Шампон За Раст на косата, Шампон Против Опаѓање На Косата, шампон За Опаѓање На Косата,Шампон За Нега На Коса Од Ѓумбир Помага Да Се Запре Опаѓањето На Косата, Промов

Шампон За Раст на косата, Шампон Против Опаѓање На Косата, шампон За Опаѓање На Косата,Шампон За Нега На Коса

DEN 270.40

Ново

Залиха

СТОП ЗА ГУБЕЊЕ НА КОСАТА : може да помогне во контролата на опаѓањето на косата кај мажите и жените шампон за раст на косата за реставратор на косата Промовирајте го растот на косата, спречете опаѓање на косата и подобрете ја јачината на фоликулот. НЕГУВАЊЕ И ПОПРАВКА НА КОСАТА : Помага да се поправи површината на оштетената коса, да се заклучи влагата и сјајот и да се контролира разлетувањето. Ја поправа, омекнува и зајакнува сувата, кршлива, пржена, преоптоварена и оштетена коса. ПОПРАВЕТЕ ГО ОШТЕТЕНИОТ СКАЛП : Промовира апсорпција на хранливи материи во скалпот, го храни и поправа скалпот, брзо помага во повторен раст на косата, ја подобрува сувоста и ефикасно го потиснува првутот. Решавање на проблемот со губење на косата. ПРИРОДНИ СОСТОЈКИ : Направени од полигонум мултифлорум, Стар Ѓумбир и други природни состојки против опаѓање на косата. Нема оштетување на скалпот. СИТЕ ТИПОВИ НА КОСА : овој шампон погоден за сите типови коса, вклучувајќи густа фина и нормална густина на косата, како и права брановидна или кадрава текстура на косата. Промовирајте го растот на косата. Спречете губење на косата. Поправка и подобрување на фоликулите на косата. Балансирајте ја секрецијата на маслото. Ставете ја косата темелно со топла вода. Земете го шампонот против опаѓање на косата и нанесете го на скалпот и тријте за да добиете богата пена. Масирајте го коренот на косата и скалпот 2-3 минути со прстот за да ја исчистите пората на косата. Исплакнете со вода, измијте ја пената.

Производи во категоријата

Инфузиум Про - 23 Шампон Волумен 33,8 мл Од Инфузија 23 Ново
Инфузиум Про - 23 Шампон Волумен 33,8 мл Од Инфузија 23

нфузиум 23 нуди специјализирани решенија за нега на коса за кои е докажано дека ја подобруваат текстурат

DEN 1343.20
Нелизгачки Моден Дизајн Кристал Задниот Дел Од Главата Шарен Двоен Цвет Клип За Коса Во корејски Стил Женски Ново
Нелизгачки Моден Дизајн Кристал Задниот Дел Од Главата Шарен Двоен Цвет Клип За Коса Во корејски Стил Женски

Тип На Ставка : Облека За Глава Материјал : Смола Големина : 10,54см Тип на ставка : Големина На Облека За Гла

DEN 0.67
висесани Бербер Кејп Некои Зајаче Те Сака Полиестерска Фризура Салон Кејп Престилка Антистатичка Фризура Водоотпорна Ново
висесани Бербер Кејп Некои Зајаче Те Сака Полиестерска Фризура Салон Кејп Престилка Антистатичка Фризура Водоотпорна

Од 2000 година, висесунските линии на производи вклучуваат лигавчиња за фризури, влажни суви кеси, кеси за

DEN 1.33
Снопови со длабоки Бранови Со Затворање Човечка Коса Влажна И Брановидна Човечка Коса 3 Снопови Со Затворање На Чипка Ново
Снопови со длабоки Бранови Со Затворање Човечка Коса Влажна И Брановидна Човечка Коса 3 Снопови Со Затворање На Чипка

?Материјал за коса : Снопови Со Длабоки Бранови Со Затворање, 100% Необработена Човечка Коса, Исечени Само

DEN 1119.84
Сет за нега на девојче+Коса за нега на коса | ACV плакнење на косата + Скалп и масло за коса | Разјаснување на јаболков Ново Попусти
Сет за нега на девојче+Коса за нега на коса | ACV плакнење на косата + Скалп и масло за коса | Разјаснување на јаболков

➕ Појаснете и обновете : Девојка+коса јаболков оцет е создадено за нежно, но темелно го отстранува граде

