Стајлинг Пунџа Создателот Бенд Кристал Изработка Крофна Додаток Коса Коса Пунџа Коса Клип Метални Коса Клипови

Стајлинг Пунџа Создателот Бенд Кристал Изработка Крофна Додаток Коса Коса Пунџа Коса Клип Метални Коса Клипови

DEN 154.08

Ново

Залиха

Материјал декоративни Предмети Се Кристал, Целиот Материјал Има и Овој Производ Е Направен од Материјали МОДА, ТРЕНДОВСКИ И ОДГОВАРА НА МНОГУ Прилики Достапни За Жени и Девојки Кои Со Долга Коса.Погоден За Свадба, забава, училиште, јога, танцување, Etc.It Исто Така, Помогне Да Се Задржи Косата И Уредна. ЛЕСЕН и Еднократно Е Секој 1оз, удобен За Носење, нема Да Се Чувствува Тежок Head.It Може Да Се Користи Повторно. Содржи : Црвена, Зелена, Бела, Розова, Сина, Црна. САМОСТОЈНА ФРИЗУРА И ЛЕСНА ЗА УПОТРЕБА Овој Производител На Пунџи За Коса Може да се Свитка И , Може да Помогне Да Се Направат Видови Пунџа За Коса за Неколку Минути,како Што Се Крофна За Коса, Балетска Пунџа,пунџа за чорапи,француска Пунџа За Коса,нагоре Правете Фризури. Содржат : Црвена, зелена, бела, розова, сина,црна мода, ТРЕНДОВСКИ И ОДГОВАРА НА МНОГУ Прилики Достапни за жени и девојки кои со долга коса.Погоден за свадба, забава, училиште, јога, танцување, etc.It исто така, помогне да се задржи косата и уредна.ЛЕСЕН и Еднократно Е секој 1оз, удобен за носење, нема да се чувствува тежок head.It може да се користи повторно.Материјал декоративни предмети се кристал, целиот материјал има и овој производ е направен од материјали.САМОСТОЈНА ФРИЗУРА И ЛЕСНА ЗА УПОТРЕБА овој производител на пунџи за коса може да се свитка и , може да помогне да се направат видови пунџа за коса за неколку минути,како што се крофна за коса, балетска пунџа,пунџа за чорапи,француска пунџа за коса,нагоре правете фризури.

Производи во категоријата

Менс Канелес Кратка Кафеава Перика Синтетички Лајерен Природен Костим За Коса Целосна Перика Ново
Менс Канелес Кратка Кафеава Перика Синтетички Лајерен Природен Костим За Коса Целосна Перика

Прво исчешлајте ја косата со метален чешел со жичана игла Измијте и негувајте користејќи малку благ шам

DEN 2.33
Трговија НА големо 8А 3 Дел Фронтална Чипка Затворање Со Снопови Директно Монголски Девица Коса Пакет Се Занимава Ново
Трговија НА големо 8А 3 Дел Фронтална Чипка Затворање Со Снопови Директно Монголски Девица Коса Пакет Се Занимава

Продавница за продавачи дајун, 100% Монголска Девствена Човечка Коса Должината на косата е испружена дол�

DEN 2216.00
SMASHBUSH 2pcs Фризура Конска Опашка Продолжување 22 Омбре Двобоен Долг Клип Во Фризури, Врзете Продолжување Ново
SMASHBUSH 2pcs Фризура Конска Опашка Продолжување 22 Омбре Двобоен Долг Клип Во Фризури, Врзете Продолжување

МАТЕРИЈАЛИ : Влакна Отпорни на Топлина,способни да се спротивстават на топлината од алатките за стилизи

DEN 111.84
24 Парчиња Вратоврски За Коса 20мм Топчиња За Коса Држачи За Меурчиња За Опашка За Девојчиња Врски За Коса Ново
24 Парчиња Вратоврски За Коса 20мм Топчиња За Коса Држачи За Меурчиња За Опашка За Девојчиња Врски За Коса

Што Ќе Добиете : ние ќе ви обезбедиме 24 парчиња тропачите за коса, доволно бои, количини и стилови ќе ги з�

