специјална глава за масажа Ново
白牛角 梳子 天然 宽齿 女士 头皮 按摩梳 头部 经络梳 经络梳 бел рог чешел природно широко заби дами специјална глава за масажа

白牛角 梳子 天然 宽齿 女士 专用 按摩梳 头部 经络梳 бел рог чешел природно широко заби дами специјална глава за маса

DEN 388.80
Завидувајте Ни Коса 35 Сатенска Шамија Коса шамија или Заспани Природни Шалови За Коса Заштитен Стил Кадрава Ново
Завидувајте Ни Коса 35 Сатенска Шамија Коса шамија или Заспани Природни Шалови За Коса Заштитен Стил Кадрава

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 239.84
Анти Фриз серум за коса, мароко свила светла нега на коса, есенцијално масло за нега на коса Намалување Ново
Анти Фриз серум за коса, мароко свила светла нега на коса, есенцијално масло за нега на коса Намалување

【Екстракт од природен растителен екстракт од растителни растенија може да ги зајакне фоликулите на ко�

DEN 131.52
14 Парчиња Држач За Конска Опашка За Коса Манжетна За Коса Еластични Штракачи Сјајни Врски За Коса И Елегантни Ново
14 Парчиња Држач За Конска Опашка За Коса Манжетна За Коса Еластични Штракачи Сјајни Врски За Коса И Елегантни

Сигурен За Долготрајна Употреба : овие сребрени и златни манжетни за коса се изработени од еластично ја�

DEN 239.84
32 Парчиња француски Странични Чешли За Коса Поставете Пластичен Чешел За Извртување Со Штипки За Коса Додатоци Ново
32 Парчиња француски Странични Чешли За Коса Поставете Пластичен Чешел За Извртување Со Штипки За Коса Додатоци

Практични странични чешли за коса сет : ќе добиете 32 парчиња странични чешли за коса во 4 големини со 9 / 11

DEN 1.00
13х6 ХД Транспарентна Чипка Предни Перики Бразилска Девица Коса Без Лепак 12а Права Човечка Коса Перика Ново
13х6 ХД Транспарентна Чипка Предни Перики Бразилска Девица Коса Без Лепак 12а Права Човечка Коса Перика

Природна бебешка коса ХД Транспарентна Чипка Швајцарска мека чипка Природна линија на косата...

DEN 2623.84
Гроздобер Црн Клип За Коса ОД Пеперутка 3Д Клип ЗА Шноли За Коса Од Пеперутка Црн Страничен Клип Шнола Ново
Гроздобер Црн Клип За Коса ОД Пеперутка 3Д Клип ЗА Шноли За Коса Од Пеперутка Црн Страничен Клип Шнола

Црна бела шнола за коса направена од висококвалитетна легура,лесна за носење и соодветна облека Бохо пе

DEN 1.00
Амиши Директно У Обликуваат Тешки Иглички За Коса Ново
Амиши Директно У Обликуваат Тешки Иглички За Коса

Тежок игла за коса Амиш направи иглички за коса у обликуваат иглички за коса Направени Од Амишите, овие �

DEN 0.67
Colortrak 48 Капачиња за Еднократна Употреба со Комплет 4 Игли за Превртување, Боја На Коса И Истакнување, Ново
Colortrak 48 Капачиња за Еднократна Употреба со Комплет 4 Игли за Превртување, Боја На Коса И Истакнување,

"Х" ГО ОЗНАЧУВА МЕСТОТО : основно за боење на косата во салонот и дома со децении! Капачињата За Боење Кос�

DEN 3.00
Крок Силитон Четка, Црна, SBR53 Ново
Крок Силитон Четка, Црна, SBR53

ПРОФЕСИОНАЛЦИ ЧЕТКА : Направена За професионалци, силиконската четка е лесна и отпорна на топлина четка

DEN 0.67
Мејд Убавина Бонбони Фулкап Перика Рок Ѕвезда Ново
Мејд Убавина Бонбони Фулкап Перика Рок Ѕвезда

Совршена И Беспрекорна Мешавина Природна Текстура Совршено За Половина Нагоре Половина Надолу Рефусбе

DEN 1.33
38мл мини шише со спреј за фризер, котел за прскање со ситни магла, празно шише со спреј за стилизирање на Ново
38мл мини шише со спреј за фризер, котел за прскање со ситни магла, празно шише со спреј за стилизирање на

Направено од подебели високо квалитетни материјали, двојно дебели од другите пластични шишиња Пластич�

DEN 106.40
WIONC Rhinestone Фиба Назад Главата Клип Капа Круна Коса Додатоци Врвот Клип Темперамент Фиба Ново
WIONC Rhinestone Фиба Назад Главата Клип Капа Круна Коса Додатоци Врвот Клип Темперамент Фиба