DEN 543.68
Јикисди Невести Свадба Коса Чешел Златен Бисер Парче Коса Кристал Глава Невестинска Коса Додатоци За Жени И Ново
Јикисди Невести Свадба Коса Чешел Златен Бисер Парче Коса Кристал Глава Невестинска Коса Додатоци За Жени И

Свадба бисер коса чешел се направени од бисери, монистра, кристал, кристал и добар квалитет легура Матер

DEN 154.56
Комплет За Ламба за коса, 12 Бои Додатоци За Коса Со Алатки, Сјајна Самовила Коса Блескаво Фризура За Ново
Комплет За Ламба за коса, 12 Бои Додатоци За Коса Со Алатки, Сјајна Самовила Коса Блескаво Фризура За

Има Се Што Треба Да Започнете Спакувани Во Убав Патент Торба● : Уникатен Љубовен Комплет За Екстензии З�

DEN 159.84
AIMEI Мини Перика Статив Статив, Прилагодливи Манекен Главата Стојат Тешки Перика Главата Стојат Со перика капа, Еластична Ново
AIMEI Мини Перика Статив Статив, Прилагодливи Манекен Главата Стојат Тешки Перика Главата Стојат Со перика капа, Еластична

Епошта * прилагодливо меко и еластично капаче за перика е корисно за фиксирање на косата, додека еластич

DEN 271.84
5-Пакет На Коса Вратоврска Картички-Диплома Партија И Свадба Туш Предлог Фаворизира За Деверуши, Тим Ново
5-Пакет На Коса Вратоврска Картички-Диплома Партија И Свадба Туш Предлог Фаворизира За Деверуши, Тим

60% најлон / 40% спандекс МУЛТИ ПАКЕТСекој 5пакет содржи 5 симпатични картички, секој со 3 дури и послатки ел�

DEN 143.84
Дајун Коса 6А Затворање На Чипка Од Среден Дел 5 5 14 Изветвени Јазли Монголска Девствена Човечка Коса Ново
Дајун Коса 6А Затворање На Чипка Од Среден Дел 5 5 14 Изветвени Јазли Монголска Девствена Човечка Коса

100% Монголска Девствена Човечка Коса, не содржи ситетска коса или животинска коса Должината на косата е �

DEN 911.84
Скалпот Стимулирање Шампон со Spearmint &засилувач; Meadowseet 8 мл Ново
Скалпот Стимулирање Шампон со Spearmint &засилувач; Meadowseet 8 мл

Џон Мастерс Органски Шампон За Стимулирање На Скалпот напојуван од органско масло од лисја од нане и ек�

DEN 0.67
АСДФГХ Коса Со Удирања Лен Пепел Сина Кратка Синтетичка Перика За Жени Отпорни На Топлина Русокоса Косплеј Ново
АСДФГХ Коса Со Удирања Лен Пепел Сина Кратка Синтетичка Перика За Жени Отпорни На Топлина Русокоса Косплеј

Големина : 16 инчи Мат светлината со висока температура не е рефлектирачка, не е светла, природна и жива...

DEN 3.33
Пенливи Кристално Камен Плетенка Коса Клип Сатен Ткаенина Коса Бендови Кристал Коса Клип Четири - Лист Детелина Ново
Пенливи Кристално Камен Плетенка Коса Клип Сатен Ткаенина Коса Бендови Кристал Коса Клип Четири - Лист Детелина

Лесен за употреба : можете да ја исечете оваа штипка за кратка коса од кристал насекаде каде што треба да

DEN 44.32
МАСЕРА Бесконечна Аниме Лизгач. Цвет Цреша, Бесконечност Цреша Цвет Косплеј Перика Пинк Долг Клип Ново
МАСЕРА Бесконечна Аниме Лизгач. Цвет Цреша, Бесконечност Цреша Цвет Косплеј Перика Пинк Долг Клип

Улога : Цреша Од Цвет Висококвалитетните, Отпорни на Топлина, 100% Јапонски канекалонски влакна ја прават

DEN 1227.20
6 Парчиња Кристален Бисер Невестински Иглички За Коса Кристал Цвет Свадба Парче Коса Гроздобер Додаток За Коса Иглички Ново
6 Парчиња Кристален Бисер Невестински Иглички За Коса Кристал Цвет Свадба Парче Коса Гроздобер Додаток За Коса Иглички

Што ДОБИВАТЕ 6 парчиња иглички за коса на невестата вкупно, овие невестински шноли може да се применат в