DEN 2.00
МОДЕН ИДОЛ Чипка Предна Супер Долга Голема Коса Перика 38 Инчи Природна Црна Афро Дредлок Перика Марли Коса Ново
МОДЕН ИДОЛ Чипка Предна Супер Долга Голема Коса Перика 38 Инчи Природна Црна Афро Дредлок Перика Марли Коса

Основни Информации ЗА Моден ИДОЛ Перика : Долги Афро Откачени Плетенки Природна Црна Синтетичка Чипка П

DEN 639.84
12а Откачени Кадрави Снопови Џери Навивам Човечка Коса Снопови Бразилски Кадрава Коса Снопови Ткаат Необработени Ново
12а Откачени Кадрави Снопови Џери Навивам Човечка Коса Снопови Бразилски Кадрава Коса Снопови Ткаат Необработени

100% Бразилската Човечка Коса Снопови Откачен Кадрава Реми Иста Насока Кутикула Од Млади Здрави Убави До�

DEN 2975.84
Исценета 4 парчиња Скалп чешел за коса Скалп Масажари за домаќинство Масажари Скалп чистење чешел за раст на Ново
Исценета 4 парчиња Скалп чешел за коса Скалп Масажари за домаќинство Масажари Скалп чистење чешел за раст на

Стр Уред за коса на есенцијално масло изработено од материјали за издржливост Апликатор за корен за кос

DEN 1419.20
Solustre 3PCS чешел со широки заби во природно дрво Chinoiserie цветна шема ретро коса приклучок чешел скалп Ново
Solustre 3PCS чешел со широки заби во природно дрво Chinoiserie цветна шема ретро коса приклучок чешел скалп

Направено од материјали, тоа е и може да се користи долго време Чешел од чешел и масажа на масажа Погоден

DEN 156.64
СЕИКЕА Клип Во Продолжување На Конска Опашка Завиткајте Околу Долга Права Коса Од Опашка Од Опашка 28 Инчи Синтетичка Ново
СЕИКЕА Клип Во Продолжување На Конска Опашка Завиткајте Околу Долга Права Коса Од Опашка Од Опашка 28 Инчи Синтетичка

Qule : продолжувањето НА ОПАШКАТА SEIKEA е клип во долго директно продолжување на конска опашка за да додадет

DEN 2.33
Екстензии На коса Фузија На Железо Кератин Екстензии На Коса Топлинска Алатка Топлински Конектор Стапче Ново
Екстензии На коса Фузија На Железо Кератин Екстензии На Коса Топлинска Алатка Топлински Конектор Стапче

Пакетот Вклучува : има виолетова алатка за продолжување на косата со топлина, 2 вреќи со жолти и бели кер�

DEN 399.84
Виткач за Коса без топлина,Лента За Глава За Виткање Без Топлина За Долга Коса, Нелизгачки Виткачи Без Топлина Со Фиба, Ново
Виткач за Коса без топлина,Лента За Глава За Виткање Без Топлина За Долга Коса, Нелизгачки Виткачи Без Топлина Со Фиба,

?●НАДГРАДБА БЕЗ ТОПЛИНСКО ВИТКАЊЕ железо ● Надградената лента за виткање е изработена од сатенски мат�

DEN 478.40
Божица Вештачки Лакови Капчиња Коса За Црни Жени, 24 Инчи 6 Пакувања Омбре Русокоса, Меки Брановидни Дредови Ново
Божица Вештачки Лакови Капчиња Коса За Црни Жени, 24 Инчи 6 Пакувања Омбре Русокоса, Меки Брановидни Дредови

72 насоки нова божица вештачки лакови цеохет косаДоволно за инсталирање на капчиња со целосна глава...