По прецизен процес на сечење, и повеќеаголната сјајна и прекршувачка површина, секоја исечена површина

DEN 2.33
Абаодам 2 парчиња Фиба Невестински Глави За Свадба Кинеска Свадба Декорација Свадба Коса Клипови За Невести Свадба Ново
Абаодам 2 парчиња Фиба Невестински Глави За Свадба Кинеска Свадба Декорација Свадба Коса Клипови За Невести Свадба

Накит За Коса Од кристален Бисер : Произведен со материјал со висока цврстина Додаток За Коса за деверуш

DEN 0.67
Аведа да биде засилувач на навивам кадрици, 6,7 унца пакет од 2 Ново
Аведа да биде засилувач на навивам кадрици, 6,7 унца пакет од 2

За интензивирање на кадрици, припишете го фриз и засилен сјај Мешавината на протеинот со пченица се шир�

DEN 1422.08
Ситер Ѓердан Од Чокер Од Шевронен За Жени Чокер Од Чокер Од Златен Ланец Ѓердан Од Змиски Ланец Од Коски Моден Трендовски Ново
Ситер Ѓердан Од Чокер Од Шевронен За Жени Чокер Од Чокер Од Златен Ланец Ѓердан Од Змиски Ланец Од Коски Моден Трендовски

€és стилски Дизајн ●Едноставен, Но Моден дизајн што може да се совпадне со разни алишта за да одговараа�

DEN 3.33
Орев коса Афро Откачен Кадрава Човечка Коса Перика Со Удирања Целосна Машина Направена Скалпот Врвот Перика Без Ново
Орев коса Афро Откачен Кадрава Човечка Коса Перика Со Удирања Целосна Машина Направена Скалпот Врвот Перика Без

Компанијата за коса од орев е специјализирана за производ за човечка коса повеќе од 10 години, со квалифи

DEN 2943.68
Btwtry Сиви Мажи Тупи Човечка Коса 8x10 5 Боја Измешајте 80% Сива Коса Парична Казна Моно Чипка Замена Ново
Btwtry Сиви Мажи Тупи Човечка Коса 8x10 5 Боја Измешајте 80% Сива Коса Парична Казна Моно Чипка Замена

Карактеристики На Производот : Фина Моно Основа, Природна Линија На Коса Мажи тупи доволно мек, благ бра�

DEN 2719.84
dpHUE Корен Допир Комплет-Темно Русокоса, 2 Апликации - Постојана Сива Коса Допир & засилувач; Корен Прикривање Ново Попусти
dpHUE Корен Допир Комплет-Темно Русокоса, 2 Апликации - Постојана Сива Коса Допир & засилувач; Корен Прикривање

Наградуван Корен Спасување; Ако ви треба малку допир на коренот на косата, dp HUE ве покрива; држете ги коре

DEN 544.00
6 Парчиња кристал Бисер Цвет Коса Стап Кинески Коса Стапчиња за Јадење Гроздобер Ресел Коса Игла Шињон Ново
6 Парчиња кристал Бисер Цвет Коса Стап Кинески Коса Стапчиња за Јадење Гроздобер Ресел Коса Игла Шињон

Што ќе добиете : ќе добиете 6 парчиња мали стапчиња за јадење, доволно количество може да ги задоволи ваш�

DEN 2.00
Исценета 4 парчиња Скалп чешел за коса Скалп Масажари за домаќинство Масажари Скалп чистење чешел за раст на Ново
Исценета 4 парчиња Скалп чешел за коса Скалп Масажари за домаќинство Масажари Скалп чистење чешел за раст на

Стр Уред за коса на есенцијално масло изработено од материјали за издржливост Апликатор за корен за кос

DEN 1419.20
Алаза Палма Лист Жолт Лимон Водоотпорен Бербер Кејп За Мажи Жени Брада Бричење Лигавче Престилка Професионална Ново
Алаза Палма Лист Жолт Лимон Водоотпорен Бербер Кејп За Мажи Жени Брада Бричење Лигавче Престилка Професионална

Материјал : 190t полиестерска ткаенина и водоотпорна површина, со две проѕирни чаши за вшмукување на кука�

DEN 303.84
55х66 Инчен Полиестер Кејп За Сечење Коса Пинк-Симпатична-Зајаци-Зајаче Салон Бербер Кејп Со Прилагодливи Ново
55х66 Инчен Полиестер Кејп За Сечење Коса Пинк-Симпатична-Зајаци-Зајаче Салон Бербер Кејп Со Прилагодливи

Увезени Затворање на бравата Машинско Перење Изработена Од Висококвалитетна Полиестерска Ткаенина, Ко