DEN 3.33
Деско Серум За Раст На Косата | Со Redensyl, Anagain, Procapil &засилувач; Капилија Лонга За Контрола На Падот Ново
Деско Серум За Раст На Косата | Со Redensyl, Anagain, Procapil &засилувач; Капилија Лонга За Контрола На Падот

Со наградувани состојкиРедензил, Анаген и Прокапил Се бори против опаѓање на косата и ја промовира густ

DEN 294.08
Дајун Коса 7А Затворање На Чипка ОД Среден Дел со 3 Снопови Перуанска Девица Реми Човечка Коса Бран На Ново
Дајун Коса 7А Затворање На Чипка ОД Среден Дел со 3 Снопови Перуанска Девица Реми Човечка Коса Бран На

Продавница за продавачи дајун, 100% Перуанска Девствена Човечка Коса Должината на косата е испружена дол�

DEN 2.33
АЛХЕР Тело Бран Омбре Човечка Коса Снопови Мед Русокоса Нагласи Кафеава Боја 3 Снопови 24 26 28 Инчен 10А Бразилски Ново
АЛХЕР Тело Бран Омбре Човечка Коса Снопови Мед Русокоса Нагласи Кафеава Боја 3 Снопови 24 26 28 Инчен 10А Бразилски

? 100% Бразилски Човечки Снопови : Изработени ОД 10а одделение 100% необработени бразилски девствени телесни

DEN 2.00
Водоотпорна Фризура на Кучето корги Наметка За Сечење Коса Од Кејп Барбер Со Прилагодливо Затворање Предвремено Фризерско Ново
КЛИП ЗА СУРНЕЛ Во Екстензии За Човечка Коса Екстензии За Коса Клип Во Екстензии За Коса Реми Вистинска Човечка Ново
КЛИП ЗА СУРНЕЛ Во Екстензии За Човечка Коса Екстензии За Коса Клип Во Екстензии За Коса Реми Вистинска Човечка

●Висококвалитетни Екстензии за Коса ● клип ЗА СУРНЕЛ во екстензии за коса се направени од 100% реми чове�

DEN 2.67
ОРЕВ Бонбони Срце Коса Клип Срце Коса Клип Женски Коса Клип Игла Коса Бенд Додатоци Коса Клип Патка Бил Ново
ОРЕВ Бонбони Срце Коса Клип Срце Коса Клип Женски Коса Клип Игла Коса Бенд Додатоци Коса Клип Патка Бил

Едноставен клип за коса кој е карактеристичен и елегантен Бидете деликатна жена и вашето срце ќе цвета �

DEN 1475.20
ACT+ ACRE ладна обработена коса чистење и кондиционер поставени со пумпи Ново Попусти
ACT+ ACRE ладна обработена коса чистење и кондиционер поставени со пумпи

Чистење и состојба Нежен хранлив шампон и луксузен балсам дизајниран да го исчисти скалпот на градење, �

DEN 1024.00
Француска Ами Долгнавеста Црна Мрежа Голема 3 1/2 Рачно Изработен Целулоид Направен Во Франција Автоматска Шнола За Коса Ново
Лизгање Свила Слаби Скринши-Светло Кафеава- Чиста 22 Мама Црница Свила Скринши За Жени-Пријателски За Коса Ново
Лизгање Свила Слаби Скринши-Светло Кафеава- Чиста 22 Мама Црница Свила Скринши За Жени-Пријателски За Коса

Надградете ја играта за вратоврска за косасвилените врски за коса на Лизгање се тајната за убавина на с�

DEN 464.00
G.B.S бран за разоткривање четка- за кадрава, густа, природна, права, фина, влажна или сува коса без болка Ново
G.B.S бран за разоткривање четка- за кадрава, густа, природна, права, фина, влажна или сува коса без болка

Работи на различни типови на косасоздадени за да се користат на влажна или сува коса, оваа четка со лесн�

DEN 159.84
Ленти за Глава за бонбони 1,2 См Широк Сатенски Покриен Алис Лента ЗА Коса САМОСТОЈНИ Ленти За Ленти За Девојки Ново
Ленти за Глава за бонбони 1,2 См Широк Сатенски Покриен Алис Лента ЗА Коса САМОСТОЈНИ Ленти За Ленти За Девојки