DEN 3.33
Hasung Professional Ceramic Tourmaline Ionic Flat Iron Cartener MG-601 Ново
Hasung Professional Ceramic Tourmaline Ionic Flat Iron Cartener MG-601

Исправа, флипс за брзо исправување, флип и навивам со минимален напор Едноставно за брзо исправување, пр

DEN 1.00
Женски Додатоци ЗА Коса 4 ПАРЧИЊА Рачно Изработени Комплети За Шноли, Боби Фиба За Девојки За Глава, Спортски Ново
Женски Додатоци ЗА Коса 4 ПАРЧИЊА Рачно Изработени Комплети За Шноли, Боби Фиба За Девојки За Глава, Спортски

Димензија неговата должина е 6,3 см, соодветната големина е погодна за повеќето видови коса Дијаметарот

DEN 1228.80
N/Голем Клип Коса Картичка Кристална Картичка Возрасни Коса Клип Коса Додатоци Пролет Клип Хоризонтална Клип Ново
26-инчен Долг Брановиден Клип Во Продолжување На Човечка Коса Природна Црна Боја Бразилски Реми Клип За Бран На Ново
26-инчен Долг Брановиден Клип Во Продолжување На Човечка Коса Природна Црна Боја Бразилски Реми Клип За Бран На

1Направено од 100% човечка коса, свиленкаста, мекост и мазност.100гр150гр по пакување, 815 парчиња во едно паку�

DEN 1872.00
Jahh фен за коса, доилки за боење на косата, моделирајќи го загревањето на топол воздух за сушење капа Ново
Jahh фен за коса, доилки за боење на косата, моделирајќи го загревањето на топол воздух за сушење капа

Карактеристики : Лесен за употреба на костумот за сите типови коса, така што убавата кадрава коса и бран

DEN 3.00
ВЕНАЛИФЕ Гениј Беспрекорен Клип Во Екстензии За Коса Човечка Коса 150g 7pcs 20 Инчен Ултра Невидлив 50% Ново
ВЕНАЛИФЕ Гениј Беспрекорен Клип Во Екстензии За Коса Човечка Коса 150g 7pcs 20 Инчен Ултра Невидлив 50%

●Автентична Девствена Човечка Коса zennalife GeniБеспрекорен Клип Во Екстензии На Коса се направени од реми �

DEN 2447.84
Божиќен Моден Прав Божиќни Детски Украси Пар Златна Мала Фиба Коса Девојче Ново
Божиќен Моден Прав Божиќни Детски Украси Пар Златна Мала Фиба Коса Девојче

100% Полиестер Мешавина Количина : 1 Парче Супер Убави Божиќни Украси Го Прават Вашиот Одмор Поубав Матери

DEN 2.67
Цепен Човечка Коса Снопови Тело Бран 3 Снопови Необработени Бразилски Девица Човечка Коса Ткаат Снопови Ново
Цепен Човечка Коса Снопови Тело Бран 3 Снопови Необработени Бразилски Девица Човечка Коса Ткаат Снопови

Цврсто И Уредно Пролевање Слободен Природно И Удобно Двојна Машина Силна Ткаенина Природна Црна Боја И�

DEN 959.84
2 ПАРЧИЊА Големи Кадифени Лакови За Коса За Жени Девојки 6,5 Инчни Слоевити Лакови Барет Клип За Коса Ново
2 ПАРЧИЊА Големи Кадифени Лакови За Коса За Жени Девојки 6,5 Инчни Слоевити Лакови Барет Клип За Коса

Секоја женска машна за коса е внимателно дизајнирана и рачно изработена од висококвалитетни кадифени т

DEN 207.84
АВМБЦ 4 јули Денот На Независноста Знаме Со Пруги Лак Уши На Глувчето Лента За Глава Шик Детски Додатоци За Коса Ново
АВМБЦ 4 јули Денот На Независноста Знаме Со Пруги Лак Уши На Глувчето Лента За Глава Шик Детски Додатоци За Коса

полиестер Материјал : овие ленти за глава се изработени од висококвалитетен Акрилик и полиестер, издржл

DEN 2.00
Четка за лопатка, четка за коса, изработена од чист природен бамбус, без облога за боја, масирајте го скалпот Ново
Четка за лопатка, четка за коса, изработена од чист природен бамбус, без облога за боја, масирајте го скалпот

【Екопријателски и издржлив】 Рачките и забите на нашата четка за лопатка се изработени од природен бам�

DEN 3.33
БУЛЧИНСКИ Бисер Лента За Глава Гроздобер Голем Бисер Дијадема Круна Невестинска Лента За Коса Додатоци Ново
БУЛЧИНСКИ Бисер Лента За Глава Гроздобер Голем Бисер Дијадема Круна Невестинска Лента За Коса Додатоци