DEN 2.33
Lurrose 9 парчиња избирање чешел чешли четки за цвеќиња со цвеќиња ултра различни чешли тупаници фризерски Ново
Lurrose 9 парчиња избирање чешел чешли четки за цвеќиња со цвеќиња ултра различни чешли тупаници фризерски

Чешел од чешел за коса чешел за чистење и зачувување е многу погодно, избришете го суво после чистење и з

DEN 297.92
Сперини Свадба Цветни Бисер Коса Клип Невестинска Коса Парче Свадба Коса Клип Кристал Коса Клип Ново
Сперини Свадба Цветни Бисер Коса Клип Невестинска Коса Парче Свадба Коса Клип Кристал Коса Клип

Материјал : Имитација На Бисери Должина и ширина на Бисер : 10*4,5 см должина На Фиба : 6,5 См Грешка : 0,5 см...

DEN 1.67
4 парчиња Клипови За Коса Ретро Иглички За Коса За Жени Шноли Облека За Глава Алатки За Стилизирање Додатоци Ново
4 парчиња Клипови За Коса Ретро Иглички За Коса За Жени Шноли Облека За Глава Алатки За Стилизирање Додатоци

Должината на фиба е околу 6,3 см Постојат 4 во собата Ние обезбедуваме бесплатна услуга за прилагодување!

DEN 1.00
Ла Изгледа Гел 9 Мега Мега 20 Унца Ново Попусти
Ла Изгледа Гел 9 Мега Мега 20 Унца

Оваа ставка ја продава продавач од трета страна Попустот е обезбеден од Ова е ограничен временски попу�

DEN 123.36
Помада за коса за мажи од Форте серија | Средно флексибилно држење, низок сјај за коса Помада | Помада заснована Ново
Помада за коса за мажи од Форте серија | Средно флексибилно држење, низок сјај за коса Помада | Помада заснована

Затегната назад без сјај Форте серија Mens Pomade нуди цврст, привлечен држач за класичен стил на чиста чист�

DEN 319.20
СП217044 фризури за фризури за скролување на wallидови за приказ на фризури за салони за берберница Ново
СП217044 фризури за фризури за скролување на wallидови за приказ на фризури за салони за берберница

Големина : 8 "x 12" (21 см x 30 см) Материјал : влакна ткаенина Големина : 8 "x 12" (21 см x 30 см) Материјал : влакна ткае�

DEN 1.67
Коса Барети Клип Лак Коса Слајдови Метални Клипови Кариран Лак Коса Клип Коса Лак Клип Алигатор Клипови Ново
Коса Барети Клип Лак Коса Слајдови Метални Клипови Кариран Лак Коса Клип Коса Лак Клип Алигатор Клипови

Големи Лак Коса Барет Клипови : Коса слајдови направени од метал клип и функција декоративни рачно изра�

DEN 57.44
БУЈНА УБАВИНА Коса Синтетичка Чипка Предна Перика Брановидна Долга 26 инчен Мед Русокоса Измешајте Тешка Ново
БУЈНА УБАВИНА Коса Синтетичка Чипка Предна Перика Брановидна Долга 26 инчен Мед Русокоса Измешајте Тешка

Синтетичка Чипка Предна Кадрава Долга 26инчна Медена Русокоса Мешана Перика 150% тешка густина реална пер

DEN 1.00
Шампон за ревитализирање на сонцето на сонце | Веган и суровост без хидрантни, навлажнувачки и подобрувачки Ново
Шампон за ревитализирање на сонцето на сонце | Веган и суровост без хидрантни, навлажнувачки и подобрувачки

Ревитализација на шампонот Нашиот дневен хидрантен шампон се чисти и помага во испорака на длабока исх�

DEN 2.67
СНОПОВИ За Човечка Коса УУВИГ 13А Сурова Индиска Коса 3 Снопови Снопови За Бранови На Телото Со Затворање Девствена Ново
СНОПОВИ За Човечка Коса УУВИГ 13А Сурова Индиска Коса 3 Снопови Снопови За Бранови На Телото Со Затворање Девствена

Материјал : 100% Необработени Снопови За Бранови На Телото, Индиска Девствена Коса Исечена Од Донатори На

DEN 1983.84
ЏОЈОЈО 20 парчиња 8 Големи Навивачки Лакови За Девојчиња Држач За Опашка Црна Гросгрин Лента Навивачки Ново
ЏОЈОЈО 20 парчиња 8 Големи Навивачки Лакови За Девојчиња Држач За Опашка Црна Гросгрин Лента Навивачки

【??????? ????????● 20 црни навивачки лак еластични врски за девојкиТимски додатоци за коса за училишни активно

DEN 0.33