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 207.68
Пелидон 6-12 Инчи 0,8 см Реал Човечка Коса Дредлок Екстензии За Мажи/Жени Целосна Глава Рачно Изработени Ново
Пелидон 6-12 Инчи 0,8 см Реал Човечка Коса Дредлок Екстензии За Мажи/Жени Целосна Глава Рачно Изработени

100% Човечка Коса 100% Рачно Изработени Вашиот Најдобар Избор За Да ДОБИЕТЕ Нов ИЗГЛЕД !!! Може да се скрати А

DEN 799.84
Капилусултра Мобилна Ласерска Терапија Капа За Повторно Растење На Косата-НОВ 6-Минутен Флексибилен Модел-Фда-Исчистен Ново
Капилусултра Мобилна Ласерска Терапија Капа За Повторно Растење На Косата-НОВ 6-Минутен Флексибилен Модел-Фда-Исчистен

АКО ОПАЃАЊЕТО На КОСАТА РАБОТИ ВО ВАШЕТО СЕМЕЈСТВО, капачето За терапија За ултра ласерско растење На к�

DEN 345.60
Фризери чешел 6 типови мажи чешел за коса преносен масло чешел за коса за бербер и дом, широк чешел за Ново
Фризери чешел 6 типови мажи чешел за коса преносен масло чешел за коса за бербер и дом, широк чешел за

Широк чешел заби Нашите широки заби имаат мазни и широки заби, што нема да им наштети на кожата и скалпо�

DEN 106.56
КЛИП Клип Шапка За Коса Елегантна Коса Картичка Додатоци За Коса Женски Хоризонтален Клип Конска Опашка Клип Ново
КЛИП Клип Шапка За Коса Елегантна Коса Картичка Додатоци За Коса Женски Хоризонтален Клип Конска Опашка Клип

Брилијантен, покажувајќи прекрасен сјај Направено со грижа, ја исполнува својата доверба Цврст, долгот�

DEN 3.00
8 Парчиња Женски Еластични Ленти За Глава Прилагодливи Нелизгачки Кадифени Ленти За Глава Со Еднобојна Ново
8 Парчиња Женски Еластични Ленти За Глава Прилагодливи Нелизгачки Кадифени Ленти За Глава Со Еднобојна

Пакетот вклучува : нашето пакување содржи 4 парчиња еластични ленти за глава што не се лизгаат во 4 разли�

DEN 1.67
Шие Во Пакет Директно Реми Човечка Коса Плетенка Шие Во Екстензии За Коса За Жени Бразилски Богородица Реми Екстензии Ново
Шие Во Пакет Директно Реми Човечка Коса Плетенка Шие Во Екстензии За Коса За Жени Бразилски Богородица Реми Екстензии

●Човечка Коса Шие Во Снопови Коса ● Нашата Шие во снопови за коса изработени од 100% вистинска човечка ко

DEN 1327.84
Женски Моден Додаток За Стилизирање На Коса Алигатор Клип Накит Свиленсалон Ново
Женски Моден Додаток За Стилизирање На Коса Алигатор Клип Накит Свиленсалон

Дизајн На Природата Екстравагантен Дизајн Во Боја Светлиот Кристален Кристал Силна Метална Легура Рам�

DEN 2.00
Убава Торба За Шминка Торба За Шминка Јапонски Клипови За Коса Кимоно Цветна Игла За Коса Со Ресел Цвет Чешел Ново
Убава Торба За Шминка Торба За Шминка Јапонски Клипови За Коса Кимоно Цветна Игла За Коса Со Ресел Цвет Чешел

Јапонски Цветен Клип За Коса Погоден За Фотографија, Патување, Забава, Свадба, Изведба, Косплеј, Фестива

DEN 0.33
Didiseaon 20 парчиња Snap Клипови За Коса Прекрасни Овални Клипови За Коса Нелизгачки Девојки Шноли За Ново
Didiseaon 20 парчиња Snap Клипови За Коса Прекрасни Овални Клипови За Коса Нелизгачки Девојки Шноли За

??Комплет со голема Вредност : Пакетот вклучува 20 парчиња метални клипови за коса што не се лизгаат, пост�

DEN 1.67
28 Парчиња Додатоци За Коса За Девојки, Девојка Цртан Филм Животно Симпатична Фиба, Цвет Бонбони Овошје Виножито Симпатична Ново
28 Парчиња Додатоци За Коса За Девојки, Девојка Цртан Филм Животно Симпатична Фиба, Цвет Бонбони Овошје Виножито Симпатична