Парчето за невестинска коса е направено од големи бисери со двоен ред и триплекс ред чисти кристали Мер�

DEN 2.67
Хучу Гроздобер Моден Дизајн Украс За Коса Сите-Натпревар Легура Темперамент Плетенка Клип За Коса Синтетичка Ново
Хучу Гроздобер Моден Дизајн Украс За Коса Сите-Натпревар Легура Темперамент Плетенка Клип За Коса Синтетичка

Тип : Клип За Коса Материјал : Синтетичка Кожа, Легура Големина : 72,7 см Боја : Црна,Беж,Сива,Зелена, Каки Ка�

DEN 1353.60
Нисејо 6 Инчен Страст Пресврт На Косата Претходно извртена 8 Пакувања Пред-јамка Капчиња Страст Пресврт Капчиња Коса Ново
Нисејо 6 Инчен Страст Пресврт На Косата Претходно извртена 8 Пакувања Пред-јамка Капчиња Страст Пресврт Капчиња Коса

Изберете Популарна Коса Со Капчиња, Изберете Нисејо ●Мала Тежина+страст пресврт капчиња коса (1Б, 1#, 2#, 4#,

DEN 335.84
Модерна Коса Портокал Ѓумбир 13х4 Чипка Предни Перики Човечка Коса 350 Боја Претходно Откинати Девствени Бразилски Ново
Модерна Коса Портокал Ѓумбир 13х4 Чипка Предни Перики Човечка Коса 350 Боја Претходно Откинати Девствени Бразилски

1Тип На Перика : Предна Перика Од Т Чипка, Невидливи Помали Јазли, Се Совпаѓаат Со Топењето На Кожата, Ја П

DEN 0.33
Керанике Боја Зајакнување На Шампон Против Опаѓање На Косата И Комплет За Регенератор За Истенчување На Косата Ново
Керанике Боја Зајакнување На Шампон Против Опаѓање На Косата И Комплет За Регенератор За Истенчување На Косата

Убавата, густа коса започнува со здрав скалп и фоликули Здравата циркулација на скалпот и негуваните, а�

DEN 367.84
4 парчиња Клипови За Коса Ретро Иглички За Коса За Жени Шноли Шамии Алатки За Стилизирање Додатоци За Коса, Ново
4 парчиња Клипови За Коса Ретро Иглички За Коса За Жени Шноли Шамии Алатки За Стилизирање Додатоци За Коса,

Должината на фиба е околу 6,3 см Постојат 4 во собата Ние обезбедуваме бесплатна услуга за прилагодување!

DEN 304.00
Wybfztt-188 2 во 1 коса за исправа за коса Професионален топол чешел за директорот за перики за висина за стилизирање Ново
Wybfztt-188 2 во 1 коса за исправа за коса Професионален топол чешел за директорот за перики за висина за стилизирање

Оваа четка без безжично зацрвстување брзо ја разоткрие неуредната коса, ја измазнува Фриз и ви помага л�

DEN 0.33
AIRNEX Црн Ориз Вода Шампон Бар-Комерцијален Мешавина На Ферментирани Оризова Вода, Арган Масло &засилувач; Ново Попусти
AIRNEX Црн Ориз Вода Шампон Бар-Комерцијален Мешавина На Ферментирани Оризова Вода, Арган Масло &засилувач;

?ЦЕЛОСНА ИСХРАНА НА КОСАТАИскористете ја негувачката моќ на водата од црн ориз збогатена со 18 амино кис�

DEN 255.20
Клипови За Нокти За коса Голема Коса Ноктот За Коса Од Пеперутка За Жени Ацетат Метални Стеги За Коса 4.7 Големи Ново
Клипови За Нокти За коса Голема Коса Ноктот За Коса Од Пеперутка За Жени Ацетат Метални Стеги За Коса 4.7 Големи

} Материјал : канџите за клип за коса се изработени од висококвалитетен ацетат и метален материјал, силн�

DEN 0.33
Ревлон 1200w Совршен Стил Комплет За Топол Воздух | Стил, Навивам И Волумен, Комплет Од 3 Парчиња Ново
Ревлон 1200w Совршен Стил Комплет За Топол Воздух | Стил, Навивам И Волумен, Комплет Од 3 Парчиња

ЈОНСКА ТЕХНОЛОГИЈА : Ви Дава моќ да креирате финиш во стилот на салонот Помалку разлетување, за сјајна к�

DEN 3.00
Hair | Топла И Потопла | Керамичка Јонска Двојна ТУРБО НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Фен |1875 Вати | Вклучува 3 Додатоци Ново
Hair | Топла И Потопла | Керамичка Јонска Двојна ТУРБО НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Фен |1875 Вати | Вклучува 3 Додатоци

КЕРАМИЧКА ЈОНСКА ТЕХНОЛОГИЈА : Науката зборува за побрзо сушење, сјајна и допирна коса 50% ПОБРЗО ВРЕМЕ Н�

DEN 639.84
Франција Лукс Класичен Правоаголник Барет-Накро Мока Ново
Франција Лукс Класичен Правоаголник Барет-Накро Мока

Рачно изработени Во Франција Одлично за повеќето типови коса Цврст француски затворач за барет...

DEN 2.33
ЧЕТИРИ ПРИЧИНИ Шампон За Маска Во Боја-Шампон За Тонирање Без Сулфат За Руса И Светло - Кафеава Коса-Шампон Ново
ЧЕТИРИ ПРИЧИНИ Шампон За Маска Во Боја-Шампон За Тонирање Без Сулфат За Руса И Светло - Кафеава Коса-Шампон

ЕДИНСТВЕНА ФОРМУЛА : ЗА разлика од другите шампони за депонирање во боја, Бронзениот Шампон во Боја депо

DEN 1.67
Џенет Колекција Девица Реми Човечка Коса 2х6 Длабока Дел Чипка Перика-ПРИРОДНО Ново
Џенет Колекција Девица Реми Човечка Коса 2х6 Длабока Дел Чипка Перика-ПРИРОДНО

ШАМПОН КОСАТА ЗА НЕГА НА КОСА МОЖЕ ДА СЕ ЗАПЛЕТКА АКО НЕ СЕ СЛЕДАТ ОПШТИТЕ НАСОКИ ЗА НЕГА Шампонирајте ј�

DEN 1988.16
Кајнерите за коса без топлина за да спијат во текот на ноќта, без топлински свилени кадрици, ленти за глава, Ново
Кајнерите за коса без топлина за да спијат во текот на ноќта, без топлински свилени кадрици, ленти за глава,

[Без топлина] Оваа лента за глава за коса без топлина ќе ви даде нов начин на виткање на вашата убава коса

DEN 127.84
висесани Бербер Кејп Глуварче Полиестер Салон За Сечење Коса Кејп Престилка Антистатичка Фризура Водоотпорна Крпа Ново
висесани Бербер Кејп Глуварче Полиестер Салон За Сечење Коса Кејп Престилка Антистатичка Фризура Водоотпорна Крпа

Од 2000 година, висесунските линии на производи вклучуваат лигавчиња за фризури, влажни суви кеси, кеси за

DEN 1107.20
Инстант Русокоса Кафеава Коса Шампон За Темна Коса - Билни Кокос Боја На Коса Шампон За Жени &засилувач; Мажи, Ново
Инстант Русокоса Кафеава Коса Шампон За Темна Коса - Билни Кокос Боја На Коса Шампон За Жени &засилувач; Мажи,

ШАМПОН ЗА ИНСТАНТ КАФЕАВА БОЈА за КОСА : нема потреба однапред да се мешате и без проблеми да ја фарбате �

DEN 0.33
Ibmonnet чешел за масажа чешел женски кадрава коса со долга коса скалп масажа Машка воздушна перница чешел Кинг Ново
Ibmonnet чешел за масажа чешел женски кадрава коса со долга коса скалп масажа Машка воздушна перница чешел Кинг

Чешел чешел чешел со чешел со кадрава коса со долга коса скалп масажа на воздухот перница чешел мажи Не �

DEN 2.67