Овие девојки клипови за коса имаат слатки и слатки цртани модели, како што се облак, овошје, виножито, сл�

DEN 159.84
Пит &засилувач; ПЕДРО ЗАДЕБЕЛЕНИ букви &засилувач; Каубојски Сет За Нега На Коса | Шампон Со Мирис На Бурбон И Регенератор Ново
Пит &засилувач; ПЕДРО ЗАДЕБЕЛЕНИ букви &засилувач; Каубојски Сет За Нега На Коса | Шампон Со Мирис На Бурбон И Регенератор

КОМПЛЕТ ЗА НЕГА НА КОСА СО МАШКИ МИРИС : Нашиот комплет за нега на коса вклучува Смел Шампон И Каубојски �

DEN 576.00
Масажер за скалп за коса, четка за шампон за раст на косата Глава грижа за туширање туш за туширање коса Ново
Масажер за скалп за коса, четка за шампон за раст на косата Глава грижа за туширање туш за туширање коса

Преку масажата за да се промовира циркулацијата на крвта, менструацијата и активирајте го протокот на к

DEN 2.67
Lldqqenn Вистински Перики Без Лепак Човечка Коса Претходно Откинати 13x4 HD Чипка Предни Перики За Црни Жени Човечка Ново
Lldqqenn Вистински Перики Без Лепак Човечка Коса Претходно Откинати 13x4 HD Чипка Предни Перики За Црни Жени Човечка

Материјал за коса : перики за човечка коса 100% Извор на коса : увозна перика, направена од необработена бр

DEN 3.33
Графички Смешни Був Бербер Кејп &засилувач; Брада Престилка 2 во 1-Професионална Коса Сечење Наметка со 2 Вшмукување Ново
Графички Смешни Був Бербер Кејп &засилувач; Брада Престилка 2 во 1-Професионална Коса Сечење Наметка со 2 Вшмукување

●2 во 1 ● големината на берберската наметка со вшмукувачка чаша е 65 во * 55 инчи Прилагодливото деколте го

DEN 2.33
WD2U Девојки Црвено &засилувач; Бело Срце Денот На Вљубените Бутик Коса Лак француски Клип САД Ново
WD2U Девојки Црвено &засилувач; Бело Срце Денот На Вљубените Бутик Коса Лак француски Клип САД

Слоевито Печатење На Црвено Срце и Лак Со Бела Лента Од Бруто Зрно со Јазол Центар Лак Мери Приближно 4 1 /

DEN 0.67
Снопови - 2 Предмети: Fshine Клип Во Екстензии За Коса Вистинска Човечка Коса Директно Дебели Екстензии За Ново
Снопови - 2 Предмети: Fshine Клип Во Екстензии За Коса Вистинска Човечка Коса Директно Дебели Екстензии За

€Снопови q : Содржи две пакувања на клип коса, било која боја појавување €100% ВИСТИНСКА ЧОВЕЧКА КОСА qИзг�

DEN 2.33
Омбре Снопови Човечка Коса Снопови Со Водени Бранови необработени 7а Бразилски Снопови За Девствена Коса Ново
Омбре Снопови Човечка Коса Снопови Со Водени Бранови необработени 7а Бразилски Снопови За Девствена Коса

1 Материјал за коса : Снопови За Водени Бранови бразилски снопови за Човечка Коса.Врвно одделение 7А реми

DEN 1.33
Женски Додатоци ЗА Коса 4 ПАРЧИЊА Рачно Изработени Комплети За Шноли, Боби Шноли Девојки За Глава, Ретро Уметност Ново
Женски Додатоци ЗА Коса 4 ПАРЧИЊА Рачно Изработени Комплети За Шноли, Боби Шноли Девојки За Глава, Ретро Уметност

Димензија неговата должина е 6,3 см, соодветната големина е погодна за повеќето видови коса Дијаметарот

DEN 191.84
Ајкула HD100SAHCA Убавина Не-лизга Алигатор стил Додаток Клипови, 4.72 Инчен, Камен Ново
Ајкула HD100SAHCA Убавина Не-лизга Алигатор стил Додаток Клипови, 4.72 Инчен, Камен

ЗА СИТЕ ТИПОВИ КОСА : Нелизгачки стисок, издржлив и лесен за употреба за сите типови коса ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕ

DEN 127.84